Prostesti pred s(k)avezom

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

NERVOZNI
Postovi: 3
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Kontakt:

Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la NERVOZNI » 20 maj 2008, 20:00

Navijacka grupa svih reprezentacija Bosne i Hercegovine, BHFanaticos, ovim pozdravlja akciju "Omladinskog pokreta za bolju BiH" i potvrdjuje svoje ucesce na demonstracijama ispred zgrade Nogometnog Saveza u petak 23.5.2008 u 12 sati.

Iskoristicemo priliku da pozovemo sve navijacke skupine, zaljubljenike fudbala i sve gradjane koji ne mogu vise trpiti nepravdu nad nama samima i Bosnom i Hercegovinom da nam se pridruze i jednom zauvijek zavrsimo ovu pricu o lopovima u Savezu.

SVI U NAPAD JEDAN JE KODRO!

Navijacka organizacija svih BiH Reprezentacija, BHFanaticos.

Hajmo ih rusit!


Omladinski pokret je promjenio datum na 23. jer u subotu mogu samo zidovima protestovati !!!

Znaci, svi u PETAK na proteste...

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ra1981 » 20 maj 2008, 20:39

HAJMO IH RUŠIT!SVI NA PROTESTE!

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ra1981 » 20 maj 2008, 21:05

APLICIRAM NA SVE PORTALE I NOVINE,KOJI PODRŽAVAJU OVU AKCIJU DA OBJAVE SLUŽBENI ISKAZ BHF-A KAKO BI SE POJAVILO ŠTO VIŠE LJUDI!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la csh » 21 maj 2008, 00:25

treba ovo razglasiti pozivaju se navijaci iz cijele bih da dodju,koji mogu jer radni je dan ali probajte treba da krene i da ih otjeramo do kraja,dodjite svi RA,RZ,SN,FT HZ,i TM, se podrazumijeva da ce biti i svi ostali samo da ih istjeramo vise iz saveza.....
AMAR OSIM!!!

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la antipolitika » 21 maj 2008, 11:18

Svi zajedno i bosnjaci i srbi i hrvati svi zajedno ustanimo protiv lopovluka !
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

amarildobule
Postovi: 99
Pridružen/a: 21 maj 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la amarildobule » 21 maj 2008, 14:27

slika[/URL]
slika[/img]



Ovu majicu sam dao uraditi!

Meho Kodro - Mi smo uz tebe

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ra1981 » 21 maj 2008, 14:37

Macijaci su već objavili službenu obavijest.
Red Army stiže,službena obavijest vjerovatno danas popodne.
...polako,polako biće to fini protesti!
Hajmo se malo poruditi da ako ništa svi portali ovu vijest objave!

Jezgro
Postovi: 3
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:48
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Jezgro » 21 maj 2008, 14:51

Saopštenje "jezgre" navijačke skupine The Maniacs 1987

Već godinama najpopularnija «sporedna» stvar na svijetu u našoj državi tone sve brže, sve dublje! Klupski fudbal/nogomet već odavno je na samome dnu a o kvalitetu tzv. Premijer lige(samo po nazivu) govori nedavni izvještaj UEFA-e po čijim je podatcima i istraživanjima naša liga predzadja po kvalitetu u Evropi! Naši se klubovi od evropskih kupova i takmičenja opraštaju obično nakon prvog nastupa,ako izuzmemo 2-3 izuzetka!

Ni reprezentativni fudbal nam nije ništa bolji! Od kako je Bosna i Hercegovina nezavisna isuverena država naša odabrana vrsta nije se plasirala ni na jedno veliko takmičenje i pored dosta igrača ali i trenera svijetskog glasa koji su tokom godina prodefilovali kroz reprezentaciju!

Mi navijači Željezničara, kluba svijetle tradicije i duge historije okupljeni u navijačku skupinu «The Maniacs» nastalu 1987 godine ne možemo više da nijemo šutimo i posmatramo kako polupismeni novinari, bivši milicajci, neškolovani političari, antisportisti i okorjeli kriminalci kroje sudbinu našeg kluba ali i cijelokupnih dešavanja oko Premijer li

ge ali i reprezentacije jedine nam domovine Bosne i Hercegovine. Bosne i Hercegovine za koju su mnogi naši drugovi i sunarodnjaci dali ono najvrednije, svoje živote, da bi mi mogli uživati u čarima slobode.

slika

Ovo je NAŠA REPREZENTACIJA, reprezentacija SVIH Bosanaca i Hercegovaca! Došlo je vrijeme je da se za istu konačno počnemo počemo boriti, dosta je bilo šutnje i ignorisanja o kriminalnim radnjama i raznim "poduhvatima" loših po naš fudbal dirigovanih sa slatkog ćošeta, "slatko" je nama stvarnim patriotama odavno postalo gorko! Dosta nam je izrežiranih prvenstava,unaprijed izgubljenih utakmica,nepostojećih penala u posljednjim minutama utakmice! Dosta nam je da prelazimo hiljade kilometara odlazeći u neka sela bez 1% nade da naš nekad veliki Željo može pobjediti.

Hoćemo na čelu saveza moćne i sposobne ljude,legende našeg fudbala!

HOĆEMO REPREZENTACIJU I SAVEZ KOGA SE NEĆEMO STIDJETI!


Ovim saopštenjem ujedno pozivamo i sve pripadnike navijačke skupine «The Maniacs 1987» ali i sve ostale ljubitelje fudbala da nam se u 23.5.2008.godine pridruže ispred sjeverne tribine stadiona «Grbavica» odakle korteo(protestna šetnja) u 11 sati kreće ka centru grada, pred prostorije kriminalne organizacije simbolično nazvane N/FSBIH!

slika

Za ovaj dan kada svi Bosanci i Hercegovci trebaju stati zajedno u borbi protiv istog protivnika, mi Manijaci obećavamo da nećemo dolaziti u sukob ni sa jednom navijačkog grupom koja se pridruži ovome protestu!

NACIJO BUDI SE!
p.s.:Zamolio bih nekoga od "nadležnih" na portalu ako je u mogućnosti da se ovo saopštenje objavi na index stranici vašega poratala u svrhu pozivanja i informisanja što više ljudi!?Unaprijed hvala!

Evo i plakata od kojih su se prvi na ulicama pojavili kasno sinoć! ;) Učestvujte u akciji,isprintajte i polijepite 5-10 ovakvih u svome kvartu,pomoći češ svima nama.Zovite i animirajte ljude!

slika

Plakat u većem formatu:
http://img80.imageshack.us/img80/5903/p ... ljeyr8.jpg

NAPOLJE GAMADI!

Avatar
M3_81
Postovi: 7
Pridružen/a: 16 maj 2008, 21:22
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la M3_81 » 21 maj 2008, 15:21

PROCITAJTE OVO!!!!!!

http://www.24sata.info/13085

ja ne znam da li da se smijem ili da placem....ne mogu da vjerujem!!!!

Sad u odlucujucem trenutku za nasu reprezentaciju, kad se sav svijet digao da istjera bagru NEKI se nasli pravit pametni. Ljudi kad je drzava u pitanju svi su interesi u drugom planu, opet je nekom do SARAJEVO vs. ZENICA price. Ja nit sam i Sarajeva nit sam iz Zenice, i mislim da u ovom trenutku svi trebamo biti najvise Bosanci i Hercegovci.
Ako je ovaj clanak tacan, onda mi se povraca od muke...

Jezgro
Postovi: 3
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:48
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la Jezgro » 21 maj 2008, 15:43

Hvala administraciji na brzoj i efikasnoj realizaciji naše molbe!

Svi k'o jedan za bolje dane BH fudbala!

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ra1981 » 21 maj 2008, 17:16

M3_81 je napisao/la:PROCITAJTE OVO!!!!!!

http://www.24sata.info/13085

ja ne znam da li da se smijem ili da placem....ne mogu da vjerujem!!!!

Sad u odlucujucem trenutku za nasu reprezentaciju, kad se sav svijet digao da istjera bagru NEKI se nasli pravit pametni. Ljudi kad je drzava u pitanju svi su interesi u drugom planu, opet je nekom do SARAJEVO vs. ZENICA price. Ja nit sam i Sarajeva nit sam iz Zenice, i mislim da u ovom trenutku svi trebamo biti najvise Bosanci i Hercegovci.
Ako je ovaj clanak tacan, onda mi se povraca od muke...
Izgleda da se Robijaši ograđuju od ovoga,vjerovatno je to Demiri(Ušanovićev čovjek) za određenu svotu napisao.

Svaka čast portalu na objavljivanju vijesti,neki("ozbiljniji") portali su se već "ohladili",te nisu ni objavili vijest za proteste!Novinari će biti jako važan faktor u rušenju saveza,a samim tim se moraju prihvatiti te odgovornosti.

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ra1981 » 21 maj 2008, 18:57

Oglasile su se Fukare,službenim iskazom,dakle i oni dolaze!
Evo i službenog iskaza Red Army-a

http://img53.imageshack.us/img53/7725/s ... 002ez8.jpg

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la csh » 21 maj 2008, 21:45

Ovo oko stava robijasa ja mislim da nije to njihov stav nego neke njihove''agenture''imam informacije da ovo nije stav robije,zvanican,mada znam da imaju zategnut odnos sa bhf,ali mislim da ce to zaboraviti u petak bilo bi fino da se neko javi od robije da kaze svoje misljenje.....
AMAR OSIM!!!

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la ra1981 » 21 maj 2008, 23:54

csh je napisao/la:Ovo oko stava robijasa ja mislim da nije to njihov stav nego neke njihove''agenture''imam informacije da ovo nije stav robije,zvanican,mada znam da imaju zategnut odnos sa bhf,ali mislim da ce to zaboraviti u petak bilo bi fino da se neko javi od robije da kaze svoje misljenje.....
Robijaši su demantovali ovo saopštenje ;)

slika

BHL
Postovi: 4
Pridružen/a: 22 maj 2008, 01:25
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la BHL » 22 maj 2008, 01:26

Ovim pozivamo sve ljubitelje fudbala u nasoj zemlji da kazu jednom za sva vremena "NE!" kriminogenom miljeu koji vlada u Nogometnom Savezu Bosne i Hercegovine i da svojim ucescem na demostracijama ispred zgrade NS-a u subotu, 23.5. u 12 sati dadnu podrsku istinskim fudbalskim velicinama Mehi Kodri i Elviru Bolicu, ljudima koji su se usprotivili lopovima i amaterima iz vrha BeHa nogometa.

"Omladinski pokret za bolju Bosnu i Hercegovinu"

Ovim putem se kao grupa navijaca nase jedne i jedine domovine Bosne i Hercegovine pridruzujemo javnom protestu, te pozivamo nase clanove i BH navijace, istinske patriote da se pridruze istim.
BHLegion

http://www.bhlegion.com/

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la csh » 22 maj 2008, 11:26

BHL je napisao/la:Ovim pozivamo sve ljubitelje fudbala u nasoj zemlji da kazu jednom za sva vremena "NE!" kriminogenom miljeu koji vlada u Nogometnom Savezu Bosne i Hercegovine i da svojim ucescem na demostracijama ispred zgrade NS-a u subotu, 23.5. u 12 sati dadnu podrsku istinskim fudbalskim velicinama Mehi Kodri i Elviru Bolicu, ljudima koji su se usprotivili lopovima i amaterima iz vrha BeHa nogometa.

"Omladinski pokret za bolju Bosnu i Hercegovinu"

Ovim putem se kao grupa navijaca nase jedne i jedine domovine Bosne i Hercegovine pridruzujemo javnom protestu, te pozivamo nase clanove i BH navijace, istinske patriote da se pridruze istim.
BHLegion

http://www.bhlegion.com/
23.05. u 12 sati U PETAK ne subotu. ;) ....pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la kad_kako » 22 maj 2008, 13:00

M3_81 je napisao/la:PROCITAJTE OVO!!!!!!

http://www.24sata.info/13085

ja ne znam da li da se smijem ili da placem....ne mogu da vjerujem!!!!

Sad u odlucujucem trenutku za nasu reprezentaciju, kad se sav svijet digao da istjera bagru NEKI se nasli pravit pametni. Ljudi kad je drzava u pitanju svi su interesi u drugom planu, opet je nekom do SARAJEVO vs. ZENICA price. Ja nit sam i Sarajeva nit sam iz Zenice, i mislim da u ovom trenutku svi trebamo biti najvise Bosanci i Hercegovci.
Ako je ovaj clanak tacan, onda mi se povraca od muke...
ta nas stranica vec po ko zna koji put blati sa 100% lazima!!!


zvanicni stav Robijasa...

UG "UJEDINJENI ROBIJASI" ZENICA
http://www.robijasi.org

Povodom posljednjih sramotnih dešavanja u Nogometnom/fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine i smjene selektora reprezentacije Mehe Kodre i njegovih asistenata, navijaci Nogometnog kluba Celik - Robijaši, okupljeni u UG "Ujedinjeni Robijasi", obavještavaju bh. javnost da ce pojaviti na zakazanim protestima 23.maja 2008. pred zgradom NFSBiH u Sarajevu.
Ovim putem dajemo punu podršku u nastojanju da se konacno stane u kraj trenutnom stanju u bh. fudbalu i da zajedno sa svim zdravim snagama u nasem drustvu doprinesemo boljoj buducnosti "najvaznije sporedne stvari" u Bosni i Hercegovini! Ovim putem pozivamo sve Robijaše i Zenicane, koji su u mogucnosti da dodu na zakazane mirne proteste 23.maja.2008 u Sarajevu i da mirno, dostojanstveno i bez klupskih obiljezja dadnu svoj doprinos ka ozdravljenju bh.nogometa/fudbala!

Robijasi Zenica
http://www.robijasi.org
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
M3_81
Postovi: 7
Pridružen/a: 16 maj 2008, 21:22
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la M3_81 » 22 maj 2008, 13:25

Iskreno mi je drago sto je tako, kad ako ne sad svi trebamo zajednickim snagama da kazemo:
NE! NE MOZE DALJE OVAKO!!!

Ako sutra pokazemo da smo jedinstveni kada je u pitanju DRZAVNA reprezentacija, onda je njihovo vrijeme doslo kraju...

Ove glavonje iz N/FSBIH ce igrati na kartu nejedinstva medju navijackim skupinama, oni jedva cekaju neke incidente. Treba im pokazati sloznost i ako Bog da, da ovo sutra prodje bez ikakvih problema izmedju nas koji imamo isti cilj!!!

slikar
Postovi: 1
Pridružen/a: 22 maj 2008, 14:42
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la slikar » 22 maj 2008, 15:07

ja podržavam protest protiv sadašnjeg saveza. korumpirani su virjeme je da odu :lol:

BHL
Postovi: 4
Pridružen/a: 22 maj 2008, 01:25
Kontakt:

Re: Prostesti pred s(k)avezom

Post Postao/la BHL » 22 maj 2008, 15:22

csh je napisao/la:
BHL je napisao/la:Ovim pozivamo sve ljubitelje fudbala u nasoj zemlji da kazu jednom za sva vremena "NE!" kriminogenom miljeu koji vlada u Nogometnom Savezu Bosne i Hercegovine i da svojim ucescem na demostracijama ispred zgrade NS-a u subotu, 23.5. u 12 sati dadnu podrsku istinskim fudbalskim velicinama Mehi Kodri i Elviru Bolicu, ljudima koji su se usprotivili lopovima i amaterima iz vrha BeHa nogometa.

"Omladinski pokret za bolju Bosnu i Hercegovinu"

Ovim putem se kao grupa navijaca nase jedne i jedine domovine Bosne i Hercegovine pridruzujemo javnom protestu, te pozivamo nase clanove i BH navijace, istinske patriote da se pridruze istim.
BHLegion

http://www.bhlegion.com/
23.05. u 12 sati U PETAK ne subotu. ;) ....pozdrav
hehe..mala greskica zaboravili smo ispravit jer je bilo najavljeno u subotu pa zato..hvala i vidimo se na protestu...



SAVEZ NAPOLJE!!!!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.