Kamene kolumne ! :)

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Odgovori
Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Kamene kolumne ! :)

Post Postao/la Stone Island » 05 sep 2009, 00:33

...
Zadnja izmjena: Stone Island, dana/u 13 apr 2019, 12:17, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
Robijas007
Postovi: 380
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: Savez napolje !

Post Postao/la Robijas007 » 05 sep 2009, 00:56

Stoji majstore sve to,vec nakon 4.gola Estoniji se prestalo sa Savez napolje,dolazak Cire je bio ocajnicki potez,znali su ovi da im ni Fabio Capello ne bi bolje pomogao od Blazevica,i mi svi levati smo popusili pricu i upali u euforiju,tako ti je to kod nas Bosanaca,dok imas rezultate nije bitno sto si kriminalac tek kad rezultati izostanu tjeramo ih,i tako u krug.Jesmo li svi mi glupi?
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Savez napolje !

Post Postao/la The Game » 05 sep 2009, 01:01

Robijas007 je napisao/la:Stoji majstore sve to,vec nakon 4.gola Estoniji se prestalo sa Savez napolje,dolazak Cire je bio ocajnicki potez,znali su ovi da im ni Fabio Capello ne bi bolje pomogao od Blazevica,i mi svi levati smo popusili pricu i upali u euforiju,tako ti je to kod nas Bosanaca,dok imas rezultate nije bitno sto si kriminalac tek kad rezultati izostanu tjeramo ih,i tako u krug.Jesmo li svi mi glupi?
Naravno da smo glupi, nadji mi jednog Bosanca da nije, ja te castim u slasticarnoj. A za mene su svi ljudi kriminalci, ne vjerujem da ima iko da nije nekad mahno sta kad je imao priliku...............

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Savez napolje !

Post Postao/la Neutral » 05 sep 2009, 01:02

Naravno da jesmo naivni. Tako ti je, ja nisam zaboravio, pa neki neka i dalje žive u euforiji da je sve lijepo kada je to samo zastor koji skriva sav užas koji oni rade. Nismo u stanju istjerati savez a ne nešto drugo. Možemo bi otići na SP, napraviti neki uspjeh, ali oni se bogati dok neki nemaju za hljeba. Sramota, ništa drugo. Mentalitet nam takav, jedna pobjeda, u stvari jedan gol i sve je odmah lijepše.

Kako god, samo je Saša Papac pametan, mi ostali smo glupi, tako ti je to.

Avatar
D€LUX
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Re: Savez napolje !

Post Postao/la D€LUX » 05 sep 2009, 15:09

svaka cast na kolumni ;) podrzajem sve ovo u potpunosti ...
>>No body likes us but we dont care<<

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.