EP U19 Madjarska 2014

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la alan_kardec » 22 jul 2014, 20:28

Ma trebali su ga dati negdje na pozajmicu čisto da ne grije konstantno klupu, da stekne neku rutinu, ovako Bajković bio nezamjenjiv, a Rajkoviću se ne piše dobro ni u sljedećoj sezoni jer je doveden Kahriman. Rajković će jedino dobiti šansu ako se Damir povrijedi.
Žali Bože velikog potencijala. :facepalm:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la DANTES » 22 jul 2014, 21:31

alan_kardec je napisao/la:Ma trebali su ga dati negdje na pozajmicu čisto da ne grije konstantno klupu, da stekne neku rutinu, ovako Bajković bio nezamjenjiv, a Rajkoviću se ne piše dobro ni u sljedećoj sezoni jer je doveden Kahriman. Rajković će jedino dobiti šansu ako se Damir povrijedi.
Žali Bože velikog potencijala. :facepalm:
pazi hrabrost i reflekse mačke i dalje ima, ali mu je čitanje u qrcu.. a to se stiče igrom i rutinom

inače alane ova ekipa jeste bolja(nema janković i radonjića, nema veljkovića ni SMS-a)
e ovoj ekipi nažalost fali tandem ko onaj prošli(mitar i uroš)..jbg oni su razarači... ja bih počinjao sa malikanom Jovićem a kasnije ubacivao onog dražića... očekujem bolje partije od pantića i gacinovica
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 22 jul 2014, 21:43

Veliki hendikep nam je nepravedni crveni Maksimoviću i bojim se da ga sada ne kazne sa recimo 2 utakmice... :facepalm:

Sada primerni cilj treba da bude da osiguramo, u najgorem slucaju, to trece mjesto u grupi i plasman na U20 SP sledece godine :!:

P.S. trenutno:

Madjarska - Portugal 0:2
Bugarska - Ukrajina 0:0 (neka tako i ostane :) )
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la alan_kardec » 22 jul 2014, 23:59

Dobiše Ukrajinci na kraju 1:0. Luda utakmica, bar po onome što sam pratio preko izvještaja na netu. Bugari promašili penal u prvom poluvremenu, na kraju i Ukrajinci ali su iz odbijanca pogodili mrežu. Šteta, da je ostalo x do kraja, i sa bodom protiv Bugara smo mogli u polufinale. Ovako treba nam bilo kakva pobjeda u zadnjem kolu u slučaju da na tekmi njemačka-ukrajina ne bude neriješeno. Ako tamo bude neriješeno, nama treba pobjeda od dva ili više golova razlike da bismo bili drugi u grupi i u polufinalu išli na vjerovatno Portugalce, ko i na prošlom prvenstvu. Ako ipak ne uspijemo pobijediti, bod je dovoljan za mundijal, u slučaju poraza ostajemo bez svega. Ja ipak ne sumnjam u Paunovića.

U drugoj grupi mnogo toga riješeno, Austrija i Portugal su u polufinalu, a u zadnjem kolu će u međusobnom duelu odlučivati ko će biti prvi. Mađari i Izrael ispali, u zadnjem kolu igraju za plasman na sp.



marconato je napisao/la:Veliki hendikep nam je nepravedni crveni Maksimoviću i bojim se da ga sada ne kazne sa recimo 2 utakmice... :facepalm:
Ma za šta dvije utakmice, mamu im đubretarsku. Ako budu dvije, to je onda skandal. Za čist start na loptu direktni crveni karton i dvije tekme suspenzije. :problem: :lolno:
Da ovaj kapiten ranije nije bio u Zvezdi?


DANTES je napisao/la:pazi hrabrost i reflekse mačke i dalje ima, ali mu je čitanje u qrcu.. a to se stiče igrom i rutinom
ma hebo to što ima hrabrost kad nas ukopa u najvažnijoj utakmici na turniru. Da sam na Paunovićevom mjestu, protiv Bugara bih dao šansu mlađem Milinkoviću-Saviću. Jel ono bijaše on potpisao za man. utd?


DANTES je napisao/la:inače alane ova ekipa jeste bolja(nema janković i radonjića, nema veljkovića ni SMS-a)
e ovoj ekipi nažalost fali tandem ko onaj prošli(mitar i uroš)..jbg oni su razarači... ja bih počinjao sa malikanom Jovićem a kasnije ubacivao onog dražića... očekujem bolje partije od pantića i gacinovica

Eh da su tu Veljković i Sergej, kakav bi to tim bio. :roll: Druga dvojica nabrojanih su izmanipulisani od strane menadžera i roditelja, jedva čekali da pobjegnu iz Srbije i griju klupe po prosječnim i ispodprosječnim evropskim ekipama. Od Jankovića još možda nešto i bude, od Radonjića bogme ništa, debil otišao u Rumuniju u neku skroz lijevu ekipu. :facepalm: :facepalm:
Ovom timu, što ti reče, fali snage u napadu, ali ovaj tim ima brzinu što onaj šampionski nije imao. Živković koji je već sad paklen igrač, Simić, Jović, Mandić, Gaćinović. Nekako mi se čini da bi ovaj posljednji učinkovitiji bio ako bi ulazio sa klupe, ko prošle godine.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 23 jul 2014, 00:11

alan_kardec je napisao/la: Ovako treba nam bilo kakva pobjeda u zadnjem kolu u slučaju da na tekmi njemačka-ukrajina ne bude neriješeno. Ako tamo bude neriješeno, nama treba pobjeda od dva ili više golova razlike da bismo bili drugi u grupi i u polufinalu išli na vjerovatno Portugalce, ko i na prošlom prvenstvu. Ako ipak ne uspijemo pobijediti, bod je dovoljan za mundijal, u slučaju poraza ostajemo bez svega. Ja ipak ne sumnjam u Paunovića.
Mislim da grijesis! Nas dalje vodi i bilo kakav trijumf nad Bugarima u slucaju da Ukrajinci izgube ili remiziraju sa Nijemcima 0-0 ili 1-1, jer bi tada imali istu gol razliku kao i oni s tim da bi mi imali vise postignutih golova! ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la alan_kardec » 23 jul 2014, 00:20

u pravu si. :)
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 23 jul 2014, 00:31

Uvijek bio :tralala:

Nakon drugog kola situacija je sledeca:

A:
1. Portugal 6
2. Austrija 6
3. Izrael 0
4. Madjarska 0

B:
1. Njemačka 4
2. Ukrajina 4
3. Srbija 2
4. Bugarska 0

Nista, mozemo i moramo tuci Bugare 2+ da ne mislimo nista i ja bih bio zadovoljan, a u polufinalu sta bude!

Ponavljam, osnovni cilj je da osiguramo SP sledece godine, jer bi u punom sastavu + kad pojedinci jos malo stasaju sigurno bili jedan od favorita za zlato! ;)

Procitao sam zanimljiv koment sa jednog portala: "Živković je vec PRERASTAO ovu generaciju i danas je bio ubjedljivo najbolji na terenu u oba tima..." Veoma paradoksalno s obzirom da on ima tek 18, a ovo je U19 prvenstvo... :mrgreen:
Recimo, mali Jović jos nema ni punih 17... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2014, 00:34

marconato je napisao/la:Uvijek bio :tralala:

Nakon drugog kola situacija je sledeca:

A:
1. Portugal 6
2. Austrija 6
3. Izrael 0
4. Madjarska 0

B:
1. Njemačka 4
2. Ukrajina 4
3. Srbija 2
4. Bugarska 0

Nista, mozemo i moramo tuci Bugare 2+ da ne mislimo nista i ja bih bio zadovoljan, a u polufinalu sta bude!

Ponavljam, osnovni cilj je da osiguramo SP sledece godine, jer bi u punom sastavu + kad pojedinci jos malo stasaju sigurno bili jedan od favorita za zlato! ;)

Procitao sam zanimljiv koment sa jednog portala: "Živković je vec PRERASTAO ovu generaciju i danas je bio ubjedljivo najbolji na terenu u oba tima..." Veoma paradoksalno s obzirom da on ima tek 18, a ovo je U19 prvenstvo... :mrgreen:
Recimo, mali Jović jos nema ni punih 17... ;)
shvatias li sad što ga partizan pustio na ep?
ode on još malo...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 23 jul 2014, 00:37

Ne sumnjam da Djura srecno trlja ruke... :mrgreen:

Nego, negdje sam procitao da se on i Pantić vracaju u Bg nakon grupne faze...Je li to istina?! :problem:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2014, 02:01

marconato je napisao/la:Ne sumnjam da Djura srecno trlja ruke... :mrgreen:

Nego, negdje sam procitao da se on i Pantić vracaju u Bg nakon grupne faze...Je li to istina?! :problem:
nisam.čuo, ali ništa me ne bi iznenadilo
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 24 jul 2014, 13:38

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 88139.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Koja glupost, pa zar ga nisu mogli pustiti jos sutra da odigra, da osiguramo SP i prolaz u polufinale...:facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la DANTES » 24 jul 2014, 17:53

marconato je napisao/la:http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 88139.html

Koja glupost, pa zar ga nisu mogli pustiti jos sutra da odigra, da osiguramo SP i prolaz u polufinale...:facepalm:
pa pokazali su ga svijetu i to je to... kreteni... još jedna utakmica ništa ne znači...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la alan_kardec » 24 jul 2014, 23:35

idiotizam epskih razmjera. :clap: :lolno: bolje onda da ga nisu ni pustili na ep, ali, što rekoste, izreklamirali ga i vratili nazad, a za repku ih zaboli ona stvar. Jadno.
Ne znam jel istina, ali čuo sam da se Veljko Simić povrijedio i da neće igrati do kraja turnira. Bez njega, Živkovića i kapitena Maksimovića i treće mjesto je uspjeh i onda sljedeće godine pokušati sa kompletnom ekipom nešto napraviti na mundijalu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 25 jul 2014, 10:48

Danas na programu mecevi poslednjeg kola po grupama i odluka o polufinalistima ovog EP.

A grupa (18:00 h): Izrael - Madjarska i Austrija - Portugal.
U ovoj grupi je sve manje visse jasno, Portugal i Austrija su vec polufinalisti i veceras odlucuju o prvom mjestu, dok se Izrael i Madjarska bore za to 3-ce mjesto u grupi i plasman na U20 SP sledece godine.

B grupa (20:15 h): Srbija - Bugarska i Njemačka - Ukrajina.
Ovde je situacija mnogo komplikovanija, jer se 3 ekipe (izuzev Bugarske) bore za plasman u polufinale! Srbija dosta oslabljena ulazi u mec sa Bugarima jer igra bez 2 ponajbolja igraca (suspendovanog kapitena Maksimovića i Živkovića kojeg je Partizan vratio u Bg zbog LŠ) i povredjenog Simića, umjesto kojeg je pozvan Jokić iz Zvezde!
Orlićima igra bilo kakva pobjeda u slucaju da Nijemci pobijede/izgube od Ukrajinaca ili da remiziraju 0-0 ili 1-1.
Zadnja izmjena: marconato, dana/u 25 jul 2014, 20:56, ukupno mijenjano 1 put.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la DANTES » 25 jul 2014, 12:41

alan_kardec je napisao/la:idiotizam epskih razmjera. :clap: :lolno: bolje onda da ga nisu ni pustili na ep, ali, što rekoste, izreklamirali ga i vratili nazad, a za repku ih zaboli ona stvar. Jadno.
Ne znam jel istina, ali čuo sam da se Veljko Simić povrijedio i da neće igrati do kraja turnira. Bez njega, Živkovića i kapitena Maksimovića i treće mjesto je uspjeh i onda sljedeće godine pokušati sa kompletnom ekipom nešto napraviti na mundijalu.
a vaš jović nek da još koji gol i adio srbija, buenos dias espana ili tako nešto.... vidim terza se mota po mađarskoj.... tvrdi pazar...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 25 jul 2014, 19:58

Igramo u sastavu: Rajković - Stevanović, Jovanović, Babić, Antonov - Zdjelar, Ristić - Gaćinović, Pantić, Grujić - Jović

Neko neki stream :?:

U grupi A Portugal dobio Austriju 2-1 i zauzeo prvo mjesto, a istim rezultatom nad Izraelom i Madjarska izborila plasman na SP...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 25 jul 2014, 22:09

Toooooooooo, Srbija je u polufinalu, Mandić '90! :njanjanja: Pravda je zadovoljena! Stvarno bi bila steta da se nismo plasirali u polufinale, a nadigrali smo i Nijemce i Ukrajince! + je osigurano SP sledece godine!

Bravo orlići !!! :tokralju: :thumbup:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la DANTES » 25 jul 2014, 23:03

marconato je napisao/la:Toooooooooo, Srbija je u polufinalu, Mandić '90! :njanjanja: Pravda je zadovoljena! Stvarno bi bila steta da se nismo plasirali u polufinale, a nadigrali smo i Nijemce i Ukrajince! + je osigurano SP sledece godine!

Bravo orlići !!! :tokralju: :thumbup:
ne znam ko me više nervirao... komentator utakmice njemačka-ukrajina, sa svojim tiradama i pesimizmom...
to što negdje nema.prenosa ili kreteni od organizatora koji jedino našu utakmicu nisu prenosili... zbog ovog nadam se masakru na margaret sigetu u nedelju... da zgazimo njihov ponos, vk repku
očito su nam.večeras jako falili živković(kome onakav igrač ne bi falio) i kapiten...
zanima me.koliko je kažnjen maksimović?
teško ćemo.protiv portugala, ono što sam gledao je letenje po terenu, ples... sjajan fudbal igraju... oni imaju ne jednog nego 3-4 živkovića..
p.s. seleke kakav golgeter
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la marconato » 25 jul 2014, 23:33

Nisam ni ja siguran koliko ja Maksimović kaznjen, nadam se da je odradio veceras suspenziju... ;)

Slazem se u vezi Portugala! Iskreno, ja sam sve vrijeme strepio da ne izgubimo od Bugara...e to bi vec bila katastrofa za ovu generaciju! Po meni je ovo odlican rezultat, polufinale + SP u dzepu :!:
Ovako oslabljeni tesko imamo sanse protiv Portugala, ali mi smo prosle godine vec ovo osvojili, tako da nam cilj sada treba biti U20 SP sledece godine, da u sto jacem sastavu pokusamo napasti zlato!

Sto je najbitnije, ovakvi turniri treba da sluze prvenstveno za selekciju i razvoj igraca za A tim, a mi momentalno u U21 I u U19 imamo minimum 10-ak potencijalnih WC igraca! Neka njih 5 u buducnosti to i postanu, mi smo na konju! ;)

P.S. Dakle, polufinale se igra u ponedeljak, a parovi su:

Portugal - Srbija
Njemačka - Austrija
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP U19 Madjarska 2014

Post Postao/la DANTES » 28 jul 2014, 16:54

SMS se priključio ekipi za večerašnji meč! odlična vijest... on će odlično zamjeniti pantića! nažalost živkovića nema ko zamjeniti na adekvatan način, jedini koji to donekle može je dražić
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.