Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 28 sep 2011, 21:36

Kao sto vam je poznato veceras je utakmica izmedju Zrinjskog i Veleza, koja se igrala pod BIjelim Brijegom prekinuta nakon ulaska domacih navijaca u teren.

U svom bjesomucnom ludili Ultrasi su ganjali igrace Veleza po terenu pokusavajuci se fizicki obracunati sa njima. Rekli bi, na Balkanu nista novo!
Medjutim, u svom tom divljanju domaci igrac, igrac Zrinjskog, Mile Pehar ponio se u najmanju ruku nesportski te umjesto da pomogne svojim sportskim rivalima nasao se pametan pa je pokusao podmetnuti nogu igracu Veleza. Srecom u tome nije uspio! Ne smijem ni zamisliti sta bi se desilo da jeste!

Situaciju mozete pogledati na 0:29 sekundi videa:

[youtube][/youtube]

Neka vasi komentari budu javni apeli gospodi iz Nogometnog saveza kako bi organi Saveza u sto skorijem vremenu donjeli odluku o dozivotnoj zabrani igranja za Milu Pehara. Taj momak ne zasluzuje da se naziva fudbalerom a jos manje sazluzuje poziv u reprezentaciju BiH!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la Monolog » 28 sep 2011, 21:41

Treba mu dati pehar za nesportsko ponašanje. :mrgreen:
Dobro, znalo se da je utakmica visokog rizika, te je nakon onog u subotu možda i mirisalo na nemile scene, al' nisam očekiv'o da će fudbaler ovako reagovati. Ovo je sramota nad sramotama. Mislim da bi se ovom konačno trebalo stati u kraj. Dakako, ne mislim da će dobiti on neku drakonsku kaznu, al' recimo da bi ga jedan dobar udarac po džepu (i klub njegov, naravno) malo opametio. Dakle, kazna igraču od nekih 10-ak hiljada maraka te 10-ak utakmica neigranja + ova sramota koju je doživio neuspjelim startom su sasvim dovoljni. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8049
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la *p!p!t@* » 28 sep 2011, 21:43

Pošto nam je liga seoskog karaktera,i on će dobiti seosku kaznu...
Možda mu oduzmu njivu,il' tako nešto...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Bliss
Postovi: 1177
Pridružen/a: 21 jul 2011, 17:16
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la Bliss » 28 sep 2011, 21:44

*p!p!t@* je napisao/la:Pošto nam je liga seoskog karaktera,i on će dobiti seosku kaznu...
Možda mu oduzmu njivu,il' tako nešto...
Vinograde ce mu uzeti, nema vina :mrgreen:
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

Avatar
scootyTM87
Postovi: 110
Pridružen/a: 30 jun 2011, 17:39
Lokacija: Pofalici
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la scootyTM87 » 28 sep 2011, 21:46

I njemu i tako tim debilima dozivotna zabrana, a ultrasima zabrana na sva moguca gostovanja, i jedno 10 domacih ;) glume lesinare debile :] :lol:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!!!

Avatar
Fozgen
Postovi: 252
Pridružen/a: 04 avg 2009, 14:51
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la Fozgen » 28 sep 2011, 21:50

Joj koliko Pehara ima u nasoj ligi to je cudo jedno.
Elem mislim da ovakve stvari treba puno drasticnije kaznjavati i ne samo klubove nego moraju da odgovaraju pojedinci, dakle oni koji samo nogom stanu na stadion dozivotna zabrana ulaska na sve stadione u BiH i prosljediti ga dalje u sve ostale zemlje, a o novcanim kaznama da ne pricam, treba da idu od 5 000KM pa nadalje za pojedince.
Ali naravno kod nas je "zakon" utopija tako da od tog nema nista.
Ay Che Bostero! Vos Sos Ortiva,
Vos Sos Amigo De La Policía
En Mar Del Plata No Te Plantaste
Con Los Borrachos Como Cobraste
Sos Cagón! Sos Cagón!
Sos Cagón! Sos Cagón!

