FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Begonja
Postovi: 631
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Begonja » 08 apr 2011, 19:51

nasborik je napisao/la:Ma neka je kod vas velika multietničnost, do ste i dokazali pjevajući UBIJ ČETNIKA, UBIJ SRBINA, udaranjem golmana Slavije šakom u glavu pred tv kamerama. Dakle, da se ne lažemo, ovakvih ispada ima gotovo na svim stadionima!
Pa isto bi bio udaren i golman Čelika. To nema nikakve veze sa golmanovom nacionalnosti.

Avatar
nedaTM
Postovi: 197
Pridružen/a: 06 apr 2011, 22:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nedaTM » 08 apr 2011, 20:21

nasborik je napisao/la:Ma neka je kod vas velika multietničnost, do ste i dokazali pjevajući UBIJ ČETNIKA, UBIJ SRBINA, udaranjem golmana Slavije šakom u glavu pred tv kamerama. Dakle, da se ne lažemo, ovakvih ispada ima gotovo na svim stadionima!
to za golmana Slavije je uradio pojedinac, na pojedince se nemoze uticati, ali na siru zajednicu svakako moze, a bio je klip nekad na stranici radija slobodna evropa o reportazi utakmcie finala kupa zeljo-borac i kako je ta tekma bila za primjer da sve moze proci bez incidenata cak i onda kad se kup koji se toliko zelio izgubi na svom stadionu ( igraci Borca su bili ispraceni apauzom ), a to da se pjevalo ubi cetnika to jeste, ali ubi srbina se nikad nije pjevalo niti ce se ikad i pjevati, da malo bolje pogledas pola Zeljinog tima sacinjavaju momci srpske nacionalnosti... prema tome tisu misu, a nadam se da svi znamo razliku izmedju cetnika i srbina...
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

Avatar
VAM
Postovi: 637
Pridružen/a: 02 mar 2011, 20:55
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VAM » 08 apr 2011, 20:28

BlueIsTheColor je napisao/la:
zlaya_tm87 je napisao/la:
Hawking je napisao/la:Ako me sjećanje ne vara poslednje dvije tekme sa Sarajevom kući nismo dobili,prošle sezone su nas dobili 1-o i nismo uzeli jesenju titulu,predprošle je bilo 0-0 ako me sjećanje dobro služi (Puzi pogodio prečku).
U jesenjem dijelu sezone svi znamo šta je bilo i kako su naši momci prošli u Sarajevu,ajmo da im vratimo na jedan kulturan način a to je smo pjesma čitavog stadiona i zato sutra čim krene bilo koja pjesma protiv Sarajeva,muslimana i ostalo da svi pjevamo bez obzira na kojoj se tribini nalazili.
Lešinari će znati kako to treba odraditi,samo ih treba pratiti.


Ovo je jedan od postova sa onog anam foruma... inače im se golman zove Asmir Avdukić...

Sorry za off, morao sam...
ma ja, sve pjevaju protiv muslimana, a 'vamo uzimaju pjesme od Dine Merlina :lol:
Ma sto te cudi ba? Pa vidis i sam recenice? ...i zato sutra čim krene bilo koja pjesma protiv Sarajeva,muslimana i ostalo da svi pjevamo... znaci ne da navijaju za Borac, vec da navijaju protv Sarajeva i muslimana... sve ti govori o njegovom mentalnom sklopu... cast izuzecima kojih ne sumnjam da ima... znaci vecini je glavni razlog odlaska na sutrasnju utakmicu navijanje protiv Sarajeva... hajd to ok, to mogu i da razumijem, ali cuj protiv muslimana :o sad je pitanje gdje su pravi navijaci Borca od prije rata, a svi znamo kakva je bila etnicka podjela u BL... vecina tih muslimana protiv kojih oni navijaju je i napravila njihovu navijacku skupinu i ucestvovala u izradnji kluba kroz godine... navijaju protiv muslimana, a musliman im je na golu i imaju muslimana u upravi i pritom, oni ne obracaju paznju na to dal ce to ovima smetati ili ne... njihov glavni cilj je antimuslimanstvo... prosle godine pjevaju "ubij turcina" kada je na zemlji bio Srdjan Savic, a i ne mogu da shvate kako mi kao "muslimanski" navijaci mozemo da skandiramo Milanu, Lazaru, Mirku itd... e tu je razlika izmedju njih i nas... vecina ovih sada "velikih" Banjalucana je masa koja je u ratu se sjatila u seher Banjaluku, koju prije nisu mogli gledati ni na TV-u, jer nisu imali prijema na TV-u ili samog TV-a u tim svojim zabitima...
Mogu oni sad doci i pricati sta hoce, bacati gluposti, djetinjaste sale i nebuloze, ali mi smo i u porazu ostali veliki... prije svega kup prosle godine i njihovi igraci su dobili aplauz... sta bi bilo da je obratno prosudite sami, a gledajuci ove izjave i najave navijanja i nisam bas optimista da bi i nasi prosli isto u BL... ionako se sve vidjelo i sada u Sirokom i prosle godine u kupu u zapadnom Mostaru... zbog toga mi je drago sto sam na tribini sa ljudima koji znaju sportski cestitati protivniku i u tome se ogleda snaga i moc... naravno u svakom zitu ima kukolja, pa tako i kod nas na tribini, ali mi je drago da su takvi velika manjina...
Pozdrav iskrenim i realnim navijacima Borca koji iskreno navijaju za svoj klub, neka se ne ljute, jer mi nije bila namjera da njih vrijedjam, a oni koji se nadju uvrijedjeni ovim mojim postom nek stanu malo, kad su sami sa sobom i nek se preispitaju dal su oni uopste ljudi ili sta su vec... jer dok je takvih ova nasa drzava i sve njene strukture i jesu gdje jesu sad...
NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA!
samo mala ispravka.ima u tvom postu dosta istine,međutim ima i nesto na sta cu ti skrenuti paznju,obzirom da bih rekao da si covjek koji misli da poznaje materiju
1.sam sebi glupo zvučim,ali tadasnje vulturese nisu osnovali muslimani.bilo ih je(mislim da se edo zvao jedan od momaka iz vrha grupe),ali su u samom vrhu bili greba,končar,dragić,sina,bio je i ismar,dzenan,dakle multi
2.proslogodisnje skandiranje ubij turcina,(ne opravdavam to,mada mi nesto nije smetalo ni na kosevu kad je izbila frka s redarima ono ubij srbina,to mi nekako dođe kao navijacki klise :D )se odnosila na amara koji je upravo izlazio jer je dobio crveni,cisto da ne ispadne da se skandiralo srbinu :)
3.tvrdis da ste veliki i u porazu.hm...onomad kad ste izgubili od slobode i vec dobrim djelom ispali iz trke za titulu vas direktor poziva na prekid prvenstva,obrazlazuci kako nema potrebe vise igrati jer je "i onako nastala suspenzija".međutim pobjeda u trebinju vas vraca u igru,i diškan se vise ne oglasava...
navijackih prepucavanja je uvijek bilo i biće,ne moze se selektovati ko je kakav,pjevalo se i o juznoj strani i islamu,i o prvi uz pomoć vlaha,tako da je malo degutantno da ostale stavljas na jednu,ruzniju stranu,a "svoje"proglasavas svetcima...ziv bio
Republika Srpska le,Borac dolazi iz nje,za nju bori se i pobjeđuje,Borac Banjaluka le ale... Naš klub, naš grad,samo nama pripada,samo Borac u Evropi neka Srpskom odzvanja...

Avatar
Budi sam na ulici
Postovi: 116
Pridružen/a: 01 mar 2011, 23:08

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Budi sam na ulici » 08 apr 2011, 20:47

Moze li mi neko pomoci gdje na ovom forumu da nadjem temu FK Zeljeznicar?
KONTRA MRAKU,KONTRA SILI!!

Avatar
AmanijakzO
Postovi: 351
Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
Lokacija: Kopenhagen, Danska.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AmanijakzO » 08 apr 2011, 20:50

Budi sam na ulici je napisao/la:Moze li mi neko pomoci gdje na ovom forumu da nadjem temu FK Zeljeznicar?
Izvoli: http://sportsport.ba/forum/viewtopic.ph ... tart=17660
:lol:

Avatar
Hawking
Postovi: 1489
Pridružen/a: 04 mar 2011, 17:30
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hawking » 08 apr 2011, 20:55

AmanijakzO je napisao/la:
Budi sam na ulici je napisao/la:Moze li mi neko pomoci gdje na ovom forumu da nadjem temu FK Zeljeznicar?
Izvoli: http://sportsport.ba/forum/viewtopic.ph ... tart=17660
:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!

Glory glory Man United!

UPS
Postovi: 1582
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UPS » 08 apr 2011, 21:05

Imate li kakvih informacija oko slovenaca? Ja sam danas cuo da su se povukli iz projekta za vas stadion :?: nisam bio ovih dana tu pa ne znam je li se sta pisalo o tome? Je li bilo ista u medijima?

Avatar
RagazziDelSud
Postovi: 254
Pridružen/a: 20 jul 2010, 14:29
Lokacija: Yugo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RagazziDelSud » 08 apr 2011, 21:17

Zna li neko kada igramo finale kupa,i gdje igramo prvu utakmicu ?
Posuđujte novac od pesimista – oni ne očekuju da im ga vratite.

Avatar
Hawking
Postovi: 1489
Pridružen/a: 04 mar 2011, 17:30
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hawking » 08 apr 2011, 21:19

RagazziDelSud je napisao/la:Zna li neko kada igramo finale kupa,i gdje igramo prvu utakmicu ?
http://www.fkzeljeznicar.ba/vijesti/prv ... ani-plavih
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!

Glory glory Man United!

Avatar
nedaTM
Postovi: 197
Pridružen/a: 06 apr 2011, 22:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nedaTM » 08 apr 2011, 21:29

za ove "nadarene" iz BL
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 08 apr 2011, 21:34

"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9535
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bianconeri1988 » 08 apr 2011, 21:44

A što niko ne piše o prijateljskoj utakmici između Stručnog štaba FK Željezničara pojačanog Mešom Baždarevićem i navijača Manijaka!? :D

Uništili ih Amar i co 10:6 :D
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Begonja
Postovi: 631
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Begonja » 08 apr 2011, 21:51

UPS je napisao/la:Imate li kakvih informacija oko slovenaca? Ja sam danas cuo da su se povukli iz projekta za vas stadion :?: nisam bio ovih dana tu pa ne znam je li se sta pisalo o tome? Je li bilo ista u medijima?
Povukli su se.



Dok si sinoć sanjao :D

Chelsea_CBH
Postovi: 440
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Chelsea_CBH » 08 apr 2011, 22:25

Evo jedan wallpaper od mene za obljetnicu osnutka NK Željezničara:

slika
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

patkica
Postovi: 130
Pridružen/a: 13 apr 2010, 21:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la patkica » 08 apr 2011, 22:38

Nije Bitno je napisao/la:slika
:lol: :lol: :lol:


al' zamalo :lol: :lol:
steta

luckyh
Postovi: 67
Pridružen/a: 25 jan 2011, 20:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la luckyh » 08 apr 2011, 23:06

nedaTM je napisao/la:za ove "nadarene" iz BL
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
e pa nadareni nadam se da nisi ovo preskocio :
Na web sajtu Manijaka vođe navijača svoje pristalice prije svega pozivaju da se na stadionu uzdrže od nacionalizma i huliganstva.
ali dobro kod svakog je tako,uzivajte jos par kola u snovima o duploj tituli.pozdrav

Avatar
izzo
Postovi: 776
Pridružen/a: 24 sep 2010, 02:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la izzo » 08 apr 2011, 23:10

luckyh je napisao/la:
nedaTM je napisao/la:za ove "nadarene" iz BL
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
e pa nadareni nadam se da nisi ovo preskocio :
Na web sajtu Manijaka vođe navijača svoje pristalice prije svega pozivaju da se na stadionu uzdrže od nacionalizma i huliganstva.
ali dobro kod svakog je tako,uzivajte jos par kola u snovima o duploj tituli.pozdrav
Nemoj nam Boga ti uskracivati i to pravo, da se nadamo titulu...imamo pravo da se nadamo, to nam ne možeš zabraniti i to je naša stvar... i popusti više sa tim istim pricama svaki put.

Avatar
nedaTM
Postovi: 197
Pridružen/a: 06 apr 2011, 22:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nedaTM » 08 apr 2011, 23:12

luckyh je napisao/la:
nedaTM je napisao/la:za ove "nadarene" iz BL
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
e pa nadareni nadam se da nisi ovo preskocio :
Na web sajtu Manijaka vođe navijača svoje pristalice prije svega pozivaju da se na stadionu uzdrže od nacionalizma i huliganstva.
ali dobro kod svakog je tako,uzivajte jos par kola u snovima o duploj tituli.pozdrav
da i? na stadionu se nikad i nikad nece skandirati ubij srbina il ubij hrvata.... i to je logicno da je stav grupe odnosno sire zajednice takav da pokusaju sprijecit neki eventualni izgred od neodgovornih pojedinaca, kojih ima svugdje i kojih ce uvijek biti, ali je razlika izmedju pojedinaca i sire zajednice ( grupe )
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 22575
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Devil » 08 apr 2011, 23:20

[youtube][/youtube]

Lutajuci po youtube nasao sam ovaj klip,mozda je i bio ali nije zgoreg opet postaviti.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Begonja
Postovi: 631
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Begonja » 08 apr 2011, 23:25

Devil je napisao/la:
Lutajuci po youtube nasao sam ovaj klip,mozda je i bio ali nije zgoreg opet postaviti.
Bolji je onaj sa Pavlovićem na golu protiv evropskog prvaka Zvezde.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 12tiigrac21 i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []