Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
tillman
Postovi: 704
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la tillman » 13 sep 2014, 20:31

novi nepobjedivi :? ??
i kad loše i kad dobro igraju, ne gube :cool:

Avatar
topnik1
Postovi: 11732
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 13 sep 2014, 20:33

tillman je napisao/la:novi nepobjedivi :? ??
i kad loše i kad dobro igraju, ne gube :cool:
Dok ne odemo u goste,terekovcima,Man Utd-u,L-poolu,pa i Man Cityu,sva ta gostovanja bih i prije utakmica potpisao remi ;)
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
AA23
Postovi: 15302
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 13 sep 2014, 21:00

Alexis u 3 zadnja meča dao pogotke :cool:
U 6 odigranih mečeva 3 gola i asistencija + momak je ćaba znači igra ludački, sjećam se kad smo molili da Wenger uzme jedno pravo krilo i sad ga imamo, imamo i najbolju desetku i WC krilo i velškog Zidana ali je Wenger taj koji sere sa svojim glupostima od formacije..

Sljedeća protiv Borusije, uf kad bi tu stavio Ozila na desetku i stavio " KONAČNO " normalnu formaciju, raspolažemo nenormalno dobrim igračima ljudi moji i uz onakvo griženje i napad na terenu, agresivnost ko danas mi svaku ekipu možemo dobiti, fora je odbrana jer kad igramo defanzivnije na napadu spušimo..

Welbeck će biti igrač veoma veoma dobar, danas je bio dosta agilan u odnosu na Sanoga i Girouda, Welbeck nije ni imao mnogo šansi a ona jedna nije imao sreće, težak debi za njega ali nadam se da će već zastresti mrežu protiv Borusije.

Ovako bih ja stavio protiv Borusije :

http://lineupbuilder.com/?sk=4kx5l" onclick="window.open(this.href);return false;

Žao mi Wilshera " od danas " ostavit na klupi al mislim da je red da vidimo Ozila na AMF-u gdje najbolje igra i to nije nijednom ove godine igrao.. a sa brzacima kao što su Ox, Danny i Alexis zna se kako bi dobro stvarali šanse, tu je još Ramsey, Ox je inače dobar protiv njemačkih timova, ako se sjećamo protiv Bayerna kako je momački igrao i mislim da bi on tu mogao eksplodirati.


Poslije Borusije slijedi A.Villa, neugodna Villa koja je dobila Liverpoola, ali nadam se da ćemo više očepiti i krenuti osvajati 3 boda..

Pa onda Southampton i naši vječiti rivali Kokoške, sve u svemu nimalo lagan raspored, svaka od ovih ekipa je neugodna a naš najveći kiks je upravo bio protiv Leicestera, tu smo morali 3 boda uzeti, mislim samo da smo dosad prokockali 2 boda al se nadam da će jarac na klupi više staviti Ozila na sredinu jer ubija Ozila na onoj poziciji i da više stavi Campbella da bar imalo zaigra :evil:

Avatar
anell
Postovi: 16998
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 13 sep 2014, 21:11

Ne bi ja sad Wilshera izbacio iz prve, nema te sile.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 5793
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la SamoZeljo » 13 sep 2014, 21:23

Alexis i Jack su pokazali ogromnu zelju, a ne fali im ni kvaliteta.

Jbg kad je Wenger glup. Na sredini terena ima viska igraca, viska dobrih igraca, ali na drugim pozicijama fali.

Ako Arsenal ne bude konkurentan i ako se Ozil bude gusio tamo gdje mu nije mjesto, ocekujem da ce traziti da ide negdje drugo. Mislim, dok je jos visoko u ocima javnosti, inace ako ga vrijeme pregazi i postane zabravljen, onda je odsvirao svoje (ni kriv ni duzan).

Inace, 2:2 protiv Cityja je realan rezultat, nakon prikazane igre. Pogrijesili su i jedan i drugi trener. Pellegrini je mogao malo vise i malo bolje napasti, u svakom slucaju ranije zestoko napasti jer odbrana Arsenala nije Bog zna cemu i bilo je prostora.
Zadnja izmjena: SamoZeljo, dana/u 13 sep 2014, 21:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rambo16
Postovi: 5403
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la rambo16 » 13 sep 2014, 21:26

I have to pass a medical exam on Monday. No fracture. Hope to be back asap!
Debuchy zvijer
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
JFH9
Postovi: 1069
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la JFH9 » 14 sep 2014, 00:13

Dobro za vas da se nije ponovila ista priča ko sa Giroudom. ;)
https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/natsumi-17.html]Natsumi[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/anna-morison-123.html]Anna Morison[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/vladochka-83.html]Vladochka[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/vanessa-96.html]Vanessa[/url] - No Verify - Anonymous Adult Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Live Dating Site [/url]

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12669
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 14 sep 2014, 00:26

Panjoud nedostaješ. :(

Avatar
rambo16
Postovi: 5403
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la rambo16 » 14 sep 2014, 00:57

Bolji je Giroud od Welbecka.

Ja tek vidi da Joel danas nije bio ni na klupi. Kad se Theo vrati,Joel ispada skroz iz rotacije (ako već nije ispao).
Protiv Dortmunda ne očekujem opet ništa novo. Cazorla će samo uletit u startnih 11. Abda i Gibbs.

Nije to više onaj moćni Dortmund od prije par sezone,i svakako da se imamo čemu nadat.
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
topnik1
Postovi: 11732
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 14 sep 2014, 00:59

rambo16 je napisao/la:Bolji je Giroud od Welbecka.

Ja tek vidi da Joel danas nije bio ni na klupi. Kad se Theo vrati,Joel ispada skroz iz rotacije (ako već nije ispao).
Protiv Dortmunda ne očekujem opet ništa novo. Cazorla će samo uletit u startnih 11. Abda i Gibbs.

Nije to više onaj moćni Dortmund od prije par sezone,i svakako da se imamo čemu nadat.
Necemo izgubiti ;)
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

BigBigBang
Postovi: 7917
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la BigBigBang » 14 sep 2014, 01:27

Mislim da ce vrijeme pokazati da je Welbeck puno bolji igrac od Giroud, kakav Giroud panjina...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8725
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la chily-rz » 14 sep 2014, 01:40

Ovdje se kao i uvjek konstruktivno, kolektivno ali i sa individualnim stavovima sere po svemu i svacemu.

Avatar
MGrabez
Postovi: 94
Pridružen/a: 01 mar 2014, 08:26
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la MGrabez » 14 sep 2014, 08:08

BigBigBang je napisao/la:Mislim da ce vrijeme pokazati da je Welbeck puno bolji igrac od Giroud, kakav Giroud panjina...
Dva loša ubiše Miloša :D
4-4-2 formacija i deri :)

Avatar
Marley
Postovi: 404
Pridružen/a: 13 avg 2011, 00:07
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marley » 14 sep 2014, 09:57

rambo16 je napisao/la:Bolji je Giroud od Welbecka.

Ja tek vidi da Joel danas nije bio ni na klupi. Kad se Theo vrati,Joel ispada skroz iz rotacije (ako već nije ispao).
Protiv Dortmunda ne očekujem opet ništa novo. Cazorla će samo uletit u startnih 11. Abda i Gibbs.

Nije to više onaj moćni Dortmund od prije par sezone,i svakako da se imamo čemu nadat.
Jos je rano suditi o tome koji je od ove dvojice bolji igrac... Welbek je imao dobar debi i za razliku od Zirua ima brzinu i zna utrcavati, nema potrebe da mu Ozil kao Ziru-u mora pokazivati gdje treba ici :mrgreen: Samo da Ozil zaigra uskoro svoju pravu poziciju i Welbek ce sigurno biti mnogo opasniji. Jucer se dobro kretao, imao par finih poteza ali nije imao srece kod one stative. Mislim da je on bolji za nas sistem igre od Zirua, ali vrijeme ce sve pokazati, ima 3-4 mjeseca fore da se uklopi i pokaze hoce li biti promasaj ili ipak korisno pojacanje.

Za Joela sam vec ranije govorio, bolje da ga je posalo jos jednu godinu na posudbu u neki klub iz lige petice ako nije mislio racunati na njega. Ne znam sta je sa Wengerom, jednostavno vise ne vjeruje mladim igracima.... Valjda dobije priliku ako nista u kup utakmicama.

Avatar
Barcod
Postovi: 1302
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Barcod » 14 sep 2014, 10:18

chily-rz je napisao/la:Ovdje se kao i uvjek konstruktivno, kolektivno ali i sa individualnim stavovima sere po svemu i svacemu.
To si u pravu ovaj PDF ide iz krajnosti u krajnost FAKAT (ali definitivno najintersantniji od svih) :lol: :salut:
Arsenal All The Way !

Aca
Postovi: 23
Pridružen/a: 19 jul 2014, 14:10
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Aca » 14 sep 2014, 11:58

Da se oglasim nakon malo duzeg vremena.Sta nam pokazuje prosla sezona i pocetak ove,nesto sto se prekrivalo finansijama,dizanju klubu usled otplacivanja dugova,uspesnoga poslovanja,Wengerova trdoglavost i drskost,ali bojim se da ce na kraju ove sezone tome doci kraj.Navijaci vise nemaju strpljenja,stadion je skoro pa otplacen,dugova skroro da nema,novca se ima poslujemo u plusu,svi predvidjaju pocetak ere Arsenala,ali da li se zaista vidi svetlo na kraju tunela ili se mi ipak vrtimo u krug stojimo na odredjenom pijedestalu,krenemo malo na gore,pa se spustimo i leskarimo se u osrednjosti cetvrtog mesta koje se ranijih godina definisalo kao uspeh,samo da ne budemo kao Liverpul ,trust in Wenger,dobro je tek su mu 22 za tri sezone bit ce onaj pravi,mladi su ima vremena,da Eduardo nje slomio nogu osvojili bismo prvenstvo,izgovori,izgovori :shh: ,da ne duzim mislim da ste shvatili poentu,do pre dva zadnja prelazna roka verovao sam u Francuzove price koje su u sustini znacile ogroman je uspeh to sto smo uopste u top cetiri zbog stanja u kojem se nalazimo,ali zadnja dva prelazna roka dokazali su mi da se Wenger previse osilio i previse ovlastio u klubu koji iznad bilog kojeg navijaca,trenera,igraca.Prethodnih prelaznih rokova validnih izgovora je bilo za ne dovodjenje igraca koji su nephodni za uzdizanje Arsenala na visi nivo,ali zadnja dva prelazna roka su me ubedila da jednostavno i teska srca govorim Wenger vise nije trener koji ce unaprediti Arsenal i osvojati odlicja koja ocekujemo od jednog velikana kakav je Arsenal.Zbog cega ovo govorim,nema sumnje da su Turcin i Cileanac kvalitetni igraci ali postavicu vam retoricko pitanje,da li biste u zadnja dva prelazna roka doveli Pogbu,Rojsa,Benatiju,ili ovu dvojicu,poenta je zasto dovoditi igrace svetske klase na pozicijama na kojima smo popujeni,a ne dovoditi na mestima koja su zaista neophodna,na premir pozicija zadnjeg veznog koja se po meni trebala odmah na pocetku resiti,napadac tipicna devetka koja se razlikuje od Girouda,Welbek ne bi bio doveden da se Giroud nije povredio,a pod velikim je znakom pitanja je taj mladi Englez,sustina je da coveka koji prica toliko jezika,nemerljive visoke inteligencije o kojoj svedoce svi igraci koji su prosli kroz Arsenal u Wengerevoj eri,ponasa u prelaznim rokovima i takticki u utakmicama sa velikim timovima kao nepokolebljivi retard,u ovom prelanom roku dovodio je zamene za igrace koji su otisli,doveo igraca svetske klase na poziciji na kojima je Arsenal situiran i to je u sustini jedino pojacanje ovog prelaznog roka Cileanac,a svi ostali su zamene,imao sam velike rasprave oko toga da je Mesut Ozil tipicni panic buy,poraz od Aston Vile,nikad veci pritisak navijaca,siguran sam da nije cekao zadnji dan prelaznog roka da bi doveo Mesuta Ozila,cenakanje oko Hazarda,Suareza its just not good enough,pre svega se mora misliti na navijace,na klub a ne na neki Arsenal Way koji se nikad ne moze ostvariti u najacoj ligi na svetu sa igrackim kadrom drugih timova koji trose po 200 miliona svaki prelazni rok,bojim se da Wenger zivi u nekom svom svetu koji ce se prekinuti na kraju ove sezone kada bude napustao klub koji transformisao u potpunosti,treba tri njegove statue da stoje ispred Emirejtsa,hvali ti za sve upomene ali je vreme da kazemo zbogom :!: .

Avatar
VGS
Postovi: 7558
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 14 sep 2014, 12:34

majstorska partija jucer

" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AsharaK
Postovi: 5597
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AsharaK » 14 sep 2014, 13:15

VGS je napisao/la:majstorska partija jucer

" onclick="window.open(this.href);return false;
Najjači jučer,a tek onaj lakat Lampardu, Džeki boj :tokralju: :tokralju:
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12669
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 14 sep 2014, 13:29

AsharaK je napisao/la:
VGS je napisao/la:majstorska partija jucer

" onclick="window.open(this.href);return false;
Najjači jučer,a tek onaj lakat Lampardu, Džeki boj :tokralju: :tokralju:
Kako ga zakuca. :wtf:

Izdominirao je jučer, samo zbog njega i Sancheza mi je krivo sto nismo pobjedili, yebem ti nafakaški City. :think:

Avatar
topnik1
Postovi: 11732
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 14 sep 2014, 13:30

VGS je napisao/la:majstorska partija jucer

" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest masina samo da ovako nastavi,imali bi svemirski brod u vezi :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []