Prostesti pred s(k)avezom

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 23 maj 2008, 16:06

bio sam, jedino cu reci:

A.C.A.B.
-HZ-

nero071
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:27
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nero071 » 23 maj 2008, 16:17

PeppermintParkRanger je napisao/la:bio sam, jedino cu reci:

A.C.A.B.
8-) 8-)
R.I.P. Vedran Puljic 04.10.2009
R.I.P. Admir Bjelak 05.10.2010

nero071
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:27
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nero071 » 23 maj 2008, 16:25

R.I.P. Vedran Puljic 04.10.2009
R.I.P. Admir Bjelak 05.10.2010

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la csh » 23 maj 2008, 16:50

Neki su zavrsili na marin dvoru ganjali su ko ludi zaustavljali kasnije normalnu raju koja nosi kackete dukseve i slicno to sam svojim ocima vidio,ocekivao sam vecu masu koja nebi poklekla pred murijom sigurno jer falilo je prave ekipe...ne postavljajte slike i klipove ni u kom slucaju ...raje je dosta uhapseno,toliko za sada pozdrav
AMAR OSIM!!!

nevazno
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:31
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nevazno » 23 maj 2008, 17:05

džaba ste izašli samo ste **** ispali trebalo je stati i porokati se s murijom **** vas bog !

Avatar
maxell
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 apr 2008, 11:10
Lokacija: BORDO MAHALA
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la maxell » 23 maj 2008, 17:13

Tko je snimljen kamerom najebao je, trenutno pregledavaju snimke i identificiraju osobe.Cuvajte se, ja sam se na srecu izvukao pobjegao u obliznju prodavnicu u kojoj se za deset sekundi skupilo dvadesetak osoba.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ribery » 23 maj 2008, 17:14

nevazno je napisao/la:džaba ste izašli samo ste **** ispali trebalo je stati i porokati se s murijom **** vas bog !
PA PICKO STO NISI DOSO PA SE POROKO? MI SMO BAREM DOSLI **** TE MUTAVA

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ribery » 23 maj 2008, 17:15

maxell je napisao/la:Tko je snimljen kamerom najebao je, trenutno pregledavaju snimke i identificiraju osobe.Cuvajte se, ja sam se na srecu izvukao pobjegao u obliznju prodavnicu u kojoj se za deset sekundi skupilo dvadesetak osoba.
Imao sam kapuljacu, al nevjerujem da mogu ista ozbiljnije sa tim pregladanjem, cak i kad bi identificirali neke osobe.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la csh » 23 maj 2008, 17:19

Nemoj da iko postavlja klipove i slike....to nikako neka znaju svi nisu ni ovi trebali objaviti snimak...ali nemoj da mi to radimo.
AMAR OSIM!!!

nevazno
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:31
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nevazno » 23 maj 2008, 17:32

ribery je napisao/la:
nevazno je napisao/la:džaba ste izašli samo ste **** ispali trebalo je stati i porokati se s murijom **** vas bog !
PA PICKO STO NISI DOSO PA SE POROKO? MI SMO BAREM DOSLI **** TE MUTAVA
jarane dosao bih ja, ali nisam mogao ... i stao bih pa makar me podrobili al jedan bi pao majke mi !

nevazno
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:31
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nevazno » 23 maj 2008, 17:35

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:sve si NEVAZAN u pravu nema nisat od protesta dok s esvima njima ne razbije vilica, dok se ne razbije sve , i sto je najvaznije
DOKKKKKKKKKK SEEEEEEE NE PSOTAVE SATORI NA ULAZU JER NJIHOVA VELIKA JE NADA KADA KAZU
MA SMIRIT CE SE SITUACIJA A MI NE SMIJEMO NIKADDDDDDDDDD
NIKADDDDDD NIKADDDDDDDDDD NIKADDDDDDDD I NIKADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DOZVOLITI DA SE SITUACIJA SMIRI A TO SE SAMO MOZE POSTICIIIIIIIIII IDOK IM NE DADNEMO ono sto su zaluzili i dok ne ostanemo sve pred savezom sve dok se ne dovodu novi ljudi , treba se preselit tamo pred savez, ako to ne uradimo opet ce mo biti porazeni do nako glupih ljudi
tako je ultras ! Treba postupiti gore nego oni prema nama, trebamo se već jednom suprotstaviti pokazat im svoje šake i jednom za uvijek dokazati da smo jači od murje i da nas ima više nego njih, da smo luđi od njih i da ih možemo poderati ... ali za sve to treba jaka ekipa !

nero071
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:27
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nero071 » 23 maj 2008, 17:42

ma previse sulje price ovdje!!!!!!! ccccc

lahko je reci sto i kako ,ovo ono!!!!!

MI SVI ZAJEDNO MORAMO SLOZNO DA DOKAZEMO DA SMO NEKO I NESTO U OVOM GRADU I OVOJ DRZAVI!!!

PA JEBU NAS KAKO KO HOCE;PA DOKLE VISE!!!!!!!
R.I.P. Vedran Puljic 04.10.2009
R.I.P. Admir Bjelak 05.10.2010

nevazno
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:31
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nevazno » 23 maj 2008, 17:44

nero071 je napisao/la:ma previse sulje price ovdje!!!!!!! ccccc

lahko je reci sto i kako ,ovo ono!!!!!

MI SVI ZAJEDNO MORAMO SLOZNO DA DOKAZEMO DA SMO NEKO I NESTO U OVOM GRADU I OVOJ DRZAVI!!!

PA JEBU NAS KAKO KO HOCE;PA DOKLE VISE!!!!!!!
to će se dogoditi kad u svaki bosansko-hercegovački grad navijači mognu doći, a da ne bude tuče između domaćih i gostujućih navijača, a kad će se to dogoditi ne zna niko ... kad se to dogodi onda će se moći pričati o tome kako da se savez uništi !

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la kad_kako » 23 maj 2008, 17:51

najvaznije je sto su sve navijacke skupine stale danas zajedno i sto nije bilo ni jednog jedinog incidenta izmedju... ja mislim da je ovo ogroman napredak i da iduci protesti ce bivat samo bolji i masovniji!

ILJO KRME!!! SAVEZ NAPOLJE!!!
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la adnan24 » 23 maj 2008, 17:52

Najgore od svega je sto evo kako sam uspio procitati na nekim sajtovima svi govore o neredima,'huliganstvu' i bacanju kamenica a niko nije ni spomenuo savez-glupi nasi mediji


nero071
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:27
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nero071 » 23 maj 2008, 17:55

nevazno je napisao/la:
Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:sve si NEVAZAN u pravu nema nisat od protesta dok s esvima njima ne razbije vilica, dok se ne razbije sve , i sto je najvaznije
DOKKKKKKKKKK SEEEEEEE NE PSOTAVE SATORI NA ULAZU JER NJIHOVA VELIKA JE NADA KADA KAZU
MA SMIRIT CE SE SITUACIJA A MI NE SMIJEMO NIKADDDDDDDDDD
NIKADDDDDD NIKADDDDDDDDDD NIKADDDDDDDD I NIKADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DOZVOLITI DA SE SITUACIJA SMIRI A TO SE SAMO MOZE POSTICIIIIIIIIII IDOK IM NE DADNEMO ono sto su zaluzili i dok ne ostanemo sve pred savezom sve dok se ne dovodu novi ljudi , treba se preselit tamo pred savez, ako to ne uradimo opet ce mo biti porazeni do nako glupih ljudi
tako je ultras ! Treba postupiti gore nego oni prema nama, trebamo se već jednom suprotstaviti pokazat im svoje šake i jednom za uvijek dokazati da smo jači od murje i da nas ima više nego njih, da smo luđi od njih i da ih možemo poderati ... ali za sve to treba jaka ekipa !

trba buraz prejaka ekipa,ozbiljna i bez balavaca!!!!!!!!!

prosto nemoguce!!!!!!!!
R.I.P. Vedran Puljic 04.10.2009
R.I.P. Admir Bjelak 05.10.2010

nevazno
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 maj 2008, 15:31
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la nevazno » 23 maj 2008, 18:11

nero071 je napisao/la:
nevazno je napisao/la:
Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:sve si NEVAZAN u pravu nema nisat od protesta dok s esvima njima ne razbije vilica, dok se ne razbije sve , i sto je najvaznije
DOKKKKKKKKKK SEEEEEEE NE PSOTAVE SATORI NA ULAZU JER NJIHOVA VELIKA JE NADA KADA KAZU
MA SMIRIT CE SE SITUACIJA A MI NE SMIJEMO NIKADDDDDDDDDD
NIKADDDDDD NIKADDDDDDDDDD NIKADDDDDDDD I NIKADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DOZVOLITI DA SE SITUACIJA SMIRI A TO SE SAMO MOZE POSTICIIIIIIIIII IDOK IM NE DADNEMO ono sto su zaluzili i dok ne ostanemo sve pred savezom sve dok se ne dovodu novi ljudi , treba se preselit tamo pred savez, ako to ne uradimo opet ce mo biti porazeni do nako glupih ljudi
tako je ultras ! Treba postupiti gore nego oni prema nama, trebamo se već jednom suprotstaviti pokazat im svoje šake i jednom za uvijek dokazati da smo jači od murje i da nas ima više nego njih, da smo luđi od njih i da ih možemo poderati ... ali za sve to treba jaka ekipa !

trba buraz prejaka ekipa,ozbiljna i bez balavaca!!!!!!!!!

prosto nemoguce!!!!!!!!
moze buraz moze ali za to treba malo vise vremena da se skupi ta raja !!!

senci
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 mar 2008, 00:48
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la senci » 23 maj 2008, 18:19

BEZ PENDREKA ON JE PICKA, BEZ OKLOPA NIKO I NISTA!!!
ALL COPS ARE BASTADRS!
Seepack in tha motherfucking houseeeeeeee.... Yeah that's HARDSTYLE

ANTRAX RELOADED

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 23 maj 2008, 18:39

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:pa u tom i jeste problem nas bosanaca najglupljih ljudi na svijetu
samo kukamoooooooo kukamooooooooooooo a nikad da skontamo sta treba uraditi kukaj samo kukaj a nista ne mijenjaj
pa jebote kamennnnnn ljudi tamo na zapadu bolje od nas zive ali je..mu majku cim nesto nevlalja ljudi prave nerede na ulicama protesti odmah a u nas morassssss da tjeras negkoga da ide
evo samo jedan primjer gledam jucer neki su mladi portestanti iz evrope otisli u Brisel pred zgradu E unije i
ponijeli malter i cigle i zid napravili pred vratima da politicari ne mogu uciiiiiiiiiii hejjjjjjjjjj ljudi zid zidaliiiiii
a u nassssssss moras tjerattttttttt da idu na uliceeeee a zamislite samo jos kolko bolje ti Evropljani zive od nas i opet ljudi se bore za svako svoje pravo , cim im malo pravo povrijedis oni reaguju

problem je u tome sto nikad u nas se ne ide do kraja nikaddddddddd

vjerujt mi dok se ne ude u sve vladajuce zgrade i ne polomi sve ne porazbija bas onako kao sto su oni nasi susjedi uradili sa onim majmunom Slobodanom Milosevicem , nisu ga skinuli dok nisu usli u skupstinu
tako i mi necemo nista imati bolje dok od politicara pa do savetza naseg fudbalskog ne uletimo im i pobijemo ih sve da im onda ne padne nikad na pamet da se prijave na izbore

LJUDI DRAGIIIII SVE JE OVO DABA DANASSSSS AKO NECEMO ICI DO KRAJA , sve je daba ako se utisamo sada , sve je daba ako dozvolimo da se UTISA OPET OVA SITUACIJA , SVE JE OVO DABBBBBBBBBBBBBBAAAAAAAAAA
AKO DOZVOLIMO DA NAS OPET SVI U SVIJETU ISMIJAVAJU RADI NASE REPREZENTACIJE I KADA VIDE NAS U GRUPI DA ODMAH PISU SEBI TRI BODA



SNJIMA NE TREBA VISE PRICATI NA NJIH SAMO TREBA ICI SILOMMMMMMMMMMM
SAMO SILAAAAAAAAAA I NISTA VISEEEEEEEEEEEEEEEEE
svaka cast jarane! slazem se u potpunosti i potpisujem!
-HZ-

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.