FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zizu1991 » 02 avg 2012, 19:05

kengur je napisao/la:
stize BORAC je napisao/la:Sretno veceras,i u playoffu uvjeren sam. Napravite iskorak, nesto novo za nase prostore i nas fudbal. Takve stvari su rijetke, takve stvari se pamte i takve stvari ljude cine zadovoljnima sa njima se napreduje.
Ovo se zove pametno i pozitivno razmisljanje koje je rijetko. Jos ako si stvarno iz BL onda svaka cast.
Ne da branim, uslovno rečeno, ljude iz BL, al iskreno treba reći, da mi malo jedni o drugima znamo, zato što smo se konzervirali, i nećemo da idemo u BL zato što to " nije Bosna ", itd, da ljudi posjećuju sve gradove, vidjeli bi, da smo zaista mnogo slični, nego smo otuđeni jedni od drugih, to je jedini problem
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 10151
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 02 avg 2012, 19:07

AllGunsBlazing je napisao/la:A kad je utakmica? Mislim u koliko?
...i hoce li biti prenosa na FACE TV? :shock: :shock: :shock:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zizu1991 » 02 avg 2012, 19:10

BernardBarnjak je napisao/la: ...i hoce li biti prenosa na FACE TV? :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: dobar, dobar
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
koalem
Postovi: 1506
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 02 avg 2012, 19:12

Pa jbt život, je li iko ovdje kupuje novine? Već pet dana u Avazu stoji natpis Face TV:Sarajevo - Zeta , Čet: 21h.

Drugo. Ovi što potkuhavaju, i pričaju da će Sarajevo večeras pasti rade isto što i ovi iz Levskog, i samo nam uslugu čine. Digli se kontaju centar svijeta. Realno pogledajte, shvatite ko je favorit.

Hvala što motivišete naše navijače, ima da svi grmimo 10x glasnije ;)

" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadnja izmjena: koalem, dana/u 02 avg 2012, 19:16, ukupno mijenjano 1 put.
4.10.2009.

Avatar
Elegant
Postovi: 12757
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elegant » 02 avg 2012, 19:14

Doslovno 30 puta receno kad je utakmica i ko prenosi ?

Pa ljudi Boziji sta vi pratite, koje medije, novine, portale ? Da ne znate kad je utakmica, kao da ste tek danas culi da se igra.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5278
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TaRgEt_ » 02 avg 2012, 19:16

Sretno SArajevo veceras. Pozdrav iz Tuzle
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
kengur
Postovi: 2107
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 02 avg 2012, 19:22

zizu1991 je napisao/la:
kengur je napisao/la:
stize BORAC je napisao/la:Sretno veceras,i u playoffu uvjeren sam. Napravite iskorak, nesto novo za nase prostore i nas fudbal. Takve stvari su rijetke, takve stvari se pamte i takve stvari ljude cine zadovoljnima sa njima se napreduje.
Ovo se zove pametno i pozitivno razmisljanje koje je rijetko. Jos ako si stvarno iz BL onda svaka cast.
Ne da branim, uslovno rečeno, ljude iz BL, al iskreno treba reći, da mi malo jedni o drugima znamo, zato što smo se konzervirali, i nećemo da idemo u BL zato što to " nije Bosna ", itd, da ljudi posjećuju sve gradove, vidjeli bi, da smo zaista mnogo slični, nego smo otuđeni jedni od drugih, to je jedini problem
Banja Luka je uvijek bila, a puno je ljudi poginulo da i dalje bude Bosna, tako da mi je tako izrazavanje cudno. Ali razumijem o nelagodnosti pogotovo jer ti pola familije fali a znas ko je i sta napravio.

Ovo sto napisa "stize BORAC" je preduboko za sport - to je pristup zivotu koji u BiH rijetko cujem. Zato me odusevilo.

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5368
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 02 avg 2012, 19:25

Vrijeme je da se krene :mrgreen: Moja prognoza 4-1

Avatar
harishp
Postovi: 18933
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harishp » 02 avg 2012, 19:39

AAAAA Rika se cini ,rika se cini dosla :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

RA.
Postovi: 70
Pridružen/a: 16 maj 2010, 15:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RA. » 02 avg 2012, 19:41

vazno je pobjedit pa makar 1-0 a tamo to odbranit ha ya

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 9791
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 avg 2012, 19:44

Vamos je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:A kad je utakmica? Mislim u koliko?
u 21.00...i protiv Zete i protiv vas u nedjelju. (evo ti dupi odgovor :mrgreen: )
Znam ja kad je protiv nas, to je vec sve zavrseno, samo jos krenuti put sarajeva.
Celik!3,2,2.

Avatar
gradinaARNEL
Postovi: 60
Pridružen/a: 27 maj 2012, 20:06
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gradinaARNEL » 02 avg 2012, 20:00

braco Sarajlije sretno vcrs i da pobijedite najmanje 2 razlike
ovo ce biti bordo noc

pozz iz srebrenika
Samo jedan grad, samo jedan klub
Samo Gradina , samo Srebrenik

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17929
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Omerbavarac » 02 avg 2012, 20:05

Sretno i spretno. ;)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 5986
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la IlPrincipe » 02 avg 2012, 20:08

imal link za utakmicu
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
Raul_64
Postovi: 12708
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Raul_64 » 02 avg 2012, 20:09

slika

Ajmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
plava grbavica
Postovi: 101
Pridružen/a: 22 okt 2010, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plava grbavica » 02 avg 2012, 20:09

Komšije da vam i ja jednom čestitam. Evo upravo je objavljeno da ste i vi postigli neki rekord i to u evropskim okvirima. Naime prema uefinim i transfmarket podacima nikad još u istoriji evropskih klubova nisu igrala dva kluba sa manjom tržišnom vrijednošču igrača. Zeta vrijedi manje nego Bogičević i Zeba. Iskrene čestitke na rekordu divovi

Avatar
maxuz baxuz
Postovi: 977
Pridružen/a: 11 avg 2011, 19:51
Lokacija: Ispred kompjutera
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maxuz baxuz » 02 avg 2012, 20:32

IlPrincipe je napisao/la:imal link za utakmicu
+1

Avatar
ulaznica
Postovi: 367
Pridružen/a: 29 sep 2008, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ulaznica » 02 avg 2012, 20:40

maxuz baxuz je napisao/la:
IlPrincipe je napisao/la:imal link za utakmicu
+1
+2

Avatar
AmanijakzO
Postovi: 351
Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
Lokacija: Kopenhagen, Danska.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AmanijakzO » 02 avg 2012, 20:41

ulaznica je napisao/la:
maxuz baxuz je napisao/la:
IlPrincipe je napisao/la:imal link za utakmicu
+1
+2
+1

Avatar
maxuz baxuz
Postovi: 977
Pridružen/a: 11 avg 2011, 19:51
Lokacija: Ispred kompjutera
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maxuz baxuz » 02 avg 2012, 20:41

Evo ja nadjoh ovaj: http://www.sports-x.net/ Potreban je Veetle!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, Turo i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []