Championship Manager 2001/2002

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Titova-Juga » 16 mar 2014, 12:42

Sjeća li se iko ovog masterpiece-a ?
Igra koju i dan danas igram satima, (i dalje ponekad znam zaboraviti obaviti svakodnevne stvari zbog iste).
Toliko dobra da se updejti za istu prave na malte ne svakodnevnoj bazi. Znači novi transferi, editori, backgroundi, razni patchevi, itd.
U google ukucate "cm 01 02" i kliknete na prvi link što vam izbaci. Na tom forumu će te se morati besplatno registrovati kako bi uživali u novim updejtima za igru.
Pauzirao sam od ove ovisnosti nekih pola godine da bi je opet prošle sedmice instalirao i sad igram sa Milanom u drugoj sezoni, osvojio sve osim Lige Prvaka gdje me izbacio Manchester United jer sam u odlučujućoj drugoj utakmici dobio rani crveni karton koji me poslije koštao prolaza dalje.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
xinxee
Postovi: 3440
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la xinxee » 16 mar 2014, 14:37

davno igrao..Definitivno jedan od najboljih..Al otkad je dosao bio FM..onda sam samo i ostao na FM-u
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!" H.Kapetan

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Titova-Juga » 16 mar 2014, 22:44

Pokušavam neke rekorde oboriti i odigrati perfektnu sezonu.
Pokupovao sam sve što se moglo kupiti kao što se vidi na slikama, Fiora mi malo poremetila Velike planove :mrgreen:


slika

slika

slika

slika

slika

slika
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Harrison » 24 apr 2014, 20:35

DEFINITIVNO najbolji manager, ja ga igram i sada. Instalirao sam patch i skinuo update za mart 2014.

Nedavno sam vodio Intera 10 sezona, svi sada poznati igraci ostarili i otisli u penziju pa sam sada uzeo Reala, ma derem sve redom po 5-6 : 0

Igrica je zaista za 10 :clap:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Harrison » 24 apr 2014, 20:50

@Titova_Juga, odakle ti pare da dovedes sve te igrace za dvije sezone ako nisi varao :mrgreen: , cak i ako imas dovoljno para neke igraci nece da ti dodju.

U prvoj sezoni u Realu imao na racunu oko 250 miliona DM ( najvise volim stare njemacke marke :mrgreen: ) i nisam mogao Cavanija dovesti. PSG trazio 195 miliona i ja dao :mrgreen: , ali on me odbio :mrgreen:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Titova-Juga » 24 apr 2014, 23:08

Ma nisam, nego više znam igricu u dušu. Rasprodao sve živo u početku i morio ih da mi dadnu još love, a nudio minimalne plate ostalim :)
Igrica je za 10, najbolji menadžer ikada po meni, mada nisam skinuo taj novi updejt, igram još uvijek sa starim sa Milanom i Bosnom i Hercegovinom. Trenutno sam u 2016-oj sezoni :)
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Harrison » 24 apr 2014, 23:17

I ja ga znam u dusu, tek kad je izasao igrao sam ga 2-3 godine ono bas intezivno, onda nisam igrao skoro 10 godina, a prije nekoliko mjeseci nadjem negdje cd i rekoh hajd da ga instaliram.

Ja sam malo varao, ali u korist Bosne, prije igranja odem u editor i malo popravim skilove nasim igracima :mrgreen:

Al najbolji je osjecaj kad guras nekog mladog igraca i pratis kako mu skacu skilovi :njanjanja:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Titova-Juga » 25 apr 2014, 00:13

Nema ništa ljepše, još ako je iz vlastitog omladinskog pogona pa postane i najbolji igrač... ufff..

Ja napravio (sebe) u editoru, stavio se na poziciju DM. Onako ocjene do 14 najviše, ništa pretjerano, bude mi zanimljiivije pratiti :)
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Harrison » 25 apr 2014, 00:50

Titova-Juga je napisao/la:Nema ništa ljepše, još ako je iz vlastitog omladinskog pogona pa postane i najbolji igrač... ufff..

Ja napravio (sebe) u editoru, stavio se na poziciju DM. Onako ocjene do 14 najviše, ništa pretjerano, bude mi zanimljiivije pratiti :)
Ali si zato sebi nabio najvecu platu :mrgreen: pa mladjahan momak ima podstreka da napreduje :mrgreen:

Sjecam se davno, davno tek kad sam poceo igrati cm, vodio Real igrao 3.ili 4.sezonu, doveo sve najbolje igrace i pred kraj sezone trebao igrati finale kupa, a istovremeno igrale reprezentacije tako da mi skoro cijeli prvi tim nije mogao igrati, a u B timu skoro svi povrijedjeni bili, skupio 8 igraca a od njih 4 rezervna golmana i nisam mogao poceti igrati sa 8 igraca. Dumo i dumo sam sta da radim, ali nisam mogao naci rjesenje, cak sam trazio da se utakmica odgodi, ali nisu dali i izbrisem taj save file :mrgreen:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Monolog » 25 apr 2014, 07:47

Ih - meni CM 2001/02 neće nikad izmodit. :mrgreen:

Svaka čast novim managerima, ali ovo je nešto na čemu se odraslo. :mrgreen: Nisam skinuo samo najnoviji update, ali svakako nemam sad vremena da igram, a ukoliko skinem - valja mi se handriti sa igricom i igrati je te tako zapostaviti sve moguće i nemoguće obaveze. Taj dio ostavljam za poslije. :mrgreen:

Inače, sjećam se kad je sve krenulo, pa kako su se iskopali igrači poput Tsigalka, Madeira, Bakirciroglua, Kerra, Chiotisa, Costanza, Aghahowe, Kallstroma...

Vazda kupovao iste igrače i nakon dvije-tri sezone osvajao LP i sve moguće trofeje. :mrgreen:

Uh, igrica baš budi sjećanja. Nisam trebao ulaziti na ovu temu. :mrgreen:

Inače, veoma jednostavan menadžer, što jes' jes'. Kada je godina Copa Americe (ili Kup Konfederacija, više nisam siguran) ili SP-a, vazda moram imati nekih levata, jer posljednje dvije utakmice skoro sve budaletine iz prvog tima dobiju rane pozive i ne budu u protokolu za mečeve. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Pegi10 » 25 apr 2014, 11:59

Ako moze neko od ovih koji su vec skinuli patch da radi da mi posalje link posto sam ja skinuo ovaj za mart 2014 i sve ubacio ali od liga 5 mogu samo bundesligu da igram ako krenem da igram premier ligu i spansku ligu nece samo mi izbaci dont send zahvaljujem unaprijed
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Harrison » 25 apr 2014, 14:09

Monolog je napisao/la:Inače, veoma jednostavan menadžer, što jes' jes'. Kada je godina Copa Americe (ili Kup Konfederacija, više nisam siguran) ili SP-a, vazda moram imati nekih levata, jer posljednje dvije utakmice skoro sve budaletine iz prvog tima dobiju rane pozive i ne budu u protokolu za mečeve. :D
Eh i ja sam kasnije doso pameti, pa na pocetku sezone dovedem besplatno hrpu nekih levata kojima je istekao ugovor tako da uvijek mogu skrpiti tim. Dobra fora je i ono kad odes malo do brazilske lige, npr.do Flamenga malo pronjuskas da vidis imal kakvih dobrih, a jeftinih igraca :mrgreen: , na nepoznatim igracima ne mozes vidjeti ocjene pa mu posaljes skaute da ga prate i poslije ti jave kakve su mu ocjene i misljenje jel dobar igrac za klub.

Ko igra ovu igru bez ikakvih update, onakvu kakva jeste od proizvodjaca neka odmah dovede Crespa, taj je lud totalno, po seznoni zabija po 40 golova, a Vieira je paklen na DM, ocjene u 2.sezoni sve 20, dobar je Van Der Vaart,
a stopet naravno Nesta i Cannavaro, betoni betona. :thumbup:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Titova-Juga » 25 apr 2014, 14:27

Harrison je napisao/la:na nepoznatim igracima ne mozes vidjeti ocjene pa mu posaljes skaute da ga prate i poslije ti jave kakve su mu ocjene i misljenje jel dobar igrac za klub.

Možeš drug. Ono što treba da uradiš je kada počinješ novu igru da pored "attribute masking" klikneš (no), po defaultu stoji na (yes).
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

zivojinmiric1
Postovi: 24
Pridružen/a: 02 mar 2014, 10:57
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la zivojinmiric1 » 25 apr 2014, 20:29

Može li netko poslati u poruci link patcha i ostaloga? Hvala

Avatar
Dalam
Postovi: 266
Pridružen/a: 31 mar 2014, 17:38
Lokacija: Alpe
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Dalam » 27 apr 2014, 21:01

Ovo je igra bila, legenda, mada sam tad imo 11-12 godina ali sam je malo kasnije znao duugo igrati mada nisam imo blage veze 80posto stvari koje treba radit :D

Skida se :D,,,, sad pošto se zarazim ima žena da galami po cijeli dan :D

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Harrison » 30 apr 2014, 12:25

Titova-Juga je napisao/la:
Harrison je napisao/la:na nepoznatim igracima ne mozes vidjeti ocjene pa mu posaljes skaute da ga prate i poslije ti jave kakve su mu ocjene i misljenje jel dobar igrac za klub.

Možeš drug. Ono što treba da uradiš je kada počinješ novu igru da pored "attribute masking" klikneš (no), po defaultu stoji na (yes).
Znam za to, ali ja to nikad ne stavljam, nekako mi bolje da posaljem skaute da oni odrade posao, nekako mi ovako zanimiljivije.

Al nervira me uzasno kad igram ono svjetsko klubsko prvenstvo, jer igraci nemaju kondicije, sve im je na nekih 60-70% i vecina ih se povrijedi. Pogotovo ako jurim rezultat pa stavim da igraju na hard i pressing, onda se bas svi ispovredjuju.

Najjaci sastav na ovom manageru bez ikakvih update-a u formaciji 4-1-2-1-2 koju ja najvise volim

Buffon
J.Zanetti - Nesta - Samuel - Dede

Vieira
Seedorf - Van der Vaart

Ronaldinho

Raul - Crespo
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Dalam
Postovi: 266
Pridružen/a: 31 mar 2014, 17:38
Lokacija: Alpe
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Dalam » 30 apr 2014, 17:39

Počeo sam igrat s Derby County-em na novom patchu al ne ide, sad sam se prebacio na United pa razaram :D

Avatar
MElloo
Postovi: 13047
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la MElloo » 30 apr 2014, 20:00

Ja uzeo Racing Santander i doveo onog Tsgalkia pa nema utakmice da covjek nije dao gol :lol: Imate li jos kakvih preporuka tih jeftinih a dobrih ? :mrgreen:

Avatar
Dalam
Postovi: 266
Pridružen/a: 31 mar 2014, 17:38
Lokacija: Alpe
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Dalam » 30 apr 2014, 22:36

MElloo je napisao/la:Ja uzeo Racing Santander i doveo onog Tsgalkia pa nema utakmice da covjek nije dao gol :lol: Imate li jos kakvih preporuka tih jeftinih a dobrih ? :mrgreen:
Taj frajer je se i proslavio na račun CM 2001 :D

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Championship Manager 2001/2002

Post Postao/la Harrison » 01 maj 2014, 01:19

MElloo je napisao/la:Ja uzeo Racing Santander i doveo onog Tsgalkia pa nema utakmice da covjek nije dao gol :lol: Imate li jos kakvih preporuka tih jeftinih a dobrih ? :mrgreen:
Gdje si nasao tog Tsgalkija, ja ga trazio i nema ga nigdje. Jesi li i ti skinuo update za mart 2014?
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.