FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59748
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 16 nov 2024, 22:24

bhsport je napisao/la:
16 nov 2024, 22:21
Nisam to upratio, sta je uradio?

https://radiosa.rajevo.ba/sport/nogomet ... icu/541126
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 16 nov 2024, 23:40

Da se nadovezem gore, drzati Zuju i Kozarica blizu je apsurd teski.
Fk Željezničar.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15091
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 16 nov 2024, 23:53

mavi je napisao/la:
16 nov 2024, 20:19
braco je napisao/la:
16 nov 2024, 20:02
Virtu4l je napisao/la:
16 nov 2024, 19:16
Uf, Camaj bi nam legao k'o Đipketu šamar.
De nek' neko šapne Rahimiću :mrgreen:
Ne Rahimiću, ne, možda Zebi... :(
To je najmanji problem trenutno
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Merhaba
Postovi: 1512
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 17 nov 2024, 01:33

Tek sam sad malo pogledao sastav Crne Gore(nek je vjecna!) i ne mogu da vjerujem da Boljevic nije pozvan. Sto vjerovatno se poklapa sa postom da je u pitanju menadzerska repka, slicna nasoj. Znaci zovne Camaja koji je u duplo slabijoj formi u drugoj ligi Mađarske! Sa godinama su tu negdje. Ovaj mali iz Vojvodine je mlad pa hajde, ali i za njega je naš Aleksandar izmislio fudbal i malisa nije redovan. Smjesno porediti Camaja i Boljevica. Osim trenutno puno bolje forme i vise odigranih minuta i ako ima utakmicu manje, Boljevic je igrac sa velikim iskustvom ino igranja u odlicnim klubovima, onda prosao je tu famoznu skolu fudbala holandije i Standard je za njega dao 2,2 miliona eura prije 5 godina. Zaista mi nije jasno sto nije na spisku CG evo iznervirao sam se zbog nepravde i sto sam ikako procitao ovo. Također ako neko misli da je ova **** Kisvarda mađarica bolja od Željezničara je lud ili da je kvalitetnija druga liga od naše Premijer lige.
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 1300
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 17 nov 2024, 15:54

Mačić danas odigrao ključnu ulogu u preokretu Stupčanice.

NoDi80
Postovi: 18947
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 17 nov 2024, 16:12

muharemovicdzelo je napisao/la:
17 nov 2024, 15:54
Mačić danas odigrao ključnu ulogu u preokretu Stupčanice.
Tu je i junior Zeljeznicara Ali Pasic (19) lijevi bek koji redovno igra u prvih 11 prvoplasirane Stupcanice
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 17 nov 2024, 17:03

irfo je napisao/la:
16 nov 2024, 23:53
mavi je napisao/la:
16 nov 2024, 20:19
braco je napisao/la:
16 nov 2024, 20:02


De nek' neko šapne Rahimiću :mrgreen:
Ne Rahimiću, ne, možda Zebi... :(
To je najmanji problem trenutno
Znam ja da je to sekundarna stvar trenutno, mane rapa, a nema Badzaka ni para od transfera.
Ali, dobro, ima onaj mali PRcic što je otjerao Badžaka, nek se njemu obrate oko finansijskih stvari.
Ipak je on tu duže i veći Zeljovac od Badzaka.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 1300
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 17 nov 2024, 17:24

mavi je napisao/la:
17 nov 2024, 17:03
Ali, dobro, ima onaj mali PRcic što je otjerao Badžaka, nek se njemu obrate oko finansijskih stvari.
Ipak je on tu duže i veći Zeljovac od Badzaka.
Još jedna pametnica koja vedri i oblači klubom, normalno, sa prijateljem Sijerčićem.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 17 nov 2024, 17:32

Badzak je ogromne stvari uradio za Zelju, ali ne ide da se igra football managera, da se dovode igraci koje ne zeli strucni stab, zar to nije zavrsena tema?
Fk Željezničar.

