FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

1L8F9C2
Postovi: 634
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 25 jan 2014, 15:13

Zašto je Tan došao u Sarajevo pitanje je koje muči one koji ne vole glavni grad BiH, a pritom, zapravo, svoju muku muče, pa im još i to zadaje rane. Sarajevo nema ni stadion, ni nekretnine, ali eto, gle čuda, našli se pametni ljudi, izložili ideju i čovjeku se svidjelo. Samo onima koji ne znaju šta je posao to izgleda nevjerovatno. I oni će u svojoj nemoći samo ispijati kafe, psovati državu, gradove koje ne vole...

Sasvim dovoljno da se opise profil onih koji svoje komplekse prosipaju na ovoj temi. Tipino za "bosnju" koji od svog zivota nije napravio nista pa mu sve smeta.

MATEJ DELAC golman(krampa za one koji misle da je Loncaric golman)Chelsea dolazi na posudbu u FK SARAJEVO 8-)

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Blagoje » 25 jan 2014, 15:17

Jasta bi. Eno rastura ih jagodina. Idi, bre.
1L8F9C2 je napisao/la:Zašto je Tan došao u Sarajevo pitanje je koje muči one koji ne vole glavni grad BiH, a pritom, zapravo, svoju muku muče, pa im još i to zadaje rane. Sarajevo nema ni stadion, ni nekretnine, ali eto, gle čuda, našli se pametni ljudi, izložili ideju i čovjeku se svidjelo. Samo onima koji ne znaju šta je posao to izgleda nevjerovatno. I oni će u svojoj nemoći samo ispijati kafe, psovati državu, gradove koje ne vole...

Sasvim dovoljno da se opise profil onih koji svoje komplekse prosipaju na ovoj temi. Tipino za "bosnju" koji od svog zivota nije napravio nista pa mu sve smeta.
:lol:
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

1L8F9C2
Postovi: 634
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1L8F9C2 » 25 jan 2014, 15:20

Ignoriste blagoja(timeline) i svima ce nam biti lakse, svakako ce brzo biti odrstranjen sa foruma.

Avatar
vecaveca
Postovi: 675
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vecaveca » 25 jan 2014, 15:21

Zna li neko koliko je rezultat i to ???

Avatar
Zastone
Postovi: 1736
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 25 jan 2014, 15:21

Travančić i Velkoski ponovo u glavnim ulogama kod drugog gola FK Sarajevo - ovaj put Krste Velkoski u ulozi asistenta je loptu precizno plasirao prema Anidu Travančiću koji je sa desetak metara u 44. minuti prvog poluvremena preciznim udarcem matirao golmana domaćina za 0-2.

to anide to krsto :lol:

daj bože da ove sezone anid poludi :lol:

lafomamone
Postovi: 849
Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la lafomamone » 25 jan 2014, 15:21

Sirotinja je uvijek prezirala lovatore, nije ovo nista novo

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 25 jan 2014, 15:23

Tako je Travancicu. 8-)

Avatar
rammstein
Postovi: 2040
Pridružen/a: 13 jan 2014, 12:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rammstein » 25 jan 2014, 15:23

terabajt je napisao/la: Kao sto ste Zvjezdana Misimovića,Miroslava Stevanovića,velikonju,Ibrahim Sehića (viden u prostorijama kluba),Semira Stilića,Sanela Jahića,Nermina JAMAKa,Sirijca,Samira,Alena Halilovića,Gojaka,Ognjena Vranješa, Grahovca, Adnana Zahirovića,Rukavinu...... :lol: :lol: i osima za placu od 90 000 e godisnje.
samo malo, na ovom spisku je bio i Delač.. sta bi, izbacili ga? :mrgreen:
polako, to sto su portali i pojedinci pisali je najmanje bitno
meni se vise svidja sto smo platili igraca i doveli ga... 8-)

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Blagoje » 25 jan 2014, 15:26

lafomamone je napisao/la:Sirotinja je uvijek prezirala lovatore, nije ovo nista novo
Vas ljudi ne podnose iz sasvim drugih razloga. Pare ne mogu kupit sve.
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 25 jan 2014, 15:27

Vodimo 2-0,1-0 Velkoski,2-0 Travančić asistent Krste! op-a ;)
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
vecaveca
Postovi: 675
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vecaveca » 25 jan 2014, 15:28

gdje pratite

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 25 jan 2014, 15:28

vecaveca je napisao/la:gdje pratite
Na zvanicnoj na fb. :mrgreen:

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 25 jan 2014, 15:29

Blagoje je napisao/la:
lafomamone je napisao/la:Sirotinja je uvijek prezirala lovatore, nije ovo nista novo
Vas ljudi ne podnose iz sasvim drugih razloga. Pare ne mogu kupit sve.
E vas baš obožavaju posebno ovo zadnje vrijeme, pitaj na temi Čelika,Veleža,Slobode i ostalih timova ccccc o čemu se piše :)
Sarajevo ljubavi moja!

lafomamone
Postovi: 849
Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la lafomamone » 25 jan 2014, 15:30

Blagoje je napisao/la:
lafomamone je napisao/la:Sirotinja je uvijek prezirala lovatore, nije ovo nista novo
Vas ljudi ne podnose iz sasvim drugih razloga. Pare ne mogu kupit sve.
znam samo da ima jaaakkoooo puno ljudi koji vole ovaj klub, ostali neka zive u svom bolu i mrznji. Nisu ni bitni. Ne znam samo zasto mrziti bilo koga, ali dobro ovo je Bosna pa je sve normalno

Avatar
GriFFoNi
Postovi: 169
Pridružen/a: 27 apr 2010, 22:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GriFFoNi » 25 jan 2014, 15:30

AJMO BANUJTE OVO, KAD STE MENE POSLALI NA HLADJENJE NI ZBOG CEGA MOZETE I OVE PACENIKE!Sad se ignorise, provociraju sve vrijeme.Jedite se zohari.A raja ne odgovarajte bolesnicima i pacenicima, sigurno ni kuci im ne pridaju njihovi paznje..ignore samo, sve dok se u nasem klubu radi kako treba dobro je, oni ce se i dalje jesti i pjeniti.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16675
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 25 jan 2014, 15:33

Sabinho je napisao/la:Vojvodina bi nasu ligu prekucala bez poraza.
malo je reći... Rijeka isto.

A cuj im rasprave svega ti. 'ta će tamo neki Delač :mrgreen:

Avatar
molotovljev
Postovi: 2301
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 25 jan 2014, 15:34

Blagoje je napisao/la:
lafomamone je napisao/la:Sirotinja je uvijek prezirala lovatore, nije ovo nista novo
Vas ljudi ne podnose iz sasvim drugih razloga. Pare ne mogu kupit sve.
Koji ljudi ? Ti i takvi kao ti. I upravo zbog takvih kao što si ti veći dio BiH ne podnosi tvoj klub, koji je,
ruku na srce nekada bio simpatičan klub na ovim prostorima. Dok recimo Sarajevo nije bio omiljen klub.
Danas je situacija potpuno drugačija...
F.K.SARAJEVO

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5962
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 25 jan 2014, 15:35

Bosniacum Lilium je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Vojvodina bi nasu ligu prekucala bez poraza.
malo je reći... Rijeka isto.

A cuj im rasprave svega ti. 'ta će tamo neki Delač :mrgreen:

zamisli dodje i velikonja :D :D ja mislim da ce ih sve srce izdat :lol: :lol:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16675
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 25 jan 2014, 15:39

Šećer će dobiti koliko se im je vokri. Prvo je bilo Dino ubleha, pa je onda Vincent došao na izlet, pa je bilo da Vincent uopšte ne postoji niti je dolazio. Sad nas kupio za siću. Pa zbog njegovih radnji će se ugasiti klub. A mi dovodimo igrače koji su pod ugovorom i golmana iz Čelzija kojeg će oni plaćati.

Crni Vincente, šta nam učini :o

Ma mi da ne uzmemo ništa ove godine, sljedećih 10 ćemo izdominirati i svake godine minimalno uzimati ligu :D

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1206
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Keenan.- » 25 jan 2014, 15:42

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ma mi da ne uzmemo ništa ove godine, sljedećih 10 ćemo izdominirati i svake godine minimalno uzimati ligu :D
Ko i dosad sto ste uzimali. :lol:
FK Željezničar
Chelsea FC

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []