evo cetnika u pravi cas, cuj sta zivimo, 5 godina nas koljete da ne mozemo dahnut i fol sta zivimo. Samo da vam vico ode i lagano nazad u cvajtu
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
yebeš fudbal kad je sve bitno osim fudbala... žao mi je što se ovo radi, ali iskreno nismo se ni potrudili da nam bude bolje... a haram svakom bilo ko stoji iza ovoga sve ove godine, posebno mislim na poštene bošnjake serem im se djeci u pernice...
SARAJEVO SIAMO NOI <3
-
labostarmomosa
- Postovi: 139
- Pridružen/a: 27 feb 2026, 14:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako ne shvatate da situacija nije za lokalna prepucavanja, ovo sta se desava svim B klubovima u ligi je alarmantno, sto kaze neki, Dzemat do kraja!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav opstanak? Kad smo se to mi borili za opstanak?plisek je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:28sa nama necete al zato sa vicom za opstanak mozete hahahaha mrs u federalnu dabogda vas svaku tekmu ostetili dok sam ziv
Ako mislis na sezonu prije dvije godine, koliko me sjecanje dobro sluzi, mi smo tu sezonu imali 16 bodova vise od ekipe koja je bila ispod crte…
Željezničar über alles
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Press konferencija nakon utakmice Željezničar - Velež 2023. godine kada šugo govori da je izgubio zato što, kako reće prije ove konferencije, "nije došao klovn i nije izbušio lopte". Na pressu ponavlja kako je oštećen, ali bitan je dio od 9:00 kada govori ako ćemo se već boriti daj da se borimo za fudbal, a ne vlastite interese.
Sad se naravno ušutio. Poenta je da moraš paziti šta pričaš. Uredu, dobija se novčana kazna za komentarisanje suđenja pa ako ćeš to raditi radit ćeš samo kad smatraš da moraš zbog sebe, ali ako si izašao sa izjavom da si oštećen i da o tome treba govoriti generalno, a ne samo kad tebi odgovara, namećeš sam sebi obavezu.
Međutim, šugi je sasvim okej da se prave faulovi za zatvor i da se isti ni žutim kartonom ne kazne. Sasvim mu je okej i ona svinjska mast na gostujućoj tribini (još je on ko biva Bošnjak). Nepravilnosti u penal seriji neću spominjat jer on iz svog ugla ništa nije mogao vidjeti, tu su krivi i pomoćni i oni u VAR sobi, mada mi tu ni Šabić nije jasan što bar nije prišao ni jednom sudiji da pita ima li tu VAR-a ikakvog.
Željo ima najjadniju ekipu koju sam ja gledao i jedva čekam kraj sezone u nadi da će ih se što više pokupit odavdje da ih više ne gledam. Suđenje ko suđenje, neće se to promjeniti šta god mi govorili. Samo ne želim da šugino licemjerje ostane nezapaženo. Pa klovne, hoćemo li sad bušit lopte, ne za vlastite interese nego za dobrobit fudbala koji si spominjao?
Zadnja izmjena: Lewy21, dana/u 10 mar 2026, 22:36, ukupno mijenjano 2 puta.
- BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
il je proljev il je kladionicaNoProfit je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:30Čist gol. Samo i ovaj njihov orangutan što je pucao taj penal pade k'o pokošen i olakša lopinašima.ErosViverosViv je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:20Jako tesko za procijeniti, milimetri bukvalno. Rekao bih da je gol
![]()
Druga stvar je što nisu zaslužili da prođu nakon što nisu znali iskoristiti sve poklone koje su im konstantno pružali nekoliko igrača Sloge koji su to i dogovorili prije utakmice. Sad baš gledam Jusufbegovića, sve mu lađe potonule, a prošao u polufinale. Što li?![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako su beusovi ultrasi dobili aplauz za pjesme jebbem te bosno i neretvom lesevi plove, hoce li lesinari dobiti standing ovation kada zapjevaju vama dobro poznate njihove hitove koje pjevaju i vasa braca iz zemuna?
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako je korisniji,sta to on bolje vidi na istom snimku kojeg vidis i ti,ja,ili bilo ko peti?successminator je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:26Hvala, nije niko do sad.HeavyBassBlues je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:20Ako do sada nije niko:successminator je napisao/la: ↑10 mar 2026, 20:42Ima li neko ko se razumije da mi objasni zašto se VAR nije uključio? Svi vidimo da je lopta prešla liniju, pomoćnog treba suspendovati na godinu dana ako ovo nije vidio.
Kod ovih i ovakvih situacuja, VAR ne kontriolise situaciju, jer nije predviđen za to, nego to radi tzv. Goal Line Technology.
U BiH nije implementirana ista, tako da se ove situacije prepustaju slobOdnom sudijskom uvjerenju.
Mislim da se slažemo da je VAR u ovakvoj situaciji mnogo korisniji od slobodnog sudijskog uvjerenja i da može samo da pomogne. Zašto onda iz sudijskog komiteta nisu odobrili korištenje VAR-a za ovakve situacije, s obzirom da je ikakva pomoć bolja od nikakve, ili je to pravilo FIFA-e?
Nije budala izmislila gol tehnologiju,i sto mu je bilo dosadno.
Nema korisnije je,jednostavno podlozno je spekulacijama kad bi var o tome odlucivao.
Znaci opet ide konacna odluka sudije,u ovom slucaju pomocnog koji je tu na manje od dva metra.
Sad on jedino zna sta je vidio,ili nije?
Zato kazem ako je vidio par cm da je zakacila liniju u onoj brzini,onda mu treba cestitati.
Pa da je znao unaprijed gdje ce pasti lopta i tu fiksirao pogled opet bi mu bilo zayebano odluciti.
To je trenutak,i kako ga prenese,s namjerom ili bez…
Potpuno je irelevantno sad,njegova je zadnja!
Zadnja izmjena: TrofejiSuTu, dana/u 10 mar 2026, 22:38, ukupno mijenjano 2 puta.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nedim je covjek od dogovora, ne moze sakriti kada mu nesto ne ide od ruke, kao danas prolaz. Naprimjer u prvoj ligi federacije je sa 7 klubova igrao 3 za 3, s njim se svi lahko dogovore kao sa jagodicem. Danas je bio vidno razocaran.NoProfit je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:30Čist gol. Samo i ovaj njihov orangutan što je pucao taj penal pade k'o pokošen i olakša lopinašima.ErosViverosViv je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:20Jako tesko za procijeniti, milimetri bukvalno. Rekao bih da je gol
![]()
Druga stvar je što nisu zaslužili da prođu nakon što nisu znali iskoristiti sve poklone koje su im konstantno pružali nekoliko igrača Sloge koji su to i dogovorili prije utakmice. Sad baš gledam Jusufbegovića, sve mu lađe potonule, a prošao u polufinale. Što li?![]()
Inace vico u slogu dovodi samo trenere s kojima se moze pricati. To dokazuje angazman i nedima i svih prethodnih.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
kakva je ovo mitomanija jel mene neko fura hahahahahahaahah ljudi kupili tekmu par kola pred kraj nakon sto nisu nijedan bod u gostima uzeli kaze ko se borio za opstanaklakilone je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:34Kakav opstanak? Kad smo se to mi borili za opstanak?
Ako mislis na sezonu prije dvije godine, koliko me sjecanje dobro sluzi, mi smo tu sezonu imali 16 bodova vise od ekipe koja je bila ispod crte…
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
KarloIvandic
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najvise je kriv ovaj sto je pucao. Pade ko pokosen . Da je slavio priznali bi go
Mada nije Dzaba mirvic sve raspustio dan prije tekme. Bog zna sta je dogovoreno
Mada nije Dzaba mirvic sve raspustio dan prije tekme. Bog zna sta je dogovoreno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
pa ti si mitoman klosaru, hoces nekog ubijediti da smo kupili opstanak, a mi bili blizi evropi, nego ispadanjuplisek je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:35kakva je ovo mitomanija jel mene neko fura hahahahahahaahah ljudi kupili tekmu par kola pred kraj nakon sto nisu nijedan bod u gostima uzeli kaze ko se borio za opstanak
Željezničar über alles
-
rimljanin90
- Postovi: 1031
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- NeSamSafetee
- Postovi: 288
- Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Već su im cvijeće donosili, ništa nije isključeno.Brundoo je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:35Ako su beusovi ultrasi dobili aplauz za pjesme jebbem te bosno i neretvom lesevi plove, hoce li lesinari dobiti standing ovation kada zapjevaju vama dobro poznate njihove hitove koje pjevaju i vasa braca iz zemuna?![]()
- Kockoglavi
- Postovi: 2318
- Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Veze ovo sa golom nema.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nikad sa smradovima sa kobilje glave!rimljanin90 je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:38Sreca pa se ti balo ne pitas
Željezničar über alles
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
nisi ti dobar s glavom, buncas tebra. prije par sezona vam je vico sredio i opstanak i licencu za ligu, ti se pravi lud koliko hoces. To je vas najveci problem, radije cete prodat obraz i s cetaljima radit nego s nama inicijativu zapocet. Dzilda vam se u grobu okrece, cetnike na grbavicu dovoditelakilone je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:37pa ti si mitoman klosaru, hoces nekog ubijediti da smo kupili opstanak, a mi bili blizi evropi, nego ispadanju
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje nam je mali noDi (14), i sta kaze na igre reprezentativca Austrije, malog Huskovica (22).
Ovo do sada je za reprezentativnog poziva !
Ovo do sada je za reprezentativnog poziva !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1609
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo Klix objavio i otklonio sve dileme

