Americki Fudbal u BiH

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Americki Fudbal u BiH

Post Postao/la Cincinnatus » 14 okt 2011, 19:22

[youtube][/youtube]
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Americki Fudbal u BiH

Post Postao/la HOPLIT » 14 okt 2011, 21:04

Svaka čast momci!
YNWA!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9986
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Americki Fudbal u BiH

Post Postao/la Edin TM87 » 07 nov 2011, 19:53

Ovde sam ja trenir'o :)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Americki Fudbal u BiH

Post Postao/la sonik24 » 16 feb 2012, 18:12

sta je sa ovim klubom, ja znam da treniraju sad trenutno u Hotonju u sali, na Otoku se vracaju kad ševa zapjeva, to je jedini info za sad, prico mi je momak jedan da klub prima nove clanove i da clanarina apsolutno nije skupa, bagatela, jos dobijes i opremu i sve, pa eto ko je zainteresovan, ****

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9986
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Americki Fudbal u BiH

Post Postao/la Edin TM87 » 16 feb 2012, 18:21

sonik24 je napisao/la:sta je sa ovim klubom, ja znam da treniraju sad trenutno u Hotonju u sali, na Otoku se vracaju kad ševa zapjeva, to je jedini info za sad, prico mi je momak jedan da klub prima nove clanove i da clanarina apsolutno nije skupa, bagatela, jos dobijes i opremu i sve, pa eto ko je zainteresovan, ****
Pa sta ti jos treba od info, treniraju u hotonju, imaju opreme, ima ih dosta kolko znam itd, nekad kontam da se i ja vratim dok su jos u hotonju...
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Americki Fudbal u BiH

Post Postao/la sonik24 » 18 feb 2012, 09:35

Edin TM87 je napisao/la:
sonik24 je napisao/la:sta je sa ovim klubom, ja znam da treniraju sad trenutno u Hotonju u sali, na Otoku se vracaju kad ševa zapjeva, to je jedini info za sad, prico mi je momak jedan da klub prima nove clanove i da clanarina apsolutno nije skupa, bagatela, jos dobijes i opremu i sve, pa eto ko je zainteresovan, ****
Pa sta ti jos treba od info, treniraju u hotonju, imaju opreme, ima ih dosta kolko znam itd, nekad kontam da se i ja vratim dok su jos u hotonju...
Pa sta imas kontati, vrati se i budi zvijezda Kanade i Amerike, like Ecrem :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.