Pa isto bi bio udaren i golman Čelika. To nema nikakve veze sa golmanovom nacionalnosti.nasborik je napisao/la:Ma neka je kod vas velika multietničnost, do ste i dokazali pjevajući UBIJ ČETNIKA, UBIJ SRBINA, udaranjem golmana Slavije šakom u glavu pred tv kamerama. Dakle, da se ne lažemo, ovakvih ispada ima gotovo na svim stadionima!
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
to za golmana Slavije je uradio pojedinac, na pojedince se nemoze uticati, ali na siru zajednicu svakako moze, a bio je klip nekad na stranici radija slobodna evropa o reportazi utakmcie finala kupa zeljo-borac i kako je ta tekma bila za primjer da sve moze proci bez incidenata cak i onda kad se kup koji se toliko zelio izgubi na svom stadionu ( igraci Borca su bili ispraceni apauzom ), a to da se pjevalo ubi cetnika to jeste, ali ubi srbina se nikad nije pjevalo niti ce se ikad i pjevati, da malo bolje pogledas pola Zeljinog tima sacinjavaju momci srpske nacionalnosti... prema tome tisu misu, a nadam se da svi znamo razliku izmedju cetnika i srbina...nasborik je napisao/la:Ma neka je kod vas velika multietničnost, do ste i dokazali pjevajući UBIJ ČETNIKA, UBIJ SRBINA, udaranjem golmana Slavije šakom u glavu pred tv kamerama. Dakle, da se ne lažemo, ovakvih ispada ima gotovo na svim stadionima!
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987
Re: FK Željezničar
samo mala ispravka.ima u tvom postu dosta istine,međutim ima i nesto na sta cu ti skrenuti paznju,obzirom da bih rekao da si covjek koji misli da poznaje materijuBlueIsTheColor je napisao/la:Ma sto te cudi ba? Pa vidis i sam recenice? ...i zato sutra čim krene bilo koja pjesma protiv Sarajeva,muslimana i ostalo da svi pjevamo... znaci ne da navijaju za Borac, vec da navijaju protv Sarajeva i muslimana... sve ti govori o njegovom mentalnom sklopu... cast izuzecima kojih ne sumnjam da ima... znaci vecini je glavni razlog odlaska na sutrasnju utakmicu navijanje protiv Sarajeva... hajd to ok, to mogu i da razumijem, ali cuj protiv muslimanazlaya_tm87 je napisao/la:ma ja, sve pjevaju protiv muslimana, a 'vamo uzimaju pjesme od Dine MerlinaHawking je napisao/la:Ako me sjećanje ne vara poslednje dvije tekme sa Sarajevom kući nismo dobili,prošle sezone su nas dobili 1-o i nismo uzeli jesenju titulu,predprošle je bilo 0-0 ako me sjećanje dobro služi (Puzi pogodio prečku).
U jesenjem dijelu sezone svi znamo šta je bilo i kako su naši momci prošli u Sarajevu,ajmo da im vratimo na jedan kulturan način a to je smo pjesma čitavog stadiona i zato sutra čim krene bilo koja pjesma protiv Sarajeva,muslimana i ostalo da svi pjevamo bez obzira na kojoj se tribini nalazili.
Lešinari će znati kako to treba odraditi,samo ih treba pratiti.
Ovo je jedan od postova sa onog anam foruma... inače im se golman zove Asmir Avdukić...
Sorry za off, morao sam...sad je pitanje gdje su pravi navijaci Borca od prije rata, a svi znamo kakva je bila etnicka podjela u BL... vecina tih muslimana protiv kojih oni navijaju je i napravila njihovu navijacku skupinu i ucestvovala u izradnji kluba kroz godine... navijaju protiv muslimana, a musliman im je na golu i imaju muslimana u upravi i pritom, oni ne obracaju paznju na to dal ce to ovima smetati ili ne... njihov glavni cilj je antimuslimanstvo... prosle godine pjevaju "ubij turcina" kada je na zemlji bio Srdjan Savic, a i ne mogu da shvate kako mi kao "muslimanski" navijaci mozemo da skandiramo Milanu, Lazaru, Mirku itd... e tu je razlika izmedju njih i nas... vecina ovih sada "velikih" Banjalucana je masa koja je u ratu se sjatila u seher Banjaluku, koju prije nisu mogli gledati ni na TV-u, jer nisu imali prijema na TV-u ili samog TV-a u tim svojim zabitima...
Mogu oni sad doci i pricati sta hoce, bacati gluposti, djetinjaste sale i nebuloze, ali mi smo i u porazu ostali veliki... prije svega kup prosle godine i njihovi igraci su dobili aplauz... sta bi bilo da je obratno prosudite sami, a gledajuci ove izjave i najave navijanja i nisam bas optimista da bi i nasi prosli isto u BL... ionako se sve vidjelo i sada u Sirokom i prosle godine u kupu u zapadnom Mostaru... zbog toga mi je drago sto sam na tribini sa ljudima koji znaju sportski cestitati protivniku i u tome se ogleda snaga i moc... naravno u svakom zitu ima kukolja, pa tako i kod nas na tribini, ali mi je drago da su takvi velika manjina...
Pozdrav iskrenim i realnim navijacima Borca koji iskreno navijaju za svoj klub, neka se ne ljute, jer mi nije bila namjera da njih vrijedjam, a oni koji se nadju uvrijedjeni ovim mojim postom nek stanu malo, kad su sami sa sobom i nek se preispitaju dal su oni uopste ljudi ili sta su vec... jer dok je takvih ova nasa drzava i sve njene strukture i jesu gdje jesu sad...
NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA!
1.sam sebi glupo zvučim,ali tadasnje vulturese nisu osnovali muslimani.bilo ih je(mislim da se edo zvao jedan od momaka iz vrha grupe),ali su u samom vrhu bili greba,končar,dragić,sina,bio je i ismar,dzenan,dakle multi
2.proslogodisnje skandiranje ubij turcina,(ne opravdavam to,mada mi nesto nije smetalo ni na kosevu kad je izbila frka s redarima ono ubij srbina,to mi nekako dođe kao navijacki klise
3.tvrdis da ste veliki i u porazu.hm...onomad kad ste izgubili od slobode i vec dobrim djelom ispali iz trke za titulu vas direktor poziva na prekid prvenstva,obrazlazuci kako nema potrebe vise igrati jer je "i onako nastala suspenzija".međutim pobjeda u trebinju vas vraca u igru,i diškan se vise ne oglasava...
navijackih prepucavanja je uvijek bilo i biće,ne moze se selektovati ko je kakav,pjevalo se i o juznoj strani i islamu,i o prvi uz pomoć vlaha,tako da je malo degutantno da ostale stavljas na jednu,ruzniju stranu,a "svoje"proglasavas svetcima...ziv bio
Republika Srpska le,Borac dolazi iz nje,za nju bori se i pobjeđuje,Borac Banjaluka le ale... Naš klub, naš grad,samo nama pripada,samo Borac u Evropi neka Srpskom odzvanja...
- Budi sam na ulici
- Postovi: 116
- Pridružen/a: 01 mar 2011, 23:08
Re: FK Željezničar
Moze li mi neko pomoci gdje na ovom forumu da nadjem temu FK Zeljeznicar?
KONTRA MRAKU,KONTRA SILI!!
- AmanijakzO
- Postovi: 351
- Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
- Lokacija: Kopenhagen, Danska.
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Izvoli: http://sportsport.ba/forum/viewtopic.ph ... tart=17660Budi sam na ulici je napisao/la:Moze li mi neko pomoci gdje na ovom forumu da nadjem temu FK Zeljeznicar?
Re: FK Željezničar
AmanijakzO je napisao/la:Izvoli: http://sportsport.ba/forum/viewtopic.ph ... tart=17660Budi sam na ulici je napisao/la:Moze li mi neko pomoci gdje na ovom forumu da nadjem temu FK Zeljeznicar?
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!
Glory glory Man United!
Glory glory Man United!
Re: FK Željezničar
Imate li kakvih informacija oko slovenaca? Ja sam danas cuo da su se povukli iz projekta za vas stadion
nisam bio ovih dana tu pa ne znam je li se sta pisalo o tome? Je li bilo ista u medijima?
- RagazziDelSud
- Postovi: 254
- Pridružen/a: 20 jul 2010, 14:29
- Lokacija: Yugo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zna li neko kada igramo finale kupa,i gdje igramo prvu utakmicu ?
Posuđujte novac od pesimista – oni ne očekuju da im ga vratite.
Re: FK Željezničar
http://www.fkzeljeznicar.ba/vijesti/prv ... ani-plavihRagazziDelSud je napisao/la:Zna li neko kada igramo finale kupa,i gdje igramo prvu utakmicu ?
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!
Glory glory Man United!
Glory glory Man United!
Re: FK Željezničar
za ove "nadarene" iz BL
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987
Re: FK Željezničar
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
- Bianconeri1988
- Postovi: 9535
- Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
A što niko ne piše o prijateljskoj utakmici između Stručnog štaba FK Željezničara pojačanog Mešom Baždarevićem i navijača Manijaka!?
Uništili ih Amar i co 10:6
Uništili ih Amar i co 10:6
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: FK Željezničar
Povukli su se.UPS je napisao/la:Imate li kakvih informacija oko slovenaca? Ja sam danas cuo da su se povukli iz projekta za vas stadionnisam bio ovih dana tu pa ne znam je li se sta pisalo o tome? Je li bilo ista u medijima?
Dok si sinoć sanjao
-
Chelsea_CBH
- Postovi: 440
- Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN
Re: FK Željezničar
Nije Bitno je napisao/la:
![]()
![]()
al' zamalo
steta
Re: FK Željezničar
e pa nadareni nadam se da nisi ovo preskocio :nedaTM je napisao/la:za ove "nadarene" iz BL
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
Na web sajtu Manijaka vođe navijača svoje pristalice prije svega pozivaju da se na stadionu uzdrže od nacionalizma i huliganstva.
ali dobro kod svakog je tako,uzivajte jos par kola u snovima o duploj tituli.pozdrav
Re: FK Željezničar
Nemoj nam Boga ti uskracivati i to pravo, da se nadamo titulu...imamo pravo da se nadamo, to nam ne možeš zabraniti i to je naša stvar... i popusti više sa tim istim pricama svaki put.luckyh je napisao/la:e pa nadareni nadam se da nisi ovo preskocio :nedaTM je napisao/la:za ove "nadarene" iz BL
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
Na web sajtu Manijaka vođe navijača svoje pristalice prije svega pozivaju da se na stadionu uzdrže od nacionalizma i huliganstva.
ali dobro kod svakog je tako,uzivajte jos par kola u snovima o duploj tituli.pozdrav
Re: FK Željezničar
da i? na stadionu se nikad i nikad nece skandirati ubij srbina il ubij hrvata.... i to je logicno da je stav grupe odnosno sire zajednice takav da pokusaju sprijecit neki eventualni izgred od neodgovornih pojedinaca, kojih ima svugdje i kojih ce uvijek biti, ali je razlika izmedju pojedinaca i sire zajednice ( grupe )luckyh je napisao/la:e pa nadareni nadam se da nisi ovo preskocio :nedaTM je napisao/la:za ove "nadarene" iz BL
Navijači Željezničara mijenjaju sliku o bh. fudbalu
http://www.slobodnaevropa.org/content/a ... 51446.html
definitivno vrijedi pogledati jos jednom pogotovo ovi "talenti" iz BL bi mogli pogledati...
Na web sajtu Manijaka vođe navijača svoje pristalice prije svega pozivaju da se na stadionu uzdrže od nacionalizma i huliganstva.
ali dobro kod svakog je tako,uzivajte jos par kola u snovima o duploj tituli.pozdrav
Kad odu šminkeri,pljuvači i šmekeri, kad prođu trendovi, mode i
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987
pozeri,ostat' će na JUGU gordi i ponosni, ostat' će u ljubavi vjerni i
odani! THE MANIACS 1987
Re: FK Željezničar
[youtube][/youtube]
Lutajuci po youtube nasao sam ovaj klip,mozda je i bio ali nije zgoreg opet postaviti.
Lutajuci po youtube nasao sam ovaj klip,mozda je i bio ali nije zgoreg opet postaviti.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))
Re: FK Željezničar
Bolji je onaj sa Pavlovićem na golu protiv evropskog prvaka Zvezde.Devil je napisao/la:
Lutajuci po youtube nasao sam ovaj klip,mozda je i bio ali nije zgoreg opet postaviti.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 9 gostiju.

