FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 07 dec 2024, 13:22

zeljovolimte je napisao/la:
06 dec 2024, 17:29
Pablo11 je napisao/la:
06 dec 2024, 02:39
zeljovolimte je napisao/la:
05 dec 2024, 23:10


Dva derbija nas najbolji igrac.. onako iz glave.

Kajkut je za sad vise pokazao od Filipa.
Cekaj to je argument, u dva derbija bio najbolji? Cisto da razjasnim i ja sam za ostanak Hirosa, ali reci da se Filip nije pokazao je smijesno, drugo je sto su svi ocekivali 2-3 gola po utakmici.
Ocekujem da bude medju top 5-6 nasih igraca. Trenutno on i Mircevski odskacu platama.. pa s tim imam i ocekivanja. Valjda nije zabranjeno?

Haj ti meni reci, sta su pokazala oba ta igraca?
Moram se sloziti sa virtom. Filip je skolovan igrac, mozda nema neku zavidnu statistiku kod nas, ali u pocetku i nije imao sanse pokazati se. Sigurno jedan od najspremnijih nasih igraca, da se ne lazemo i nije puno igrao na svojoj pravoj poziciji. Odlican je u defanzivi, dosta utice na Krpica u napadu. Za mene nije jos opravdao, ali opravdava vremenom sigurno. Kod Hirosa me nervira samo sto nikad ne znas kako je raspolozen. Podsjeca me na situaciju Leao u Milanu, ako je raspolozen bit ce najbolji, ako nije, onda bolje da ne igra. Opet kazem Hiros nam je jako bitan i nadam se da ce ostati.
Fk Željezničar.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 07 dec 2024, 13:54

Nadam se da ce najveca pojacanja nanprolejce biti Mircevski i Hiros!!!
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 07 dec 2024, 15:56

Jesu ovo kadeti uzeli bod u butmirsporu?
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 07 dec 2024, 16:06

Pablo11 je napisao/la:
07 dec 2024, 13:22
zeljovolimte je napisao/la:
06 dec 2024, 17:29
Pablo11 je napisao/la:
06 dec 2024, 02:39

Cekaj to je argument, u dva derbija bio najbolji? Cisto da razjasnim i ja sam za ostanak Hirosa, ali reci da se Filip nije pokazao je smijesno, drugo je sto su svi ocekivali 2-3 gola po utakmici.
Ocekujem da bude medju top 5-6 nasih igraca. Trenutno on i Mircevski odskacu platama.. pa s tim imam i ocekivanja. Valjda nije zabranjeno?

Haj ti meni reci, sta su pokazala oba ta igraca?
Moram se sloziti sa virtom. Filip je skolovan igrac, mozda nema neku zavidnu statistiku kod nas, ali u pocetku i nije imao sanse pokazati se. Sigurno jedan od najspremnijih nasih igraca, da se ne lazemo i nije puno igrao na svojoj pravoj poziciji. Odlican je u defanzivi, dosta utice na Krpica u napadu. Za mene nije jos opravdao, ali opravdava vremenom sigurno. Kod Hirosa me nervira samo sto nikad ne znas kako je raspolozen. Podsjeca me na situaciju Leao u Milanu, ako je raspolozen bit ce najbolji, ako nije, onda bolje da ne igra. Opet kazem Hiros nam je jako bitan i nadam se da ce ostati.
Odličan igrač,baš dugo nisam gledao ovaj tip igrača,pokretljivost,agresiju,uvijek je među top 4 po pretrčanim km u high intenzitetu.
A što se Hiroša tiče,prije da neće nego da hoće ostati.
Brohra ribo se...

Avatar
TefalTava
Postovi: 1072
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TefalTava » 07 dec 2024, 16:40

gegenpressing je napisao/la:
07 dec 2024, 16:06
Pablo11 je napisao/la:
07 dec 2024, 13:22
zeljovolimte je napisao/la:
06 dec 2024, 17:29


Ocekujem da bude medju top 5-6 nasih igraca. Trenutno on i Mircevski odskacu platama.. pa s tim imam i ocekivanja. Valjda nije zabranjeno?

