Ibrahim Sehic

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Zaslužuje li Ibrahim Šehić biti prvi golman reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 17 dec 2021, 15:37.

Da
7
78%
Ne
2
22%
 
Ukupno glasova: 9

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la nick » 10 feb 2011, 23:31

hrk je napisao/la:
nick je napisao/la:
hrk je napisao/la:ma sta briga sehica nemora se znojit a i nije nesto taraba od golmana
mozak jednog pitara, zasljepljen glupostima i tinejdjerskim humorom
dokazi da je dobar golman
:D pozvan u reprezentaciju, branio za mladu, sta jos treba
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
hrk
Postovi: 145
Pridružen/a: 16 jan 2011, 12:55
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la hrk » 10 feb 2011, 23:36

nick je napisao/la:
nick je napisao/la:
hrk je napisao/la:ma sta briga sehica nemora se znojit a i nije nesto taraba od golmana
mozak jednog pitara, zasljepljen glupostima i tinejdjerskim humorom
dokazi da je dobar golman
:D pozvan u reprezentaciju, branio za mladu, sta jos treba[/quote]
e bas je dobro branio za mladu heheheheh a pozvan je sad zato sto nismo imali koga drugog pozvat

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la nick » 10 feb 2011, 23:41

to je tvoj dokaz? hajde nabroji 3 utakmice mlade repke koje si pregledo i reci da je bio los, a da izbacis bolesne predrasude u vezi zelje onda cemo pricat... sto nije pozvo alaima? ili tog malca sto sad brani u sarajevu ili burica... pricat cemo kad odrastes sad nema potrebe za diskusijom...
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
hrk
Postovi: 145
Pridružen/a: 16 jan 2011, 12:55
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la hrk » 10 feb 2011, 23:44

nick je napisao/la:to je tvoj dokaz? hajde nabroji 3 utakmice mlade repke koje si pregledo i reci da je bio los, a da izbacis bolesne predrasude u vezi zelje onda cemo pricat... sto nije pozvo alaima? ili tog malca sto sad brani u sarajevu ili burica... pricat cemo kad odrastes sad nema potrebe za diskusijom...
zato sto je alaim je bolji od sehica i ovaj malac je slican sehicu burica je mogo pozvat jer je bolji golman za klasu od sehica al nije pape htjeo momka da blamira da sjedi na klupi ima zato sehica bolje njega da blamira :lol:

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la nick » 10 feb 2011, 23:46

hrk je napisao/la:
nick je napisao/la:to je tvoj dokaz? hajde nabroji 3 utakmice mlade repke koje si pregledo i reci da je bio los, a da izbacis bolesne predrasude u vezi zelje onda cemo pricat... sto nije pozvo alaima? ili tog malca sto sad brani u sarajevu ili burica... pricat cemo kad odrastes sad nema potrebe za diskusijom...
zato sto je alaim je bolji od sehica i ovaj malac je slican sehicu burica je mogo pozvat jer je bolji golman za klasu od sehica al nije pape htjeo momka da blamira da sjedi na klupi ima zato sehica bolje njega da blamira :lol:
o tom ti pricam pravi humorista...
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la melanholicar » 11 feb 2011, 18:22

vrebac86 je napisao/la:sve je to ok patriotizam i postovanje prema dresu repke,,, a gdje je nestalo postovanje prema tom igracu,,,svi nesto traze a nitko ne daje :mrgreen: :mrgreen:
jbg sad. Realno Begović je bar na osnovu medijske kampanje daleko bolji golman (ponavljam na osnovu medijske zastupljenosti koja je rezultat pristrasnosti i neracionalnosti pojedinih novinara koji ne da nisu vidjeli smjer žurnalistike i ustanovu po imenu Univerzitet,već je pitanje imaju li završenu srednju školu),a isto tako i Hasagić ima iskustva,pa na kraju krajeva i odredjene zasluge za fin procenat odbrana u dosadašnjoj golmanskoj karijeri.A fudbalska pravila kažu da samo jedan golman počinje utakmicu,doći će sasvim sigurno i Ibrahimovo vrijeme,a tada će opet postojati neki koji će nekog drugog mladog golmana spominjat u kontekstu ko je fer itd....
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la brazzo » 11 feb 2011, 18:35

melanholicar je napisao/la:
vrebac86 je napisao/la:sve je to ok patriotizam i postovanje prema dresu repke,,, a gdje je nestalo postovanje prema tom igracu,,,svi nesto traze a nitko ne daje :mrgreen: :mrgreen:
jbg sad. Realno Begović je bar na osnovu medijske kampanje daleko bolji golman (ponavljam na osnovu medijske zastupljenosti koja je rezultat pristrasnosti i neracionalnosti pojedinih novinara koji ne da nisu vidjeli smjer žurnalistike i ustanovu po imenu Univerzitet,već je pitanje imaju li završenu srednju školu),a isto tako i Hasagić ima iskustva,pa na kraju krajeva i odredjene zasluge za fin procenat odbrana u dosadašnjoj golmanskoj karijeri.A fudbalska pravila kažu da samo jedan golman počinje utakmicu,doći će sasvim sigurno i Ibrahimovo vrijeme,a tada će opet postojati neki koji će nekog drugog mladog golmana spominjat u kontekstu ko je fer itd....
I ja se slažem da je Šehić trebao dobiti najmanje 10 minuta igre jer je sve jedno bilo sve odlučeno a i kad je već toliko malo igrača doputovalo bio bi red da je i on ušao, međutim kako god on bi mogao čak dobiti i priliku u kvalifikacijama da brani pogotovo nakon ovog slučaja Begović.
A @melanholicar teške su to riječi o Asmirovim kvlitetama ako si gledao Stoke ove sezone ne bi tako pisao.Ne kažem da naši novinari pretjeruju ali ostavi te komentare po strani i pogledaj koju utakmicu Stoke i vidjećeš da ima tu i istine.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la melanholicar » 11 feb 2011, 18:38

A @melanholicar teške su to riječi o Asmirovim kvlitetama ako si gledao Stoke ove sezone ne bi tako pisao.Ne kažem da naši novinari pretjeruju ali ostavi te komentare po strani i pogledaj koju utakmicu Stoke i vidjećeš da ima tu i istine.
Naravno da pratim i Stoke,naravno onoliko koliko vrijeme dozvoljava,nigdje nisam rekao da je Asmir loš golman ili da je slabiji od Hasagića ili Šehića,ali kažem da se priča oko njega napumpava namjerno ili slučajno,nije to samo slučaj kod nas isto tako je i kod komšija kada je riječ o pojedinim igračima,jbg u upravama odredjenih medija stoje politički likovi koji finansiraju uz pomoć menadžera valjda sam ti ovim malo obrazložio svoju prethodnu konstataciju. ;)
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
mrtvi
Postovi: 19
Pridružen/a: 14 feb 2011, 00:17
Lokacija: Na Lavu...

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la mrtvi » 14 feb 2011, 19:54

slika
Vase je samo da umrete.

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la kimbo » 14 feb 2011, 20:44

Sehic , za premier ligu standarde dobar golman za Evropski nivo k.arina golman koji ima i imat ce strasnih problema da nadje klub u inostranstvu.
Momak ima dobar refleks i u stanju je da briljira ali istovremeno mu nedostaje psiha i smirenost. Osim toga tanak je sto se tice konstitucije a on vise nije mlad. Znaci stabilnost i snaga u nogama mu fali da bi zauzeo standardni golmanski stav. Limitiran sto se tice bilo kakvog pokreta korak dva u stranu pilikom pracenja napada. Morao bi puno puno vise vremen provoditi na jacanju noga.
Molim boga da nne budemo ovisili o ovom momku ni minutu u kvalifikacijama !!!!
Hasagic je jos uvijek za Sehica profesor a i bolji u odnosu na Begovica !!!!!!!!!
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Željovac » 14 feb 2011, 21:16

kimbo je napisao/la:Limitiran sto se tice bilo kakvog pokreta korak dva u stranu pilikom pracenja napada.
Ima smisla skoro sve što si rekao, uz naravno standardno maliciozan stil pisanja. Okuražiše te da se prihvatiš ovih analiza :mrgreen: Ali ovo gore što si napisao je takva glupost i nešto za što ja mislim niko nikad nije čuo da ulazi u analizu ičijih vještina. Ma nevjerovatno. Ta rečenica treba u potpis :lol: Ne može u stranu da se kreće :lol: :lol: :lol:
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la kimbo » 14 feb 2011, 21:59

Željovac je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Limitiran sto se tice bilo kakvog pokreta korak dva u stranu pilikom pracenja napada.
Ima smisla skoro sve što si rekao, uz naravno standardno maliciozan stil pisanja. Okuražiše te da se prihvatiš ovih analiza :mrgreen: Ali ovo gore što si napisao je takva glupost i nešto za što ja mislim niko nikad nije čuo da ulazi u analizu ičijih vještina. Ma nevjerovatno. Ta rečenica treba u potpis :lol: Ne može u stranu da se kreće :lol: :lol: :lol:
Nisam ti ja kriv sto si fudbaslki sizofrenican !
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la velez_mostar » 14 feb 2011, 22:14

Bolje opet Supica zvat' ako nemamo koga drugog osim ovog Ibrahima..nikako mi nije jasno ko u ovom momku golmana vidi!

