Streaming sporta (PC i Android)

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Donnie Darko,Padovan

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la JoseMourinho » 05 feb 2015, 00:27

Eh vidim da nema tema za streamove na sportskom forumu, nego se svako snalazi po raznim temama, pa reko da otvorim jednu i da Vam dam najbolje nacine, kojima mozete gledat vecinu sporta i to u super kvaliteti, tri na PC-u i jedan na Androidu.
__________________________________________________________________


PC


Prvo što Vam treba prije nego što napišem ova tri nacina je program AceStream, njega vrlo lahko možete skinuti sa stranice http://acestream.org/" onclick="window.open(this.href);return false;. Prilikon instalacije obavezno instalirajte i extenziju za browser.


1. TORRENT TV - http://torrent-tv.ru/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo je ruska stranica koja nudi veliki izbor kanala, iskreno ove ostale nisam ni gledo, al evo liste sportskih:
slika

E fazon je što dok se ne registrujete vidite samo 10-tak kanala, ali nakon registracije (jbg znam da je na ruskom, al ukljucite google translate, bar sam ja tako), dobijate ovu punu listu kanala. Kanali se koliko sam ja ufatio non-stop emituju pa tako npr. možete gledat i MNF i sl.
Takodžer sinoc su tu bile sve 4 Arene sport, kao i SK1, evo večeras ih nema, al eto nadat se da če možda i njih ubaciti pa da i to imamo u izboru.

Za dosta ovih kanala imate pregled programa klikom na kategoriju SPORT, ali npr. lahko vam je naci na BTsport i SKYSport na kojima isto ima sav moguci sport, a engleski su komentatori.
evo pregled programa npr. BTSporta 1 - http://www.locatetv.com/uk/listings/bt-sport-1" onclick="window.open(this.href);return false;
sad gore na vrhu ukucate npr. Sky Sp... i odma ce Vam pokazat te kanale, i izaberite i pogledajte šta ima na njima ili idite ovdje - http://www1.skysports.com/watch/tv-guide" onclick="window.open(this.href);return false;

Klikom na kanal on Vam se automatski pokrece u tom Magic playeru (za Chrome), a to je extenzija Acestreama onog gore. Ja iskreno vecinu sporta i gledam sad na BT-u i Sky-u ;)




2. ACESTREAM LISTA KANALA

Ukoliko ne želite da se registrujete kod rusa (način 1), gdje eto imate poredane sve kanala i nadam se tamo uskoro i ARENE+SK, veoma lahko možete gledati sve te kanala, odlaskom na ovu adresu:
http://www.livefootballol.com/acestream ... -list.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tu imate ACESTREAM linkove, samo kliknete i otvara se ACEPLAYER i gledate, neki kanali ne rade, Sportklubovi su im tu, ali nijedan ne radi, al npr. BT i SKY rade jer uzimaju od Torret-tva linkove.

Takodžer ima i SOPCAST lista kanala, al nisam je dovoljno probavo da bi rekao nešto konretnije o njoj.
http://www.livefootballol.com/sopcast-channel-list.html" onclick="window.open(this.href);return false;




3. ARENAVISION - http://arenavision.in/" onclick="window.open(this.href);return false;

Arenavision je španska stranica koja nudi prenose isto puno raznog sporta, za nju osim Acestreama možete koristiti i SopCast, a izuzetno se lagano snači na njoj. Meni bar nešto nakvalitetnije što sam gledo, bez trzanja sa vrhunskom slikom.
Kanali 1-5 su ACESTREAM, kanali 6-10 su SOPCAST, a kanal 11 je FLASH.

Pregled programa vrlo lahko možete vidjeti klikom na AGENDA, i tu če Vam pored svakog sportskog dogadjaja pisati broj kanala na kojem če prenositi. Npr.
04/02/15 20:45 CET FÚTBOL: REAL MADRID-SEVILLA (LIGA BBVA)/AV1/AV2/AV6/AV7/AV11, znači po dva AceStream i Sopcast kanala.

I onda kad se odlucite na koji čete način gledat, kliknite u vrhu na koji čete kanal.

Arene od 1 do 5 če Vam pokretati isto preko browsera, ali imate opciju klikom na crveno AQUI skroz dole desno ispod playera da otvorite u ACESTREAM playeru na vašem PC-u.
Evo pogledajte kako!

Arene od 6 do 10, ne pokreču se preko browsera (iako mogu treba neki sopcast dodatak ja ga nisam sebi instaliro), nego isto tako ispod ima crveno AQUI, ali sada kliknete na predzadnje i otvorit če vam u Sopcastu.
Evo pogledajte kako!

________________________________________________________________



To su po meni tri načina za gledanje daleko najbolja, slika je vrhunska i daleko ispred svakog flash streama, a i nekad bude pravi čejf gledati na SKY-u ili španskim kanalima neku utakmicu.
NBA bude često na BT1/ESPN gdje je prava uzivancija gledat, kao i na Arenivision gdje eto imaju svoje špance, al ipak slika je itekako kvalitetna.

Takodžer preporučio bih Vam da Acestream, malo konfigurišete da ne bi štopo, a evo uputstva po kojem sam ja radio.

http://acestreamguide.com/buffering/" onclick="window.open(this.href);return false;


Uživajte :salut: :kafa:
Zadnja izmjena: JoseMourinho, dana/u 05 feb 2015, 03:46, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la JoseMourinho » 05 feb 2015, 00:29

ANDROID

E za android ima jedan način, ali je super kvalitetan, tako da na svom mobitelu ili još bolje tabletu možete gledat sav sport.
Opet su u pitanju rusi, i vjerovatno partneri one gore stranice koju sam naveo, ali za android je to još više olakšano, pa tako i instalacija je vrlo lahka.

1. Browserom na androidu idite na stranicu - http://www.vidsoftware.ru/" onclick="window.open(this.href);return false;
Skinite ovu aplikaciju i instalirajte je (morat čete oznaciti u postavkama uredjaja da zelite instalirat aplikaciju koja nije sa playstorea tj. iz nezašticenog izvora).
2. Skinite neki player sa Play Storea, ako ga več nemate na mobitelu, ja preporučujem MX Player ili koji več hoćete.


Nakon toga prilikom prvog pokretanja aplikacije ili prvog puštanja kanala (nisam siguran koje tačno), aplikacija če sama skinut i instalirat ACESTREAM za mobitel.

Idite u kategoriju SPORT i vidjet čete opet preko 30-40 sportskih kanala, klikom na kanal pokrenut če se ACESTREAM i pitat če vas da odaberete player, Vi izaberete i gledate

:bih: :bih: :bih:

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la FaraonTM » 05 feb 2015, 00:51

Uuuu dobra tema, svaka čast :thumbup:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 06 feb 2015, 21:34

Torrent TV je vrh, odavno ga koristim.

Nego, ima li neko stream za Sport Klub? Bili su slovenski SK-ovi 1 i 2 jedno vrijeme na torrentu i nema ih vise evo. Ocajnicki mi treba za ABA ligu jer je bas nemam gdje gledati :damn:

Inace super je tema, sad sam bas razmisljao da nesto slicno otvorim i naletim na ovu :thumbup:
1946

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24572
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Goalgetter » 06 feb 2015, 22:09

Svaka cast Jose, odlican prijedlog. :thumbup: Odavno trazim ovako nesto.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21816
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Unofficialpage » 07 feb 2015, 11:51

@Jose ima li šta za iOS? :D

Gled'o sam prije preko drakule ali nije nešto kvalitetno.


Ja još gledam i preko i na balkan sport network http://www.balkansport.info/forum.php" onclick="window.open(this.href);return false; . Potrebna je registracija, nakon registracije idite na schedule i tu bude stream večinom sa domačim kanalima. Ali predstavlja problem taj što često zna biti da se neki kanal ne može gledat, mislim može ali moraš biti VIP korisnik.


