Safet Sušić - Pape

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 08 sep 2011, 22:47

Virtu4l je napisao/la:


BiH - FRA 0:2 ?
Nemoj zayebavati nije valjda :roll: Sta bi ti htio oci moje da se prosetamo ko Njemacka grupom ,jel de :shock: :shock:
Nemas karaktera ni 1% sam si rekao kad budu i blizu rezultati i plasman kao prosle kvalifikacije da neces shrati.A ti opet po svom,gledas svaku priliku da koju prokenjas.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 08 sep 2011, 22:48, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 22:48

Ma i Tursk anas je ugazila u Istannbulu s B ekipom praktično. Mislim, realno. I u Zenici bod ko kuća.
No to apsolutno nije bitno, mi smo zacrtani cilj ostvarili tog ciklusa, baraž.
Ovaj put smo stepenicu više, imamo šanse za prvo mjesto, i to ej to.
Svaki ciklus je priča za sebe, i nisu baš uredu ta nek apoređenja.
Evo Hrvati se u dosad najlakšoj grupi pate. Možda ćemo i mi u ovoj svojoj za Sp.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Balon
Postovi: 3079
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Balon » 08 sep 2011, 22:48

Cinjenica je (na zalost pljuvaca) da je Pape napravio NAJVECI USPJEH od svih selektora dosad. Sto se tice ovih pljuvaca nemojte se nista sekirati samo opusteno, mlad je jos vas "sir amar" bice i on nekad trener reprezentacije.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8236
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la geronimo » 08 sep 2011, 22:51

harishp je napisao/la:A ti opet po svom,gledas svaku priliku da koju prokenjas.
Nemoj tako, Virtu je samo žao što je Miske pucao bez najave. :P :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 22:51

Virtu4l je napisao/la:
Ništa ti ne prebacujem, ali, jeli moguće da su ove dvije ekipe za godinu dana postale respektabilne, ili smo možda mi bili jaki u prošlom ciklusu?

Talijani su tako osvajali prvenstva, ali ključno je ovo osvajali. Nema više toga u fudbalu, Grčka se desila jednom i nikad više. Sad pobjeđuje onaj ko je kvalitetniji.

pa moguce je, BiH im je otvorila oci...Malo su se ugledali na nas pa i oni poceli da igraju, ko biva kad je mogla BiH zasto ne bi i oni mogli ( naravno ti isti rivali iz prijasnje grupe su nas podcjenili, a narocito Belgija )
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61599
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 22:52

retro je napisao/la:Turci nas zgazili u Zenici i da nije bilo onogo Sejinog slobodnjaka, pitanje je kako bi zavrsilo.
Nećemo sad o tome šta bi bilo kad bi bilo... šta bi bilo da ga Vedad nije zabio u Albaniji, Misimović protiv Bjelorusije, Džeko protiv Rumunije, itd...

Pričamo o onome što se desilo, a ne što se moglo desiti.
harishp je napisao/la:Nemoj zayebavati nije valjda :roll: Sta bi ti htio oci moje da se prosetamo ko Njemacka grupom ,jel de :shock: :shock:
Nemas karaktera ni 1% sam si rekao kad budu i blizu rezultati i plasman kao prosle kvalifikacije da neces shrrati.A ti opet po svom,gledas svaku priliku da koju prokenjas.
Opet poklapaš svaki lonac? Šta to kenjam? Šta to pričam protiv tvog voljenog selektora? Gdje ga ja to vrijeđam?

Ljudi opet izvrću činjenice, ponovo omalovažavaju Ćirin rad, a ne vide ono najbitnije. Protivnici sa kojima smo se igrali u prošlom ciklusu, kojima smo zabijali 20 golova, sada su ozbiljni kandidati u svojim grupama za plasman u baraž.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pasodzigera » 08 sep 2011, 22:54

Virtu4l je napisao/la:
Ljudi opet izvrću činjenice, ponovo omalovažavaju Ćirin rad, a ne vide ono najbitnije. Protivnici sa kojima smo se igrali u prošlom ciklusu, kojima smo zabijali 20 golova, sada su ozbiljni kandidati u svojim grupama za plasman u baraž.
A mozda da pogledas sastave tih istih reprezentacija TAD i SAD?
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61599
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 22:55

Pasodzigera je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Ljudi opet izvrću činjenice, ponovo omalovažavaju Ćirin rad, a ne vide ono najbitnije. Protivnici sa kojima smo se igrali u prošlom ciklusu, kojima smo zabijali 20 golova, sada su ozbiljni kandidati u svojim grupama za plasman u baraž.
A mozda da pogledas sastave tih istih reprezentacija TAD i SAD?
Da, Estonija i Armenija su naturalizovali šest brazilaca i tri argentinca.
Evribadi sej Željo
Željoooo

