FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 674
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 30 apr 2015, 11:09

Pesímizma na pretek na ovoj temi, tacno se sjebbe.s kad vidis koliko navijaci Bayerna kukaju i cestitaju barsi, svaka cast ako nas prodju al predat se sad pa sta mislite kako je igracma nasim sad ono ma necemo ni ici u barselonu svakao smo ispali, al ljudi svabsi mentalitet, pep na nasoj strani i nabrijani igraci i idemo krv pisati da prodjemo. Imamo svoje sanse imamo Tiaga imamo Milera Gecea Xabia Svajnija ma idemo igrat lopte i pokazat da smo mi Bayern i nikad se necemo predat pa kako god osakaceni bili. MIA SAN MIA

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1487
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BavaracZenica » 30 apr 2015, 11:21

Tako jee, ajmo malo pozitive, pa sto bi se reklo u Zagoru TISUCU MU SKALPOVA !!!

Da igraaamo na sredini sa Gaudinom , Weiserom ne znam skim vise, idemo odigrat 2 utakmice sa Barcom..

I da ispadnes kad se boris kao lav, da se dobro preznoje, a i hoce vjeruje, ja sam siguran da ce Pep nastelovat ekipu samo tako...

I za kraj : This is where we hold them.
This is where we fight!
And this is where THEY DIE!


AUUUUUUUUU :clap: :clap:
FC Bayern !!!!!

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3957
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 11:33

Nadam se da će Pep u subotu odmoriti zadnju Liniju Nojera,Bernata,Boatenga,Benatiu,Rafinhu, kao i Thiaga i Lahma oni trebaju da budu odmorni do Barse.
Možda nešto ovako protiv guzena
----------------Reina--------------
Weiser---Dante---Buck - Steinhart
----------Rode----Bastian---------
Kurt----------Gaudino--------Gece
-------------Pizzaro-----------------

Dakle sve važne igrače odmoriti.

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 2935
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schweinsteiger » 30 apr 2015, 12:08

Kao sto sam napisao na temi Lige prvaka,ovo ce biti duel Bayernove odbrane i Barcinog napada.

Nisam citao ko to sve cestita Barci na prolazu,ali skinuti gace,a nije ni pocelo jos...
Koliko god imali problema s povredama,znamo kakvu odbranu igramo, a u napadu ce igrati Thomas Muller i Mario Gotze.Ne mozete ovakve igrace otpisati prije pocetka utakmice,igrace cija imena zna svaki ljubitelj fudbala na svijetu.


NIEMALS AUFGEBEN !!!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
#miasanmia

Avatar
phily
Postovi: 3317
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 30 apr 2015, 12:42

tomica ce na camp nou zabiti gol, samo je pitanje da li ce nasa odbrana uspjeti sacuvati mrezu netaknutom...

--------muller-gotze----------
---------------------------------
bernat--thiago---basti --lahm
-------------xabi---------------
-----boa----javi ---meho-----
-----------neuer--------------
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
muamerc
Postovi: 5724
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muamerc » 30 apr 2015, 12:54

phily je napisao/la:tomica ce na camp nou zabiti gol, samo je pitanje da li ce nasa odbrana uspjeti sacuvati mrezu netaknutom...

--------muller-gotze----------
---------------------------------
bernat--thiago---basti --lahm
-------------xabi---------------
-----boa----javi ---meho-----
-----------neuer--------------
Da niste uranili sa Javijem, covjek nije igrao 9 mjeseci i odmah u prvu i to u polufinalnoj tekmi protiv Barse. A ako bude igrao on nema sta raditi u odbrani protiv Suareza, Neymana i Messija.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3957
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 13:24

Ma neće Javi igrati nema ništa od toga Pep neće rizikovati oko toga ovaj sastav što je stavio @Besic kojeg je označio kao najrealniji će vjerovatno početi uz male korkcije, a to su Bastian u Vezi, Lahm na stranu umjesto Weisera i u napadu ispred Mullera Lewa za zaštitnom maskom. Momak od 37.milona će na klupu

Avatar
PEP
Postovi: 2023
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la PEP » 30 apr 2015, 14:04

Bayern@heart je napisao/la: Momak od 37.milona će na klupu

hhhh :evil: kako mi je to guzato krme postalo mrsko nevjerovatno.Frajer prima 10 miliona godisnje za STA :?: za veliko nista ovdo do sada :thumbdown: yaista s obzirom na pare koje su placene trebao bi da ore teren ali jok frajer dodje u duel sa protivnickim igracem stane i doda suigracu nekom i to je to ,istina imao je par solidnih nastupa ali to u pricnicpu ne toliko bitnih u datom momentu ,ni u jednoj bitnijoj tekmi nije bio taj koji bi treabo napraviti rayliku na terenu kada nema nekog od dvojca roberi, sto se od njega ocekuje jere je prov masno placen i placa se ,a u bvb stvorio je epitet dojce "mesija " :urnebes: (ma on mesiju mozes samo kopacke cistiti),bar da je djelicem opravdao taj epitet covjek bi reko ,hajde mlad je jos ima vremena kad ce vrhunas i sve najbolje pokazati sta umije .ALi jok 80 % njegovim tekmi je bio prosjek tek 20% malo bolje ali nista sto bi zalijepilo oci za ekran.
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
Saurman
Postovi: 26855
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 30 apr 2015, 14:21

Malo je ko zadovoljan partijama Gotzea, jednostavno se nekad primjeti da se i ne trudi previše.Njegov dosad učinak se može nazvati prosječnim jer svi znamo da on može mnogo više pružiti nego što je to slučaj sad.Na kraju krajeva nisu ga platili 37 mil i dali platu preko 10 mil da bi imao povremene blijeskove protiv uvjetno rečeno manjih timova.

Ja očekujem prije svega od Guardiole da ga razbudi iz letargije u koju je upao i da mu nađe poziciju na kojoj on može dominirati.


Izgleda da će Lewa biti spreman za Barcelonu iako sa maskom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3957
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 14:22

Ma da ga hoće prodati na kraju ove sezone koliko smo samo slavili kad su ga doveli pred 1/2 LP 2013. toliko bi slavio da ga prodaju. Dovesti prave zamjene za Riba i Roba a to su F.Anderson,Depay ili Lazacate. Dvojicu od ove trojice treba klepiti na ljeto

Avatar
PEP
Postovi: 2023
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la PEP » 30 apr 2015, 14:24

Bayern@heart je napisao/la:Ma da ga hoće prodati na kraju ove sezone koliko smo samo slavili kad su ga doveli pred 1/2 LP 2013. toliko bi slavio da ga prodaju. Dovesti prave zamjene za Riba i Roba a to su F.Anderson,Depay ili Lazacate. Dvojicu od ove trojice treba klepiti na ljeto

POTPIS :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ubjedjen sam da bi bilo ko od ove dvojice dao vise nego guzato krme za manju platu.
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Nerminovic
Postovi: 10987
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Lokacija: Bangkok, Tajland
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 30 apr 2015, 14:33

au' cuj prodati Gotzea :kafa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
PEP
Postovi: 2023
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la PEP » 30 apr 2015, 14:50

Nerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea :kafa:
ti izvini ali zasulzio je svojim dosadasnjim nastupima i pristupima u najvem broj tekmi ;)
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3957
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 14:58

Nerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea :kafa:
Daj utakmice u dresu Bayerna koje je odlučio navedeni momak slabo me služi pamćenje

Avatar
zgmiky
Postovi: 6086
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zgmiky » 30 apr 2015, 15:00

PEP je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea :kafa:
ti izvini ali zasulzio je svojim dosadasnjim nastupima i pristupima u najvem broj tekmi ;)
apsolutno, ne znam čime je zaslužio uopće da igra za vas, način na koji je otišao nije ni zaslužio ništa drugo nego da ga se torpedira na kraju sezone, kako se deško zayebo nije ni svjestan, umišljen skroz počeo mlatit petim udom a najmanje se koncentrirati na nogomet za koji je masno plaćen (govorim o platnoj listi jelte)

Nerminovic
Postovi: 10987
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Lokacija: Bangkok, Tajland
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 30 apr 2015, 15:07

Bayern@heart je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea :kafa:
Daj utakmice u dresu Bayerna koje je odlučio navedeni momak slabo me služi pamćenje
PEP je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea :kafa:
ti izvini ali zasulzio je svojim dosadasnjim nastupima i pristupima u najvem broj tekmi ;)
pa' ljudi moji, naravno da sam i ja ocekivao vise od njega ali ocigledno da mu sistem ne djeluje kako treba i pogotovo kad igra krilo, nema sanse da ga sad prodamo i ako jos nista posebno nije pokazao ali moramo biti strpljivi i vjerujem da ce se stari Gotze vratiti sto prije. ;) Gotze je mozda nas najveci transfer nakon Robbena i Martineza, odigrao je sasvim solidno ovu sezonu i to se najvise vidi po golovima, slazem se da je dosta vremena jako pasivan, prakticno nevidljiv na terenu ali kao sto sam rekao moramo biti strpljivi sa Gotzeom i vjerujem da ce se vratiti na nivou. :)
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3957
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 15:12

@Nerminovic

Ako navedeni sad protiv Barce zablista i potvrdi ono što se očekuje posebno kad nema Roba i Riba nek ostane bit ću njegov najveći poštovalac. Samo sam nešto pesimista oko toga da će zablistati

Avatar
muamerc
Postovi: 5724
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muamerc » 30 apr 2015, 15:17

Nerminovic je napisao/la:
Bayern@heart je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea :kafa:
Daj utakmice u dresu Bayerna koje je odlučio navedeni momak slabo me služi pamćenje
PEP je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:au' cuj prodati Gotzea :kafa:
ti izvini ali zasulzio je svojim dosadasnjim nastupima i pristupima u najvem broj tekmi ;)
pa' ljudi moji, naravno da sam i ja ocekivao vise od njega ali ocigledno da mu sistem ne djeluje kako treba i pogotovo kad igra krilo, nema sanse da ga sad prodamo i ako jos nista posebno nije pokazao ali moramo biti strpljivi i vjerujem da ce se stari Gotze vratiti sto prije. ;) Gotze je mozda nas najveci transfer nakon Robbena i Martineza, odigrao je sasvim solidno ovu sezonu i to se najvise vidi po golovima, slazem se da je dosta vremena jako pasivan, prakticno nevidljiv na terenu ali kao sto sam rekao moramo biti strpljivi sa Gotzeom i vjerujem da ce se vratiti na nivou. :)
Zabio je CSKAu, i odigrao protiv Hamburga odlicno, Rome i to je to ako me dobro pamcenje sluzi. Ostali golovi su 3,4,5ti i dalje tj. kad smo vec razvalili protivnika. Asistencije ne treba ni spominjati. Za nekoga u koga smo slupali 60 miliona u dvije godine i nije bas neka statistika. I kod Lowa je poceo da sijedi na klupi a zna se koliko Low svr... na igrace Bayerna. Ono sto Geceu zamjeram je tromost i nonsalancija i potez viska koji ima u svakom napadu. Hajd da se on moze osloboditi protivnika 1na1 pa mu treba potez viska nego ni to ne moze.

Avatar
PEP
Postovi: 2023
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la PEP » 30 apr 2015, 15:40

muamerc je napisao/la: Hajd da se on moze osloboditi protivnika 1na1 pa mu treba potez viska nego ni to ne moze

to i jeste jedan od njegovih najvecih problema jer cova dodje pred protivnickog igraca umjesto da svojim"kvalitetom2 rijesi datu situaciju on je 90% slucajeva proslijedi nekom od bllizih suigraca.

Dalje pustite ba ljudi tu suplju ne odg.mu igra koju peponja forsira ,evo ja licno mrzi nacin na koji je pep formulisao postve filozociju igre bayerna :!: ,ali brate kako su se roben i riberi mogli uklopiti,gece je prozvan igracekm vrhunske kvlaitete i on bi tom kvalitetom ma kakv god sustav i igra bila ,pa i ne pasal mu toliko trebao nadoknaditi.Igrao je laznu devetku ,krilo ... sta hoce :eh: ipak je on playern od ofanzivnih zadataka ,helem nejse.

Uglavnom ako se sta brzo ne poboljsa ozbiljno razmisljati o njeg.prodaji i uzeti dobar novac jos dok se moze, dovesti igrace koji ce biti manje placeni mislim na plate ,a siguran sam da ce dati vise nego ovaj guzonja :evil: .
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Nerminovic
Postovi: 10987
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Lokacija: Bangkok, Tajland
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 30 apr 2015, 15:45

PEP je napisao/la:
muamerc je napisao/la: Hajd da se on moze osloboditi protivnika 1na1 pa mu treba potez viska nego ni to ne moze

to i jeste jedan od njegovih najvecih problema jer cova dodje pred protivnickog igraca umjesto da svojim"kvalitetom2 rijesi datu situaciju on je 90% slucajeva proslijedi nekom od bllizih suigraca.

Dalje pustite ba ljudi tu suplju ne odg.mu igra koju peponja forsira ,evo ja licno mrzi nacin na koji je pep formulisao postve filozociju igre bayerna :!: ,ali brate kako su se roben i riberi mogli uklopiti,gece je prozvan igracekm vrhunske kvlaitete i on bi tom kvalitetom ma kakv god sustav i igra bila ,pa i ne pasal mu toliko trebao nadoknaditi.Igrao je laznu devetku ,krilo ... sta hoce :eh: ipak je on playern od ofanzivnih zadataka ,helem nejse.

Uglavno ako se sta brzo ne poboljsa ozbiljno razmisljati o njeg.prodaji i uzeti dobar novac jos dok se moze dovesti igrace koji ce biti manje placeni mislim na plate ,a siguran sam da ce dati vise nego ovaj guzonja :evil: .
e' to, vise puta ima priliku da ide jedan na jedan ali k'o da je izgubio povjerenje, prije nekoliko godina bi ga okrenuo ne jednom nego pet puta a' sad nista... :thumbdown:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: muhamedhulk i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []