Vlado Jagodić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Van Klomp
Postovi: 169
Pridružen/a: 01 nov 2008, 11:52
Kontakt:

Vlado Jagodić

Post Postao/la Van Klomp » 03 okt 2011, 17:58

Mislim da je ovaj covjek zavrijedio da se otvori tema o njemu. Nije dugo u mladoj reprezentaciji a vec se vidi napredak.
RED BULL daje ti krila - RAKIJA pogon na sve 4

Avatar
D€LUX
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la D€LUX » 04 okt 2011, 09:04

Van Klomp je napisao/la:Mislim da je ovaj covjek zavrijedio da se otvori tema o njemu. Nije dugo u mladoj reprezentaciji a vec se vidi napredak.
Dobar selektor vidi se napredak , a i cujem da non stop obilazi tekme tj trazi igrace. ne samo preko interneta. i to mi se svidja. svidja mi se njegov postupak na temu PEHAR , fenomenalna izjava i najpostenije sto je mogao ucinit...
Jedan od bolji selektora mlade repke dosade , kad se sjetim Zukanovica i Tulica boze me sacuvaj FUJJ likovi... Samo pare i nikakvi rezultati a i Tulic kao covjek nula bodova...

Po mom 10/10 za Selektora Jagodica, za svaku pohvalu nas selektor!
>>No body likes us but we dont care<<

Avatar
IgorBL
Postovi: 416
Pridružen/a: 31 avg 2011, 16:54
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la IgorBL » 04 okt 2011, 09:21

$ је $ &, " је '.
"? "", """, "" $", "$ је, " он за $ $''...
$ је " " $ " остао. $ све / у $, $ твог & у &.
Covjek je nevin, dok se na sudu ne dokaze drugacije.

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la voltron30 » 04 okt 2011, 10:39

IgorBL je napisao/la:$ је $ &, " је '.
"? "", """, "" $", "$ је, " он за $ $''...
$ је " " $ " остао. $ све / у $, $ твог & у &.
Od tih nadimaka koje si nabrojao, 90% ih mu je dao pabizo. :D

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la calcio » 04 okt 2011, 13:06

D€LUX je napisao/la:
Van Klomp je napisao/la:Mislim da je ovaj covjek zavrijedio da se otvori tema o njemu. Nije dugo u mladoj reprezentaciji a vec se vidi napredak.
Dobar selektor vidi se napredak , a i cujem da non stop obilazi tekme tj trazi igrace. ne samo preko interneta. i to mi se svidja. svidja mi se njegov postupak na temu PEHAR , fenomenalna izjava i najpostenije sto je mogao ucinit...
Jedan od bolji selektora mlade repke dosade , kad se sjetim Zukanovica i Tulica boze me sacuvaj FUJJ likovi... Samo pare i nikakvi rezultati a i Tulic kao covjek nula bodova...

Po mom 10/10 za Selektora Jagodica, za svaku pohvalu nas selektor!

Zukanovic nam je godinama vadio zivce i tek pred kraj kada je postalo izvjesno da nece jos dugo biti selektor pokazao da ipak zna ponesto, pozvao najbolje igrace i napravio solidan uspjeh. Sto govori nekoliko stvari, ili je bio pod pritiskom da neke igrace mora zvati inace mu slijedi otkaz, ili je uzimao pare da bi pozivao igrace. Mozda i kombinacije prvog i drugog.
Tulica kada slusas rekao bi pa ovo je pravi fudbalski mag. Zna dosta stvari, poznaje teoriju. Ali praksa je vec druga stvar. Dodaj jos da ima nekakav uspavljujuci ton, da nema preveliku karizmu... i to je to.
A onda tu je jedno vrijeme bio i Nikic...... komedija od coeka :D

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la Za_raju » 31 mar 2012, 22:23

Ko je ovaj D.Banovic?
Vidi sta covjek napisa na portalu :
"Jagodić je prije Kozare vodio banjalučki Borac kojeg je vodio do naslova prvaka Bone i Hercegovine, a trenutno obnaša i funkciju selektora juniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine."
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

TvBHT
Postovi: 307
Pridružen/a: 09 sep 2013, 16:44
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la TvBHT » 03 okt 2013, 15:56

Mislim da je ovaj covjek zasluzio da se ova tema zatvori. Nije pozvao Atajica iz Celtica, nije pozvao Hodzica koji mu je zabio gol, nije s Celikom u stanju pobjediti Travnik itd.

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3995
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la pintol_TM87 » 03 okt 2013, 16:00

Van Klomp je napisao/la:Mislim da je ovaj covjek zavrijedio da se otvori tema o njemu. Nije dugo u mladoj reprezentaciji a vec se vidi napredak.
jel ovo ironija ili ?
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
trsn000
Postovi: 36
Pridružen/a: 02 okt 2013, 07:59
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la trsn000 » 03 okt 2013, 16:12

Nije mi jasno sta se desilo sa ovim covjekom.. stvarno poceo je dobro i vidilo se da je strucnjak i da zna.. a odakle mu ovakve odluke da odstrani Hodzica i Atajica iz ekipe nije mi jasno.. nebi me cudilo ako zbog ovakve poteze Besic se bio naljutio.. iako sam tu podrzavao Vlada

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la harishp » 04 okt 2013, 02:23

pintol_TM87 je napisao/la:
Van Klomp je napisao/la:Mislim da je ovaj covjek zavrijedio da se otvori tema o njemu. Nije dugo u mladoj reprezentaciji a vec se vidi napredak.
jel ovo ironija ili ?
Nije ironija,vec post je star pune dvije godine.A ti ocigledno nisi to ni primjetio,pa poletio....
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24551
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la Goalgetter » 04 okt 2013, 11:25

trsn000 je napisao/la:Nije mi jasno sta se desilo sa ovim covjekom.. stvarno poceo je dobro i vidilo se da je strucnjak i da zna.. a odakle mu ovakve odluke da odstrani Hodzica i Atajica iz ekipe nije mi jasno.. nebi me cudilo ako zbog ovakve poteze Besic se bio naljutio.. iako sam tu podrzavao Vlada
Pa pogledaj kako je Atajic igrao, i sve ce ti biti jasno zasto ne igra. Mislim da je malo pretjerao sto ga je odmah odstranio iz reprezentacije, zasluzio je biti makar u roosteru od 18 igraca, ali za prvog sastava Atajic trenutno nije.

Sto se tice Vlade, neke stvari su krenule naopako kod njega, ali ipak smatram da je Vlado dobar trener, i ne smije mu se zaboraviti onaj uspjeh sa mladom reprezentacijom u proslim kvalifikacijama (da, mozemo ih slobodno nazvati uspjesnim, jer nas je sekunda djelila od baraza).

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la samson » 04 okt 2013, 11:56

Mislim da situacija unutar Celika ima utjecaja na rad Jagodica. Izgleda pogubljen prilicno, sigurno zbog pritiska ...

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Vlado Jagodić

Post Postao/la Cautinho » 18 okt 2013, 13:09

Jagodić: Vjerujem da je pravi trenutak za pobjedu

Nakon reprezentativne pauze i sveopšteg ludila koji je zahvatilo našu zemlju nakon plasmana naše reprezentacije na Svjetsko prvenstvo u Brazilu nastavlja se BH Telecom Premijer liga BiH u nogometu.Derbi kola i utakmica koja će donijeti sigurno dosta dobrog nogometa je ona na Bilinom polju između Čelika i mostarskog Zrinjskog. Domaćini nakon brojnih remija ove sezone žele pobijediti pred domaćim navijačima i tako krenuti prema vrhu tabele, dok gosti žele sa eventualno jednim ili tri boda iz Zenice ostati u utrci za prvo mjesto zajedno sa Borcem.Trener Zeničana Vlado Jagodić nakon mnogo kikseva u ovoj sezoni nada se da je lošim rezultatima došao kraj, te da će utakmica protiv Zrinjskog biti prekretnica za bolje dane Čelika u ovoj sezoni."Vjerujem da će se euforija nakon velikog uspjeha naše reprezentacije na neki način prenijeti i na Premijer ligu, te očekujem dosta dobrih utakmica, a posebno na Bilinom polju. Mi smo u pauzi pokušali otkloniti nedostatke, spremiti se za veoma važnu utakmicu protiv Zrinjskog koja može biti prekretnica za našu ekipu. Prošle sezone također smo imali lošije rezultate i nakon utakmice i pobjede nad Zrinjskim u Zenici krenuli smo sa sjajnom igrom i rezultatima do kraja sezone. Nadam se da će se sličan scenarij ponoviti u subotu, ali naravno da neće biti nimalo lako", ističe trener Zeničana.Zrinjski ove sezone igra sjajno i konkurenti su za visok plasman ove sezone."Upoznat sam sa situacijom i ono što sam saznao da im je sjajna atmosfera u i oko kluba što se odražava na ekipu koja ove sezone igra sjajno i zaslužuje sve pohvale kao i njihov trener Branko Karačić jedan sjajni poznavatelj nogometa i stručnjak koji iza sebe ima odlične rezultate. Mostarci su sjajno posloženi, dobro su se pojačali i igraju odlično kući i na strani, tako da moramo biti maksimalno oprezni i spremni. Respektujemo Zrinjski kao i svaku ekipu i poželit ćemo im dobrodošlicu u Zenicu, ali vjerujem da je došao pravi trenutak za pobjedu koja bi nam puno značila i vjerujem bila prekretnica za bolje rezultate i igru u nastavku sezone", nada se Jagodić.Čelik će kao i Zrinjski nastupiti kompletan prvi puta ove sezone."Po prvi puta ove sezone vjerujem da ću imati sve igrače na raspolaganju. Emir Jusić ima malu povredu, ali vjerujem da će biti spreman za subotu, dok je Bureković već duže ozlijeđen i on će se vratiti tek u drugom dijelu sezone. Igrači su spremni i motivirani da odigraju jednu dobru utakmicu i nadam se da ćemo uz podršku navijača osvojiti tri boda. Znam da smo mnogo puta ove sezone razočarali naše vjerne navijače koji nam još vjeruju i imaju nade u ovaj tim, ali mi definitivno moramo prestati koristiti njihovu dobrotu i na terenu opravdati njihovo povjerenje. Zajedničkim snagama nadam se pobjedi i boljim vremenima za Čelik i naše navijače", završio je Jagodić.Vjerovatni sastav Čelika: Adilović (Nurković), Mišić, Jakupović, Jusić (Gojković), Lakičević, Horić, Barać, Dedić, Stajić, Mešanović i Kajkut.
Keep walking.

Avatar
Hase10
Postovi: 409
Pridružen/a: 01 avg 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la Hase10 » 18 okt 2013, 13:20

Nema dovoljno kvaliteta za U21 tim.
Covjek ima 100 mladih talenata po svijetu, a on jos nije ih ni primetio...
Nema ni rezultate, a ni igre!!
G BUSSA BUSS

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Vlado Jagodić

Post Postao/la Cautinho » 18 okt 2013, 14:19

Što se mlade selekcije tiče,tu ima neki poseban stav u svijetu da te selekcije vode neki bivsi legendarni igrači koji zele biti treneri.
Npr. Barbarez.
Koliko ja znam,ima zelju da bude trener,ovako bi profitirali i mi i on.
Vlado je istrosen trener,ne ide mu vise ni u Čeliku,a kad nam je A-tim ponudio dobre rezultate,mogle bi i mlađe selekcije poraditi na tome,evo gledam prvenstvo U17,tu budu cesto takmicenja,bio bi i nama merak da se i tu probamo kvalificirati,valjda ima mjesta i za nas.
Keep walking.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la Cautinho » 30 okt 2013, 20:33

E moj Vlado,od jednog od najboljih BiH PL trenera,do ovoga.
Ne znam sta reci.
Keep walking.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la Cautinho » 31 okt 2013, 19:28

Jel ovo znači sad ista za mladu reprezentaciju.
Ima li sanse da vidimo neko novo ime na klupi U-21 selekcije?
Ako jest,zivim za to da to bude neka igračka legenda BiH.
Keep walking.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la Sabinho » 31 okt 2013, 19:50

Goalgetter je napisao/la:
trsn000 je napisao/la:Nije mi jasno sta se desilo sa ovim covjekom.. stvarno poceo je dobro i vidilo se da je strucnjak i da zna.. a odakle mu ovakve odluke da odstrani Hodzica i Atajica iz ekipe nije mi jasno.. nebi me cudilo ako zbog ovakve poteze Besic se bio naljutio.. iako sam tu podrzavao Vlada
Pa pogledaj kako je Atajic igrao, i sve ce ti biti jasno zasto ne igra. Mislim da je malo pretjerao sto ga je odmah odstranio iz reprezentacije, zasluzio je biti makar u roosteru od 18 igraca, ali za prvog sastava Atajic trenutno nije.

Sto se tice Vlade, neke stvari su krenule naopako kod njega, ali ipak smatram da je Vlado dobar trener, i ne smije mu se zaboraviti onaj uspjeh sa mladom reprezentacijom u proslim kvalifikacijama (da, mozemo ih slobodno nazvati uspjesnim, jer nas je sekunda djelila od baraza).
Potpis!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: Vlado Jagodić

Post Postao/la astra1922 » 31 okt 2013, 19:53

Cautinho je napisao/la:Jel ovo znači sad ista za mladu reprezentaciju.
Ima li sanse da vidimo neko novo ime na klupi U-21 selekcije?
Ako jest,zivim za to da to bude neka igračka legenda BiH.
pravi potez bi bio vidjeti nekog od nasih igraca na klupi mlade repke iako ruku na srce slabo ima nasih igraca u trenerskim vodama
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Vlado Jagodić

Post Postao/la Cautinho » 31 okt 2013, 20:00

astra1922 je napisao/la:
Cautinho je napisao/la:Jel ovo znači sad ista za mladu reprezentaciju.
Ima li sanse da vidimo neko novo ime na klupi U-21 selekcije?
Ako jest,zivim za to da to bude neka igračka legenda BiH.
pravi potez bi bio vidjeti nekog od nasih igraca na klupi mlade repke iako ruku na srce slabo ima nasih igraca u trenerskim vodama
Ima onaj Zlatan Bajramovic (ima i tema na forumu: http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?t=485" onclick="window.open(this.href);return false;),trenira mladu ekipu hsv-a u Njemackoj,mislim da bi mu bio pomak u karijeri kad bi dosao da vodi reprezentaciju.
Onda je tu i nezaostavni Sergej Barbarez,koji je isto tako oko tog trenerskog posla,volio bih da debitira bas na klupi nase mlade reprezentacije.
Ako ne sada,onda sigurno u buducnosti ( http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?t=46" onclick="window.open(this.href);return false; )
Keep walking.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.