FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 19 jul 2017, 13:53

hilmo je napisao/la:Prema pisanju Nezavisnih novina ipak smo mi bili ti koji su se protivili ovakvom ugovoru sa BH Telecom-om.
Valjda izađe na dobro ovo sve.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8183
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 19 jul 2017, 13:57

hilmo je napisao/la:Prema pisanju Nezavisnih novina ipak smo mi bili ti koji su se protivili ovakvom ugovoru sa BH Telecom-om.
Kakvim ugovorom :?:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54543
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jul 2017, 14:00

Sarajlijica1946 je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Prema pisanju Nezavisnih novina ipak smo mi bili ti koji su se protivili ovakvom ugovoru sa BH Telecom-om.
Kakvim ugovorom :?:
Pa ovo za tv prava
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 19 jul 2017, 14:01

I vidim pravo smo istrajali u tome
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Evander
Postovi: 14481
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 19 jul 2017, 14:04

Evolution87 je napisao/la:I vidim pravo smo istrajali u tome
Ma tu se ne moze puno. To je odluka saveza, ruke su nam vezane. Jedino citava liga da se pobuni, onda bi nesto mozda mogli.
Dobro je ako su bar usprotivili se, jer ovaj ugovor je stetan po nasao, kao i po Zeljeznicar takodje. Oni i mi smo najvise osteceni sa ovim.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8183
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 19 jul 2017, 14:10

MortemHz je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Prema pisanju Nezavisnih novina ipak smo mi bili ti koji su se protivili ovakvom ugovoru sa BH Telecom-om.
Kakvim ugovorom :?:
Pa ovo za tv prava
Znam samo to, ali ne znam kakav je ugovor, kako je stetan. Koliko je tezak taj ugovor uopste :?:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54543
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jul 2017, 14:15

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Prema pisanju Nezavisnih novina ipak smo mi bili ti koji su se protivili ovakvom ugovoru sa BH Telecom-om.
Kakvim ugovorom :?:
Znam samo to, ali ne znam kakav je ugovor, kako je stetan. Koliko je tezak taj ugovor uopste :?:
Ne zna to niko, samo se pojavilo ono da je BH Telecom dao savezu 5 miliona maraka sto je bila i ubjedljivo najveca ponuda. Sad koliki dio kolaca ce dobiti klubov to se ne zna, par hiljada po utakmici je bilo prije, delegati ce oni rijesiti i te sitnice.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8183
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 19 jul 2017, 14:18

:thumbup:

Hvala Mortem, to sam preskocio. :mrgreen:

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 19 jul 2017, 14:26

Zrinjski nam dolazi bez Stojkića, Cvitanovića, Kajkuta, Petraka, Tomića, Mešanovića...

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 19 jul 2017, 14:29

Ko ima najmlađu, a ko najstariju ekipu u PL: Osjetna razlika između sarajevskih rivala

Prosjek godina:

Krupa – 23
Sarajevo – 23.7
Sloboda – 24.4
Vitez – 24.5
GOŠK – 24.6
Mladost – 25.2
Zrinjski – 25.5
Željkan – 25.6
Radnik – 26
Borac – 26
Čelik – 26.1
Široki Brijeg – 26.2

Avatar
Evander
Postovi: 14481
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 19 jul 2017, 15:20

Valentine, sta bi sa stadionom, sta bi sa pojacanjima?

http://****.ba/ekskluzivno-valentin

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19267
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 19 jul 2017, 15:24

Memara je napisao/la:Zrinjski nam dolazi bez Stojkića, Cvitanovića, Kajkuta, Petraka, Tomića, Mešanovića...
ma jači su od nas opet, mi smo smiješni s ovom postavom što je igrala dvomeč sa Zarijom, uzdati se da će Krste povući sa Rahmanovićem i to je to
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 19 jul 2017, 15:26

bodi123 je napisao/la:
Memara je napisao/la:Zrinjski nam dolazi bez Stojkića, Cvitanovića, Kajkuta, Petraka, Tomića, Mešanovića...
ma jači su od nas opet, mi smo smiješni s ovom postavom što je igrala dvomeč sa Zarijom, uzdati se da će Krste povući sa Rahmanovićem i to je to
Sad ga brate i ti pretjeruješ...