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nick » 08 sep 2011, 22:55

Virtu4l je napisao/la:
retro je napisao/la:Turci nas zgazili u Zenici i da nije bilo onogo Sejinog slobodnjaka, pitanje je kako bi zavrsilo.
Nećemo sad o tome šta bi bilo kad bi bilo... šta bi bilo da ga Vedad nije zabio u Albaniji, Misimović protiv Bjelorusije, Džeko protiv Rumunije, itd...

Pričamo o onome što se desilo, a ne što se moglo desiti.
harishp je napisao/la:Nemoj zayebavati nije valjda :roll: Sta bi ti htio oci moje da se prosetamo ko Njemacka grupom ,jel de :shock: :shock:
Nemas karaktera ni 1% sam si rekao kad budu i blizu rezultati i plasman kao prosle kvalifikacije da neces shrrati.A ti opet po svom,gledas svaku priliku da koju prokenjas.
Opet poklapaš svaki lonac? Šta to kenjam? Šta to pričam protiv tvog voljenog selektora? Gdje ga ja to vrijeđam?

Ljudi opet izvrću činjenice, ponovo omalovažavaju Ćirin rad, a ne vide ono najbitnije. Protivnici sa kojima smo se igrali u prošlom ciklusu, kojima smo zabijali 20 golova, sada su ozbiljni kandidati u svojim grupama za plasman u baraž.

i sljedece kvalifikacije ako rumunija i bjelorusija budu dobre u svojim grupama to ce bit potvrda da je susic dobar trener ili sta vec
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 08 sep 2011, 22:56

Isto sto ti sad radis @Virtual,samo nisi ti krampa da vrijedjas ili ono da u oci upada.Vec hinjski ko' pretis lonac za grah,koji je tvoj specijalitet.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 08 sep 2011, 22:57, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 22:57

Pa nisu, Estoncima nisu trebali Brazilci protiv Pižona. Devil ti to može objansiti :mrgreen:

bjež'te ljudi počeću spammat a ne ide mi uz odjelo :P
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61599
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 22:58

nick je napisao/la:i sljedece kvalifikacije ako rumunija i bjelorusija budu dobre u svojim grupama to ce bit potvrda da je susic dobar trener ili sta vec
Ne vidim da sam negdje rekao da je loš. Samo ne želim da neko omalovažava dobar rezultat iz prošlog ciklusa.
Evribadi sej Željo
Željoooo

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nick » 08 sep 2011, 22:59

Virtu4l je napisao/la:
nick je napisao/la:i sljedece kvalifikacije ako rumunija i bjelorusija budu dobre u svojim grupama to ce bit potvrda da je susic dobar trener ili sta vec
Ne vidim da sam negdje rekao da je loš. Samo ne želim da neko omalovažava dobar rezultat iz prošlog ciklusa.
pa ti svakim postom indirektno omalovazavas rezultat iz ovog ciklusa
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61599
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 23:01

nick je napisao/la:pa ti svakim postom indirektno omalovazavas rezultat iz ovog ciklusa
Ne. Samo stavljam prošli ciklus ondje gdje mu je mjesto.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 08 sep 2011, 23:01

Virtu4l je napisao/la:
nick je napisao/la:i sljedece kvalifikacije ako rumunija i bjelorusija budu dobre u svojim grupama to ce bit potvrda da je susic dobar trener ili sta vec
Ne vidim da sam negdje rekao da je loš. Samo ne želim da neko omalovažava dobar rezultat iz prošlog ciklusa.
Ovaj je bolji sta's sad :twisted:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61599
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 23:03

harishp je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la: Ne vidim da sam negdje rekao da je loš. Samo ne želim da neko omalovažava dobar rezultat iz prošlog ciklusa.
Ovaj je bolji sta's sad :twisted:
Navijati za svoju reprezentaciju, kao i do sad.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
hurem
Postovi: 8645
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la hurem » 08 sep 2011, 23:04

Pasodzigera je napisao/la:Niti je tro-Ciro uspio ovo sto je PAPE sa zmajevima,u jednim kvalifikacijama nas je doveo do situacije da imamo 2 baraza,ustvari to nije nit jedan selektor uspio.

Imamo "finale" u Parizu,ako ne uspijemo ,onda 2 utakmice baraza,ako je neko slijep pa to ne vidi sta cu mu ja.

Fra-Blr 0-1
Blr-Fra 1-1


Blr-BIH 0-2
BIH-Blr 1-0

Pametnom dovoljno.

8 utakmica ,5 pobjeda,1 remi i 2 poraza,ni tro Mourinho sa ovom nasom reprezentacijom nebi vise izvuko,da ne pominjem platu doticnog sa Papetom,jer ce biti i zalosno i smjesno,da se razumijemo,ne poredim ih kao trenere,ali ni najbolji trener svijeta nebi vise uradio sa nasom reprezentacijom,niti bi mogao garantovati bilo sta.I pored svih pritisaka,pljuvanja,lazi i cega sve ne SUSIC izlazi kao pobjednik,dok misevi postaju sve tisi i sve dublje se zavlace u svoje rupice.
u grupi s francuskom i nije tesko,i ja bih to uspio,a u grupi s spanijom oces da kazes da bi susic imao samo bod zaostatka za furijom kolo prije kraja?...ajd molim te...
ako ces realno,u proslom ciklusu smo imali dosta tezu grupu,nikako ne mozes porediti spaniju,tursku i belgiju s francuskom,rumunijom i bjelorusijom
BUDIMO REALNI

Avatar
hurem
Postovi: 8645
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la hurem » 08 sep 2011, 23:08

SMIJEM SE ZAKLETI DA JE SUSIC DOBIO ISTU GRUPU KAO I CIRO,DA NE BI OSVOJIO DRUGO MJESTO PORED TURAKA I BELGIJE...AL SVAKA CAST NA OSVOJENOM 2.MJESTU U OVOJ GRUPI :D
100 % DO POBJEDE U FRANCUSKOJ, AL NE ZAHVALJUJICI SUSICU,NEGO KOME ? :lol:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61599
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 23:10

hurem je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la:Niti je tro-Ciro uspio ovo sto je PAPE sa zmajevima,u jednim kvalifikacijama nas je doveo do situacije da imamo 2 baraza,ustvari to nije nit jedan selektor uspio.

Imamo "finale" u Parizu,ako ne uspijemo ,onda 2 utakmice baraza,ako je neko slijep pa to ne vidi sta cu mu ja.

Fra-Blr 0-1
Blr-Fra 1-1


Blr-BIH 0-2
BIH-Blr 1-0

Pametnom dovoljno.
u grupi s francuskom i nije tesko,i ja bih to uspio,a u grupi s spanijom oces da kazes da bi susic imao samo bod zaostatka za furijom kolo prije kraja?...ajd molim te...
ako ces realno,u proslom ciklusu smo imali dosta tezu grupu,nikako ne mozes porediti spaniju,tursku i belgiju s francuskom,rumunijom i bjelorusijom
BUDIMO REALNI
Nije to uopšte bitno. Prošla grupa je bila teška, mi smo zabili toliko golova da je to bilo nevjerovatno, bili smo u rangu sa Holandijom, Engleskom ili Njemačkom po tim parametrima, dobro smo se nosili sa Portugalom i to je jedino što treba da nas zanima. Nikakva druga omalovažavanja i slično. Smiješno je da neko kaže da Belgija i Turska nisu bile na nivou... pa nije ni Rumunija u ovom ciklusu, i šta ćemo?

Ovaj iznad je promašio poentu. Tako glupo poređenje nisam vidio odavno.

Švicarska pobijedila Španiju = Švicarska bolja od Španije.
harishp je napisao/la:Rasprdis se po cjeloj temi a kokica jeo,nemoze to druze.
Imaš temu Chat pa tamo šaraj sa off-topic komentarima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Balon
Postovi: 3079
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Balon » 08 sep 2011, 23:13

hurem je napisao/la:[
u grupi s francuskom i nije tesko,i ja bih to uspio,a u grupi s spanijom oces da kazes da bi susic imao samo bod zaostatka za furijom kolo prije kraja?...ajd molim te...
ako ces realno,u proslom ciklusu smo imali dosta tezu grupu,nikako ne mozes porediti spaniju,tursku i belgiju s francuskom,rumunijom i bjelorusijom
BUDIMO REALNI
Tezu samo zbog Spanije, Belgija je tad bila u totalnom kurcu a Turska od eura 2008 nikako da sredi stanje u reprezentaciji, Bjelorusi su vrlo zajebana ekipa pa 4 boda su otkinuli Franzucima a Rumuni srednja zalost. Ako izuzemo Spaniju/Francusku grupe su tu negdje po jacini.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.