Uređivanje videa - Filmora

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Odgovori
KpbKaka22
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Uređivanje videa - Filmora

Post Postao/la KpbKaka22 » 14 jan 2024, 20:28

Pozdrav svima. Ima li netko iskustva s uređivanjem videa na programu filmora, ja se evo danima patim s jednim problemom, a nikako ga riješit.Uglavnom nakon što sam uredio video na filmori, pojavi se velika reklama preko ekrana, reklama od filmore i ne mogu je uklonit. Pogledao sam mnoge tutoriale o tome, ali moj je problem što je to zoom podcast i ako zatamnim reklamu, zatamnut ću i sebe i gosta, probao sam i s rezanjem videa, ista situacija , mjenjao rezolucije svašta nešto, skidao crackove za filmoru isto. Filmoru nebi mjenjao , jer je najbolji program za uređivanje, pa ako ima netko rješenje ovoga, unaprijed mnogo hvala.Lijep pozdrav

Avatar
forgempp
Postovi: 6565
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Uređivanje videa - Filmora

Post Postao/la forgempp » 14 jan 2024, 20:31

KpbKaka22 je napisao/la:
14 jan 2024, 20:28
Pozdrav svima. Ima li netko iskustva s uređivanjem videa na programu filmora, ja se evo danima patim s jednim problemom, a nikako ga riješit.Uglavnom nakon što sam uredio video na filmori, pojavi se velika reklama preko ekrana, reklama od filmore i ne mogu je uklonit. Pogledao sam mnoge tutoriale o tome, ali moj je problem što je to zoom podcast i ako zatamnim reklamu, zatamnut ću i sebe i gosta, probao sam i s rezanjem videa, ista situacija , mjenjao rezolucije svašta nešto, skidao crackove za filmoru isto. Filmoru nebi mjenjao , jer je najbolji program za uređivanje, pa ako ima netko rješenje ovoga, unaprijed mnogo hvala.Lijep pozdrav
Ako ima taj watermark znaci da nemas full verziju vjerovatno?
Dakle rjesenje je ili da kupis ili da krekujes program (ako si u BiH).
Btw na kraju krajeva zasto da se patis, npr Camtasia je sasvim solidan program, svi su oni u "pet deka" svakako.
Kazes da je podcast, dakle za obicno rezanje videa Camtasia krekovana (ako vec neces kupovat) ce ti itekako biti od koristi.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

KpbKaka22
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Uređivanje videa - Filmora

Post Postao/la KpbKaka22 » 14 jan 2024, 20:35

forgempp je napisao/la:
14 jan 2024, 20:31
KpbKaka22 je napisao/la:
14 jan 2024, 20:28
Pozdrav svima. Ima li netko iskustva s uređivanjem videa na programu filmora, ja se evo danima patim s jednim problemom, a nikako ga riješit.Uglavnom nakon što sam uredio video na filmori, pojavi se velika reklama preko ekrana, reklama od filmore i ne mogu je uklonit. Pogledao sam mnoge tutoriale o tome, ali moj je problem što je to zoom podcast i ako zatamnim reklamu, zatamnut ću i sebe i gosta, probao sam i s rezanjem videa, ista situacija , mjenjao rezolucije svašta nešto, skidao crackove za filmoru isto. Filmoru nebi mjenjao , jer je najbolji program za uređivanje, pa ako ima netko rješenje ovoga, unaprijed mnogo hvala.Lijep pozdrav
Ako ima taj watermark znaci da nemas full verziju vjerovatno?
Dakle rjesenje je ili da kupis ili da krekujes program (ako si u BiH).
da watermark
Jel ima link za crack ? Skidao sam što su neka djeca postavljala na you tube, od prije par godina. u BiH sam

Avatar
redbull93
Postovi: 14583
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Uređivanje videa - Filmora

Post Postao/la redbull93 » 14 jan 2024, 22:01

Ljudi pametni napravili kupi/prodaj platforme. Moze se dosta toga zanimljivog naci, npr. filmora po 10-20km full verzija. Onda netflix, youtube premium, vpn... iako sam skeptik bio, necete vjerovati, ali ovo radi.

https://olx.ba/artikal/55072937
https://olx.ba/artikal/55406140
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3504
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Uređivanje videa - Filmora

Post Postao/la Slobodas » 15 jan 2024, 14:53

KpbKaka22 je napisao/la:
14 jan 2024, 20:28
Pozdrav svima. Ima li netko iskustva s uređivanjem videa na programu filmora, ja se evo danima patim s jednim problemom, a nikako ga riješit.Uglavnom nakon što sam uredio video na filmori, pojavi se velika reklama preko ekrana, reklama od filmore i ne mogu je uklonit. Pogledao sam mnoge tutoriale o tome, ali moj je problem što je to zoom podcast i ako zatamnim reklamu, zatamnut ću i sebe i gosta, probao sam i s rezanjem videa, ista situacija , mjenjao rezolucije svašta nešto, skidao crackove za filmoru isto. Filmoru nebi mjenjao , jer je najbolji program za uređivanje, pa ako ima netko rješenje ovoga, unaprijed mnogo hvala.Lijep pozdrav
Probaj kad radis sa njom raditi ofline tj diskonektuj se sa neta. Ja sam prije mozda 5-6 godina tako radio u njoj i kad napravis video kad ga snimis nema reklame ako koristis free verziju
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Uređivanje videa - Filmora

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 15 jan 2024, 15:17

ja koristim capcut na desktopu

free, i nema watermark
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: tobaccos i 5 gostiju.