FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

UPS
Postovi: 1582
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UPS » 18 feb 2011, 13:35

fczeljo je napisao/la:
A bogati zašto u svaki red (bez stolica) ne bi moglo stati 500 ljudi? Jug na Grbavici je haman duplo duži nego sjever na Koševu. A ovi donji redovi su još duži.
zato sto ukupna duzina stajanja iznosi oko 100 metara (mada vi to stajanje na jugu cesto produzujete do pola istoka ;) ), pa ne moze 5 ljudi stati u jedan duzni metar majka mu stara! I ne da nije duplo duzi nego nije duzi uopste ;)


P.S. Gavran, na toj utakmici konkretno nisam bio ali sam bio na mnogim drugim utakmicama tvog tima i godinama prije te ;)

bob
Postovi: 3274
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bob » 18 feb 2011, 13:52

blrs je napisao/la:zar je moguce da se"tako velikoj navijackoj grupi" :o može desiti pad transa :lol: :lol: :lol: i sad po navijackim rezonima manijaci vise ne postoje.stadioni ce biti dosta čistiji...pardon za offtopic,vratimo se fudbalu...
toliko o poznavanju ...

Avatar
gavran
Postovi: 2023
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gavran » 18 feb 2011, 13:55

UPS je napisao/la:
fczeljo je napisao/la:
A bogati zašto u svaki red (bez stolica) ne bi moglo stati 500 ljudi? Jug na Grbavici je haman duplo duži nego sjever na Koševu. A ovi donji redovi su još duži.
zato sto ukupna duzina stajanja iznosi oko 100 metara (mada vi to stajanje na jugu cesto produzujete do pola istoka ;) ), pa ne moze 5 ljudi stati u jedan duzni metar majka mu stara! I ne da nije duplo duzi nego nije duzi uopste ;)


P.S. Gavran, na toj utakmici konkretno nisam bio ali sam bio na mnogim drugim utakmicama tvog tima i godinama prije te ;)


ako jesi onda ne lupetaj kad znas i sam kako se guzvalo tada :o
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

UPS
Postovi: 1582
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UPS » 18 feb 2011, 13:59

gavran je napisao/la: ako jesi onda ne lupetaj kad znas i sam kako se guzvalo tada :o
Guzvao ti ne guzvao 5 ljudi ne moze stati u 1 metar :roll: Zivio ti meni

P.S. tacnije je da 2 covjeka stanu u 1,5 metara ali to je vec sad visa matematika... :mrgreen:

Avatar
avlami97
Postovi: 2457
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avlami97 » 18 feb 2011, 14:02

UPS je napisao/la:
fczeljo je napisao/la:
A bogati zašto u svaki red (bez stolica) ne bi moglo stati 500 ljudi? Jug na Grbavici je haman duplo duži nego sjever na Koševu. A ovi donji redovi su još duži.
zato sto ukupna duzina stajanja iznosi oko 100 metara (mada vi to stajanje na jugu cesto produzujete do pola istoka ;) ), pa ne moze 5 ljudi stati u jedan duzni metar majka mu stara! I ne da nije duplo duzi nego nije duzi uopste ;)


P.S. Gavran, na toj utakmici konkretno nisam bio ali sam bio na mnogim drugim utakmicama tvog tima i godinama prije te ;)
U polufinalu KUPA Jugoslavije protiv Partizana Željo je štampao i prodao 21 000 ulaznica . Sve su planule i karte nije bilo ni za lijeka. Nije bilo sjeverne tribine i stadion je bio krcat. UPS, opet počni mjeriti dužinu tribina, ali je zaista tako bilo. Ljudi su se penjali po drveću da bi mogli gledati utakmicu. Pitanje- Šta mislite koliko je raje ušlo bez karte?
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u 18 feb 2011, 14:04, ukupno mijenjano 1 put.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
tanzla
Postovi: 2703
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tanzla » 18 feb 2011, 14:04

Kad se igra utakmica protiv Drine? Bezveze su nam price da je Drina karna i da nije dobra provjera. Jaci su znatno nego prosle polusezone, a meni je i draze da nas testiraju nasi premijerligasi.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Buddy
Postovi: 507
Pridružen/a: 12 sep 2010, 11:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buddy » 18 feb 2011, 14:10

Opusti se pile, djabe se nerviras. Vidis da ga jos mamica za rukicu voda na utakmice

pile87
Postovi: 7432
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 18 feb 2011, 14:15

Buddy je napisao/la:Opusti se pile, djabe se nerviras. Vidis da ga jos mamica za rukicu voda na utakmice
ma ne nerviram se, vjerujmi da ja ima 7-8 godina sjedim na sjeveru i gledam tekmu tako da me neka desavanja i ne pogadjaju ali odgledaju tri tekme i imaju tri gostovanja i odmah huligani pa ne vidim tu nidje njihovog mangupluka da su uzeli nesto ili nekog ultras kodeksa, udarni trans je na sigurnom i tako ce i biti i kad poce sezona THE MANIACS ce opet biti broj 1u BiH.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6607
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 18 feb 2011, 14:25

Tema je FK Željezničar,sve sto ne bude imalo veze sa tim bice obrisano,unaprijed hvala!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

goldboy
Postovi: 253
Pridružen/a: 20 okt 2008, 22:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la goldboy » 18 feb 2011, 14:26

blizi se 26

Avatar
B o X
Postovi: 821
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la B o X » 18 feb 2011, 14:30

tanzla je napisao/la:Kad se igra utakmica protiv Drine? Bezveze su nam price da je Drina karna i da nije dobra provjera. Jaci su znatno nego prosle polusezone, a meni je i draze da nas testiraju nasi premijerligasi.
najavljeno je za 15.30 časova
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1992
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la defender » 18 feb 2011, 14:41

ovaj sat na zvanicnoj stranici, ako je tacno da je tekma u 19.00h, nije tacan tj. odbrojava do 18:00h

do utakmice sa Olipmicom ostalo je nesto manje od 8 dana, 4h i 19 min :D

reebok23
Postovi: 53
Pridružen/a: 18 nov 2010, 21:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la reebok23 » 18 feb 2011, 14:45

aleksandar_veliki je napisao/la:Tema je FK Zeljeznicar. Molim vas da se iste pridržavate, pa prvenstvo pocinje za desetak dana. Malo o tome, o ocekivanjima, igrama u prijateljskim, a transparenti i slicno negdje drugo. Hvala na razumjevanju.
ok aleksandre veliki, pozdrav

tm87gigo
Postovi: 263
Pridružen/a: 23 jun 2010, 11:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm87gigo » 18 feb 2011, 14:49

jos malo pa utakmicaaaa
NEMOGU ONI DA TE MRZE KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM. VOLIM TE ŽELJO

pile87
Postovi: 7432
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 18 feb 2011, 14:53

slika
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

pile87
Postovi: 7432
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 18 feb 2011, 15:01

blrs je napisao/la:je li ovo jedan od omrženijih stanovnika nekadasnjeg sarajeva?
Ne ovo je nekadsnji stanovnik Sarajeva, i dalje je lud u jednom intervju kada ga pitaju da li mu nedostaje Sarajevo kaze ma kakvi samo mi nedostaje Zeljo...
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la aS_Roma » 18 feb 2011, 15:02

pile87 je napisao/la:
blrs je napisao/la:je li ovo jedan od omrženijih stanovnika nekadasnjeg sarajeva?
Ne ovo je nekadsnji stanovnik Sarajeva, i dalje je lud u jednom intervju kada ga pitaju da li mu nedostaje Sarajevo kaze ma kakvi samo mi nedostaje Zeljo...
o kome je rijec ? :)

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6607
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 18 feb 2011, 15:02

aS_Roma je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
blrs je napisao/la:je li ovo jedan od omrženijih stanovnika nekadasnjeg sarajeva?
Ne ovo je nekadsnji stanovnik Sarajeva, i dalje je lud u jednom intervju kada ga pitaju da li mu nedostaje Sarajevo kaze ma kakvi samo mi nedostaje Zeljo...
o kome je rijec ? :)
Zar ti ne vidis nadrealiste na ovoj slici i Neleta :roll:

Nele i dalje redovno prati Željine rezultate preko prijatelja iz Sarajeva i interneta.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
tanzla
Postovi: 2703
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tanzla » 18 feb 2011, 15:03

Pile jel ovo Zenit u narandzastoj jakni? Prepoznajem samo Neleta i Sibija 100%.. Onaj ispod mi lici na Ceru iz Orkestra?!
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
blrs
Postovi: 164
Pridružen/a: 13 sep 2010, 00:03
Lokacija: banjaluka,republika srpska
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blrs » 18 feb 2011, 15:03

kaze da slabo prati fudbal u bih,ali kad cuje da je zeljo puko sarajevo ne ostaje ravnodusan...ali da ga ne volite ,ne volite...
NAŠ KLUB,NAŠ GRAD,SAMO NAMA PRIPADA,SAMO BORAC U EVROPI,NEKA SRPSKOM ODZVANJA

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []