ma moramo dobit sutrakomrad je napisao/la:Dosadasnji susreti Zrinjskog i Borca na stadionu HSK Zrinjskog u premier ligi!
2010 Zrinjski - Borac 3:0
2009 Zrinjski - Borac 3:2
2007 Zrinjski - Borac 2:0
2005 Zrinjski - Borac 4:3
2004 Zrinjski - Borac 1:0
2003 Zrinjski - Borac 2:0
Pelmic upravu si,kad nas aleksa masakrira nigdje ga!
HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA
Re: HŠK Zrinjski
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
Nek' se serija nastavi... 
Re: HŠK Zrinjski
To se vi nadate tituli?!Edin-TM87 je napisao/la:Nek' se serija nastavi...
Prvi predsjednik Veleža bio je Anđelko Vlaho a rivali su bile mahalske ekipe. Nakon sticanja iskustva, ukrstila su se koplja i sa mjesnim rivalima Jugoslovenski spo. klub; HŠK Zrinjski i SK Vardar), i većinom su te utakmice završavale visokim porazima.
Re: HŠK Zrinjski
Ma ne, nego zbog vas da dograbite Evropu.komrad je napisao/la:To se vi nadate tituli?!Edin-TM87 je napisao/la:Nek' se serija nastavi...![]()
Re: HŠK Zrinjski
Joj edine srce si,hvala!
Ma Borac pada,pao je svaki put,puno su srece do sada imali,mora im negdje okrenuti ledja nadam se da ce sutra to da se desi!
Ma Borac pada,pao je svaki put,puno su srece do sada imali,mora im negdje okrenuti ledja nadam se da ce sutra to da se desi!
Prvi predsjednik Veleža bio je Anđelko Vlaho a rivali su bile mahalske ekipe. Nakon sticanja iskustva, ukrstila su se koplja i sa mjesnim rivalima Jugoslovenski spo. klub; HŠK Zrinjski i SK Vardar), i većinom su te utakmice završavale visokim porazima.
Re: HŠK Zrinjski
pazljivo procitaj pravila foruma ovdje: http://www.sportsport.ba/forum/viewtopi ... =40&t=1087plemic je napisao/la:nigdje veze,ovi ostali pocmu ovdje svasta pisat,mi iznosimo srgumente a onaj nas moderator samo bana,ovaj tek sad doso i pamet soli nije uredu to
a onda prebroj po koliko tacaka si vec zasluzio ban koji sam ti jutros oprostio. i nemoj se cuditi kad te neko bana, ako ne planiras postovati pravila koja si prihvatio registracijom na forum.
- tm-ovac iz mase
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 13 apr 2010, 23:22
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
KO IMA KUĆU NEK STAVI NA BORAC ŠTELA 100%.Treba samo analizirati zadnje tekme Zrinjskog i ko im je sudio.Štela sigurna ili najmanje remi.
TM87
Re: HŠK Zrinjski
PLEMIĆI OPTIMISTIČNI PRED DUEL SA BORCEM
U okviru 22. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine danas će u Mostaru snage odmjeriti domaći Zrinjski i banjalučki Borac.
Mostarski Plemići u ovaj susret ulaze samo sa jednim ciljem, a to je pobjeda. Trener Zrinjskog, Slaven Musa, smatra da njegovi izabranici mogu savladati lidera premijerligaške karavane.
"Očekuje nas zanimljivi susret. Mi moramo preuzeti rizik ukoliko želimo slaviti. Imamo dosta brže igrače od Borca, posjedujemo kvalitetu i to ćemo, nadam se, pokazati na terenu. Ne vidim u našoj ligi momčad koja može zaustaviti Selimovića, Lendrića i Kutaliu", rekao je Musa uoči današnjeg susreta.
Eventualnom pobjedom nad Borcem, Plemići bi se uključili u borbu za izlazak na evropsku scenu.
"Uoči ovog kola za četvrtim mjestom zaostajemo pet bodova i to nije nedostižno. Kako smo ovisili sami o sebi u borbi za opstanak, tako ovisimo sami o sebi i u borbi za Evropu. Pred nama je duel sa Borcem i moramo ga riješiti u svoju korist, a onda ćemo ići od protivnika do protivnika", istakao je Musa.
U okviru 22. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine danas će u Mostaru snage odmjeriti domaći Zrinjski i banjalučki Borac.
Mostarski Plemići u ovaj susret ulaze samo sa jednim ciljem, a to je pobjeda. Trener Zrinjskog, Slaven Musa, smatra da njegovi izabranici mogu savladati lidera premijerligaške karavane.
"Očekuje nas zanimljivi susret. Mi moramo preuzeti rizik ukoliko želimo slaviti. Imamo dosta brže igrače od Borca, posjedujemo kvalitetu i to ćemo, nadam se, pokazati na terenu. Ne vidim u našoj ligi momčad koja može zaustaviti Selimovića, Lendrića i Kutaliu", rekao je Musa uoči današnjeg susreta.
Eventualnom pobjedom nad Borcem, Plemići bi se uključili u borbu za izlazak na evropsku scenu.
"Uoči ovog kola za četvrtim mjestom zaostajemo pet bodova i to nije nedostižno. Kako smo ovisili sami o sebi u borbi za opstanak, tako ovisimo sami o sebi i u borbi za Evropu. Pred nama je duel sa Borcem i moramo ga riješiti u svoju korist, a onda ćemo ići od protivnika do protivnika", istakao je Musa.
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
- Denis Ispušlić
- Postovi: 214
- Pridružen/a: 30 mar 2011, 11:37
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Cekaj,je li stela ili remi,odluci se?Kako da stavimo kucu kad ni ti nisi siguran?tm-ovac iz mase je napisao/la:KO IMA KUĆU NEK STAVI NA BORAC ŠTELA 100%.Treba samo analizirati zadnje tekme Zrinjskog i ko im je sudio.Štela sigurna ili najmanje remi.
ŽEPČE 2005.
NIKAD ZABORAVITI,NIKAD OPROSTITI!!!
NIKAD ZABORAVITI,NIKAD OPROSTITI!!!
Re: HŠK Zrinjski
neki govore da je nerjeseno dogovoreno,vidit cemoDenis Ispušlić je napisao/la:Cekaj,je li stela ili remi,odluci se?Kako da stavimo kucu kad ni ti nisi siguran?tm-ovac iz mase je napisao/la:KO IMA KUĆU NEK STAVI NA BORAC ŠTELA 100%.Treba samo analizirati zadnje tekme Zrinjskog i ko im je sudio.Štela sigurna ili najmanje remi.
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
press konfrencija uoci borca
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Re: HŠK Zrinjski
Nisu Zrinje dzabe dobile na poklon penale od Banjaluckog sudije....
Sve me ovo podsjeca na prvenstvo Jugoslavije krajem osamdesetih.Velez daleko najbolja ekipa sa Tuceom,Predragom Juricem i Kajtazom(i SVI LISTOM koji su bili rodjeni tada i sa OVE stranice SRCEM su navijali za Velez a sad nesto kakaju..).Tada je Sloboda skuhala corbu zajedno sa Hajdukom.Sloboda se bori za opstanak a Hajduk sa Velezom za titulu.I ista ta Sloboda pobjedjuje na Poljudu Hajduka,da bi Hajduku sljedece kolo u Mostaru sudio Kravic iz Tuzle.I naravno Hajduk pobjedi sa 0;1 golom Stjepana Deverica iz treci put ponovljenog penala mada je Tanovic prvi skinuo..a penal negdje u 89-oj minuti dosudjen.Naravno Kravic OPET sudi Hajduku u zadnjoj tekmi gdje Hajduk naravno OPET pobjedi a Velez opet izjani zahvaljujuci istom"scenariju"..i OPET osta Velez bez titule..
E vidi sad..Situacija haman pa ista,begenisao to neko ili ne...tamo neki levat kojeg zovu sudija,neki Ognjen Seljacinovic preko svoga gazde i DRUGA Dodika i njegovog velikog ahbaba Covica (nekom ce se smrknut uskoro radi ovog"prijateljstva od njih dvojice a kome vidicemo ) lijepo dogovore UNAPRIJED da se Zrinjevcima dadne toliko i toliko bodova da bi Borac mogao dobiti bod/ove od Zrinja.
Ja sam uvijek govorio da je Borac jedan od najvecih imena BH fudbala ali ako mora kupovati bodove protiv jedne ispodprosjecne ekipe kakva je trenutno Zrinjski onda neka sve ide u neku stvar!
Zeljo NE MOZE ni teoretski vise da bude prvak i sa danasnjim bod/ovima bi se Borac okitio titulom...
A sve u reziji nazovi suca Ognjena"Seljacinovica" kojem je njegov GAZDA tutno piscu u usta da -svira ku*cu:)
Sve me ovo podsjeca na prvenstvo Jugoslavije krajem osamdesetih.Velez daleko najbolja ekipa sa Tuceom,Predragom Juricem i Kajtazom(i SVI LISTOM koji su bili rodjeni tada i sa OVE stranice SRCEM su navijali za Velez a sad nesto kakaju..).Tada je Sloboda skuhala corbu zajedno sa Hajdukom.Sloboda se bori za opstanak a Hajduk sa Velezom za titulu.I ista ta Sloboda pobjedjuje na Poljudu Hajduka,da bi Hajduku sljedece kolo u Mostaru sudio Kravic iz Tuzle.I naravno Hajduk pobjedi sa 0;1 golom Stjepana Deverica iz treci put ponovljenog penala mada je Tanovic prvi skinuo..a penal negdje u 89-oj minuti dosudjen.Naravno Kravic OPET sudi Hajduku u zadnjoj tekmi gdje Hajduk naravno OPET pobjedi a Velez opet izjani zahvaljujuci istom"scenariju"..i OPET osta Velez bez titule..
E vidi sad..Situacija haman pa ista,begenisao to neko ili ne...tamo neki levat kojeg zovu sudija,neki Ognjen Seljacinovic preko svoga gazde i DRUGA Dodika i njegovog velikog ahbaba Covica (nekom ce se smrknut uskoro radi ovog"prijateljstva od njih dvojice a kome vidicemo ) lijepo dogovore UNAPRIJED da se Zrinjevcima dadne toliko i toliko bodova da bi Borac mogao dobiti bod/ove od Zrinja.
Ja sam uvijek govorio da je Borac jedan od najvecih imena BH fudbala ali ako mora kupovati bodove protiv jedne ispodprosjecne ekipe kakva je trenutno Zrinjski onda neka sve ide u neku stvar!
Zeljo NE MOZE ni teoretski vise da bude prvak i sa danasnjim bod/ovima bi se Borac okitio titulom...
A sve u reziji nazovi suca Ognjena"Seljacinovica" kojem je njegov GAZDA tutno piscu u usta da -svira ku*cu:)
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!
Re: HŠK Zrinjski
I ako nastimaju ovu utakmicu, u sto sumnjam, Borac je opet zasluzio titulu, niko Zelji nije kriv sto je na svom terenu kiksao presudne utakmice, da je dobio SB i Slobodu na svom sad bi bili ravnopravni u borbi za titulu. . .
- tm-ovac iz mase
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 13 apr 2010, 23:22
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Napisao sam da pobjeđuju 100%,samo me malo zbunjuje ovaj tv prenos pa se to mora malo bolje upakovati,jer mi je to rezerva za ovo da možda bude nerješeno jer je to puno lakše dočarati npr.0:0.
TM87
Re: HŠK Zrinjski
Slazem se..Borac JESTE zasluzio titulu ali mu NE TREBAJU nekakvi Ognjeni sa sela da mu preko"treceg"sredjuju bodove..zalosno je ovo sve..ja bih donio novi Statut po kojemu bi onima koji stele tekme(a lahko ih je otkriti vjeruj mi),slozio dozivotnu zabranu djelovanja!Pa neka se onda ponovo"oforme"pa neka podju iz zadnje lige (a ne kao Zrinjski,odmah iz prve a tek nastali).Valjda bi im iz gu*ice doslo u glavu.juveboy je napisao/la:I ako nastimaju ovu utakmicu, u sto sumnjam, Borac je opet zasluzio titulu, niko Zelji nije kriv sto je na svom terenu kiksao presudne utakmice, da je dobio SB i Slobodu na svom sad bi bili ravnopravni u borbi za titulu. . .
RIGOROZNE kazne za sve sto stele.A uskoro ce iz Njemacke doci kompletan materijal sa sudjenja za one stele i kockarnice..vidjecemo cijim se imenima debelo kalkulise..
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!
Re: HŠK Zrinjski
Aj nemoj se provaljivati, sad ako Borac izvuče remi ili pobjedi štela, jašta, pa Borac nema ni jednu izgubljenu utakmicu ovog proljeća, što bi bilo čudno ako bi izvukao remi u Mostaru ili pobjedio, kad je mogao i u Širokom dobiti?? Manite se šupljih priča, pa isto je jedan iz Zvornika napisao prije utakmice vaše u Zvorniku, da će na poluvremenu biti remi, a u nastavku da Željezničar dobija, i vidi slučajnosti, tako i bilo, ali opet ne kažem da je namješteno niti sam poslije govorio kako ste kupili u Zvorniku, ili ovi drugi prodali!!!tm-ovac iz mase je napisao/la:KO IMA KUĆU NEK STAVI NA BORAC ŠTELA 100%.Treba samo analizirati zadnje tekme Zrinjskog i ko im je sudio.Štela sigurna ili najmanje remi.
BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....
Re: HŠK Zrinjski
Toliko si bistar da ti se vidi kroz glavu...pobjeđuju 100% a možda bude neriješeno,znači 0 %...jbm ti matematikutm-ovac iz mase je napisao/la:Napisao sam da pobjeđuju 100%,samo me malo zbunjuje ovaj tv prenos pa se to mora malo bolje upakovati,jer mi je to rezerva za ovo da možda bude nerješeno jer je to puno lakše dočarati npr.0:0.
Re: HŠK Zrinjski
nije ti ovo politicki formu pa spominjes dodika i covica....edinko je napisao/la:Nisu Zrinje dzabe dobile na poklon penale od Banjaluckog sudije....
Sve me ovo podsjeca na prvenstvo Jugoslavije krajem osamdesetih.Velez daleko najbolja ekipa sa Tuceom,Predragom Juricem i Kajtazom(i SVI LISTOM koji su bili rodjeni tada i sa OVE stranice SRCEM su navijali za Velez a sad nesto kakaju..).Tada je Sloboda skuhala corbu zajedno sa Hajdukom.Sloboda se bori za opstanak a Hajduk sa Velezom za titulu.I ista ta Sloboda pobjedjuje na Poljudu Hajduka,da bi Hajduku sljedece kolo u Mostaru sudio Kravic iz Tuzle.I naravno Hajduk pobjedi sa 0;1 golom Stjepana Deverica iz treci put ponovljenog penala mada je Tanovic prvi skinuo..a penal negdje u 89-oj minuti dosudjen.Naravno Kravic OPET sudi Hajduku u zadnjoj tekmi gdje Hajduk naravno OPET pobjedi a Velez opet izjani zahvaljujuci istom"scenariju"..i OPET osta Velez bez titule..
E vidi sad..Situacija haman pa ista,begenisao to neko ili ne...tamo neki levat kojeg zovu sudija,neki Ognjen Seljacinovic preko svoga gazde i DRUGA Dodika i njegovog velikog ahbaba Covica (nekom ce se smrknut uskoro radi ovog"prijateljstva od njih dvojice a kome vidicemo ) lijepo dogovore UNAPRIJED da se Zrinjevcima dadne toliko i toliko bodova da bi Borac mogao dobiti bod/ove od Zrinja.
Ja sam uvijek govorio da je Borac jedan od najvecih imena BH fudbala ali ako mora kupovati bodove protiv jedne ispodprosjecne ekipe kakva je trenutno Zrinjski onda neka sve ide u neku stvar!
Zeljo NE MOZE ni teoretski vise da bude prvak i sa danasnjim bod/ovima bi se Borac okitio titulom...
A sve u reziji nazovi suca Ognjena"Seljacinovica" kojem je njegov GAZDA tutno piscu u usta da -svira ku*cu:)
ako borac bude bolji nek pobjedi,vidjet cemo zrinjski je u naletu
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4
- Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
- Kontakt:
Re: HŠK Zrinjski
Ne gledajuci nikakve stele i zajebancije, oslanajuci se samo na kvalitetu i dosadasnje igre Borca a i Zrinjskog prije ovih penala, mislim da je x veoma realan. Borac igra cvrsto a Zrinjski sigurno nece dati puni plijen kod kuce iako je Borac kvalitetnija ekipa, ovo je ipak premijer liga.
X ko kuca sto se mene tice.

X ko kuca sto se mene tice.
Zadnja izmjena: Titova-Juga, dana/u 17 apr 2011, 19:10, ukupno mijenjano 1 put.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
