Taj Spahić je Nala vol.2FKBilder je napisao/la: ↑03 jan 2025, 00:18Ma po cemu zasluzuje.tuzlak1987 je napisao/la: ↑03 jan 2025, 00:12Spahic zasluzuje da vodi klub u miru. Znaci da se dogovore i kazu borite se do kraja sezone, pa kako god bude ti si i naredne godine trener.
Tolike godine se vrti oko kluba, tolike godine...
Do sada nije vodio nikog bitnog, i ono sto je vodio nije bilo Bog zna. Moze se trenersko znanje dokazati i van Tuzle, van kantona ili slobodinih omladinaca.....
Samo kazem. Izvini ali i tog Spahica se spominje ko da je bog.
Grado isto fola neka licenca, trener osim Slobode koga je vodio. De uozbiljite se malo.
mlad trener koji se dokazao barem u prvom djelu ove sezone je također naš bivši igrač na klupi Gradine.
ko prati Federalku zna da su igrali lijepo i imali borbenu ekipu a probeleme slične našim, koji se nisu uticali na igru i rezultate.
Naravno i ovog ne treba dovoditi samo za polusezonu, već mu dati šansu kao i svakom mlađem, da je siguran iduće ako ispadnemo, svakako ako ostanemo, a nagrađen ostankom ako se plasiramo opet u PL.
ovo je moje razmilšljanje kad već spominjete mlade trenere.