Mlad je, moze napredovati, ali plafon mu je neka druga Njemacka liga, od toga nista vise!

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la nick » 14 feb 2011, 22:32

velez_mostar je napisao/la:Bolje opet Supica zvat' ako nemamo koga drugog osim ovog Ibrahima..nikako mi nije jasno ko u ovom momku golmana vidi!

Mlad je, moze napredovati, ali plafon mu je neka druga Njemacka liga, od toga nista vise!

pa vjerovatno neko ko je u toj struci...
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Željovac » 14 feb 2011, 22:34

kimbo je napisao/la:
Željovac je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Limitiran sto se tice bilo kakvog pokreta korak dva u stranu pilikom pracenja napada.
Ima smisla skoro sve što si rekao, uz naravno standardno maliciozan stil pisanja. Okuražiše te da se prihvatiš ovih analiza :mrgreen: Ali ovo gore što si napisao je takva glupost i nešto za što ja mislim niko nikad nije čuo da ulazi u analizu ičijih vještina. Ma nevjerovatno. Ta rečenica treba u potpis :lol: Ne može u stranu da se kreće :lol: :lol: :lol:
Nisam ti ja kriv sto si fudbaslki sizofrenican !
Poduči me, magu! Koje vježbe treba da radi da prati napade kretanjem u stranu?! :lol: :lol: :lol:

A jeste, kad ide duga lopta da promijeni stranu, on ostane gdje je bio na daljoj stativi, onda ide centaršut na prvu i zabiju mu na prazno. Nikako da poprati te napade brzim kretanjem u stranu :lol: :lol: :lol:
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la velez_mostar » 14 feb 2011, 23:13

nick je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Bolje opet Supica zvat' ako nemamo koga drugog osim ovog Ibrahima..nikako mi nije jasno ko u ovom momku golmana vidi!

Mlad je, moze napredovati, ali plafon mu je neka druga Njemacka liga, od toga nista vise!

pa vjerovatno neko ko je u toj struci...
Ko god je jak u toj struci nije dio nase reprezentacije, klubova, i td..u stvari, ne zivi nikako na nasem tlu!:D

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Željovac » 15 feb 2011, 00:23

velez_mostar je napisao/la:
nick je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Bolje opet Supica zvat' ako nemamo koga drugog osim ovog Ibrahima..nikako mi nije jasno ko u ovom momku golmana vidi!

Mlad je, moze napredovati, ali plafon mu je neka druga Njemacka liga, od toga nista vise!

pa vjerovatno neko ko je u toj struci...
Ko god je jak u toj struci nije dio nase reprezentacije, klubova, i td..u stvari, ne zivi nikako na nasem tlu!:D
A ti si jedan od tih? :lol: Hajde se predstavi da znamo sa kim imamo čast diskutovati. :mrgreen:
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la nick » 15 feb 2011, 00:34

velez_mostar je napisao/la:
nick je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Bolje opet Supica zvat' ako nemamo koga drugog osim ovog Ibrahima..nikako mi nije jasno ko u ovom momku golmana vidi!

Mlad je, moze napredovati, ali plafon mu je neka druga Njemacka liga, od toga nista vise!

pa vjerovatno neko ko je u toj struci...
Ko god je jak u toj struci nije dio nase reprezentacije, klubova, i td..u stvari, ne zivi nikako na nasem tlu!:D
jah mubarak ga pozvo... et ti si upucen i ti ces ocjenit koliko ko moze... ako ga slucajno bajevic ili halihodjic bude treniro dizat ces ga u zvijede al et...
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la bistrikboy » 15 feb 2011, 11:08

velez_mostar je napisao/la:Bolje opet Supica zvat' ako nemamo koga drugog osim ovog Ibrahima..nikako mi nije jasno ko u ovom momku golmana vidi!

Mlad je, moze napredovati, ali plafon mu je neka druga Njemacka liga, od toga nista vise!
Supic brani u Javoru,mislim volio bi on da brani ali u ovoj sezoni nema jos ni minute upisane ni u Javoru ni bilo gdje drugo.Supicev plafon smo znaci vec vidjeli,klupa u Temisvaru i Famagusti.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Cartman » 21 jun 2011, 15:16

Drago mi je sto je konacno otisao u inostranstvo, ali ovaj Mersin je vec kupio golmana Hakana Arikana iz Besiktasa, igrao je i nekoliko utakmica za reprezentaciju. Tako da je pitanje hoce li bit prvi golman. Ali valjda ce se izborit za mjesto.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: PeppermintSA i 11 gostiju.