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 19 jul 2017, 15:27

Ni Merajica nismo doveli. Dobar lijevi bek. Bar zna ubaciti. Koga jos necemo.dovesti ?

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 19 jul 2017, 15:30

Evander je napisao/la:Valentine, sta bi sa stadionom, sta bi sa pojacanjima?

http://****.ba/ekskluzivno-valentin

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
"Plan do kraja 2017. godine"

Planovi izgradnje druge faze našeg doba obuhvataju osposboljenje smještajnih kapaciteta, fitness centar, još jedan teren, pomocne prostorije, te sanaciju prilaznog puta. Dodatni sadržaj namijenjenog za vrhunske treninge i razvoj kako omladinaca tako i seniora FK Sarajevo. Drugu fazu izgradnje, klub će realizovati pokusati realizovati uz podršku svojih navijača, partnera, sponzora i putem projekata od zajedničkog interesa sa vladajućim strukturama.

A šta reći za ovo? :/

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19267
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 19 jul 2017, 15:33

Memara je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Memara je napisao/la:Zrinjski nam dolazi bez Stojkića, Cvitanovića, Kajkuta, Petraka, Tomića, Mešanovića...
ma jači su od nas opet, mi smo smiješni s ovom postavom što je igrala dvomeč sa Zarijom, uzdati se da će Krste povući sa Rahmanovićem i to je to
Sad ga brate i ti pretjeruješ...
ma ne pretjerujem, svako ko očekuje nekakvu rutinsku pobjeda za vikend je lud, naša potencijalna prednost može bit ovo moguće pražnjenje Zrinje i fizički i psihički poslije večerašnje tekme u Sloveniji, a ljudi su pokazali u prvoj tekmi s Mariborom da su sad za sad dosta ozbiljnija ekipa od nas, ne treba bježati od toga, nije onaj rezultat ni realan bio, igrom su ljudi zaslužili bar minimalnu prednost da odnesu u revanš, a o našem dvomeču ne treba više trošiti riječi i način na koji smo ga odigrali

elem, idem na odmor sutra pa neću trošiti živce za vikend, osim ako ne iskopam kakav prijenos ili stream :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 19 jul 2017, 15:39

Fino je vidjeti da sve više raje otvara oči. Trebat će nam još 2-3 godine da većina progleda, a onda krenuti u borbu da se klub spasi. Koliko god nekome to zvučalo pretendenciozno. Klub koji ima 11 uposlenih u marketingu kojem je najveći uspjeh kreiranje eventa na Facebooku i lajkanje youtube pjesama Amara Jašarspahića Gileta na verifikovanom klupskom Tviteru, a nema kako treba veznog igrača u cijelom rosteru ne može biti zdrav i naravno da trenutno radimo amaterski.
Samo Saraj'vo.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 19 jul 2017, 15:45

A to sa moja tv ja imam informacije i od naših i navijača komšija (privatno) da je Željezničar prvi krenuo, naši obećali da će stati i onda Sabrina samo odje8ala upravu Željezničara i pristala na ugovor sa MojaTV.

Možda nije tačno, ali istu sam info dobio od 5-6 totalno razlićitih osoba iz različitih djelova društva.

Da su svi klubovi stali zajedno ne bi Savez mogao ništa. Ovako jedan, dva kluba kad se bune ništa. A na kraju krajeva zašto bi se recimo Krupa ili Vitez bunili kada po trenutnom dobijaju isto novaca kao i FKS, FKŽ itd... Boli te male klubove racku za prijenosima, tu je bitno ono što malo dođe na stadion i bitno je da se zarađuje keš da klub funkcioniše.

Na kraju krajeva mislim da se gotovo ništa u kešu do sada nije dobijalo, nego se to radilo kroz kotizacije i službena lica. A od ove sezone s novim ugovorom prvak bi trebao da dobije vako 100k, drugo mjesto 80k itd, to su priče koje kruže.

I dalje stoji da uzimanje svih, bukvalno svih, atraktivnih utakmica ove lige i to stavljanje na dostupnost samo frakciji građana (oko 15% stanovništva u cijeloj državi ima MojaTV) je uništavanje lige i to će klubovi skontati haman kad bude prekasno.
Samo Saraj'vo.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 19 jul 2017, 15:50

Memara je napisao/la: "Plan do kraja 2017. godine"

Planovi izgradnje druge faze našeg doba obuhvataju osposboljenje smještajnih kapaciteta, fitness centar, još jedan teren, pomocne prostorije, te sanaciju prilaznog puta. Dodatni sadržaj namijenjenog za vrhunske treninge i razvoj kako omladinaca tako i seniora FK Sarajevo. Drugu fazu izgradnje, klub će realizovati pokusati realizovati uz podršku svojih navijača, partnera, sponzora i putem projekata od zajedničkog interesa sa vladajućim strukturama.

A šta reći za ovo? :/
Kako ovo samo bode u oci. Ovo nam je bilo obecano od Tana! Nije obecao da ce dovoditi zvijezde, da cemo igrati grupne faze, da cemo biti najbolji na balkanu, ali obecao je da ce nam izgraditi kamp iz kojeg cemo dobivati nase mlade igrace za prvi tim!
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 19 jul 2017, 15:57

ElCartel11 je napisao/la:
Memara je napisao/la: "Plan do kraja 2017. godine"

Planovi izgradnje druge faze našeg doba obuhvataju osposboljenje smještajnih kapaciteta, fitness centar, još jedan teren, pomocne prostorije, te sanaciju prilaznog puta. Dodatni sadržaj namijenjenog za vrhunske treninge i razvoj kako omladinaca tako i seniora FK Sarajevo. Drugu fazu izgradnje, klub će realizovati pokusati realizovati uz podršku svojih navijača, partnera, sponzora i putem projekata od zajedničkog interesa sa vladajućim strukturama.

A šta reći za ovo? :/
Kako ovo samo bode u oci. Ovo nam je bilo obecano od Tana! Nije obecao da ce dovoditi zvijezde, da cemo igrati grupne faze, da cemo biti najbolji na balkanu, ali obecao je da ce nam izgraditi kamp iz kojeg cemo dobivati nase mlade igrace za prvi tim!
A k'o zna više šta se dešavalo i dešava sa Tanom i cijelom tom pričom. Jasno je da je većina sve magla, Vardar sa haman manje para izgradio respektabilan tim i jedan od najboljih kampova u ovom dijelu Evrope. Ali nekima je i dalje kriv Dino, Edis... A ne činjenica da ovo od samog starta uključujući i njih i tog Tana i sve koji su do sada prodefilovali kroz klub ubleha do ublehe. Rekao bih da ovi novi trebaju da se dokažu, ali oni su se meni dokazali kad su preuzeli klub restruktuirali ga i onda prestali da komuniciraju osim kad treba da se ublehiše o novom stadionu, o nekim nedovršenim mislima itd. Nikakav izvještaj, koliko se kome dužno ako jeste, koliki je proračun bio i koliko je preskočen ako jeste u minuloj fiskalnoj godini. Nisu ništa uradili što bi uradili ljudi koji žele da skinu svu prethodnu odgovornost sa sebe i krenu od nule. Bukvalno su samo nastavili gdje je prethodna "omražena" Uprava stala. Bukvalno.
Samo Saraj'vo.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, Hajdeee, mnon46, Pantelija, SamoDaKazeem, Surreal, Vanja8 i 55 gostiju.