Dres košarkaške reprezentacije

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Dres košarkaške reprezentacije

Post Postao/la LenBias » 24 avg 2013, 23:07

nije ovo tema adekvatna za tu pricu, na ovoj temi bi trebalo pisati o tome kako se ocito po bingo marketima prodaju ljudima fus, nekvalitetni, lijevi dresovi kao originali dok se pravi, normalni dresovi mogu samo uzeti u sportlife radnjama, odlicno radi savez ili ko vec po tom pitanju, nema sta, vazda je u nasoj drzavi bilo na prvom mjestu nekog izlevatiti pa cemo kasnije lagano, sada mi je krivo sto nisam slikao te dresove, pardon, pokusaje dresova, u bingu, da vidite samo sta se plasira i daje ljudima ne bi li bili zmajevi i podrzali svoju reprezentaciju, to je strasno, grozota
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Dres košarkaške reprezentacije

Post Postao/la neno#4 » 24 avg 2013, 23:16

@LenBias, jos jednom da ti pokusam objasniti. Agencija koja radi prodaju majica je zaduzena za svu kampanju i svu prodaju toga. Savez samo pokusava napraviti dio fanshopa u Sportlifeu, jer po registrovanoj djelatnosti nema pravo sam da vrsi prodaju dresova, majica, replika i cega sve ne. Ti sto si isfrustriran, niko nije kriv za to. Ja dosta raje znam koja su kupila dres i niko se ne zali.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Dres košarkaške reprezentacije

Post Postao/la LenBias » 24 avg 2013, 23:25

pogledaj sta si napisao prije, ispada kao da negdje se mogu kupiti pravi dresovi dok negdje ljudima prodaju ovaj uzas i eto to sada kao nekome treba biti normalno, ako si pogresno napisao onda ok, svi kupujemo isto samo je lose i to je to, nista novo, navikli smo, ali ako je ovo prvo navedeno onda je to veoma bezobrazno od strane tog ko je odgovoran, budi zmaj, bicemo zmajevi al ne ako je uslov da te neko u zdrav mozak
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
emir79
Postovi: 8768
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Dres košarkaške reprezentacije

Post Postao/la emir79 » 24 avg 2013, 23:57

Ja ne znam sta pojedinim ljudima nije jasno? Fudbalska reprezentacija koja je 10000000 mocnija ima samo jedan fan-shop koji je skoro otvoren u Sarajevu, pa se niko ne buni, a niko se i ne buni sto se utakmice igraju u Zenici. Znaci samo primjer.

Ako nemamo fan-shopova ili postoje 1-2, onda je normalno da se trazi trgovinski lanci, koji ce to prodavati. Bingo je u drzavi najjaci, imaju preko sto centara u drzavi i normalno je da ce ljudima lakse doci do naseg dresa, majice u Bingu,jer je Bingo uvijek pun.
Ako je moguce da u Bingu kupis original patike od Nike, Adidasa, Pume, sto bi bilo sramota da se nalaze i dresovi BIH.
Ja sam kupio majicu u Bingu sa zmajem,a na ledjima 387. 20km i jako dobrog kvaliteta.

Harunu se sve staze ovog svijeta pozlatile. Da nije tog covjeka danas bi nam reprezentacija bila u ****.
Dolaskom Haruna smo vratili legende kosarke na celima reprezentacija. 2 kategorije mladih kosarkasa su izborile A diviziju, jedna od njih osvojila prvenstvo B divizije,a druga igrala finale. U18 kosarkasice dosle do 5 mjesta, malo je falilo da uskoce u A diviziju. A reprezentacija ce cudo da napravi, upamtite sta sam vam rekao.

Ali Bosancu je najdraze da samo kritikuje, kad je nesto dobro i pozitivno zaobilazi u sirokom luku. Tesko Bosancu preko usta prevaliti jedno HVALA. Mi volimo samo da smo jadni i da mozemo sazalijevati nesto, sve pozitivno stavljamo po strani.

U pravu je PEPO, **** ti nas.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Dres košarkaške reprezentacije

Post Postao/la LenBias » 25 avg 2013, 08:48

hajde ti procitaj o cemu se radi, fulo si poentu onog o cemu pisem toliko da nisi mogao vise, 180 stepeni
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.