Svi naši domači kanali se mogu naći na netraja.net kvaliteta nije nešto ali može poslužit.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la JoseMourinho » 07 feb 2015, 12:06

Probaj skinut aceplayer trebalo bi moći, pa idi na gore onaj spisak kanala (pod PC -2) i pokusaj pokrenut ;)

Dobar je balkansport samo me inerviraju te nekad VIP tekme, ovako mi nekako lakše i bolje :D

Avatar
Persie
Postovi: 199
Pridružen/a: 29 dec 2014, 00:03
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Persie » 11 feb 2015, 19:36

Auu ovo za android odlicna stvarka, svaka cast!

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la JoseMourinho » 11 feb 2015, 22:56

Mustuluk na android ubačene sve 4 arene, sk1 i 3, te NBA TV HD :D

Nisam palio PC mislim da je i na torrent.tv ubaceno :clap:

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Odg: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 11 feb 2015, 23:05

JoseMourinho je napisao/la:Mustuluk na android ubačene sve 4 arene, sk1 i 3, te NBA TV HD :D

Nisam palio PC mislim da je i na torrent.tv ubaceno :clap:
Kod mene na pcu nema :evil:
1946

Avatar
arelinho
Postovi: 16513
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Odg: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la arelinho » 14 feb 2015, 10:17

JoseMourinho je napisao/la:Mustuluk na android ubačene sve 4 arene, sk1 i 3, te NBA TV HD :D

Nisam palio PC mislim da je i na torrent.tv ubaceno :clap:
hvala na aplikaciji za android,ubacena sva tri SK-a samo sinoc stopalo na kecu,a ostala dva rade odlicno

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la JoseMourinho » 14 feb 2015, 10:56

arelinho je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:Mustuluk na android ubačene sve 4 arene, sk1 i 3, te NBA TV HD :D

Nisam palio PC mislim da je i na torrent.tv ubaceno :clap:
hvala na aplikaciji za android,ubacena sva tri SK-a samo sinoc stopalo na kecu,a ostala dva rade odlicno
Mora da SK nije popularan kod rusa pa slabo šalju :D

Provjerio sam i na sajtu torrent TV su ubaceni svi kanali za TV ;)

Avatar
Padovan
Postovi: 12689
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Padovan » 14 feb 2015, 20:31

Ubačeni su SK1, SK2, SK3 i AS1, AS2, AS3, AS4 na torrent-tv , ali mislim da ne rade sve, gledao sam AS4 i zakočila, evo sad pokušao ponovo neće.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la rambo16 » 15 feb 2015, 19:12

SK sinoć i danas fercera odlično
Vidio sam da su ubačene HD Arene,ali nisam probavao.

Sve u svemu,odličan sajt ;)
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21816
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Unofficialpage » 15 feb 2015, 19:18

Meni na torrent-tv.ru ledi, teško gledat. Buffering se stalno mijenja, konfigurisao sam onako kako je @jose postavio. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la FaraonTM » 15 feb 2015, 19:22

Meni na androidu sve radi ekstra :thumbup:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Nydalen
Postovi: 824
Pridružen/a: 16 avg 2014, 08:22
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Nydalen » 15 feb 2015, 19:24

Nama za iOs krompir.

Avatar
Maksuz
Postovi: 165
Pridružen/a: 14 feb 2015, 22:00
Lokacija: Osijek
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Maksuz » 16 feb 2015, 17:53

Nisam na ovom forumu pisao godinama, i sad zbog hozeta se moram vratiti :D

Prijatelju kume jel realno da ovoliko ovo steka konkretno misli na ove Ruse ili je do mene.
Neki se ne mogu uopste gledati a neki mogu odredjeni vremenski period.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24572
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Goalgetter » 16 feb 2015, 17:55

Maksuz je napisao/la:Nisam na ovom forumu pisao godinama, i sad zbog hozeta se moram vratiti :D

Prijatelju kume jel realno da ovoliko ovo steka konkretno misli na ove Ruse ili je do mene.
Neki se ne mogu uopste gledati a neki mogu odredjeni vremenski period.
I u mene je isto tako. Juce npr. probavao da gledam Juve-Cesnea na AS4, nije mi nikako moglo pokrenuti.

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Streaming sporta (PC i Android)

Post Postao/la Frankie » 16 feb 2015, 19:27

Meni je sve super, jedino malo uspori net dok je ukljucen stream, ali je ok.

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.