HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 16 apr 2011, 15:17

komrad je napisao/la:Dosadasnji susreti Zrinjskog i Borca na stadionu HSK Zrinjskog u premier ligi!


2010 Zrinjski - Borac 3:0
2009 Zrinjski - Borac 3:2
2007 Zrinjski - Borac 2:0
2005 Zrinjski - Borac 4:3
2004 Zrinjski - Borac 1:0
2003 Zrinjski - Borac 2:0

slika

Pelmic upravu si,kad nas aleksa masakrira nigdje ga! :twisted:
ma moramo dobit sutra
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Edin-TM87
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 apr 2011, 13:02
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Edin-TM87 » 16 apr 2011, 18:25

Nek' se serija nastavi... :)

Avatar
komrad
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 apr 2011, 19:51
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la komrad » 16 apr 2011, 19:32

Edin-TM87 je napisao/la:Nek' se serija nastavi... :)
To se vi nadate tituli?! :lol: :lol:
Prvi predsjednik Veleža bio je Anđelko Vlaho a rivali su bile mahalske ekipe. Nakon sticanja iskustva, ukrstila su se koplja i sa mjesnim rivalima Jugoslovenski spo. klub; HŠK Zrinjski i SK Vardar), i većinom su te utakmice završavale visokim porazima.

Avatar
Edin-TM87
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 apr 2011, 13:02
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Edin-TM87 » 16 apr 2011, 19:48

komrad je napisao/la:
Edin-TM87 je napisao/la:Nek' se serija nastavi... :)
To se vi nadate tituli?! :lol: :lol:
Ma ne, nego zbog vas da dograbite Evropu. :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
komrad
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 apr 2011, 19:51
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la komrad » 16 apr 2011, 19:51

Joj edine srce si,hvala! :mrgreen: :mrgreen:


Ma Borac pada,pao je svaki put,puno su srece do sada imali,mora im negdje okrenuti ledja nadam se da ce sutra to da se desi!
Prvi predsjednik Veleža bio je Anđelko Vlaho a rivali su bile mahalske ekipe. Nakon sticanja iskustva, ukrstila su se koplja i sa mjesnim rivalima Jugoslovenski spo. klub; HŠK Zrinjski i SK Vardar), i većinom su te utakmice završavale visokim porazima.

admin
Site Admin
Postovi: 11933
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la admin » 17 apr 2011, 08:00

plemic je napisao/la:nigdje veze,ovi ostali pocmu ovdje svasta pisat,mi iznosimo srgumente a onaj nas moderator samo bana,ovaj tek sad doso i pamet soli nije uredu to
pazljivo procitaj pravila foruma ovdje: http://www.sportsport.ba/forum/viewtopi ... =40&t=1087
a onda prebroj po koliko tacaka si vec zasluzio ban koji sam ti jutros oprostio. i nemoj se cuditi kad te neko bana, ako ne planiras postovati pravila koja si prihvatio registracijom na forum.

Avatar
tm-ovac iz mase
Postovi: 598
Pridružen/a: 13 apr 2010, 23:22
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tm-ovac iz mase » 17 apr 2011, 10:26

KO IMA KUĆU NEK STAVI NA BORAC ŠTELA 100%.Treba samo analizirati zadnje tekme Zrinjskog i ko im je sudio.Štela sigurna ili najmanje remi.
TM87

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 10:33

PLEMIĆI OPTIMISTIČNI PRED DUEL SA BORCEM


U okviru 22. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine danas će u Mostaru snage odmjeriti domaći Zrinjski i banjalučki Borac.

Mostarski Plemići u ovaj susret ulaze samo sa jednim ciljem, a to je pobjeda. Trener Zrinjskog, Slaven Musa, smatra da njegovi izabranici mogu savladati lidera premijerligaške karavane.

"Očekuje nas zanimljivi susret. Mi moramo preuzeti rizik ukoliko želimo slaviti. Imamo dosta brže igrače od Borca, posjedujemo kvalitetu i to ćemo, nadam se, pokazati na terenu. Ne vidim u našoj ligi momčad koja može zaustaviti Selimovića, Lendrića i Kutaliu", rekao je Musa uoči današnjeg susreta.

Eventualnom pobjedom nad Borcem, Plemići bi se uključili u borbu za izlazak na evropsku scenu.

"Uoči ovog kola za četvrtim mjestom zaostajemo pet bodova i to nije nedostižno. Kako smo ovisili sami o sebi u borbi za opstanak, tako ovisimo sami o sebi i u borbi za Evropu. Pred nama je duel sa Borcem i moramo ga riješiti u svoju korist, a onda ćemo ići od protivnika do protivnika", istakao je Musa.
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Denis Ispušlić
Postovi: 214
Pridružen/a: 30 mar 2011, 11:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Denis Ispušlić » 17 apr 2011, 10:33

tm-ovac iz mase je napisao/la:KO IMA KUĆU NEK STAVI NA BORAC ŠTELA 100%.Treba samo analizirati zadnje tekme Zrinjskog i ko im je sudio.Štela sigurna ili najmanje remi.
Cekaj,je li stela ili remi,odluci se?Kako da stavimo kucu kad ni ti nisi siguran?
ŽEPČE 2005.

NIKAD ZABORAVITI,NIKAD OPROSTITI!!!

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 10:36

Denis Ispušlić je napisao/la:
tm-ovac iz mase je napisao/la:KO IMA KUĆU NEK STAVI NA BORAC ŠTELA 100%.Treba samo analizirati zadnje tekme Zrinjskog i ko im je sudio.Štela sigurna ili najmanje remi.
Cekaj,je li stela ili remi,odluci se?Kako da stavimo kucu kad ni ti nisi siguran?
neki govore da je nerjeseno dogovoreno,vidit cemo
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 10:51

press konfrencija uoci borca

Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
edinko
Postovi: 240
Pridružen/a: 10 okt 2008, 21:48
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la edinko » 17 apr 2011, 10:58

Nisu Zrinje dzabe dobile na poklon penale od Banjaluckog sudije....
Sve me ovo podsjeca na prvenstvo Jugoslavije krajem osamdesetih.Velez daleko najbolja ekipa sa Tuceom,Predragom Juricem i Kajtazom(i SVI LISTOM koji su bili rodjeni tada i sa OVE stranice SRCEM su navijali za Velez a sad nesto kakaju..).Tada je Sloboda skuhala corbu zajedno sa Hajdukom.Sloboda se bori za opstanak a Hajduk sa Velezom za titulu.I ista ta Sloboda pobjedjuje na Poljudu Hajduka,da bi Hajduku sljedece kolo u Mostaru sudio Kravic iz Tuzle.I naravno Hajduk pobjedi sa 0;1 golom Stjepana Deverica iz treci put ponovljenog penala mada je Tanovic prvi skinuo..a penal negdje u 89-oj minuti dosudjen.Naravno Kravic OPET sudi Hajduku u zadnjoj tekmi gdje Hajduk naravno OPET pobjedi a Velez opet izjani zahvaljujuci istom"scenariju"..i OPET osta Velez bez titule..

E vidi sad..Situacija haman pa ista,begenisao to neko ili ne...tamo neki levat kojeg zovu sudija,neki Ognjen Seljacinovic preko svoga gazde i DRUGA Dodika i njegovog velikog ahbaba Covica (nekom ce se smrknut uskoro radi ovog"prijateljstva od njih dvojice a kome vidicemo ) lijepo dogovore UNAPRIJED da se Zrinjevcima dadne toliko i toliko bodova da bi Borac mogao dobiti bod/ove od Zrinja.

Ja sam uvijek govorio da je Borac jedan od najvecih imena BH fudbala ali ako mora kupovati bodove protiv jedne ispodprosjecne ekipe kakva je trenutno Zrinjski onda neka sve ide u neku stvar!

Zeljo NE MOZE ni teoretski vise da bude prvak i sa danasnjim bod/ovima bi se Borac okitio titulom...
A sve u reziji nazovi suca Ognjena"Seljacinovica" kojem je njegov GAZDA tutno piscu u usta da -svira ku*cu:)
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!

juveboy
Postovi: 596
Pridružen/a: 08 dec 2009, 13:54
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la juveboy » 17 apr 2011, 11:14

I ako nastimaju ovu utakmicu, u sto sumnjam, Borac je opet zasluzio titulu, niko Zelji nije kriv sto je na svom terenu kiksao presudne utakmice, da je dobio SB i Slobodu na svom sad bi bili ravnopravni u borbi za titulu. . .

Avatar
tm-ovac iz mase
Postovi: 598
Pridružen/a: 13 apr 2010, 23:22
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tm-ovac iz mase » 17 apr 2011, 11:18

Napisao sam da pobjeđuju 100%,samo me malo zbunjuje ovaj tv prenos pa se to mora malo bolje upakovati,jer mi je to rezerva za ovo da možda bude nerješeno jer je to puno lakše dočarati npr.0:0.
TM87

Avatar
edinko
Postovi: 240
Pridružen/a: 10 okt 2008, 21:48
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la edinko » 17 apr 2011, 11:19

juveboy je napisao/la:I ako nastimaju ovu utakmicu, u sto sumnjam, Borac je opet zasluzio titulu, niko Zelji nije kriv sto je na svom terenu kiksao presudne utakmice, da je dobio SB i Slobodu na svom sad bi bili ravnopravni u borbi za titulu. . .
Slazem se..Borac JESTE zasluzio titulu ali mu NE TREBAJU nekakvi Ognjeni sa sela da mu preko"treceg"sredjuju bodove..zalosno je ovo sve..ja bih donio novi Statut po kojemu bi onima koji stele tekme(a lahko ih je otkriti vjeruj mi),slozio dozivotnu zabranu djelovanja!Pa neka se onda ponovo"oforme"pa neka podju iz zadnje lige (a ne kao Zrinjski,odmah iz prve a tek nastali).Valjda bi im iz gu*ice doslo u glavu.
RIGOROZNE kazne za sve sto stele.A uskoro ce iz Njemacke doci kompletan materijal sa sudjenja za one stele i kockarnice..vidjecemo cijim se imenima debelo kalkulise..
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!