Avatar
Merhaba
Postovi: 1512
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 17 nov 2024, 17:43

Pablo11 je napisao/la:
17 nov 2024, 17:32
Badzak je ogromne stvari uradio za Zelju, ali ne ide da se igra football managera, da se dovode igraci koje ne zeli strucni stab, zar to nije zavrsena tema?
Slazem se ne treba se mjesati u rad SS i eto Badzak je otisao, a ovu dvojicu treba otjerati, Cernicu i slicne korove. Ne dopustiti im da odu sami nego ih otjerati, svakako kruze price da su batine u igri :njanjanja: Neka imena se ne smiju spominjati, pogotovo ne iz usta jazavaca.
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 17 nov 2024, 18:07

Merhaba je napisao/la:
17 nov 2024, 17:43
Pablo11 je napisao/la:
17 nov 2024, 17:32
Badzak je ogromne stvari uradio za Zelju, ali ne ide da se igra football managera, da se dovode igraci koje ne zeli strucni stab, zar to nije zavrsena tema?
Slazem se ne treba se mjesati u rad SS i eto Badzak je otisao, a ovu dvojicu treba otjerati, Cernicu i slicne korove. Ne dopustiti im da odu sami nego ih otjerati, svakako kruze price da su batine u igri :njanjanja: Neka imena se ne smiju spominjati, pogotovo ne iz usta jazavaca.
Zanimljivo je kako se uvijek na pauzama i kad nas krene, krenu velicati neki ili pljuvati, uzasno.
Fk Željezničar.

Blues1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 02 nov 2015, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blues1921 » 17 nov 2024, 18:33

A koliko li su ti "veliki" Zeljovci tom istom Zelji halalili para, ili rekli za pozajmice da se vrate kad klub bude sposoban da redovno izmiruje sve obaveze? Cernice, Sijercici, i ini... Pitam za jarana.
Sarajevski Željezničar.

lexluthor
Postovi: 32
Pridružen/a: 28 apr 2024, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lexluthor » 17 nov 2024, 20:12

muharemovicdzelo je napisao/la:
17 nov 2024, 17:24
mavi je napisao/la:
17 nov 2024, 17:03
Ali, dobro, ima onaj mali PRcic što je otjerao Badžaka, nek se njemu obrate oko finansijskih stvari.
Ipak je on tu duže i veći Zeljovac od Badzaka.
Još jedna pametnica koja vedri i oblači klubom, normalno, sa prijateljem Sijerčićem.
Pisete zlonamjerno i jedan i drugi. Ovo sam sam random citirao ali generalno pisete lazi, po necijem nalogu ili ste sami ti za koje agitujete.

Ljude koji spominjete ne da nisu uradili te stvari i ne rade nego se bore protiv tih stvari za koje ih optuzujete. Vama na obraz. Samo da se zna nece vam proci. Jedinstvo je vece nego ikad (nije moja proizvoljna teza nego cinjenica koja se vidi na terenu jer na terenu se na kraju sve manifestuje,tj. atmosfera u ekipi)

Bekric, badzak dzafic. Nece biti vise nikad dio fudbalskog kluba zeljeznicar. Oni su prvije svega losi ljudi, a usput su se dokazali kao jako nesposobni i stetni za klub! Dzafic je svoje sposobnosti dokazao na 80 metara pruge koju nije u stanju obnoviti 2 mjeseca.

Bekric gaji neku nadu i okolo i dan danas prilazi igracima i govori im da nista ne dogovaraju s ovim trenutnim ljudima obecavajuci im neke svoje bolje varijante. Odatle i njegovo silno forsiranje po drustvenim mrezama gdje postavlja stare slike iz plavog salona ili sa stadiona, da se stekne dojam da se on za nesto jos uvijek pita, medjutim stvara maglu koja ce veoma brzo da se rasprsi.

Uglavnom, pamet u glavu dragi Željovci, Željo ce uvijek biti mamac samo nekom iz ljubavi i strasti a drugima radi koristi. Lako se prepozna ;)

ManijakDo
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 avg 2024, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakDo » 17 nov 2024, 20:38

lexluthor je napisao/la:
17 nov 2024, 20:12
muharemovicdzelo je napisao/la:
17 nov 2024, 17:24
mavi je napisao/la:
17 nov 2024, 17:03
Ali, dobro, ima onaj mali PRcic što je otjerao Badžaka, nek se njemu obrate oko finansijskih stvari.
Ipak je on tu duže i veći Zeljovac od Badzaka.
Još jedna pametnica koja vedri i oblači klubom, normalno, sa prijateljem Sijerčićem.
Pisete zlonamjerno i jedan i drugi. Ovo sam sam random citirao ali generalno pisete lazi, po necijem nalogu ili ste sami ti za koje agitujete.

