Denizmare je napisao/la:Imas na indexhr pod hrvatski nogometasi,napisali su tu recenicu,da li je to njihova izmisljotina ili imaju neku utemeljenu podlogu za to ne znam....
Nasao sam ,nista cudno..oni prate svakog Hrvata ,i ako vrijedi igrace za njih ,i tu je gotova prica!
Mi bi da kaparisemo neke igrace koji igraju za mlade repke Svedske ,i sl ,a da nase niko ne uzima ,ne moze to tako..uostalom Susic bi trebao malo poraditi na tome ,i biti brzi ,dok se neki momci ne averte!
Denizmare je napisao/la:Imas na indexhr pod hrvatski nogometasi,napisali su tu recenicu,da li je to njihova izmisljotina ili imaju neku utemeljenu podlogu za to ne znam....
Nasao sam ,nista cudno..oni prate svakog Hrvata ,i ako vrijedi igrace za njih ,i tu je gotova prica!
Mi bi da kaparisemo neke igrace koji igraju za mlade repke Svedske ,i sl ,a da nase niko ne uzima ,ne moze to tako..uostalom Susic bi trebao malo poraditi na tome ,i biti brzi ,dok se neki momci ne averte!
sto pravite problem tamo gdje ga nema, covjek je vec reprezentativac BH
Adinjo je napisao/la:Pokazu li kockasti imalo interesovanja za njega, predomislja se on u letu
Jasno ko dan. To je bilo od samog pocetka tako ce biti uvjek.
Upravo tako ,jer ko te danas pita ko je napravio igraca ,gdje se kalio ,u cijim omladinskim pogonima je igrao, u cijoj ligi ,pa i odakle je ,pravila vise ne postoje..bitni su savezi ,njihova snaga ,kvalitet igraca ,i pripadnost koju on osjeca,i to je to!
Mi istinski ljubitelji naše domovine BiH,moramo biti svjesni da naših momaka ima po cijeloj Evropi.Ima ih toliko da Pape može,pored ovih standardnih,sastaviti još jednu super jaku ekipu.Međutim,problem je u tome što imamo nesposoban SAVEZ!Toliko nesposoban da neznaju sačuvati potencijalne reprezentativce BiH i to na vrlo jednostavan način.Sačuvati se može,tako što na svakoj tekmi repke pozvati po dvojicu,trojicu igračai dati im solidnu minutažu,tako da je "on" zabilježen kao BH nogometaš/fudbaler i nema više mrdanja,gotova stvar!Samo što ovi u savezu ne misle o budučnosti BH nogometa/fudbala,več misle samo o svojim đepovima.Pozdrav.
Pape ...Ja ne znam u sta ti gledas ...Ali ako u ovoj utakmici u augustu ne pozoves sljedece igrace mozes komotno poceti pakovati kofere iz ove reprezentacije:
1.Haris Seferovic
2.Sead Hajrovic
3.Gordan Bunoza
4.Milan Djuric
5.Damir Coric
Eto ti spiska ,i ako neko od tvojih pomocnika cita ovo neka ti proslijedi,jer stvarno je sramota ne pozvati igrace (talente) i igrace koji su mladi,jer nama treba sto vise mladih reprezentativaca...Nadam se da ce neko reagovati za ove igrace,jer ako ne bude,kao sto kazem,mozes poceti pakovati kofere jer ako nastavis koristit taktiku koju je postavio ciro,nema od nas u kvalifikacijama nista
Mislim, da bi sa Sudicem i Bunozom imali dva dobra stopera za buducnost, i to mozda blizu buducnost.
Ovdje navijaci pjevaju Sudicu pjesmu, nesto o tome kako covjek razbija kosti.
[youtube][/youtube]
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
jessus123 je napisao/la:Pape ...Ja ne znam u sta ti gledas ...Ali ako u ovoj utakmici u augustu ne pozoves sljedece igrace mozes komotno poceti pakovati kofere iz ove reprezentacije:
1.Haris Seferovic
2.Sead Hajrovic
3.Gordan Bunoza
4.Milan Djuric
5.Damir Coric
Eto ti spiska ,i ako neko od tvojih pomocnika cita ovo neka ti proslijedi,jer stvarno je sramota ne pozvati igrace (talente) i igrace koji su mladi,jer nama treba sto vise mladih reprezentativaca...Nadam se da ce neko reagovati za ove igrace,jer ako ne bude,kao sto kazem,mozes poceti pakovati kofere jer ako nastavis koristit taktiku koju je postavio ciro,nema od nas u kvalifikacijama nista
jessus123 je napisao/la:Pape ...Ja ne znam u sta ti gledas ...Ali ako u ovoj utakmici u augustu ne pozoves sljedece igrace mozes komotno poceti pakovati kofere iz ove reprezentacije:
1.Haris Seferovic
2.Sead Hajrovic
3.Gordan Bunoza
4.Milan Djuric
5.Damir Coric
Eto ti spiska ,i ako neko od tvojih pomocnika cita ovo neka ti proslijedi,jer stvarno je sramota ne pozvati igrace (talente) i igrace koji su mladi,jer nama treba sto vise mladih reprezentativaca...Nadam se da ce neko reagovati za ove igrace,jer ako ne bude,kao sto kazem,mozes poceti pakovati kofere jer ako nastavis koristit taktiku koju je postavio ciro,nema od nas u kvalifikacijama nista
JEsi ti lud otkad Pape vodi reprezentaciju U21
On bi A reprezentaciju pretvorio u vrtić. Čovjek ne konta da na popis može max. 22-23 igrača, neće vodit krdo igrača.
jessus123 je napisao/la:Pape ...Ja ne znam u sta ti gledas ...Ali ako u ovoj utakmici u augustu ne pozoves sljedece igrace mozes komotno poceti pakovati kofere iz ove reprezentacije:
1.Haris Seferovic
2.Sead Hajrovic
3.Gordan Bunoza
4.Milan Djuric
5.Damir Coric
Eto ti spiska ,i ako neko od tvojih pomocnika cita ovo neka ti proslijedi,jer stvarno je sramota ne pozvati igrace (talente) i igrace koji su mladi,jer nama treba sto vise mladih reprezentativaca...Nadam se da ce neko reagovati za ove igrace,jer ako ne bude,kao sto kazem,mozes poceti pakovati kofere jer ako nastavis koristit taktiku koju je postavio ciro,nema od nas u kvalifikacijama nista
Od nabrojanih bi se trebali pozvati Bunoza ,i Djuric ,ovo ostalo je premlado za A tim.
jessus123 je napisao/la:Pape ...Ja ne znam u sta ti gledas ...Ali ako u ovoj utakmici u augustu ne pozoves sljedece igrace mozes komotno poceti pakovati kofere iz ove reprezentacije:
1.Haris Seferovic
2.Sead Hajrovic
3.Gordan Bunoza
4.Milan Djuric
5.Damir Coric
Eto ti spiska ,i ako neko od tvojih pomocnika cita ovo neka ti proslijedi,jer stvarno je sramota ne pozvati igrace (talente) i igrace koji su mladi,jer nama treba sto vise mladih reprezentativaca...Nadam se da ce neko reagovati za ove igrace,jer ako ne bude,kao sto kazem,mozes poceti pakovati kofere jer ako nastavis koristit taktiku koju je postavio ciro,nema od nas u kvalifikacijama nista
Ti se bas uzivio da si Isusaga
Haris Seferovic tipa ni na mapi nema ni u rezervnoj postavi Fiorentini.Odigrao jedan mec na pripremama i nema ga ni u vidu magle.
Sead Hajrovic 16 godina,ko ga nadje gdje trenutno al bas trenutno igra,ima cokoladu.Nije Mikado
Gordan Bunoza tek je sad presao u Wislu Krakov koja je uzred htjela kupiti naseg Ramba na golu.Znaci,tek mu fakticki sad nastaje borba da bude standardan u ovom novom klubu.
Milan Djuric-napadac,ubica ,strelac.Dosta minuta tri ''velika''gola u drugoj ligi.A neko ovdje i Vedu kritikuje sto ja dao ''samo''12 golova u nekoj BL
Damir Coric 19 godina,sad je trenutno ni na nebu ni zaemlji.
I jos puno takvih bisera.
Mladi reprezenattivci igraju u mladim repkama isto tako.Vazda je to trebao biti red.
Kod nas se definitivno ne zna za red.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
jessus123 je napisao/la:Pape ...Ja ne znam u sta ti gledas ...Ali ako u ovoj utakmici u augustu ne pozoves sljedece igrace mozes komotno poceti pakovati kofere iz ove reprezentacije:
1.Haris Seferovic
2.Sead Hajrovic
3.Gordan Bunoza
4.Milan Djuric
5.Damir Coric
Eto ti spiska ,i ako neko od tvojih pomocnika cita ovo neka ti proslijedi,jer stvarno je sramota ne pozvati igrace (talente) i igrace koji su mladi,jer nama treba sto vise mladih reprezentativaca...Nadam se da ce neko reagovati za ove igrace,jer ako ne bude,kao sto kazem,mozes poceti pakovati kofere jer ako nastavis koristit taktiku koju je postavio ciro,nema od nas u kvalifikacijama nista
Ti se bas uzivio da si Isusaga
Haris Seferovic tipa ni na mapi nema ni u rezervnoj postavi Fiorentini.Odigrao jedan mec na pripremama i nema ga ni u vidu magle.
Sead Hajrovic 16 godina,ko ga nadje gdje trenutno al bas trenutno igra,ima cokoladu.Nije Mikado
Gordan Bunoza tek je sad presao u Wislu Krakov koja je uzred htjela kupiti naseg Ramba na golu.Znaci,tek mu fakticki sad nastaje borba da bude standardan u ovom novom klubu.
Milan Djuric-napadac,ubica ,strelac.Dosta minuta tri ''velika''gola u drugoj ligi.A neko ovdje i Vedu kritikuje sto ja dao ''samo''12 golova u nekoj BL
Damir Coric 19 godina,sad je trenutno ni na nebu ni zaemlji.
I jos puno takvih bisera.
Mladi reprezenattivci igraju u mladim repkama isto tako.Vazda je to trebao biti red.
Kod nas se definitivno ne zna za red.
pricaj ti sta hoces, ali definitivno bunozu treba zvati na sljedece okupljanje, znaci samo njega od ovih 5 igraca jer bolje je njega imati u odbrani nego mravca i pandzu
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava
Sory skaut nismo te prepoznali
Bunoza ni u Baselu nije mogao probu da prodje.
Niko ne kaze,da od njega ili takvih nece biti nista.
Ali vala kad odvali od celo u vaznim tekmama.Onda ce se svi ovi ''skautici''povuci u misju rupu.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
slazem se s tim da od ovi mladji igraca jedino treba pozvati bunozu protiv qatara(a i to je pod uslovom ako se do tada bude ustelio u timu wisle). kako god siguran sam da ce tamo u poljskoj napredovati i valjda izrasti u odlicnog stopera!