Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3693
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 07 maj 2024, 10:01

19vendetta87 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:55
tutankamon1905 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:49
Mitomani, niko da mi odgovori gdje su nestali majka i sestra iz "obiteljske kuce". Zasto to niko vise ne spominje? Sta se probalo sa plasiranjem te price?

Propade ta prica, propade prica o placenicima, propade prica o oruzju(mada se to jos proba provuc), preostalo je jos samo ovo: nije ok upast u kucu u 3ipo ujutro. Cak vise nije ni obiteljska
Ma lažete vi dobro, i jedni i drugi. I vi ste spinovali da su s oružjem upali vasem momku u stan i pokrali transove, a onda odjednom taj momak završi u komi, i nekim cudom to niko ne prijavi policiji, a ispada da se momku bore za život...
Vendetta zasto lazes? Od prvog momenta je napisano da je momak sacekan u haustoru, dobio degenek zavrsio na cumu i oteti transparenti.
Nikakvo oruzje nije spominjano ni stan.

Dok ovde imamo placenike iz crne gore i dubrovnika, puske, pistolje, dronove, uplakanu majku i sestru koji su jos zavezani i pokriveni dekom, obiteljsku kucu koja ipak na kraju nije obiteljska...jel treba dalje od ovoga. Zanima me razlog uplitanja imaginarne porodice u citavu pricu..zasto? da se neko sazali malo vise?

Vjeverica777
Postovi: 731
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vjeverica777 » 07 maj 2024, 10:02

Lillard je napisao/la:
07 maj 2024, 09:52
mostar_mo je napisao/la:
07 maj 2024, 09:24
UZP jurisnicI i faisti i se posluzili metodama iz 1993. da spasavaju popisani obraz pred frustriranim pucanstvom.
Fasisti bez muda i casti se ne mogu pozivati na kodekse.

NO PASARAN.. RED ARMY PRESTATI NECE NIKADA


"Savinović i još trojica pripadnika HVO-a tada su provalili u stan čija je vlasnica bila Nada Franjo, gdje je bilo više osoba bošnjačke nacionalnosti.

Iz stana su odveli pet osoba među kojima su bile četiri žene te jednu bebu. Odvedene žene i beba kasnije su pronađene mrtve na lokalitetu Bijelog brijega"
Ti si stvarno debil neviđenih razmjera sta ti uspoređujes. Stidi se. Fuj.
Baš jadnike u svoj svojoj nemoći i isfrustriranosti počeo o ovome pisati...

Avatar
Suvorov
Postovi: 1532
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 07 maj 2024, 10:03

opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:30
Zar svako normalan ne zna da kad dodjes u bolnicu kao sto je CUM i gdje imas vidne ozlijede doktor po sluzbenoj duznosti mora zvat policiju.
Jok, doktor ili tehnicar te pita odakle poticu povrede.
Ako mu kazes tuca, saobracajka itd. zvace policiju.
Ako kazes da si sam pao niz stepenice, nikom nista.

Znaci nece zvati policiju cim vidi povrede.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11594
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OnlyLeft22 » 07 maj 2024, 10:03

RodjeniiBrato je napisao/la:
07 maj 2024, 09:53
Sto bi rekao Mulalic ne moze zena bit malo trudna, tako i navijacka skupina isto.
:thumbup:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
holyman
Postovi: 8494
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la holyman » 07 maj 2024, 10:06

Jos niste prevrnuli grad i vratili ljiljane?

A i ovaj teren ne znam kakvu reakciju nadleznih oc3kuju kad su oni nadlezni
NEMA NAZAD

RodjeniiBrato
Postovi: 1358
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 07 maj 2024, 10:08

tutankamon1905 je napisao/la:
07 maj 2024, 10:01
19vendetta87 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:55
tutankamon1905 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:49
Mitomani, niko da mi odgovori gdje su nestali majka i sestra iz "obiteljske kuce". Zasto to niko vise ne spominje? Sta se probalo sa plasiranjem te price?

Propade ta prica, propade prica o placenicima, propade prica o oruzju(mada se to jos proba provuc), preostalo je jos samo ovo: nije ok upast u kucu u 3ipo ujutro. Cak vise nije ni obiteljska
Ma lažete vi dobro, i jedni i drugi. I vi ste spinovali da su s oružjem upali vasem momku u stan i pokrali transove, a onda odjednom taj momak završi u komi, i nekim cudom to niko ne prijavi policiji, a ispada da se momku bore za život...
Vendetta zasto lazes? Od prvog momenta je napisano da je momak sacekan u haustoru, dobio degenek zavrsio na cumu i oteti transparenti.
Nikakvo oruzje nije spominjano ni stan.

Dok ovde imamo placenike iz crne gore i dubrovnika, puske, pistolje, dronove, uplakanu majku i sestru koji su jos zavezani i pokriveni dekom, obiteljsku kucu koja ipak na kraju nije obiteljska...jel treba dalje od ovoga. Zanima me razlog uplitanja imaginarne porodice u citavu pricu..zasto? da se neko sazali malo vise?
A cekaj vi vjerujete sve sto procitate od mongoloida ovdje sa foruma i sa drustvenih mreza? Pa u nasoj drzavi opcenito sta god da se desi svaka osoba nadoda po 2-3 rijeci i ode to u nedogled. Ispade da ste vi jos gori sto se hvatate za te komentare. Procitaj, nasmijesi se dobro i iskuliraj tetkice sa drustvenih mreza :bih:
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

12345678922
Postovi: 192
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 07 maj 2024, 10:11

Jel se i sad priča o zastavama

mma_hz
Postovi: 10716
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 07 maj 2024, 10:12

I jos jedna stvar,rodjeni kad su odradili transove skupili su se u klubu navijaca i navijali cijelu noc haman.
A ovi drugi par dana ni habera.Ko da nisu zivi.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 10:14

19vendetta87 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:55
tutankamon1905 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:49
Mitomani, niko da mi odgovori gdje su nestali majka i sestra iz "obiteljske kuce". Zasto to niko vise ne spominje? Sta se probalo sa plasiranjem te price?

Propade ta prica, propade prica o placenicima, propade prica o oruzju(mada se to jos proba provuc), preostalo je jos samo ovo: nije ok upast u kucu u 3ipo ujutro. Cak vise nije ni obiteljska
Ma lažete vi dobro, i jedni i drugi. I vi ste spinovali da su s oružjem upali vasem momku u stan i pokrali transove, a onda odjednom taj momak završi u komi, i nekim cudom to niko ne prijavi policiji, a ispada da se momku bore za život...
Momak je udaren teleskopom po glavi i našutiran na podu jos uzeta mu je torba i ovi su nabrali on je krenuo za njima i onesvjestio se na stepenicama to ti je istina
Zadnja izmjena: SokolPravde, dana/u 07 maj 2024, 10:14, ukupno mijenjano 1 put.

Kamaga11
Postovi: 1721
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 07 maj 2024, 10:14

Cekamo Svrakino da objavi kako je Zeljo poslovao u plusu 1.5 milion, pa vi nastavite o zastavama opet.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
holyman
Postovi: 8494
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la holyman » 07 maj 2024, 10:18

slika
NEMA NAZAD

GradKamena2
Postovi: 1619
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GradKamena2 » 07 maj 2024, 10:18

FKSDoGroba je napisao/la:
07 maj 2024, 09:32
MostarskiSin je napisao/la:
07 maj 2024, 09:28
Beduin je napisao/la:
07 maj 2024, 08:12


Pa nisu UM ovo uradili, nego Ljudi od puta. Valjda.
Sa druge strane Ultrasi jos nisu ugaseni, ne znam zasto RA nije zapalila im udarni i tako i definitivno stavila tacku na "i", gdje nemas sanse povratiti svoj trans. Presmijesni i neozbiljni su ispali.

Ne znam koliko je istina, ali sam cuo da ce Ljudi od puta zapaliti transove Dead Army-ja i da nece biti razmjene nikakve.
Nasi cekaju gradski derbi da se pali sve na prvoj domacoj protiv Zrinjskog, zar nije tako veca draz da palis pred njihovim ocima? Drugo je sto oni ne mogu docekati pa ce paliti odmah u srijedu, barem su tako najavili.

Vrlo moguce da ce se Ultrasi ponovo aktivirati u srijedu i okaciti svoj udarni trans sto mi je realno preglupo. Znaci RA kaze gasimo se i nakon mjesec, dva tri nebitno presretnu momke iz UM ili im opljackaju stan, ukradu transove i kazu eh mi smo opet RA, ovim cinom smo se oprali i nastavljamo gdje smo stali.
UZM je prošlost. Oni su sada LJUDI OD PUTA :bih:
Daj sliku gdje su službeno ugašeni gdje su zapaljene zastave,zar to ne ide tako ?
Zadnja izmjena: GradKamena2, dana/u 07 maj 2024, 10:31, ukupno mijenjano 1 put.

itatabisine
Postovi: 354
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la itatabisine » 07 maj 2024, 10:19

Zeljo me je zaista iznenadio sa ovolikim plusom. Kada se sve sabere zaista puno znaci izlazak u evropu. Ove godine cemo osjetiti ne igranje evrope, pa se nadam da ce nasi pametno investirati ovaj novac kako bi sljedece sezone bili jedan od 4 kluba koja ce izaci u evropu.

Cekamo Izvjestaje od ostalih klubova

VenamaHrabrih
Postovi: 2446
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VenamaHrabrih » 07 maj 2024, 10:21

Suvorov je napisao/la:
07 maj 2024, 10:03
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:30
Zar svako normalan ne zna da kad dodjes u bolnicu kao sto je CUM i gdje imas vidne ozlijede doktor po sluzbenoj duznosti mora zvat policiju.
Jok, doktor ili tehnicar te pita odakle poticu povrede.
Ako mu kazes tuca, saobracajka itd. zvace policiju.
Ako kazes da si sam pao niz stepenice, nikom nista.

Znaci nece zvati policiju cim vidi povrede.
Izvini, to nije tačno. Pacijent kad dođe u ustanovu sa vidljivim povredama koje ukazuju na nasilje/tuču i ako pacijent kaže da je pao ili to je subjektivni iskaz pacijenta. Onda se piše objektivni nalaz, odnosno ono što ljekar smatra da se zaista desilo. U svakom slučaju je obavezan zovnuti policiju, pa to i čini. Pacijentove izjave u objektivnom nalazu nemaju veliku ulogu. Također nemaju veliku ulogu ni u eventualnom policijskom uviđaju i sudskom odlučivanju. Tako da tvoje tvrdnje nisu tačne.
Dakle, ako ti dođeš sa šljivom ispod oka i slomljenim nosom u ustanovu i kažeš da si pao niz stepenice, ja ću zapisati tvoj navod, ali ću u nalazu napisati da povrede odgovaraju nasilju, tuči, udarcu i sl. i obavijestiti policiju.

bagniadiluca
Postovi: 749
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 07 maj 2024, 10:27

holyman je napisao/la:
07 maj 2024, 10:18
slika
Ajde priznaj da kada otvoriš oči ujutro ukaže ti se grb Borca !? :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
LETS GO FIGHTER

Avatar
donDondon
Postovi: 3625
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la donDondon » 07 maj 2024, 10:28

zeljin izvjestaj treba sve da nas obraduje
ipak su to sve nase pare
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

LaHaineLaHaine
Postovi: 536
Pridružen/a: 02 nov 2022, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LaHaineLaHaine » 07 maj 2024, 10:28

RodjeniiBrato je napisao/la:
07 maj 2024, 09:20
LaHaineLaHaine je napisao/la:
07 maj 2024, 08:31
Ima li iko iz RA da izda zvanicno saopstenje?
Zvanicno saopstenje ti je video na stranici grupe, nista drugo ti ne treba nit se treba kome pravdat, nema veze s navijackom akcijom i to je to. Ne mogu ja sad tebi( uzimam primjer tebe jer tebi pisem) ili nekom od vas ovde koji ne vide tribine, ne poznaju taj svijet objasniti kako je ovo mafijaski a ono navijacki. Kazem ti RA je mogao prije par mjeseci upast u stan momku koji je svaki put vracao transove kuci i uzet mu sve, al nije jer je to ispod časti, morala i svega drugog. Odradilo se navijacki u povratku s tekme i to je to.
Mislio sam na sami tok svega, ako nista bar da pobiju ili potvrde ove price o vezivanju porodice, pistolji.. ili je to kuca koju RA renta. Na to sam mislio. Za sve ostalo kako se desilo, ima snimak naravno

opalaopala
Postovi: 2291
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 10:29

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 10:14
19vendetta87 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:55
tutankamon1905 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:49
Mitomani, niko da mi odgovori gdje su nestali majka i sestra iz "obiteljske kuce". Zasto to niko vise ne spominje? Sta se probalo sa plasiranjem te price?

Propade ta prica, propade prica o placenicima, propade prica o oruzju(mada se to jos proba provuc), preostalo je jos samo ovo: nije ok upast u kucu u 3ipo ujutro. Cak vise nije ni obiteljska
Ma lažete vi dobro, i jedni i drugi. I vi ste spinovali da su s oružjem upali vasem momku u stan i pokrali transove, a onda odjednom taj momak završi u komi, i nekim cudom to niko ne prijavi policiji, a ispada da se momku bore za život...
Momak je udaren teleskopom po glavi i našutiran na podu jos uzeta mu je torba i ovi su nabrali on je krenuo za njima i onesvjestio se na stepenicama to ti je istina
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ISTINA BY: S.Sagolj.
Koji klaun, a mislio da sam da znas nesto a usvari ti izmisljas
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
Suvorov
Postovi: 1532
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 07 maj 2024, 10:30

VenamaHrabrih je napisao/la:
07 maj 2024, 10:21
Suvorov je napisao/la:
07 maj 2024, 10:03
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:30
Zar svako normalan ne zna da kad dodjes u bolnicu kao sto je CUM i gdje imas vidne ozlijede doktor po sluzbenoj duznosti mora zvat policiju.
Jok, doktor ili tehnicar te pita odakle poticu povrede.
Ako mu kazes tuca, saobracajka itd. zvace policiju.
Ako kazes da si sam pao niz stepenice, nikom nista.

Znaci nece zvati policiju cim vidi povrede.
Izvini, to nije tačno. Pacijent kad dođe u ustanovu sa vidljivim povredama koje ukazuju na nasilje/tuču i ako pacijent kaže da je pao ili to je subjektivni iskaz pacijenta. Onda se piše objektivni nalaz, odnosno ono što ljekar smatra da se zaista desilo. U svakom slučaju je obavezan zovnuti policiju, pa to i čini. Pacijentove izjave u objektivnom nalazu nemaju veliku ulogu. Također nemaju veliku ulogu ni u eventualnom policijskom uviđaju i sudskom odlučivanju. Tako da tvoje tvrdnje nisu tačne.
Dakle, ako ti dođeš sa šljivom ispod oka i slomljenim nosom u ustanovu i kažeš da si pao niz stepenice, ja ću zapisati tvoj navod, ali ću u nalazu napisati da povrede odgovaraju nasilju, tuči, udarcu i sl. i obavijestiti policiju.
Ljekar ima zadatak da lijeci, a ne da misli sta je bilo.
Nije on u ulozi sudskog vjestaka, nego doktora koji pruza zdravstvenu zastitu.
Logicno ako neko ima metak u sebi, zna se sta je bilo.
Ti si lud ako mislis da se za svaki slomljeni nos i sljivu koja odgovara nasilju zove policija, policija onda ne bi izlazila iz bolnice.

GradKamena2
Postovi: 1619
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GradKamena2 » 07 maj 2024, 10:30

mma_hz je napisao/la:
07 maj 2024, 10:12
I jos jedna stvar,rodjeni kad su odradili transove skupili su se u klubu navijaca i navijali cijelu noc haman.
A ovi drugi par dana ni habera.Ko da nisu zivi.
Zašto pričaš nešto kad veze nemaš?

Ako nije bilo na internetu nije se desilo?

Koga je zanimalo mogo je vidit gdje se bilo i sta se dešavalo.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kamaga11, Kaunas i 22 gosta.