FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 03 nov 2019, 22:44

BICA je napisao/la:
03 nov 2019, 22:41
Zip je napisao/la:
03 nov 2019, 22:32
Pa nece ti stadion bukvalno biti u Butmiru, nego ce ti biti na glavnoj saobracajnici, vjerovatno negdje uz Butmirsku cestu.... :kafa:

S obzirom ma dolazak Arapa, dole 100% hotela da napravis, preko ljeta ce biti dobro popunjeno...
Kakav ba butmir?? Evo ja sam sa ilidže pa mi je nidje veze da stadion bude tu.... Po meni je najbolja opcija da centar dadne zemlju na Koševu da mi napravimo rekonstrukciju i modernizaciju stadiona koji ce bit u našem vlasništvu A da opština naplacuje rentu tih popratnih prostora,hotela itd. I naravno da ga koriste i naplacuju za sve kulturne manifestacije opštine Centar tipa: koncerte.(kao i dosad)
Otoka mi isto nije loša jer je to sad najmnogoljudnije naselje u SA, a i blizu su glavne saobracajnice..al opet hram je hram...
Covjek dodje s milionima i planom za stadion, da je u Trnovu ja cu podrzati....
Niko,pa ni ti da imas milione i zelju da nesta napravis, nebi ulagao ako to nece biti u 100% vlasnistvu...

Nzm sto toliko ljudi imaju barijeru oko odlaska sa Koseva, neuslovnog stadiona?

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 nov 2019, 22:57

Samo nase vlasnistvo, nista drzava, mogu ustupiti zemljiste ili biti voljni ga prodati i nek ****.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 03 nov 2019, 22:59

Ma ne treba se pomoci cernobilcima,kome da pomognemo,ljudima koji spominju markale,ljudima koji su onakvu pompu protiv nas digli ni zbog cega,i Jos hiljadu situacija ima u kojima su oni supci ispali, jesu nam usupili stadionza igranje Al su i placeni za to,kad su gostovali kod nas javno im se zahvalilo i to je to.
Slazem se da je za ligu bolje da je tu Celik nego npr.Zvijezda 09,Al nije ovo prvi put da su oni u ovakvoj situaciji i da im se gleda kroz prste,savez je kriv sto ih nije pustio da igraju do kraja ili na pocetku sezone odma rijesio ovo ma kakav god ishod bio,ovako su samo osteceni klubovi koji su do sad igrali protiv Celika,jedino je vaso miskin profitirao,dobili su 3 boda bez da su se oznojili,a sto se tice stadiona gdje god ga napravi i ako ga napravi ja cu biti zadovoljan
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 03 nov 2019, 23:21

Pitaristok je napisao/la:
03 nov 2019, 20:52
Pitar6785 je napisao/la:
03 nov 2019, 15:39
Kao prvo nisam rekao da nema para vec sam rekao da nije bogat toliko ako nije mogo sam odkupit 60 % prava vec je moro ici trazit koce se jos radtalit sanjim. Drugo on da je milijarder nebi radi za Tana koji je jedva milijarder.. to bi bilo ponizenje radit za nekog od koga si bogati. A ako ima 150-200 m $ on da da 30 m € za stadion i 4-5 m € sto je kupio 20-30% njegovog citavog bogastva.

A ako je milijarder a radi ko GM onda je tan hajvan jer gm bogati od vlasnika
Mozda si u pravu za njegov novcanik, al koliko sam ja razumio nije on licno investitor, vec kompanija/konzorcij gdje je on vodeci menađer, nek me neko ispravi ako grijesim.
Evo pojasnicu vam ja. Nam I Vin Group su zajedno napravili firmu koja je kupila FK Sarajevo. Nam je pokretac, Vin Group je tu finansijski jaci partner, a imovina im je 16 milijardi KM.

da stavimo stvari u perspektivu, Todoric i Agrokor kao najjaci u Hrvatskoj su na vrhuncu imali nesto manje od jedne milijarde KM. u BiH stvarno ne znam s kim bi se mogli porediti, mi svi kad se istresemo, nismo ni blizu. Mislim da kad se sabere 20 najjacih kompanija na Balkanu, nema 10 milijadi. Eto surfajte dalje sami i uporedjujte, mozda grijesim.

Avatar
BICA
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 avg 2014, 14:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BICA » 03 nov 2019, 23:23

Ma platice ljudi to sutra prekosutra, malo se obrukali,nije im ni prvi ni zadnji put da se brukaju...Lutvo dobio nagradu trenera kola i tjt.
A mi idemo u Bijeljinu aBd da natrpamo Luku u pitšku i ostanemo prvi do kraja...#"bezpunofilozofije"# zna se šta nam je cilj...a nek skretnicari i cernobilci puše karu jedni drugima

Avatar
BICA
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 avg 2014, 14:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BICA » 03 nov 2019, 23:26

Admine zaboravio si spomenut BIMGO kralj dobrih cijena...
Sad zato što si potcijenio njihove milijarde ljudi ce preuzet skretnicare i prekucat ligu.😭🤯🤯🤑🤑🤑🤑👻

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 03 nov 2019, 23:28

BICA je napisao/la:
03 nov 2019, 23:26
Admine zaboravio si spomenut BIMGO kralj dobrih cijena...
Sad zato što si potcijenio njihove milijarde ljudi ce preuzet skretnicare i prekucat ligu.😭🤯🤯🤑🤑🤑🤑👻
Oni su uzeli Slobodu i ne treba ih podcjeniti

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54765
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 nov 2019, 23:32

admin je napisao/la:
03 nov 2019, 23:21
Pitaristok je napisao/la:
03 nov 2019, 20:52
Pitar6785 je napisao/la:
03 nov 2019, 15:39
Kao prvo nisam rekao da nema para vec sam rekao da nije bogat toliko ako nije mogo sam odkupit 60 % prava vec je moro ici trazit koce se jos radtalit sanjim. Drugo on da je milijarder nebi radi za Tana koji je jedva milijarder.. to bi bilo ponizenje radit za nekog od koga si bogati. A ako ima 150-200 m $ on da da 30 m € za stadion i 4-5 m € sto je kupio 20-30% njegovog citavog bogastva.

A ako je milijarder a radi ko GM onda je tan hajvan jer gm bogati od vlasnika
Mozda si u pravu za njegov novcanik, al koliko sam ja razumio nije on licno investitor, vec kompanija/konzorcij gdje je on vodeci menađer, nek me neko ispravi ako grijesim.
Evo pojasnicu vam ja. Nam I Vin Group su zajedno napravili firmu koja je kupila FK Sarajevo. Nam je pokretac, Vin Group je tu finansijski jaci partner, a imovina im je 16 milijardi KM.

da stavimo stvari u perspektivu, Todoric i Agrokor kao najjaci u Hrvatskoj su na vrhuncu imali nesto manje od jedne milijarde KM. u BiH stvarno ne znam s kim bi se mogli porediti, mi svi kad se istresemo, nismo ni blizu. Mislim da kad se sabere 20 najjacih kompanija na Balkanu, nema 10 milijadi. Eto surfajte dalje sami i uporedjujte, mozda grijesim.
Solidno. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 03 nov 2019, 23:36

bordopoeta je napisao/la:
03 nov 2019, 21:34
Zeko87 je napisao/la:
03 nov 2019, 20:52
Ne mogu da vjerujem da naši navijači i dobar dio drugih likuje i navija za gašenje Čelika. Pa mi nismo svjesni da se polako ali sigurno gasi Bh fudbal. Bez jakih konkurenata ne možemo ni mi napredovati. Sezona je baš super počela, posjetom, igrom, tereni koliko toliko pristojni, da bi se u zadnjih par kola orkestrirano počelo sve to šutati nogama.

Prvo kriminalnim suđenjima, pa sada sa ovim ofirnim guranjem Borca u vrh tabele. Da smo imalo pametni, naš klub bi dao Čeliku finansijsku pozajmnicu u znak zahvalnosti za ustupanje stadiona protiv BATEa, tako praviš sebi sportske prijatelje i potez bi bio gospodski o kojem bi se pričalo. Tako rade veliki klubovi, ako već nismo Bayern koji je tako isto postupio i pomogao Dortmund, svog najvećeg rivala, onda učiniti barem nešto što liči velikanima.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Auh furanja, idemo pomoci ekipi koja nas je javno popljuvala, dakle isti ovaj sto pizdi sad, sjeo i kuco saopstenja sa turcinom....

Koga ba interesuje, ko duguje nek tipla....pokusali smo fino....nece fino....trazili ste gledajte....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 04 nov 2019, 00:07

BICA je napisao/la:
03 nov 2019, 22:41


Kakav ba butmir?? Evo ja sam sa ilidže pa mi je nidje veze da stadion bude tu.... Po meni je najbolja opcija da centar dadne zemlju na Koševu da mi napravimo rekonstrukciju i modernizaciju stadiona koji ce bit u našem vlasništvu A da opština naplacuje rentu tih popratnih prostora,hotela itd. I naravno da ga koriste i naplacuju za sve kulturne manifestacije opštine Centar tipa: koncerte.(kao i dosad)
Otoka mi isto nije loša jer je to sad najmnogoljudnije naselje u SA, a i blizu su glavne saobracajnice..al opet hram je hram...
To je kao da ti ja dam stan da renoviras a da ga ja izdajem kome hocu i kad hocu a ti mozes stanovati kad nema nikoga. I naravno duznost ti je da ga odrzavas.
Izdavanje poslovnih prostora i izdavanje stadiona za koncerte otprilike moze pokriti odrzavanje stadiona i djelimično unapredjivanje. To opsitini nikad ne bih dao jer bi to za male pare bilo izdato ahbabima onog ko bude na vlasti.

Kosevo kakvo jest je rupa bez dna. A da se sruse tri tribine i izgrade nove blize terenu sa poslovnim prostorima ispod kostalo bi ko dva stadiona.
Samo da srusis tri tribine ti treba brat bratu 10 miliona KM
Znaci da nam opstina da besplatno i stadion i zemlju sa dozvolama za rusenje i gradnju sta god zelimo moglo bi se prihvatiti. Sve mimo toga sa nekim uslovima niposto prihvatati. Svakako opstina i zeli da se kutarise stadiona koji se ne odrzavas i ima administraciju od 70 osoba( to je oko 150.000 KM mjesecno odnosno haman dva miliona godišnje) i pri tome je pitanje vremena kad ce neka inspekcija zatvoriti neku od tribina i reci da je nesigurna upravo zbog neodrzavanja i nebrige.
Znaci da nas mole iz opstine da uzmemo stadion djaba a ne da nam postavljaju uslove.
Zadnja izmjena: ShofaII, dana/u 04 nov 2019, 00:12, ukupno mijenjano 2 puta.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 04 nov 2019, 00:09

BUREK PITA, ŽELJI KITA!

BordoArmy88
Postovi: 3123
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 04 nov 2019, 00:11



:kralj: :kralj: :kralj: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 04 nov 2019, 00:16

BordoArmy88 je napisao/la:
04 nov 2019, 00:11


:kralj: :kralj: :kralj: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Englezi nisu nikakvi ultrasi al najjače pjesme imaju. Ovo njihovo "on fire" mi je top fazon, treba furat svaku tekmu kad se Merso "upali". :opaopa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 04 nov 2019, 00:25

Obzirom da će protiv Radnika faliti kompletan vezni red koji je igrao protiv Širokog, jel realna ova opcija?

-----Stanojević - Mustafić------
----------------Oremuš----------------
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 04 nov 2019, 01:03

Pobijedit ćemo ako Mustafić ostane u Sarajevu.

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 04 nov 2019, 01:27

Još uvijek postoje ljudi koji Mustafića stavljaju u neke formacije. :rol:
Zaboravite, ni minute više neće dobiti ove sezone.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 04 nov 2019, 02:49

BordoSarajevo je napisao/la:
04 nov 2019, 00:25
Obzirom da će protiv Radnika faliti kompletan vezni red koji je igrao protiv Širokog, jel realna ova opcija?

-----Stanojević - Mustafić------
----------------Oremuš----------------
Ovo je postava 99.9%

Hebibovic...Serbecic...Lazic...Hodzic/Letic
..................Stanojevic...Oremus
.............Tatar...Velkoski...Milanovic
.........................Ahmetovic

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 04 nov 2019, 03:05

.................... Kova
Hodzic.. Lazic.. Serbecic.. Letic
...... Stanojevic... Oremus
Hebibovic... Tatar.... Milanovic
........... Meeeerrsooooooo....
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 04 nov 2019, 03:52

**** cernobil idemo dobiti ove iz Bijeljine
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 04 nov 2019, 08:46

Pa realno ova sad tekma u Bijeljini je mozda i najbitnija i tri boda nas ispaljuju iz katapulta. Mislim da kad bi ovo dobili, da ostali nebi vise imali prilike da nas stignu. Bod je dobar, ali mi smo sampioni i moramo ici na pobjedu. Ponoviti igru od neki dan i nadati se normalnim sudijama..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica i 31 gost.