Ljude koji spominjete ne da nisu uradili te stvari i ne rade nego se bore protiv tih stvari za koje ih optuzujete. Vama na obraz. Samo da se zna nece vam proci. Jedinstvo je vece nego ikad (nije moja proizvoljna teza nego cinjenica koja se vidi na terenu jer na terenu se na kraju sve manifestuje,tj. atmosfera u ekipi)

Bekric, badzak dzafic. Nece biti vise nikad dio fudbalskog kluba zeljeznicar. Oni su prvije svega losi ljudi, a usput su se dokazali kao jako nesposobni i stetni za klub! Dzafic je svoje sposobnosti dokazao na 80 metara pruge koju nije u stanju obnoviti 2 mjeseca.

Bekric gaji neku nadu i okolo i dan danas prilazi igracima i govori im da nista ne dogovaraju s ovim trenutnim ljudima obecavajuci im neke svoje bolje varijante. Odatle i njegovo silno forsiranje po drustvenim mrezama gdje postavlja stare slike iz plavog salona ili sa stadiona, da se stekne dojam da se on za nesto jos uvijek pita, medjutim stvara maglu koja ce veoma brzo da se rasprsi.

Uglavnom, pamet u glavu dragi Željovci, Željo ce uvijek biti mamac samo nekom iz ljubavi i strasti a drugima radi koristi. Lako se prepozna ;)
Jos jedan propuh od posta. Pise nesto a nista nije rekao.

Avatar
Valter
Postovi: 1201
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 17 nov 2024, 22:07

Nije problem propuh od posta, problem je propuh u glavi. Koja je poenta pojavljivati se sa novim nikovima a budes banovan opet, i opet, i opet i ...
A zašto propuh u glavi, pa lako te prepoznaju. Malo inteligentnije se zamaskiraj.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 1300
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 17 nov 2024, 22:37

lexluthor je napisao/la:
17 nov 2024, 20:12
Pisete zlonamjerno i jedan i drugi. Ovo sam sam random citirao ali generalno pisete lazi, po necijem nalogu ili ste sami ti za koje agitujete.

Ljude koji spominjete ne da nisu uradili te stvari i ne rade nego se bore protiv tih stvari za koje ih optuzujete. Vama na obraz. Samo da se zna nece vam proci. Jedinstvo je vece nego ikad (nije moja proizvoljna teza nego cinjenica koja se vidi na terenu jer na terenu se na kraju sve manifestuje,tj. atmosfera u ekipi)

Bekric, badzak dzafic. Nece biti vise nikad dio fudbalskog kluba zeljeznicar. Oni su prvije svega losi ljudi, a usput su se dokazali kao jako nesposobni i stetni za klub! Dzafic je svoje sposobnosti dokazao na 80 metara pruge koju nije u stanju obnoviti 2 mjeseca.

Bekric gaji neku nadu i okolo i dan danas prilazi igracima i govori im da nista ne dogovaraju s ovim trenutnim ljudima obecavajuci im neke svoje bolje varijante. Odatle i njegovo silno forsiranje po drustvenim mrezama gdje postavlja stare slike iz plavog salona ili sa stadiona, da se stekne dojam da se on za nesto jos uvijek pita, medjutim stvara maglu koja ce veoma brzo da se rasprsi.

Uglavnom, pamet u glavu dragi Željovci, Željo ce uvijek biti mamac samo nekom iz ljubavi i strasti a drugima radi koristi. Lako se prepozna ;)
Ja ne pišem ništa što nije provjereno. Uostalom ima još ljudi koji mogu reći šta o tome, ne morate mene slušati. Ja što napišem, stojim iza toga, u bilo koje doba dana i noći sam spreman sjesti sa bilo kim i pričati o tome. Znam ja puno toga, o čemu se ne priča i o čemu se ne treba pričati.

Hoćeš reći da Cernica nije poslao saopštenje, SAM, ne ispred kluba, skupštine, UO, nego lično on sam gdje je rekao da klub ne dijeli mišljenje Trbonje? Hoćeš mi reći da nisu oborili prijedlog na online sjednici i da se nije desilo ono o čemu sam pisao?

Možeš slobodno pronaći šta sam ja pisao o Badžaku, Bekriću i Džafiću i moje mišljenje o njima. I danas dijelim isto mišljenje, ništa se nije promijenilo.

A zbog gluposti napadate momka, znamo da je bilo nesuglasica na relaciji Muhamedagić-Badžak, još onda kada je Muhamedagić pisao detalje skupštine na facebooku. Bilo je i sada opet. Momak ništa nije slagao, ostali smo kratki sa parama jer nema Badžaka da uleti, nema budžetskih para nakon što su politički subjekti napustili UO. Ne kontam šta tu nije tačno?

Da ne bude zabune, ne branim Badžaka, zbog nemira i nesuglasica koje su nastale zbog njega i ljudi okupljenih oko njega, bolje je da se distancira od kluba.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 18 nov 2024, 01:28

lexluthor je napisao/la:
17 nov 2024, 20:12
muharemovicdzelo je napisao/la:
17 nov 2024, 17:24
mavi je napisao/la:
17 nov 2024, 17:03
Ali, dobro, ima onaj mali PRcic što je otjerao Badžaka, nek se njemu obrate oko finansijskih stvari.
Ipak je on tu duže i veći Zeljovac od Badzaka.
Još jedna pametnica koja vedri i oblači klubom, normalno, sa prijateljem Sijerčićem.
Pisete zlonamjerno i jedan i drugi. Ovo sam sam random citirao ali generalno pisete lazi, po necijem nalogu ili ste sami ti za koje agitujete.

Ljude koji spominjete ne da nisu uradili te stvari i ne rade nego se bore protiv tih stvari za koje ih optuzujete. Vama na obraz. Samo da se zna nece vam proci. Jedinstvo je vece nego ikad (nije moja proizvoljna teza nego cinjenica koja se vidi na terenu jer na terenu se na kraju sve manifestuje,tj. atmosfera u ekipi)

Bekric, badzak dzafic. Nece biti vise nikad dio fudbalskog kluba zeljeznicar. Oni su prvije svega losi ljudi, a usput su se dokazali kao jako nesposobni i stetni za klub! Dzafic je svoje sposobnosti dokazao na 80 metara pruge koju nije u stanju obnoviti 2 mjeseca.

Bekric gaji neku nadu i okolo i dan danas prilazi igracima i govori im da nista ne dogovaraju s ovim trenutnim ljudima obecavajuci im neke svoje bolje varijante. Odatle i njegovo silno forsiranje po drustvenim mrezama gdje postavlja stare slike iz plavog salona ili sa stadiona, da se stekne dojam da se on za nesto jos uvijek pita, medjutim stvara maglu koja ce veoma brzo da se rasprsi.

Uglavnom, pamet u glavu dragi Željovci, Željo ce uvijek biti mamac samo nekom iz ljubavi i strasti a drugima radi koristi. Lako se prepozna ;)
Malo su se zeznuli, previse su ofirni sa ovim, ali ne ide ko prije, to ne mogu da shvate.
Fk Željezničar.

Avatar
braco
Postovi: 8385
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 nov 2024, 10:37

braco je napisao/la:
10 nov 2024, 16:33
braco je napisao/la:
04 nov 2024, 08:35

GOŠK - Željezničar 16.09.2024. (ponedjeljak) - pobjeda
Željezničar - Zrinjski 21.09.2024 (subota) - poraz
Sarajevo - Željezničar 25.09.2024. (srijeda) - remi
Željezničar - Posušje 29.09.2024. (nedjelja) - pobjeda
Borac - Željezničar 5./6. 10. 2024. (subota/nedjelja) - odgođeno

Jedini razočaravajući rezultat hajmo reći je bio protiv Zrinjskog kući, ovo ostalo su dobri rezultati, tako da možemo reći da smo korektno apsolvirali ovaj dio prvenstva.

Hajmo sad pogađati za raspored do naredne novembarske reprezentativne pauze:

Borac - Željezničar 20.10.2024. - poraz

Željezničar - Radnik Bijeljina 2.6/27.10.2024. - pobjeda

Leotar - Željezničar (Kup BiH) 30.10.2024. (srijeda) - pobjeda

Široki Brijeg - Željezničar 2./3.11.2024. - pobjeda

Željezničar - Velež 9./10.11.2024. - pobjeda

Konačno da sumiramo - odlična 2 mjeseca iza nas. :bow:

Porazi protiv Borca u gostima i Zrinjskog kući, bod na Koševu i ostalo sve pobjedili. :thumbup:
Red je i da prognoziramo finalni dio rasporeda jesenje polusezone, koliko bodova očekujete?

Igman - Željezničar 22.11.2024. (petak)

Željezničar - Sloboda 30.11.2024. (subota)

Sloga - Željezničar 4.12.2024. (srijeda)

Željezničar - GOŠK 7./8. 12.2024. (subota/nedjelja)

Danielagger44
Postovi: 26
Pridružen/a: 24 mar 2024, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Danielagger44 » 18 nov 2024, 16:12

Merhaba je napisao/la:
17 nov 2024, 01:33
Tek sam sad malo pogledao sastav Crne Gore(nek je vjecna!) i ne mogu da vjerujem da Boljevic nije pozvan. Sto vjerovatno se poklapa sa postom da je u pitanju menadzerska repka, slicna nasoj. Znaci zovne Camaja koji je u duplo slabijoj formi u drugoj ligi Mađarske! Sa godinama su tu negdje. Ovaj mali iz Vojvodine je mlad pa hajde, ali i za njega je naš Aleksandar izmislio fudbal i malisa nije redovan. Smjesno porediti Camaja i Boljevica. Osim trenutno puno bolje forme i vise odigranih minuta i ako ima utakmicu manje, Boljevic je igrac sa velikim iskustvom ino igranja u odlicnim klubovima, onda prosao je tu famoznu skolu fudbala holandije i Standard je za njega dao 2,2 miliona eura prije 5 godina. Zaista mi nije jasno sto nije na spisku CG evo iznervirao sam se zbog nepravde i sto sam ikako procitao ovo. Također ako neko misli da je ova **** Kisvarda mađarica bolja od Željezničara je lud ili da je kvalitetnija druga liga od naše Premijer lige.


Realno gledano nama možda ne bi ni odgovaralo da imamo igrače u repkama makar ne trenutno. Ni Bosna ni Cg su katastrofa tako da bi utjecalo i psihicki i fizicki na naše igrače.
A i riskirali bi neku povredu, a kakve smo srece prvi mesar bi slomio Boljevica.

Avatar
CentarsutNaClanak921
Postovi: 404
Pridružen/a: 08 okt 2020, 10:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CentarsutNaClanak921 » 18 nov 2024, 20:49

braco je napisao/la:
18 nov 2024, 10:37

Red je i da prognoziramo finalni dio rasporeda jesenje polusezone, koliko bodova očekujete?

Igman - Željezničar 22.11.2024. (petak)

Željezničar - Sloboda 30.11.2024. (subota)

Sloga - Željezničar 4.12.2024. (srijeda)

Željezničar - GOŠK 7./8. 12.2024. (subota/nedjelja)
Protiv GOŠK-a je 09.12. u 18h. Fali ti i Zrinjski 14.12. u Mostaru.

Mora se samo umrijeti, ali zaista do Zrinjskog mora biti 4/4. Na Bijelom nek nam Bog dadne kako smo zaslužili.
Zašto je sve u čemu smo mi, u čemu je Željo, uvijek tako teško?
- Zato što ako se nisi napatio, kao da nisi ni dobio!

FK Pivopije
SS.ba Kup 🏆
SS.ba Superkup 🏆
SS.ba 3. liga 🏆

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ELDIABLO20, SamoTi4000 i 34 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []