RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Skojevska
Postovi: 2928
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Skojevska » 13 mar 2021, 19:06

Cestitke Velezu imate dobru ekipu volio bi vas gledati u Evropi. :bih:
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA

Avatar
mozak
Postovi: 3582
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 13 mar 2021, 19:07

Bravo Rođeni! Bravo Feđa!
Teska utakmica, treba malo glavu odmoriti.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

fudbalfudbal
Postovi: 2648
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 13 mar 2021, 19:12

Popili su mi krv moju, sa svojim soliranjem. Radovac odigrao utakmicu ispod prosjeka, Omar Pršeš najbolja izmjena. Amin +3!
Ti si naša ljubav jedina!

VelezovoDijete
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2021, 16:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la VelezovoDijete » 13 mar 2021, 19:15

Samo Feđa Dudić !!!! :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
OldFashioned
Postovi: 6028
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OldFashioned » 13 mar 2021, 19:16

BRAvo, napokon srušena neugodna tradicija i dodatno približavanje cilju.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2692
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zoom088 » 13 mar 2021, 19:43

Ne moze covjek biti nezadovoljan nakon osvojena 3 boda na vrucem terenu, srusenom tradicijom i konacno pobjedom na Tusnju, ali...

Da je moglo i trebalo bolje - jeste!

Takticko nadmudrivanje je ipak Fedjina uza specijalnost i ponovo je pobijedio. Ali isto tako moglo se sve okrenuti na drugu stranu da Kjosevski nije odbranio ono Saidovo jedan na jedan. Takodjer, mozemo zahvaliti i strucnom stabu Slobode sto su izveli Huseinovica u kljucnim trenucima utakmice, iako mislim da ni oni sami ne znaju zbog cega su to uradili.

Brandao je ponovo razocarao. Ne znam koji mu je vise klinac, ali s njim se nesto mora rijesiti, kako u glavi tako i na terenu. Ovako ne ide. Vidi se da igra preko neke stvari i da mu je svejedno, za razliku od Prsesa koji je i u onih 20-ak minuta sto je odigrao pokazao da je pravi profesionalac jer je odigrao srcano i borbeno protiv kluba koji voli i u kojem je ponikao.

Da moja raja iz Tuzle ne pomisli kako sam zaboravio na Sabriju - nisam! Sudjenje ispod prosjeka, kao i uvijek kad Sabrija sudi jer on jednostavno nije dorastao zvanju premijerligaskog sudije. Za penal nisam siguran, ali eto...dosudjen je i sta mozemo. Da nije bio penal, bio bi gol iz igre prije ili kasnije jer Velez je u svakom slucaju bio bolji protivnik u ovom susretu, sto i statistika pokazuje. Iskljucenja su opravdana i plod su gluposti igraca (dobro, mozda Sale jos uvijek ne konta zbog cega je dobio i prvi karton, a kamoli drugi :D).

Pitanje za nekoga ko prati raspored i Bergerove tablice - kolika je mogucnost da se u narednom kolu sastanu Velez i Sloboda? Nesto je komentator spominjao da bi Sloboda mogla narednu utakmicu igrati na gostujucem terenu sa petoplasiranom ekipom.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

fudbalfudbal
Postovi: 2648
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 13 mar 2021, 19:52

Ukoliko završimo 2:

1. Velež – Olimpik
2. Sarajevo – Velež
3. Velež – Krupa
4. Velež – trećoplasirana ekipa
5. Četvrtoplasirana – Velež
6. Velež – petoplasirana ekipa
7. Borac – Velež
8. Velež - Tuzla City
9. Sloboda – Velež
10. Velež – Mladost
11. Radnik - Velež

Ukoliko završimo 3:

1. Velež – Radnik
2. Olimpik – Velež
3. Velež – Sarajevo
4. Drugoplasirana ekipa – Velež
5. Velež – Krupa
6. Velež – četvrtoplasirana ekipa
7. Petoplasirana ekipa – Velež
8. Velež – Borac
9. Tuzla City – Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost – Velež

Ukoliko završimo 4:

1. Velež – Mladost
2. Radnik – Velež
3. Velež – Olimpik
4. Sarajevo – Velež
5. Velež – drugoplasirani
6. Trećoplasirani – Velež
7. Velež – Krupa
8. Velež – petoplasirani
9. Borac - Velež
10. Velež - Tuzla City
11. Sloboda – Velež

Ukoliko završimo 5:

1. Velež – Sloboda
2. Mladost - Velež
3. Velež - Radnik
4. Olimpik – Velež
5. Velež – Sarajevo
6. Drugoplasirani – Velež
7. Velež – trećoplasirani
8. Četvrtoplasirani - Velež
9. Velež – Krupa
10. Velež – Borac
11. Tuzla – Velež
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
Zoom088
Postovi: 2692
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zoom088 » 13 mar 2021, 20:00

U svakom slucaju, ne bi trebalo biti problema ni u narednom kolu.

Hvala legendo :thumbup:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Jsjsjsjsjs
Postovi: 423
Pridružen/a: 20 jul 2020, 22:58
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Jsjsjsjsjs » 13 mar 2021, 20:05

Iskreno zaslužena pobjeda. Rođeni su htjeli više pobjedu. Da je moglo bolje, moglo je i to puno. Ideja sa Ovčinom na desnom beku više ne radi. Vidilo se da nam je falio onaj vezni koji je više orijentiran ka defanzivni nego napadu. Dva štopera su nam tobe jarabi. Da li iko zna gdje je taj Bjelica? Bilo je dosta izgubljenih lopti. Radovac ispod prosjeka, Lija pored onog šuta ništa. Da li je bio penal ne znam. Mada mi više liči kao da nije bio. Ali crveni su zasluženo. E sad viditi kako će se završiti ovo kolo. Pa onda narednog vikenda po pobjedu.
AGRESIVNO ROĐENI! 🔴💓

fudbalfudbal
Postovi: 2648
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 13 mar 2021, 20:07

Jsjsjsjsjs je napisao/la:
13 mar 2021, 20:05
Iskreno zaslužena pobjeda. Rođeni su htjeli više pobjedu. Da je moglo bolje, moglo je i to puno. Ideja sa Ovčinom na desnom beku više ne radi. Vidilo se da nam je falio onaj vezni koji je više orijentiran ka defanzivni nego napadu. Dva štopera su nam tobe jarabi. Da li iko zna gdje je taj Bjelica? Bilo je dosta izgubljenih lopti. Radovac ispod prosjeka, Lija pored onog šuta ništa. Da li je bio penal ne znam. Mada mi više liči kao da nije bio. Ali crveni su zasluženo. E sad viditi kako će se završiti ovo kolo. Pa onda narednog vikenda po pobjedu.
AGRESIVNO ROĐENI! 🔴💓
Nema novog stopera, neće doći. Zvonić je okej, dobio je žuti nije dodirnuo protivničkog igrača. Trebalo bi se žaliti na njegov žuti karton da se poništi.
Chesmedjiev je uzasan, ispada, ne prati liniju, ostaje iza odbrane, pasovi nerezonski. Danas naš najgori igrač na terenu. Ispadao i kada je trebao i kada nije :crazy:
Ti si naša ljubav jedina!

Mostarac45
Postovi: 1190
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 13 mar 2021, 20:37

Danas je zvona opet krenuo sa onim svojim izljecanjima pa je zuti dobio treba bjelicu potpisat

ANTIFA !
Postovi: 3769
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 13 mar 2021, 20:40

Oba su losi stoperi i skloni kiksevima, bizarnim ispadanjima u igri.

Tako da jos veca pohvala Feđi zbog rezultata koje imamo, ali nece nam biti lako izboriti takmicenje u Evropi sa ovakvim rosterom konkretno na stoperskim pozicijama.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

FSB
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 13 mar 2021, 20:53

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 29 mar 2021, 08:38, ukupno mijenjano 1 put.

killafrommanilla
Postovi: 4329
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la killafrommanilla » 13 mar 2021, 20:54

VelezovoDijete je napisao/la:
13 mar 2021, 19:15
Samo Feđa Dudić !!!! :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Hocemol kopat postove Musa u kojima govoris sve najbolje o Dudicu :D
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

fudbalfudbal
Postovi: 2648
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 13 mar 2021, 22:34

Radović moguće da će pauzirati iduće kolo, poslije toga idu reprezentacije..
Ti si naša ljubav jedina!

Jsjsjsjsjs
Postovi: 423
Pridružen/a: 20 jul 2020, 22:58
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Jsjsjsjsjs » 13 mar 2021, 23:15

Sada pogledao objavu o Cviji. I mislim da će te se složiti sa mnom .
Haris Ovčina je trebao biti nešto kao što je Obren Cvijanović sada.

1922VFC1981
Postovi: 1626
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 13 mar 2021, 23:27

Dobro je.. 3 boda su tu
Ko sto Fedja rece, psihicki prelosi bili. Sa dva igraca vise smo izgledali kao izgubljeni.
Idemo dalje momci. :bih:
#musvdg

Avatar
mozak
Postovi: 3582
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 13 mar 2021, 23:59

Ja sam se nadao da ćemo povratkom Češmedzieva konačno imati stabilnu obranu.
Nakon današnje utakmice, nekako sam uvjeren da smo se olako rješili Bihorca i Čivića.
Češmedziev igra zabrinjavajuce lose. Svi parametri su izuzetno losi.
Posto je izgledno da od novog stopera nema nista, bojim se da ćemo brzo posustati.
Brinu povrede Zeljkovica, sad evo i Radovica.
Šta se desava sa Brandaom?
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Elddar » 14 mar 2021, 00:05

BRAVO ROĐENI ! LJEPOTA ZA OČI POGLEDAT' TABELU :cool:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

VelezovoDijete
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2021, 16:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la VelezovoDijete » 14 mar 2021, 07:51

killafrommanilla je napisao/la:
13 mar 2021, 20:54
VelezovoDijete je napisao/la:
13 mar 2021, 19:15
Samo Feđa Dudić !!!! :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Hocemol kopat postove Musa u kojima govoris sve najbolje o Dudicu :D
Nisam nikad a rekao loše protiv Feđe, od go*ana pravi čovjek pitu već godinu ipo.

Dok je Feđa tu za rezultate ne brinem, taman da nas dvojica uđemo u 18, nešto bi bilo od nas !

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []