FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 10151
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 jul 2012, 16:14

mma_hz je napisao/la:
BernardBarnjak je napisao/la:kolika je cijena za istok? :mrgreen:
:mrgreen: ko tebi 15 ..iz ruke u ruku... :mrgreen:
Sala je dobra. Ali ozbiljno sada, radi neke djece, jel 12?
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
payton
Postovi: 447
Pridružen/a: 20 apr 2012, 20:43

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la payton » 31 jul 2012, 16:15

BernardBarnjak je napisao/la:kolika je cijena za istok? :mrgreen:
istok 12 KM
YES.WE.DID.

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 31 jul 2012, 16:17

BernardBarnjak je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
BernardBarnjak je napisao/la:kolika je cijena za istok? :mrgreen:
:mrgreen: ko tebi 15 ..iz ruke u ruku... :mrgreen:
Sala je dobra. Ali ozbiljno sada, radi neke djece, jel 12?
normalno brate..12 ostaje..ja i zaboravih..u onoj prostoriji do fan shopa su se culi aplauzi ,kako rekose momci sto tu rade ..kazu tamo jovic i igraci analiziraju zadnju tekmu..znaci atmosfera je odlicna..
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
emir18
Postovi: 14400
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir18 » 31 jul 2012, 16:19

Ukinuta zabrana dolaska gostujućih navijača!
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,2024
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 31 jul 2012, 16:28

emir18 je napisao/la:Ukinuta zabrana dolaska gostujućih navijača!
nama je to nebitno i bilo, i da je ostala zabrna na svaki bi isli :D

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 31 jul 2012, 16:38

aS_Roma je napisao/la:
emir18 je napisao/la:Ukinuta zabrana dolaska gostujućih navijača!
nama je to nebitno i bilo, i da je ostala zabrna na svaki bi isli :D
ja koliko znam dosta gostovanja smo i pored zabrane odradili,tako da..s ovim ce nas samo biti vise... :D
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 31 jul 2012, 16:42

Ej, jel neko slušao momke na RSG-u, kakva je bila atmosfera, o čemu su pričali?

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 31 jul 2012, 16:51

Danas sam bio u Fan Shopu,kupio karte i bordo maju,gužva brate,laže ko kaže da nije.U pola frke zagužva se u holu ispred,izlaze naši igrači nasmijanih lica,ali Bubateli keeez, bio je više nego raspoložen :D
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 31 jul 2012, 17:25

Danas je u novinama stajalo da Bandovic uopste nema nikakav ugovor sa Velezom,tj da isti nije uopste registrovan u nogometnom savezu :|
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 31 jul 2012, 17:31

Prvo kolo prenose Olimpic i Rudar Prijedor. :lol: :lol: :lol:
Namjerno su to uradili da papak Gracic malo otpuse i smiri strasti koje ima prema komitetu.

Avatar
zasarajevo
Postovi: 91
Pridružen/a: 11 jul 2012, 16:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zasarajevo » 31 jul 2012, 17:33

A sto ne prenose Sarajevo-Celik? :?
UEFA=MAFIA

Avatar
Shanks
Postovi: 399
Pridružen/a: 05 sep 2011, 22:52
Lokacija: Sarajevo, Republika BiH
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shanks » 31 jul 2012, 17:46

zasarajevo je napisao/la:A sto ne prenose Sarajevo-Celik? :?
Svi klubovi imaju pravo na jednak broj prijenosa, tako da ćemo često umjesto derbija, gledati ovakve utakmice.Mislim da je neko pisao o tome na nekoj drugoj temi.
Divovi 1946

You'll Never Walk Alone

Avatar
tarikz
Postovi: 429
Pridružen/a: 17 avg 2009, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tarikz » 31 jul 2012, 17:47

Ako ima nekog da zanima, pisao sam redakciji FACE TVa i dobio sam potvrdu da će se prenositi utakmica protiv Zete 100%. 8-)
Someone's mouth said paint them all red.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5951
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 31 jul 2012, 17:48

Onaj Nuhanovic iz Zvijezde danas treniro sa nama...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 31 jul 2012, 17:49

Rule_hz je napisao/la:Onaj Nuhanovic iz Zvijezde danas treniro sa nama...
Njega su spominjali jos na pocetku prijelaznog roka i ja se tacno obradovao kad sam cuo da srecom od njega nece biti nista,a sad ovo. :(

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 jul 2012, 17:49

Koju poziciju igra?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 31 jul 2012, 17:51

High je napisao/la:Koju poziciju igra?
Mislim da je poluspic.

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 jul 2012, 17:51

Ovo je Jovićevo maslo. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 31 jul 2012, 17:52

Jos jedan kojeg zovu Messi :lol:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5951
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 31 jul 2012, 17:54

ma neka ga sta ces nek se radi gradi mlada ekipa sa iskustvom, sto bi svakako dobro doslo nama pa i njemu, naravno ako bude zadovoljio ukuse JOVICA a sigurnoje dosao na preporuku Dragana jer Hadzija samnece moc iznijet tret PL a vidjeli smo u nedelju kako su Nermin iSulejman ocajni...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []