FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
u koliko je danas sjednica, da znam kad mogu ocekivati prvee vijesti 
na sjeveru uvijek spica
Re: FK Sarajevo
BLU SKY je napisao/la:Jese dogovorio sa Zeljom u slucaju da propadne angazman vani,trivunovic produzio sa borcem, wagner ima ugovor sa sirokim tako da mozes samo mastati o ovim igracimaado-hz je napisao/la:hajde da svako napise 5 igraca iz nase lige koje bi voljeli da vise u nasem voljenom klubu evo ja cu da napisem 5...jest da su to zelje al ko zna mozda se nesto i ostvari
Jese-Trivunovic-Wagner morao sam reci dvojicu koji nisu iz nase lige (Berberovic i Škoro) uh kako bi ovo izgledalo![]()
![]()
![]()
Ja nemogu da shvatim kako ti nije dosadilo da pises i diskutujes na nasem forumu, ja nikad nisam napisao rijec a kamo li neki post na vasem forumu niti cu to ikad uraditi, toliko me ne zanimate da nemas pojma...sto se tice ovih igraca znam ja dobro gdje ko igra i ko ima ugovor ja sam napisao zelje, a drugo su mogucnosti tamo da se nisi ni trebao javljati na moj post....ima ko treba da pise ovdje i javi se
- tarpi do bagro 2
- Postovi: 336
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:36
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nisam ni ja nikad napisao niss na vasem forumu 
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO
Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...
O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
DOLAZE BOLJI DANI
Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...
O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
DOLAZE BOLJI DANI
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
amin!!!padobranac1978 je napisao/la:NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO
Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...
O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
DOLAZE BOLJI DANI
Re: FK Sarajevo
BRATE, puno ti hvala! Evo cijeli dan trazim ovaj tekst jer nisam kupio "Avazov Sport"... Castim te ukoliko se dogovore!!padobranac1978 je napisao/la:NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO
Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...
O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
DOLAZE BOLJI DANI
Re: FK Sarajevo
Ljudi moji ovo ce haos biti vec su od prije poceli neki dogovori oko toga i ti 5.000.000 eura ..
A od igraca jedini igrac iz nase lige je Smajlovic koji ce potipsati, dok Puric ovi dana isto tako bi se trebao prikljuciti, a ove ostale igrace cekamo da vidimo sta ce biti pa cemo tek onda saznati imena

A od igraca jedini igrac iz nase lige je Smajlovic koji ce potipsati, dok Puric ovi dana isto tako bi se trebao prikljuciti, a ove ostale igrace cekamo da vidimo sta ce biti pa cemo tek onda saznati imena
Re: FK Sarajevo
Hajmo sad na djelu mahala,hajmo kopaj trazi ko sta, koji su to igraci van ligepadobranac1978 je napisao/la: O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
I u kolko je zakazana ta sjednica
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 25 jan 2011, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Sta se trazi zauzvrat za ovih 5 miliona? Na lijepe oci nema nista. Ovdje treba angazovati pravnike i to najbolje u zemlji jer za 5 miliona sa kamatama grad moze izgubiti klub. A sad da ne pricamo o crnjacima nego treba iscackati sta je uslov za ovih 5 miliona sto bi bila fantasticna suma i dobro pomogla klub. A takodjer u sta bi otislo ovih 5 miliona?
Gdje su pare namjenjene?
Gdje su pare namjenjene?
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
miky_hz je napisao/la:Hajmo sad na djelu mahala,hajmo kopaj trazi ko sta, koji su to igraci van ligepadobranac1978 je napisao/la: O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
mada su dva iz PL
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nema na lijepe oci,ali FK Sarajevo je IMEPL BiH -1 je napisao/la:Sta se trazi zauzvrat za ovih 5 miliona? Na lijepe oci nema nista. Ovdje treba angazovati pravnike i to najbolje u zemlji jer za 5 miliona sa kamatama grad moze izgubiti klub. A sad da ne pricamo o crnjacima nego treba iscackati sta je uslov za ovih 5 miliona sto bi bila fantasticna suma i dobro pomogla klub. A takodjer u sta bi otislo ovih 5 miliona?
Gdje su pare namjenjene?
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
Ništa od tog čim je avazov sport u pitanju vjerujte 
Re: FK Sarajevo
Prica je krenula puno prije Avazovog sporta,tako da oni prenose samo nesto sto se vec 10-tak dana unazad spominjeDžoka_TM je napisao/la:Ništa od tog čim je avazov sport u pitanju vjerujte
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
padobranac1978 je napisao/la:Nema na lijepe oci,ali FK Sarajevo je IMEPL BiH -1 je napisao/la:Sta se trazi zauzvrat za ovih 5 miliona? Na lijepe oci nema nista. Ovdje treba angazovati pravnike i to najbolje u zemlji jer za 5 miliona sa kamatama grad moze izgubiti klub. A sad da ne pricamo o crnjacima nego treba iscackati sta je uslov za ovih 5 miliona sto bi bila fantasticna suma i dobro pomogla klub. A takodjer u sta bi otislo ovih 5 miliona?
Gdje su pare namjenjene?Mene stvarno cudi da ti nista ne znas,neki papir,mahanje papirom i sl.?
ja mislim da je to sve rizvanoviceva i edimova politike spospobni su ti ljudi znaju raditi svoj posao a nas predssjednik je bankar prema tome ima nesto da se da zauzvrat il ce to bit promocija banaka il udruga pojma nemam ostaje da vidimo sve i ispratimo...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nista ako je san,nista ako ja avaz,ili ti neki drugi portal....e ako je ovaj portal nesto objavio,TO je istina....znas da je talijanski aktivan vec nekoliko danaDžoka_TM je napisao/la:Ništa od tog čim je avazov sport u pitanju vjerujte
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
Nisam bio u klubu od skupstine niko nije predao zahtjev za trenersku licenecu tako da nisam uopste informisan o desavanjima u klubu. Ja tamo dolazim samo kad sam pozvan ne kao Borovina da izmisljam vijesti.padobranac1978 je napisao/la:Nema na lijepe oci,ali FK Sarajevo je IMEPL BiH -1 je napisao/la:Sta se trazi zauzvrat za ovih 5 miliona? Na lijepe oci nema nista. Ovdje treba angazovati pravnike i to najbolje u zemlji jer za 5 miliona sa kamatama grad moze izgubiti klub. A sad da ne pricamo o crnjacima nego treba iscackati sta je uslov za ovih 5 miliona sto bi bila fantasticna suma i dobro pomogla klub. A takodjer u sta bi otislo ovih 5 miliona?
Gdje su pare namjenjene?Mene stvarno cudi da ti nista ne znas,neki papir,mahanje papirom i sl.?
Re: FK Sarajevo
PL BiH -1 je napisao/la:Nisam bio u klubu od skupstine niko nije predao zahtjev za trenersku licenecu tako da nisam uopste informisan o desavanjima u klubu. Ja tamo dolazim samo kad sam pozvan ne kao Borovina da izmisljam vijesti.padobranac1978 je napisao/la:Nema na lijepe oci,ali FK Sarajevo je IMEPL BiH -1 je napisao/la:Sta se trazi zauzvrat za ovih 5 miliona? Na lijepe oci nema nista. Ovdje treba angazovati pravnike i to najbolje u zemlji jer za 5 miliona sa kamatama grad moze izgubiti klub. A sad da ne pricamo o crnjacima nego treba iscackati sta je uslov za ovih 5 miliona sto bi bila fantasticna suma i dobro pomogla klub. A takodjer u sta bi otislo ovih 5 miliona?
Gdje su pare namjenjene?Mene stvarno cudi da ti nista ne znas,neki papir,mahanje papirom i sl.?
pa trebao bi jarane sad su ovo drugi ljudi primit ce te fino upitaj koju vijest i to je to:):):)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
Maestri Balliachi io sono con te ... Non lasciate che il re!
Naturalmente, sto scherzando!
Naturalmente, sto scherzando!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.