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8049
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la *p!p!t@* » 28 sep 2011, 21:52

Bliss je napisao/la:
*p!p!t@* je napisao/la:Pošto nam je liga seoskog karaktera,i on će dobiti seosku kaznu...
Možda mu oduzmu njivu,il' tako nešto...
Vinograde ce mu uzeti, nema vina :mrgreen:
Šta drugo očekivati od ovih naši specijalaca...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 28 sep 2011, 21:58

Ovo bi trebalo rukovodstvo Veleza da prijavi UEFI koja mu moze izreci dozivotnu zabranu igranja !

Avatar
Giallorossi
Postovi: 1769
Pridružen/a: 22 feb 2011, 20:45
Lokacija: Štepc City
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la Giallorossi » 28 sep 2011, 22:00

Ne bi me iznenadilo , da je ovaj Pehar stalni clan bio fasistickih ultrasa na utakmicama dok je josh bio balavac(mada je i sad) :oops: :roll:...kakvi su to umovi samo... :geek:
FK Sarajevo ♥ Chicago Bulls ♥ Chicago Bears ♥ AS Roma ♥

Avatar
Crveni Barun
Postovi: 285
Pridružen/a: 28 apr 2011, 00:25
Lokacija: NEBO
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la Crveni Barun » 28 sep 2011, 22:08

još se jednom pokazalo da NIJEDNA navijačak skupina u bih ne postoji a da u njoj nema huligana :oops: :oops: :oops: ostali navijači nemaju snage da izbace takve koji prave ovakve "propuste" možda bi za ans balkance najbolje nilo da gledamo real i barcu u svojoj kući :? svi smo se prije žalili da gosti ne mogu do bodova a i sami napadamo gostujuće navijače, igrače, sudce ... ako "naši" izgube uvjek je neko kriv neko se protiv nekog urotio nacionalni interesi ovo ono a nikad si sami nismo krivi u našem slučaju kriv je bog što je pola nas stvori kao kretene i primitivce ovdje ne mislim navijače zrinjskog ovo je ocjena svih događanja u posljednej vrijeme nažalost još jednom se pokazalo da ova liga nema smisla jel pitanje je kad će pasti neka nova mrtva glava :( što se tiče mile pehara a šta reći sve će to proći "ofrlje" kao što smo i naučili do sad od ovog našeg saveza
Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen
"... samo jednim metkom uništilo se sve ni na obična hulja ne umire tako a ne jedan od najvećih onaj kojemu svako duguje poštovanje ... " N.York Times 1917
HKK Široki - PONOS Hrvata BiH
PRIKAZE - KISELJAK

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la badblueboylivno » 28 sep 2011, 22:45

Sramota. Kako igrača i navijača, tako i saveza.

Dok se ne poduzmu najrigoroznije moguće mjere, ovo će se dešavati. Šutnut i Borac i Zrinjski iz lige, pa nek netko proba nešto.
Hayley <3

Iker C
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 sep 2009, 19:56
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la Iker C » 28 sep 2011, 22:55

Po meni klubovi nisu toliko odgovorni koliko policija. Ljudi pošalju dopis Mupu i na njima je da brinu o sigurnosti. Klub ne može nikome zabraniti da dolazi na stadion. A Pehar treba da dobije 5-10 utakmica jer je mlad i bio je vjerovatno u afektu. Nije da ga opravdavam ali mnogi u ovakvim situacijama nešto loše naprave zbog čega se kasnije kaju.
FEDERER= KLOC

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14583
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la alan_kardec » 28 sep 2011, 22:56

Slažem se sa većim dijelom komentara koji je napisao @crveni barun. Tačno je huligani postoje u svakoj navijačkoj grupi, a to govore i neredi u koji su se desili na prostoru čitave bih, u zadnjih par godina. od koševa, lukavice, zenice, grbavice, š. brijega... Svugdje ima bagre. Ko što će sad biti kažnjen Zrinjski, kažnjen je bio i Borac prije neki dan, pa ranije široki brijeg, sarajevo, željo, slavija, čelik... ali to ne mjenja ništa, odnosno neće promjeniti ništa. Ovaj problem je odavno prevazišao okvire fsbih (ako je nekad uopšte i bio u tim okvirima), problem je mnogo dublji i teško da će se riješiti u skorije vrijeme.
Što se tiče poteza ovog pehara, ne znam šta reći. frajer potura nogu momku sa kojim bi sutra mogao igrati zajedno u nekoj drugoj ekipi ili repci, podmeće mu nogu da bi ga rulja stigla i isprebijala možda i na mrtvo ime. :roll: Šta li se dešava u glavi takvog čovjeka?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la CoDe » 28 sep 2011, 22:57

POTPISUJEM !

Taj bude li igrao za reprezentaciju odmah protest protiv Saveza , Komiteta u svakoj selekciji takvim moramo stati u kraj !

Što se tiče ove lakrdije nek igra ali za Ponos JEDNE JEDINE takvi nam nisu potrebni pa da su dva puta bolji od Messi-a .
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la skyisthelimit » 28 sep 2011, 23:04

ma, ovaj otpad od igraca dobice najvjerovatnije 3-4 utakmice kazne i to je to..iskreno zao mi je ovakvih smradova

slika
15.10 - 15.06 ...

Avatar
vidovitadjemila
Postovi: 1040
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:50
Lokacija: staklena kugla

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la vidovitadjemila » 28 sep 2011, 23:08

E mislio sam da me nista u ovoj ligi vise ne moze iznenadit,ali kad sam ovo vidio ostao sam prenerazen.Pa bolan kretenu jedan kako ces to pokusati uraditi svom kolegi sportisti koji hljeb zaradjuje isto krvavo u ovoj ligi kao i ti i ima platicu od petstotinjak maraka i gleda hoce li je i dobiti.Ma ne ovo je preslo sve granice,ako neko nesto odmah ne preduzme ova liga ce se raspasti sama od sebe.
Ma ovoj djukeli treba ne samo zabraniti da igra nogomet nego ga i zatvoriti zajedno sa ovim nandrealcima koji su utrcali na teren,i nedati mu da ikad vise pridje sportskom borilistu...
Pa sta kad vide ovo ljudi u inostranstvu sta mislite sta ce misliti o nama...Nevjerovatno... :evil: :evil: :evil:

I samo da dodam.Obratite paznju na zastitare koji ko bajegi stoje kao obezbjedjenje ispred ultrasa.Ma ni jedan nije ni qurcem mrdnuo kad su ovi poceli uskakati u teren.Ma sve je ovo rezija garantujem...
Zadnja izmjena: vidovitadjemila, dana/u 28 sep 2011, 23:12, ukupno mijenjano 2 puta.
OTKAKO JE STARI TRAVNIK NASTAO,OVAKAV SVJET JOS NIJE RASTAO A MENE DUGO BILO NIJE...

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la Petko » 28 sep 2011, 23:11

mucko dj**re ,i da taj oblaci dres BiH :twisted:
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la bagrcavi » 28 sep 2011, 23:11

jednom riječju PI.ČKICA.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la BlueIsTheColor » 28 sep 2011, 23:20

Picketina!! treba otic na trening repke i **** mu mater, al pravo, da ga hitna odveze... pa nek zove ove crnokosuljase da ga brane, pisam im se u usta svima komplet...
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Dozivotna zabrana igranja Mili Peharu iz Zrinjskog!

Post Postao/la skyisthelimit » 28 sep 2011, 23:23

i ovaj otpad ce braniti boje mlade reprezentacije BiH u mecu protiv Kipra u Zenici....

http://sportsport.ba/bh_fudbal/peharu-n ... ciji/65243" onclick="window.open(this.href);return false;

ZENICANI BUDITE SPREMNI :twisted:
15.10 - 15.06 ...

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.