Alen Halilović

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 01 okt 2012, 15:15

slika

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Ako Sušić prvom prilikom ne pozove Alena Halilovića u reprezentaciju i ne da mu 5-10 minuta, nek se goni i on i cijela reprezentacija u tri lijepe materine. Taj momak će po svemu viđenom biti ako ne najbolji, onda jedan od najboljih igrača svijeta, oko toga u Hrvatskoj vlada konsenzus čak i među najgorljivijim Hajdukovcima. U ovih desetak minuta na derbiju napravio je nekoliko malih čuda na terenu. Takav talenat se rađa jednom u sto godina. Provjerena informacija je da je mali veliki navijač reprezentacije BiH, a otac mu je bivši reprezentativac BiH. Ako mi svi zajedno ne napravimo frku, preko foruma, medija i svega mogućeg, bojim se da će tiha hrvatska diplomacija odraditi svoje. U neku ruku treba razumijeti i malog, jer on je Hrvat i hrvatski nogometaš u svakom smislu te riječi, ali isto tako je i Rakitić Švicarac, Šimunić Australac itd. Da je kojim slučajem umjetnik, pjevač, pisac, pisalo bi mu u biografiji hrvatsko/bosanski, ali u nogometu vlada il' si naš il' si njihov. A on jednostavno mora biti naš!
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la ahmic » 01 okt 2012, 15:18

tesko al treba ga vikat preko Orasja..m

Avatar
axwl
Postovi: 54
Pridružen/a: 02 jan 2012, 18:50
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la axwl » 01 okt 2012, 15:20

nikad on nece za BiH igrat... manite se ove price uhvatite se pametnije posla...zdra'o !

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la dubrava » 01 okt 2012, 15:21

Mali je odličan, tu nema nikakvog spora, ali čisto sumnjam da će izabrati bh dres, jer je i nogometno i društveno i obrazovno odgojen i rođen u Hrvatskoj, tj. Zagrebu.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 01 okt 2012, 15:27

dubrava je napisao/la:Mali je odličan, tu nema nikakvog spora, ali čisto sumnjam da će izabrati bh dres, jer je i nogometno i društveno i obrazovno odgojen i rođen u Hrvatskoj, tj. Zagrebu.
Ako si čitao jučer i danas hrvatski tisak, niti u jednom članku u vezi Halilovića, a bilo ih je petnaestak nije napisano budućnost hrvatskog nogometa, što je po meni znakovito. Samo budućnost Dinama, ako griješim slobodno me razuvjeri. Možda novinari znaju nešto što mi ne znamo! A sve to što si napisao stoji, ali isto vrijedi i za masu drugih igrača u Hrvatskoj, BiH i Srbiji, pa čak i za našeg kapetana Emira Spahića.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
bhsport
Postovi: 11336
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la bhsport » 01 okt 2012, 15:28

Zatvoriti temu jer joj ovdje nije mjesto. Alen je po rodjenju i opredjeljenju hrvat.
Odbio je poziv za kadetsku repku i samim tim pokazao ko je i sta je.

Ne vidim potrebu da se dalje sili ova prica.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 01 okt 2012, 15:35

bhsport je napisao/la:Zatvoriti temu jer joj ovdje nije mjesto. Alen je po rodjenju i opredjeljenju hrvat.
Odbio je poziv za kadetsku repku i samim tim pokazao ko je i sta je.

Ne vidim potrebu da se dalje sili ova prica.
Dokaži da je imao službeni poziv u reprezentaciju BiH i da je isti odbio! :roll:

Sve i da je istina to što si napisao, to nikakve veze nema sa ovom temom. I Rakitić je odbijao sve pozive Hrvatske dok nije došao onaj za A reprezentaciju, a i tu je bilo povuci-potegni mjesecima. ;)
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la SirAlexFerguson » 01 okt 2012, 15:36

S Rakitićem je bilo povuci-potegnio zbog Švicaraca i FIFE/UEFE
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Zekoo
Postovi: 1165
Pridružen/a: 02 jun 2012, 19:45
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Zekoo » 01 okt 2012, 15:39

I Begović i je imao temu pprije i mnogo njih pa šta fali i Alenova tema, i mislite malo pozitivno aBd Alen je naš.

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 01 okt 2012, 15:40

SirAlexFerguson je napisao/la:S Rakitićem je bilo povuci-potegnio zbog Švicaraca i FIFE/UEFE
Da, ali i zbog njegove dileme, jer on i danas ne krije da je Švicarac i da je Švicarska njegova domovina, ali da su njegovi korijeni hrvatski. HNS ga je dovukao na Jadran i vrbovao ga desetak dana dok konačno nije prelomio da će igrati za Hrvatsku. Tek se tad krenulo u rješavanje dokumentacije.
Zadnja izmjena: Offside, dana/u 01 okt 2012, 15:40, ukupno mijenjano 1 put.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la dubrava » 01 okt 2012, 15:40

Offside je napisao/la:
dubrava je napisao/la:Mali je odličan, tu nema nikakvog spora, ali čisto sumnjam da će izabrati bh dres, jer je i nogometno i društveno i obrazovno odgojen i rođen u Hrvatskoj, tj. Zagrebu.
Ako si čitao jučer i danas hrvatski tisak, niti u jednom članku u vezi Halilovića, a bilo ih je petnaestak nije napisano budućnost hrvatskog nogometa, što je po meni znakovito. Samo budućnost Dinama, ako griješim slobodno me razuvjeri. Možda novinari znaju nešto što mi ne znamo! A sve to što si napisao stoji, ali isto vrijedi i za masu drugih igrača u Hrvatskoj, BiH i Srbiji, pa čak i za našeg kapetana Emira Spahića.
Nisam čitao, ali i sam znaš kakvi su naši novinari i općenito novinarstvo na ovom prostoru. Mali je talenat samo kakav, rijetko se rađa takav, ali treba ga pustiti da se pravilno razvija, dati mu priliku kao što je sad imao protiv Hajduka. Imala je hrvatska puno tih talenata, a onda se između 17-18 godine izgube. Ne kazem da će se nešto slicno ili isto dogoditi i s ovim momkom, ali u tim novinskim napisima (ako je tako bilo pisano) ne vidim ništa znakovito.
Ne bih imao ništa protiv da jednog dana zaigra za BiH (dapače), ali osobno čisto sumnjam. Prošao je i prolazi kroz mlađe hrvatske selekcije, U-15, 16, trenutno 17.
Jedino što ga veže uz BiH (osim roditelja po podrijetlu) je naglasak.. Nema ni bh državljanstvo ni papire (iako je to najmanji problem srediti).

p.s. ne znam što je momak po nacionalnosti (iako je to glupo i spominjati), a državljanstvo mu je hrvatsko.
Zadnja izmjena: dubrava, dana/u 01 okt 2012, 15:42, ukupno mijenjano 1 put.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la SirAlexFerguson » 01 okt 2012, 15:41

Ma nema šanse da momak zaigra za BiH, rođen je u Zagrebu, ma sve mu je Hrvatsko, nema on veze s BiH. Pozdrav, nema smisla više ova tema
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
bhsport
Postovi: 11336
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la bhsport » 01 okt 2012, 15:42

Offside je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Zatvoriti temu jer joj ovdje nije mjesto. Alen je po rodjenju i opredjeljenju hrvat.
Odbio je poziv za kadetsku repku i samim tim pokazao ko je i sta je.

Ne vidim potrebu da se dalje sili ova prica.
Dokaži da je imao službeni poziv u reprezentaciju BiH i da je isti odbio! :roll:

Sve i da je istina to što si napisao, to nikakve veze nema sa ovom temom. I Rakitić je odbijao sve pozive Hrvatske dok nije došao onaj za A reprezentaciju, a i tu je bilo povuci-potegni mjesecima. ;)
Pa ne radim u NS BiH da dokazem, dokaz je sto je selektor izjavio, a sto se tice Rakitica i HNS, pa zar mislis da bi HNS pustio Halilovica da igra za BiH. Ljudi se bore za igraca ciji je pra pra dedo jednom prosao kroz Hrvatsku a da pustaju takvog talenta, smijesno.
Trenutno Alen nije reprezentativac BiH i ova tema nema potrebe da stoji ovdje, ima nogomet u regionu pa o Alenu treba nastaviti pisati tamo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la don_burza » 01 okt 2012, 15:43

Volio bih naravno al nema od njega nista

Mozda cak zaigra za komsije i u ovim kvalifikacija protiv Welsa mozda
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la ahmic » 01 okt 2012, 15:46

Ako Sejo bude vodio glavnu rijec onda mozda i bude sta...

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 01 okt 2012, 15:47

dubrava je napisao/la:
Offside je napisao/la:
dubrava je napisao/la:Mali je odličan, tu nema nikakvog spora, ali čisto sumnjam da će izabrati bh dres, jer je i nogometno i društveno i obrazovno odgojen i rođen u Hrvatskoj, tj. Zagrebu.
Ako si čitao jučer i danas hrvatski tisak, niti u jednom članku u vezi Halilovića, a bilo ih je petnaestak nije napisano budućnost hrvatskog nogometa, što je po meni znakovito. Samo budućnost Dinama, ako griješim slobodno me razuvjeri. Možda novinari znaju nešto što mi ne znamo! A sve to što si napisao stoji, ali isto vrijedi i za masu drugih igrača u Hrvatskoj, BiH i Srbiji, pa čak i za našeg kapetana Emira Spahića.
Nisam čitao, ali i sam znaš kakvi su naši novinari i općenito novinarstvo na ovom prostoru. Mali je talenat samo kakav, rijetko se rađa takav, ali treba ga pustiti da se pravilno razvija, dati mu priliku kao što je sad imao protiv Hajduka. Imala je hrvatska puno tih talenata, a onda se između 17-18 godine izgube. Ne kazem da će se nešto slicno ili isto dogoditi i s ovim momkom, ali u tim novinskim napisima (ako je tako bilo pisano) ne vidim ništa znakovito.
Ne bih imao ništa protiv da jednog dana zaigra za BiH (dapače), ali osobno čisto sumnjam. Prošao je i prolazi kroz mlađe hrvatske selekcije, U-15, 16, trenutno 17.
Jedino što ga veže uz BiH (osim roditelja po podrijetlu) je naglasak.. Nema ni bh državljanstvo ni papire (iako je to najmanji problem srediti).
Ono što ga najviše veže je činjenica da mu je otac bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine. Ako vama nije normalno da se za jednog sina našeg bivšeg reprezentativca vrbuje u medijima, onda mi svi zajedno nismo normalni. Pa šta ti misliš za koga bi igrao sin Zvone Bobana (govorim hipotetski, ne znam da li uopće ima sina). Rođen u Milanu, ponikao u Milanu i dođe do A tima. Šta misliš da bi hrvatski mediji radili? Nemojte izvrteti teze hebemu miša. Nitko njemu ne osporava hrvatski identitet, ali zašto bi zaboravili na bosanski. Ima svako legitimno i legalno pravo da nastupa za BiH. A ličnu kartu može izvaditi doslovno da dva dana. Pasoš malo pričekati, ne znam koliko se tačno čeka i to je to.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
Zekoo
Postovi: 1165
Pridružen/a: 02 jun 2012, 19:45
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Zekoo » 01 okt 2012, 15:47

Treba zvat Hadžifejzović Senada da razuvidi to.

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Offside » 01 okt 2012, 15:49

SirAlexFerguson je napisao/la:Ma nema šanse da momak zaigra za BiH, rođen je u Zagrebu, ma sve mu je Hrvatsko, nema on veze s BiH. Pozdrav, nema smisla više ova tema
Otac mu je bivši reprezentativac BiH, a ti nemaš veze sa logikom. Pozdrav i tebi.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
giannini
Postovi: 708
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la giannini » 01 okt 2012, 15:50

Offside je napisao/la:
dubrava je napisao/la:
Offside je napisao/la: Ako si čitao jučer i danas hrvatski tisak, niti u jednom članku u vezi Halilovića, a bilo ih je petnaestak nije napisano budućnost hrvatskog nogometa, što je po meni znakovito. Samo budućnost Dinama, ako griješim slobodno me razuvjeri. Možda novinari znaju nešto što mi ne znamo! A sve to što si napisao stoji, ali isto vrijedi i za masu drugih igrača u Hrvatskoj, BiH i Srbiji, pa čak i za našeg kapetana Emira Spahića.
Nisam čitao, ali i sam znaš kakvi su naši novinari i općenito novinarstvo na ovom prostoru. Mali je talenat samo kakav, rijetko se rađa takav, ali treba ga pustiti da se pravilno razvija, dati mu priliku kao što je sad imao protiv Hajduka. Imala je hrvatska puno tih talenata, a onda se između 17-18 godine izgube. Ne kazem da će se nešto slicno ili isto dogoditi i s ovim momkom, ali u tim novinskim napisima (ako je tako bilo pisano) ne vidim ništa znakovito.
Ne bih imao ništa protiv da jednog dana zaigra za BiH (dapače), ali osobno čisto sumnjam. Prošao je i prolazi kroz mlađe hrvatske selekcije, U-15, 16, trenutno 17.
Jedino što ga veže uz BiH (osim roditelja po podrijetlu) je naglasak.. Nema ni bh državljanstvo ni papire (iako je to najmanji problem srediti).
Ono što ga najviše veže je činjenica da mu je otac bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine. Ako vama nije normalno da se za jednog sina našeg bivšeg reprezentativca vrbuje u medijima, onda mi svi zajedno nismo normalni. Pa šta ti misliš za koga bi igrao sin Zvone Bobana (govorim hipotetski, ne znam da li uopće ima sina). Rođen u Milanu, ponikao u Milanu i dođe do A tima. Šta misliš da bi hrvatski mediji radili? Nemojte izvrteti teze hebemu miša. Nitko njemu ne osporava hrvatski identitet, ali zašto bi zaboravili na bosanski. Ima svako legitimno i legalno pravo da nastupa za BiH. A ličnu kartu može izvaditi doslovno da dva dana. Pasoš malo pričekati, ne znam koliko se tačno čeka i to je to.
ali otac mu je i bivsi reprezentativac Hrvatske :D

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la raul-zakon » 01 okt 2012, 15:51

Njega samo njegov stari može okrenuti na našu stranu i "natjerati" ga da obuče dres naše repke.

Znači, Sejo nam je JEDINA ŠANSA, jer ako pusti njega da sam odluči, biće izvrbovan od strane hr. medija, Mamića i ostalih, napuniće mu glavu i izgubiti ćemo ga... ;)
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Zaključano

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.