FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 12 jul 2019, 23:17

Rukometni repke se moze uzeti za 40-50 km.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 12 jul 2019, 23:20

Meni su dobri dresovi, sasvim pristojini. Mozda su bolji bili oni proslogodisnji, ali ne toliko. Vjerujem da ce ovi biti dosta jeftiniji u fan shopu i da ce se samim tim i vise prodavati. Treba neku akciju napraviti za clanarine, godisnje i dresove i da to postane praksa da se sto vise dresova vidi na tribini. Pored toga i domaci brend, iako je vlasnik Selimovic, treba biti otvoren prema takvim stvarima. Sigurno da nije idealno, ali ako mi pomognemo njima finansijski i oni ce nama. Tako treba gledati stvari. Izgleda i da ce biti generalni sponzor sto je potez za pohvalu. Jbg, znam da je dosta raje sumnjicavo sto se tice svega oko kluba, ali ovdje zaista vidim vecinom pozitivne stvari.
Hajmo jos stoper, krilo i naravno cas/tas :pray:
Cuva Bog Zelju svog!

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 12 jul 2019, 23:53

AtlaZ je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Sta bi s tim Danilovicem? Vazio je nekad za velikog talenta. Nisam znao da je jos kod njih.
Dobar igrac, ali ga medije dizale u nebasa kao i mnogo takvih srednji talenata.
Momku 19 godina. Prosle sezone zabio 4 gola sa pozicije def. veznog. Standardni clan prve postave U-21 repke. Sabanadzovic ga mijenjao.
Mislim da je i dalje veliki talenat. Drugo je sto momak iz Foce mora tezim putem. I zemljak Krunic je isao istim putem.

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AtlaZ » 13 jul 2019, 00:59

Klub mora platiti 300k maraka Umbru :) Bravo Selimovicu yebes nas i ne vadis.. Ti i tvoji haveri. :clap: :clap:

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 13 jul 2019, 01:30

A svi puni informacija ko da u klubu rade :lol: :lol:
moSa ljoŽe

konstantinos
Postovi: 131
Pridružen/a: 23 jun 2018, 03:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la konstantinos » 13 jul 2019, 03:15

Novi dresovi su TOP!
I dizajn i kombinacija !

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 13 jul 2019, 08:12

Valja docekati derbi danas...

Avatar
desnibocni
Postovi: 328
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 13 jul 2019, 08:21

Uranili, naspavali se??? Meni su ovi dresovi super, Bogami. Nisu najbolji koje smo imali, ali nisu ni najgori. U svakom slucaju, po meni dizajn medju 3 koje smo nosili nakon rata. Uzivajte u vikendu.
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15139
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 jul 2019, 08:24

AtlaZ je napisao/la:Klub mora platiti 300k maraka Umbru :) Bravo Selimovicu yebes nas i ne vadis.. Ti i tvoji haveri. :clap: :clap:
Nije istina
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 13 jul 2019, 08:29

irfo je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:Klub mora platiti 300k maraka Umbru :) Bravo Selimovicu yebes nas i ne vadis.. Ti i tvoji haveri. :clap: :clap:
Nije istina
Znamo brale. Ovaj lik ovdje je u cilju da kvari temu i atmosferu. Pojma on nema ni o cemu u klubu.

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 13 jul 2019, 08:31

Prva postava danas ima li zelja?

Alipasino
Postovi: 7933
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 13 jul 2019, 08:59

Golman Bek pa opet Bek pa odbrana pa nsvalna odbrana pa krilo i jedno i drugo e onda srednji bocni pa srednji prednji i 2 napadaca.Eric Pavic Stanic Osman Bogi Hajdar Zec Bojo Krpic Mujaga i iznenadjenje sezone Zaimaga.Ovaj sastav ima da dere sve.Onda zadnjih pola sata svaku tekmu ubacit Veselog i Ermina da ubijaju umornu protivnicku odbranu.Recept za uspjeh.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15139
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 jul 2019, 09:00

samoposmatram je napisao/la:Prva postava danas ima li zelja?
Eric
Stanic-Kemo-Bogi-Pavic
Bojo-Alispahic
Ramovic-E. Zec-Veselinovic
Krpic

Alispahic ce biti najvece pojacanje, a Zaim otkrovljenje sezone u napadu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
minions
Postovi: 6
Pridružen/a: 10 jul 2013, 14:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la minions » 13 jul 2019, 09:54

Konzerva je napisao/la:Dresovi nikad ljepsi :salut:
slika

da igra prati lijepe dresove, to jeste da imamo lijepu igru kao lijepe dresove gdje bi nam bio kraj :D

slika

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 13 jul 2019, 09:59

I ja najvise nade polazem u napad, ali one rupe na sredini sto je Braco u videima dostavio ce vjerujem i dalje biti, jer i dalje nemamo destruktivca na sredini. Zaim je na pripremama jak izgledao. Ima nesto da dokaze.

Nadam se novom igracu u odbrani koji ce voditi igru iz odbrane. Volio bi vidjeti Sipovic Sadikovic odbranu danas.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15139
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 jul 2019, 10:05

samoposmatram je napisao/la:I ja najvise nade polazem u napad, ali one rupe na sredini sto je Braco u videima dostavio ce vjerujem i dalje biti, jer i dalje nemamo destruktivca na sredini. Zaim je na pripremama jak izgledao. Ima nesto da dokaze.

Nadam se novom igracu u odbrani koji ce voditi igru iz odbrane. Volio bi vidjeti Sipovic Sadikovic odbranu danas.
Igrati svaku utakmicu kao sto smo protiv Tuzle u zadnjoj prosle sezone i za nas nema zime
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 13 jul 2019, 10:15

irfo je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:I ja najvise nade polazem u napad, ali one rupe na sredini sto je Braco u videima dostavio ce vjerujem i dalje biti, jer i dalje nemamo destruktivca na sredini. Zaim je na pripremama jak izgledao. Ima nesto da dokaze.

Nadam se novom igracu u odbrani koji ce voditi igru iz odbrane. Volio bi vidjeti Sipovic Sadikovic odbranu danas.
Igrati svaku utakmicu kao sto smo protiv Tuzle u zadnjoj prosle sezone i za nas nema zime
Ma tuzlaci su tekmu igrali preko neke stvari. Danas cemo vidjeti gdje smo za sezonu.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15139
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 jul 2019, 11:08

https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... nju/37691/

Trenutno vise sponzora nego prosle godine u isto vrijeme, idemo dalje
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Alipasino
Postovi: 7933
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 13 jul 2019, 11:24

Ja sad nesto kontam da mi imamo strasnu klupu tj Zec Veseli Mujezinovic Dado Alispahic samo jos jedan jak u odbrani i imamo sansi da iznenadimo.Samo jedan jak mocan za odbrane i uzimamo nesto Sam odjednom ubjedjen da cemo nesto veliko ucinit.Moze se ovo sklopit u jak tim.Gazimo sve smanadu, nemoze nam niko nista.Ocekujem prve 4 tekme 12 boba.

urednik
Postovi: 148
Pridružen/a: 03 jun 2015, 12:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la urednik » 13 jul 2019, 12:58

Zaim će ove sezone biti konkurencija Krpiću u napadu i nadam se da ćemo konačno imati džokera za zadnjih 20ak minuta.... Na kraju krajeva zadnja godina ugovora, valjda je i njemu u cilju da je iskoristi maksimalno i proba napraviti nešto od svoje karijere.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.