Haj ti meni reci, sta su pokazala oba ta igraca?
Moram se sloziti sa virtom. Filip je skolovan igrac, mozda nema neku zavidnu statistiku kod nas, ali u pocetku i nije imao sanse pokazati se. Sigurno jedan od najspremnijih nasih igraca, da se ne lazemo i nije puno igrao na svojoj pravoj poziciji. Odlican je u defanzivi, dosta utice na Krpica u napadu. Za mene nije jos opravdao, ali opravdava vremenom sigurno. Kod Hirosa me nervira samo sto nikad ne znas kako je raspolozen. Podsjeca me na situaciju Leao u Milanu, ako je raspolozen bit ce najbolji, ako nije, onda bolje da ne igra. Opet kazem Hiros nam je jako bitan i nadam se da ce ostati.
Odličan igrač,baš dugo nisam gledao ovaj tip igrača,pokretljivost,agresiju,uvijek je među top 4 po pretrčanim km u high intenzitetu.
A što se Hiroša tiče,prije da neće nego da hoće ostati.
I jedini krivac za to je samo on i niko vise, jbt ljudi te toliko cijene i umjesto da se dokazes i zapnes ti budes jos veci **** u glavi i nastavi se zajebavati kao sto se uvijek zajebavao, on je lik koji u nogama ima vic da bude hladno u nekoj top ligi a vrhunac karijere ce mu biti jedna top polusezona u mdk, sam pao sam se ubio ovako se sjebao i u Osijeku bilo mu vaznije sve od rada i truda i haj ti pasha doviđenja

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 07 dec 2024, 17:01

gegenpressing je napisao/la:
07 dec 2024, 16:06
Pablo11 je napisao/la:
07 dec 2024, 13:22
zeljovolimte je napisao/la:
06 dec 2024, 17:29


Ocekujem da bude medju top 5-6 nasih igraca. Trenutno on i Mircevski odskacu platama.. pa s tim imam i ocekivanja. Valjda nije zabranjeno?

Haj ti meni reci, sta su pokazala oba ta igraca?
Moram se sloziti sa virtom. Filip je skolovan igrac, mozda nema neku zavidnu statistiku kod nas, ali u pocetku i nije imao sanse pokazati se. Sigurno jedan od najspremnijih nasih igraca, da se ne lazemo i nije puno igrao na svojoj pravoj poziciji. Odlican je u defanzivi, dosta utice na Krpica u napadu. Za mene nije jos opravdao, ali opravdava vremenom sigurno. Kod Hirosa me nervira samo sto nikad ne znas kako je raspolozen. Podsjeca me na situaciju Leao u Milanu, ako je raspolozen bit ce najbolji, ako nije, onda bolje da ne igra. Opet kazem Hiros nam je jako bitan i nadam se da ce ostati.
Odličan igrač,baš dugo nisam gledao ovaj tip igrača,pokretljivost,agresiju,uvijek je među top 4 po pretrčanim km u high intenzitetu.
A što se Hiroša tiče,prije da neće nego da hoće ostati.
Istina je da bi u Zrinjskom ili Sarajevu sigurno dao bar 15-ak golova po sezoni, ali ja sam trenutno zadovoljan kakve igre pruza na terenu.
Fk Željezničar.

stendardo
Postovi: 197
Pridružen/a: 15 apr 2022, 21:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la stendardo » 07 dec 2024, 18:41


NoDi80
Postovi: 18980
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 08 dec 2024, 11:55

stendardo je napisao/la:
07 dec 2024, 18:41
Manijaci :salut:



Do 2030 uefa trazi da prvoligasi imaju i zenske selekcije, nadam se da se o tome vec razmislja
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 08 dec 2024, 13:46

Rahmet ti duši Crni! Grupa je odlučila otkazati proslavu rođendana i sutra neće biti navijanja.
Fk Željezničar.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6352
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hajdeee » 08 dec 2024, 14:35

Pablo11 je napisao/la:
08 dec 2024, 13:46
Rahmet ti duši Crni! Grupa je odlučila otkazati proslavu rođendana i sutra neće biti navijanja.
Poznavao sam momka. Vise puta zajedno i cugali, ali i bili na "razlicitim stranama" na ulici. I poslije toga bili u korektnim odnosima, jer se kodeks poznavao.

Moze li mi neko reci od cega je umro? Isto tako svim clanovima TM iskreno saucesce, i basum sagosum.
- FKS -

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 08 dec 2024, 14:39

Hajdeee je napisao/la:
08 dec 2024, 14:35
Pablo11 je napisao/la:
08 dec 2024, 13:46
Rahmet ti duši Crni! Grupa je odlučila otkazati proslavu rođendana i sutra neće biti navijanja.
Poznavao sam momka. Vise puta zajedno i cugali, ali i bili na "razlicitim stranama" na ulici. I poslije toga bili u korektnim odnosima, jer se kodeks poznavao.

Moze li mi neko reci od cega je umro? Isto tako svim clanovima TM iskreno saucesce, i basum sagosum.
Srcani problemi.
Fk Željezničar.

scudetto89
Postovi: 3043
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la scudetto89 » 08 dec 2024, 15:43

RIP momku iako ga nisam poznavao, svaki put pogodi ovako nesto kad procitam, ali jbg svi cemo mi gore jednog dana.
04.10.2009 !

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MaroonBjelave » 08 dec 2024, 16:02

Halalite na upadu. Rahmetullahi alejke komšija moj.
Izgubili smo SVI strašno dobrog momka.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3494
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PeppermintSA » 08 dec 2024, 20:11

Rahmet mu duši

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 08 dec 2024, 23:35

Pablo11 je napisao/la:
08 dec 2024, 13:46
Rahmet ti duši Crni! Grupa je odlučila otkazati proslavu rođendana i sutra neće biti navijanja.
Jedan jedini :plac:
Nemam snage da opišem tugu i godine provedene uz Jug i Želju! :plac:
Brohra ribo se...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59754
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 09 dec 2024, 10:03

Teren je ponovo sačuvan prekrivačem. Svaka čast.


Hajde Željo. :bih: :bih:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

ManijakDo
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 avg 2024, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakDo » 09 dec 2024, 11:02

Idemo danas po pobjedu i da zavrsimo napokon prvi dio prvenstva da valja.
Sretno momci.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 09 dec 2024, 11:50

Ovo stvarno nerealno zvuči da od 2018 do 2023. na posljednjim mečevima u jesenjem dijelu imamo samo jednu pobjedu.
Još nerealnije zvuči da od tih pet kikseva 4 su na Grbavici.

2018 - poraz od Širokog 2:3
2019: poraz od Veleža 0:2
2020: poraz od Krupe 3:2
2021: pobjeda nad Širokim 1:0
2022: remi sa Posušjem 1:1
2023: poraz od Veleža 0:1
Grupa iznad svakog pojedinca.

ManijakDo
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 avg 2024, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakDo » 09 dec 2024, 14:10

Nisu cudni rezultati od ranije. Igraci nisu bili spremni da igraju ni polusezonu na 100%, pad fizicke snage, jedva cekaju pauzu i to rezultira losim rezultatima. Samo sto prethodnih godina nije bilo ovako da su ekipe lose kao sad igman, sloboda,gosk i da imaju ovako malo bodova.
Zato ocekujem da ovo danas glat uzmemo.

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 615
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 09 dec 2024, 14:12

Ma ide danas pobjeda lagano, bez srkleta
Curva Sud

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lekqqq1921, MoSaZeLjo1921 i 34 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []