Premijer liga BiH - aktuelno

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 09 nov 2025, 13:54

Mogu razumit da Gabela nema nikakav osjecaj prema Mostaru i njegovim simbolima jer je na granici i blizi mu je Metkovic 10 puta nego Mostar.
Al zamisli covjek, klub, stranka(iz Mostara) … bilo ko, ne postuje svoj grad i simbole svog grada pa to je teski blam. Dodjes da igras u europu i drugi tim kad te predstavlja prva slika je Stari most,Neretva, stari grad. Zamisli 90% navijaca tog kluba sa prebivalistem u Mostaru nije bilo i nece posjetit simbole svog grada, iste te zbog kojih dodje milion turista u Mostar.
Zamisli kazes da si sarajlija a nisi bio na bascarsiji,ferhadiji, tabiji …. kralju Rokni se !
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Tuce11
Postovi: 464
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 09 nov 2025, 14:01

Danas i Vehabović bodri Želju :bih:

NajvecaRadosti
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 09 nov 2025, 14:01

chily-rz je napisao/la:
09 nov 2025, 13:52
Ne znam za sve al ovi što napuste u devedeset i prvoj pa iducu igraju kao da se ništa nije desilo ili pišu saopštenje u kojem se šilji Zrinjskom a ne spomene Borac su mi nekako šuHveli.

Sudije su dobre dok Sarajevo dobija, Vico se grlio javno i slavila se korona titula, to već znamo, dajte nešto drugačije.
2 kola nas ne iskaraju odma smo suhveli :rol:
Razumijem i ja da nesto nije uredu cim nas ne kasape,iako vecini nije drago kad nas ne kasape,medjutim oni mognu da se sagnu Sarajevu i na ovaj i na onaj nacin.Koliko ce to trajati i jesmo li nesto poduzeli ili je ovo neki strah pa su odlucili povuci rucnu jedno vrijeme,vidjet cemo
Kako god samo obrni ovo zadnje sto si napisao,Sarajevo dobija kada su sudije dobre.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 09 nov 2025, 14:04, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 09 nov 2025, 14:03

Naviklo se da se Sarajevo krade kad je normalno u talu smo.
Zamisli koliko su krali da je to postalo sasvim ok.

Sinoc je Halkic opet navlačio i nije dijelio žute ravnomjerno ali ne kao prije.

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 09 nov 2025, 14:05

opalaopala je napisao/la:
09 nov 2025, 12:57
Simbol Mostara je Stari most valjda to svi znamo, kako jedan klub koji se deklarise da je “iz mostara” nema nikakvu objavu o rusenju simbola grada. Taj isti klub obilježava rušenje tipa vodotornja ne u drugom gradu nego u drugoj državi. Dok jedini mostarski klub sramno rušenje simbola našeg grada obiljezava sa svojim igračima i navijačima.
Molim zapadnjake da ne koriste izraz Mostar jer osim prebivališta nemaju nikakvu dodirnu tacku, prebivalište se vazda može mjenjat. Stavite Medjugorje kako i spada. Hvala
Ima li Velez objavu o rusenju Saborne crkve u Mostaru? Ili vam ne odgovara da se podsjecate da ste tad vezali zastave sa Praljkovim?

Avatar
Lik
Postovi: 5592
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lik » 09 nov 2025, 14:09

chily-rz je napisao/la:
09 nov 2025, 13:52
Ne znam za sve al ovi što napuste u devedeset i prvoj pa iducu igraju kao da se ništa nije desilo ili pišu saopštenje u kojem se šilji Zrinjskom a ne spomene Borac su mi nekako šuHveli.

Sudije su dobre dok Sarajevo dobija, Vico se grlio javno i slavila se korona titula, to već znamo, dajte nešto drugačije.
E cuj suhveli. Godinama silje k.urac na nama i u dvije situacije koje su 50-50 dosude u nasu korist i odmah sudije dobre za Sarajevo.

Drzi se ti druze Druge lige i prati svoj klub dok se ne vratite i dok vas ne pocnu klati i sakatiti. Onda se javi ovdje da vidimo sta je suhveli.

:salut:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2318
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kockoglavi » 09 nov 2025, 14:10

Jel ovo rat opet poceo a da mi niko nije rekao. Jbt teme

Avatar
CroCop
Postovi: 889
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CroCop » 09 nov 2025, 14:11

HVO NAS VODI
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8718
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la chily-rz » 09 nov 2025, 14:12

Lik je napisao/la:
09 nov 2025, 14:09
chily-rz je napisao/la:
09 nov 2025, 13:52
Ne znam za sve al ovi što napuste u devedeset i prvoj pa iducu igraju kao da se ništa nije desilo ili pišu saopštenje u kojem se šilji Zrinjskom a ne spomene Borac su mi nekako šuHveli.

Sudije su dobre dok Sarajevo dobija, Vico se grlio javno i slavila se korona titula, to već znamo, dajte nešto drugačije.
E cuj suhveli. Godinama silje k.urac na nama i u dvije situacije koje su 50-50 dosude u nasu korist i odmah sudije dobre za Sarajevo.

Drzi se ti druze Druge lige i prati svoj klub dok se ne vratite i dok vas ne pocnu klati i sakatiti. Onda se javi ovdje da vidimo sta je suhveli.

:salut:
Zato mogu glasati za smjenu predsjednika kluba ako ga vidim negdje da se grli sa prvim čovjekom saveza.

Možete vi glumiti poštenje ali znate bolje od nas ko vam je gazda.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 09 nov 2025, 14:13

Vorovus je napisao/la:
09 nov 2025, 14:05
opalaopala je napisao/la:
09 nov 2025, 12:57
Simbol Mostara je Stari most valjda to svi znamo, kako jedan klub koji se deklarise da je “iz mostara” nema nikakvu objavu o rusenju simbola grada. Taj isti klub obilježava rušenje tipa vodotornja ne u drugom gradu nego u drugoj državi. Dok jedini mostarski klub sramno rušenje simbola našeg grada obiljezava sa svojim igračima i navijačima.
Molim zapadnjake da ne koriste izraz Mostar jer osim prebivališta nemaju nikakvu dodirnu tacku, prebivalište se vazda može mjenjat. Stavite Medjugorje kako i spada. Hvala
Ima li Velez objavu o rusenju Saborne crkve u Mostaru? Ili vam ne odgovara da se podsjecate da ste tad vezali zastave sa Praljkovim?
Nema kao sto nema ni o jednoj srusenoj dzamiji, ali ima o simbolu grada Starom mostu. Ista politika je srusila i Sabornu crkvu i Stari most.

NoDi80
Postovi: 19031
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 09 nov 2025, 14:14

Zrinjski - Željezničar 15:15

U19 Radnik H - Željezničar 0:1
U17 Željezničar - Zrinjski 3:0
U15 Zrinjski - Željezničar 0:2


Jedan si Željo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 09 nov 2025, 14:16

Vorovus je napisao/la:
09 nov 2025, 14:05
opalaopala je napisao/la:
09 nov 2025, 12:57
Simbol Mostara je Stari most valjda to svi znamo, kako jedan klub koji se deklarise da je “iz mostara” nema nikakvu objavu o rusenju simbola grada. Taj isti klub obilježava rušenje tipa vodotornja ne u drugom gradu nego u drugoj državi. Dok jedini mostarski klub sramno rušenje simbola našeg grada obiljezava sa svojim igračima i navijačima.
Molim zapadnjake da ne koriste izraz Mostar jer osim prebivališta nemaju nikakvu dodirnu tacku, prebivalište se vazda može mjenjat. Stavite Medjugorje kako i spada. Hvala
Ima li Velez objavu o rusenju Saborne crkve u Mostaru? Ili vam ne odgovara da se podsjecate da ste tad vezali zastave sa Praljkovim?
Druže miješaš babe i žabe.. Stari most je simbol Mostara a ne džamija ili crkva. Sabornu crkvu su srušili Hrvati,tačnije operativci iz Zadra. Sad bi po tebi Velež trebao objaviti svaku džamiju i crkvu koja je srušena ili oštećena u ratu.
Budi realan..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
glasrazuma
Postovi: 50
Pridružen/a: 26 okt 2025, 13:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la glasrazuma » 09 nov 2025, 14:21

Igraju trenutno dva kluba koja će ispast. Posusje i Rudar, sve jasno.

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 09 nov 2025, 14:23

rishovski je napisao/la:
09 nov 2025, 14:16
Vorovus je napisao/la:
09 nov 2025, 14:05
opalaopala je napisao/la:
09 nov 2025, 12:57
Simbol Mostara je Stari most valjda to svi znamo, kako jedan klub koji se deklarise da je “iz mostara” nema nikakvu objavu o rusenju simbola grada. Taj isti klub obilježava rušenje tipa vodotornja ne u drugom gradu nego u drugoj državi. Dok jedini mostarski klub sramno rušenje simbola našeg grada obiljezava sa svojim igračima i navijačima.
Molim zapadnjake da ne koriste izraz Mostar jer osim prebivališta nemaju nikakvu dodirnu tacku, prebivalište se vazda može mjenjat. Stavite Medjugorje kako i spada. Hvala
Ima li Velez objavu o rusenju Saborne crkve u Mostaru? Ili vam ne odgovara da se podsjecate da ste tad vezali zastave sa Praljkovim?
Druže miješaš babe i žabe.. Stari most je simbol Mostara a ne džamija ili crkva. Sabornu crkvu su srušili Hrvati,tačnije operativci iz Zadra. Sad bi po tebi Velež trebao objaviti svaku džamiju i crkvu koja je srušena ili oštećena u ratu.
Budi realan..
Jel crkva, džamija, sinagoga na grbu i zastavi grada Mostara?
Naravno da nije.
Jel Stari most ?
Naravno.
Zadnja izmjena: opalaopala, dana/u 09 nov 2025, 14:24, ukupno mijenjano 1 put.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
glasrazuma
Postovi: 50
Pridružen/a: 26 okt 2025, 13:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la glasrazuma » 09 nov 2025, 14:24

Prestati nećemo nikada bez zastava poziva Ultrase i Zrinjski da stave objavu o rušenju mosta. Pa ovo je cirkus Colorado.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 09 nov 2025, 14:25

Nemanja99 je napisao/la:
09 nov 2025, 12:35
mma_hz je napisao/la:
09 nov 2025, 12:06
E raja hallalite samo da se ukljucim da ovom lavu je bem majku ustasku u pi cku i da mu se nadam da ce mu baku zemlja izbaciti takodjer da ce mu se majka raspadati od raka.
Amin illahi yarabi.Sellam
Zamolio bih da koristimo neki od europskih jezika kako bi vas i mi građani EU razumjeli.
Prije i nakon poziva u hr vojsku.

slika
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la maroon46 » 09 nov 2025, 14:25

NoDi80 je napisao/la:
09 nov 2025, 14:14
Zrinjski - Željezničar 15:15

U19 Radnik H - Željezničar 0:1
U17 Željezničar - Zrinjski 3:0
U15 Zrinjski - Željezničar 0:2


Jedan si Željo
Dobrodosao nazad po 56 put, nadam se da te ovaj put nece prebaciti da se oprostis od foruma i 57 put.

Avatar
glasrazuma
Postovi: 50
Pridružen/a: 26 okt 2025, 13:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la glasrazuma » 09 nov 2025, 14:27

Totalno pogrešna slika. Hrvati iz BiH su se već odazivali u hrvatsku vojsku, imas masu omladine iz Zap. Hercegovine koja je otišla u profesionalnu hr. vojsku. Fora će biti ako Hrvatska uvede gubljenje državljanstva za neodazivanje u vojsku, plakat će pola Krajine jer će izgubit papire za rad u EU. Svaki 19-godišnjak koji je Hrvat iz BiH će se drage volje odazvati na služenje vojnog roka.
Zadnja izmjena: glasrazuma, dana/u 09 nov 2025, 14:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4701
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 09 nov 2025, 14:28

Volio bi da me demantuju danas momci, ali realno pitanje je s koliko razlike....
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 09 nov 2025, 14:28

glasrazuma je napisao/la:
09 nov 2025, 14:24
Prestati nećemo nikada bez zastava poziva Ultrase i Zrinjski da stave objavu o rušenju mosta. Pa ovo je cirkus Colorado.
Ne mozemo pozvat putar kad oni velicaju rusenje simbola grada Mostara i 99% pripradnika nisu rodeni u Mostaru nego trenutno imaju prebivaliste.
Klub da, posto se dici da je mostarski a o Mostaru i simbolima grada ni habera. Licemjerno.
Napisi Medjugorski kao sto jest i nece ih niko prozivat
Sramota epskih razmjera.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []