Šta mislite o budućnosti mladih igrača u reprezentaciji BiH?
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Šta mislite o budućnosti mladih igrača u reprezentaciji BiH?
Pozdrav svima! Pratim utakmice naše reprezentacije i primijetio sam da se sve više mladih igrača uključuje u sastav. Kako vi vidite njihovu ulogu u narednim kvalifikacijama i Retro Bowl da li mislite da će donijeti novu energiju i stil igre?
Zadnja izmjena: Rosebl, dana/u 11 mar 2026, 10:36, ukupno mijenjano 1 put.
- TripleThreat
- Postovi: 2412
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
- Kontakt:
Re: Šta mislite o budućnosti mladih igrača u reprezentaciji BiH?
Je li o seniorskoj repki riječ? Ako jeste, tu je samo Hrelja uključen od mladih igrača. Ni Pjanić ni Arslanagić nisu baš sportski mladi, ako si i na njih mislio. Hrelja ima neki potencijal
"Your favorite player's favorite player" - MB
Re: Šta mislite o budućnosti mladih igrača u reprezentaciji BiH?
Sasvim je normalno da se mladi igrači pridružuju jer su zdravi i mladi, sigurno će stvoriti velike uspjehe nakon pobjeda ekipe.Rosebl je napisao/la: ↑22 sep 2025, 05:46Sprunki Game
Pozdrav svima! Pratim utakmice naše reprezentacije i primijetio sam da se sve više mladih igrača uključuje u sastav. Kako vi vidite njihovu ulogu u narednim kvalifikacijama i da li mislite da će donijeti novu energiju i stil igre?
Re: Šta mislite o budućnosti mladih igrača u reprezentaciji BiH?
Budućnost nam je svima tmurna. Promjena ni na vidiku.
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