nasborik
Postovi: 396
Pridružen/a: 14 sep 2009, 18:48
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la nasborik » 17 apr 2011, 11:22

tm-ovac iz mase je napisao/la:KO IMA KUĆU NEK STAVI NA BORAC ŠTELA 100%.Treba samo analizirati zadnje tekme Zrinjskog i ko im je sudio.Štela sigurna ili najmanje remi.
Aj nemoj se provaljivati, sad ako Borac izvuče remi ili pobjedi štela, jašta, pa Borac nema ni jednu izgubljenu utakmicu ovog proljeća, što bi bilo čudno ako bi izvukao remi u Mostaru ili pobjedio, kad je mogao i u Širokom dobiti?? Manite se šupljih priča, pa isto je jedan iz Zvornika napisao prije utakmice vaše u Zvorniku, da će na poluvremenu biti remi, a u nastavku da Željezničar dobija, i vidi slučajnosti, tako i bilo, ali opet ne kažem da je namješteno niti sam poslije govorio kako ste kupili u Zvorniku, ili ovi drugi prodali!!!
BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....

Dabar
Postovi: 942
Pridružen/a: 27 mar 2010, 11:44
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dabar » 17 apr 2011, 11:27

tm-ovac iz mase je napisao/la:Napisao sam da pobjeđuju 100%,samo me malo zbunjuje ovaj tv prenos pa se to mora malo bolje upakovati,jer mi je to rezerva za ovo da možda bude nerješeno jer je to puno lakše dočarati npr.0:0.
Toliko si bistar da ti se vidi kroz glavu...pobjeđuju 100% a možda bude neriješeno,znači 0 %...jbm ti matematiku

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 11:35

edinko je napisao/la:Nisu Zrinje dzabe dobile na poklon penale od Banjaluckog sudije....
Sve me ovo podsjeca na prvenstvo Jugoslavije krajem osamdesetih.Velez daleko najbolja ekipa sa Tuceom,Predragom Juricem i Kajtazom(i SVI LISTOM koji su bili rodjeni tada i sa OVE stranice SRCEM su navijali za Velez a sad nesto kakaju..).Tada je Sloboda skuhala corbu zajedno sa Hajdukom.Sloboda se bori za opstanak a Hajduk sa Velezom za titulu.I ista ta Sloboda pobjedjuje na Poljudu Hajduka,da bi Hajduku sljedece kolo u Mostaru sudio Kravic iz Tuzle.I naravno Hajduk pobjedi sa 0;1 golom Stjepana Deverica iz treci put ponovljenog penala mada je Tanovic prvi skinuo..a penal negdje u 89-oj minuti dosudjen.Naravno Kravic OPET sudi Hajduku u zadnjoj tekmi gdje Hajduk naravno OPET pobjedi a Velez opet izjani zahvaljujuci istom"scenariju"..i OPET osta Velez bez titule..

E vidi sad..Situacija haman pa ista,begenisao to neko ili ne...tamo neki levat kojeg zovu sudija,neki Ognjen Seljacinovic preko svoga gazde i DRUGA Dodika i njegovog velikog ahbaba Covica (nekom ce se smrknut uskoro radi ovog"prijateljstva od njih dvojice a kome vidicemo ) lijepo dogovore UNAPRIJED da se Zrinjevcima dadne toliko i toliko bodova da bi Borac mogao dobiti bod/ove od Zrinja.

Ja sam uvijek govorio da je Borac jedan od najvecih imena BH fudbala ali ako mora kupovati bodove protiv jedne ispodprosjecne ekipe kakva je trenutno Zrinjski onda neka sve ide u neku stvar!

Zeljo NE MOZE ni teoretski vise da bude prvak i sa danasnjim bod/ovima bi se Borac okitio titulom...
A sve u reziji nazovi suca Ognjena"Seljacinovica" kojem je njegov GAZDA tutno piscu u usta da -svira ku*cu:)
nije ti ovo politicki formu pa spominjes dodika i covica....
ako borac bude bolji nek pobjedi,vidjet cemo zrinjski je u naletu
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 7055
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Titova-Juga » 17 apr 2011, 13:19

Ne gledajuci nikakve stele i zajebancije, oslanajuci se samo na kvalitetu i dosadasnje igre Borca a i Zrinjskog prije ovih penala, mislim da je x veoma realan. Borac igra cvrsto a Zrinjski sigurno nece dati puni plijen kod kuce iako je Borac kvalitetnija ekipa, ovo je ipak premijer liga.

X ko kuca sto se mene tice.


;)
Zadnja izmjena: Titova-Juga, dana/u 17 apr 2011, 19:10, ukupno mijenjano 1 put.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Iker C
Postovi: 1042
Pridružen/a: 04 sep 2009, 19:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Iker C » 17 apr 2011, 13:23

Šta misli te da igram x ili 2? Ozbiljno pitam trebaju mi novci.
FEDERER= KLOC

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []