Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
NoDi80
- Postovi: 19020
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 09 jan 2025, 14:37
braco je napisao/la: ↑09 jan 2025, 14:31
svemalim1 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 13:29
MoSaZeLjo1921 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 13:11
Madzid koliko sam shvatio igra primarnu poziciju 10-ku ?
da, s tim da moze odigrati na lijevom krilu i u spicu. cak mislim da je u radomlju najvise igrao spica.
jako, jako interesantan igrac. ako je sazrio i ako u kontinuitetu bude igrao, mozemo ocekivati velike stvari od njega, ali o tom po tom. teren je jedino mjerilo.
S obzirom na strukturu naše ekipe, ako nastavimo igrati skupa sa Krpićem i Dangubićem u prvoj postavi, Šošića kod nas vidim na lijevom krilu.
Moguce i da ce igrati s Krpicem na poluspica i rotiteat se s Dangubicem
Sve u svemu fina dva igraca za nas
Mavi

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Pablo11
- Postovi: 5150
- Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pablo11 » 09 jan 2025, 15:00
NoDi80 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 14:37
braco je napisao/la: ↑09 jan 2025, 14:31
svemalim1 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 13:29
da, s tim da moze odigrati na lijevom krilu i u spicu. cak mislim da je u radomlju najvise igrao spica.
jako, jako interesantan igrac. ako je sazrio i ako u kontinuitetu bude igrao, mozemo ocekivati velike stvari od njega, ali o tom po tom. teren je jedino mjerilo.
S obzirom na strukturu naše ekipe, ako nastavimo igrati skupa sa Krpićem i Dangubićem u prvoj postavi, Šošića kod nas vidim na lijevom krilu.
Moguce i da ce igrati s Krpicem na poluspica i rotiteat se s Dangubicem
Sve u svemu fina dva igraca za nas
Mavi
Nema potrebe rotirati njih kad igraju sjajno, Madzida sa Boljevicem gurati, nek se Cvetanoski rotira. Jos brazilci.
Fk Željezničar.
-
mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la mamonelafo » 09 jan 2025, 15:05
svemalim1 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 13:05
samo pjeni hulahopkice, pogin'o ti nama do jutra
Koja hablečina, majko mila.... Jes' vidio... I ne prastaju sa atacima na klub.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
-
mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la mamonelafo » 09 jan 2025, 15:11
Orvel je napisao/la: ↑09 jan 2025, 12:58
A evo sad jedna tema za koju me zanima vase misljenje. Znam da imamo sponzora bavariju i da je zakon takav da na sportskim stadionima se ne smije sluziti alkohol (ispravite me ako grijesim). Ali vidim reklamu od blanca koji bi bio idealan da bude jedan od vecih sponzora naseg kluba sto bi dobro bilo i za njih a mogli bi i mi profitirati sa jednim vecim sponzorom kada bi i kod njih i kod nas bilo sluha za takvo nesto.
Evo odlicno ide uz nas i nas dres. Volio bih u buducnosti da ovakve kompanije prepoznaju potencijal sponzorstva u fudbalski klub. A volio bih da i sa nase strane postoji neka inicijativa da takve firme priblizimo klubu jer niko ti nece doci i dati pare, samo ih mi mozemo dovesti, predstaviti klub tako da oni vide vrijednost ulaganja u klub kroz sponzorstvo.
Ja bih to riješio da se ispod sjevera ili istoka otvori kafić koji bi radio na dan utakmica ili nekako to regulisati, možda i stalno, bez prava na baštu. Dakle, samo unutra. Naravno, tu bi bilo jedino pivo Blanc, odnosno čitav njihov asortiman. Ako je to moguće, jelte.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
-
NoDi80
- Postovi: 19020
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 09 jan 2025, 15:17
Pablo11 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:00
NoDi80 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 14:37
braco je napisao/la: ↑09 jan 2025, 14:31
S obzirom na strukturu naše ekipe, ako nastavimo igrati skupa sa Krpićem i Dangubićem u prvoj postavi, Šošića kod nas vidim na lijevom krilu.
Moguce i da ce igrati s Krpicem na poluspica i rotiteat se s Dangubicem
Sve u svemu fina dva igraca za nas
Mavi
Nema potrebe rotirati njih kad igraju sjajno, Madzida sa Boljevicem gurati, nek se Cvetanoski rotira. Jos brazilci.
Kad ce brazilci ?
Mamonelafo dobra ideja caffe bar Zeljeznicar prihodi klubu

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
enterofuryl
- Postovi: 243
- Pridružen/a: 19 dec 2022, 22:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la enterofuryl » 09 jan 2025, 15:31
mamonelafo je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:11
Orvel je napisao/la: ↑09 jan 2025, 12:58
A evo sad jedna tema za koju me zanima vase misljenje. Znam da imamo sponzora bavariju i da je zakon takav da na sportskim stadionima se ne smije sluziti alkohol (ispravite me ako grijesim). Ali vidim reklamu od blanca koji bi bio idealan da bude jedan od vecih sponzora naseg kluba sto bi dobro bilo i za njih a mogli bi i mi profitirati sa jednim vecim sponzorom kada bi i kod njih i kod nas bilo sluha za takvo nesto.
Evo odlicno ide uz nas i nas dres. Volio bih u buducnosti da ovakve kompanije prepoznaju potencijal sponzorstva u fudbalski klub. A volio bih da i sa nase strane postoji neka inicijativa da takve firme priblizimo klubu jer niko ti nece doci i dati pare, samo ih mi mozemo dovesti, predstaviti klub tako da oni vide vrijednost ulaganja u klub kroz sponzorstvo.
Ja bih to riješio da se ispod sjevera ili istoka otvori kafić koji bi radio na dan utakmica ili nekako to regulisati, možda i stalno, bez prava na baštu. Dakle, samo unutra. Naravno, tu bi bilo jedino pivo Blanc, odnosno čitav njihov asortiman. Ako je to moguće, jelte.
Nije moguce jer se po zakonu ne smije prodavati alkohol na i oko stadiona.
-
TefalTava
- Postovi: 1073
- Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la TefalTava » 09 jan 2025, 15:42
avalPacidoroP je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:37
Zna li se koji su brazilci u pitanju?
ja sam nacuo da pričaju portugalski

-
Pablo11
- Postovi: 5150
- Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pablo11 » 09 jan 2025, 15:46
NoDi80 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:17
Pablo11 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:00
NoDi80 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 14:37
Moguce i da ce igrati s Krpicem na poluspica i rotiteat se s Dangubicem
Sve u svemu fina dva igraca za nas
Mavi
Nema potrebe rotirati njih kad igraju sjajno, Madzida sa Boljevicem gurati, nek se Cvetanoski rotira. Jos brazilci.
Kad ce brazilci ?
Mamonelafo dobra ideja caffe bar Zeljeznicar prihodi klubu
Kroz 48h.
Fk Željezničar.
-
BocaJuniors1905
- Postovi: 5194
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la BocaJuniors1905 » 09 jan 2025, 15:47
Sretno obojici, mislim da su nadogradnja u odnosu na Karića i Hiroša
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
-
svemalim1
- Postovi: 1211
- Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la svemalim1 » 09 jan 2025, 15:54
kako sam cuo, ti brazilci su mladi igraci obojica, a tamo nisu igrali u elitnom rangu.
ne treba imati previsoka ocekivanja. sa njima se nikad ne zna. moze biti santos, moze biti allyson, a puno je vise allysona nego santosa
ionako su probe u pitanju. ako se pokazu dobro i jest, ako ne jbg.
-
Azzuri
- Postovi: 799
- Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Azzuri » 09 jan 2025, 16:19
enterofuryl je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:31
mamonelafo je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:11
Orvel je napisao/la: ↑09 jan 2025, 12:58
A evo sad jedna tema za koju me zanima vase misljenje. Znam da imamo sponzora bavariju i da je zakon takav da na sportskim stadionima se ne smije sluziti alkohol (ispravite me ako grijesim). Ali vidim reklamu od blanca koji bi bio idealan da bude jedan od vecih sponzora naseg kluba sto bi dobro bilo i za njih a mogli bi i mi profitirati sa jednim vecim sponzorom kada bi i kod njih i kod nas bilo sluha za takvo nesto.
Evo odlicno ide uz nas i nas dres. Volio bih u buducnosti da ovakve kompanije prepoznaju potencijal sponzorstva u fudbalski klub. A volio bih da i sa nase strane postoji neka inicijativa da takve firme priblizimo klubu jer niko ti nece doci i dati pare, samo ih mi mozemo dovesti, predstaviti klub tako da oni vide vrijednost ulaganja u klub kroz sponzorstvo.
Ja bih to riješio da se ispod sjevera ili istoka otvori kafić koji bi radio na dan utakmica ili nekako to regulisati, možda i stalno, bez prava na baštu. Dakle, samo unutra. Naravno, tu bi bilo jedino pivo Blanc, odnosno čitav njihov asortiman. Ako je to moguće, jelte.
Nije moguce jer se po zakonu ne smije prodavati alkohol na i oko stadiona.
Po kojom zakonu? Kantona Sarajevo ili drzave cjelokupne? U mostaru i banja luci se toci alkohol na hektolitre, znaci da se moze..s
-
svemalim1
- Postovi: 1211
- Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la svemalim1 » 09 jan 2025, 16:26
Azzuri je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:19
Po kojom zakonu? Kantona Sarajevo ili drzave cjelokupne? U mostaru i banja luci se toci alkohol na hektolitre, znaci da se moze..s
sad kad je borac igrao protiv ferenca bilo je zabranjeno tocenje alkohola ne samo na stadionu nego i u neposrednoj blizini, odlukom njihovog mup-a. da li se to zaista provodilo ne znam, ali bila je vijest da je zabranjeno. isto tako se sjecam da je cini mi se sloboda jednom popusila kaznu od saveza jer su tocili pivo na stadionu, tako da se vjerovatno i nsbih nesto pita.
-
NoDi80
- Postovi: 19020
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 09 jan 2025, 16:31
svemalim1 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:26
Azzuri je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:19
Po kojom zakonu? Kantona Sarajevo ili drzave cjelokupne? U mostaru i banja luci se toci alkohol na hektolitre, znaci da se moze..s
sad kad je borac igrao protiv ferenca bilo je zabranjeno tocenje alkohola ne samo na stadionu nego i u neposrednoj blizini, odlukom njihovog mup-a. da li se to zaista provodilo ne znam, ali bila je vijest da je zabranjeno. isto tako se sjecam da je cini mi se sloboda jednom popusila kaznu od saveza jer su tocili pivo na stadionu, tako da se vjerovatno i nsbih nesto pita.
Svugdje u svijetu ima da se kupi
A bilo kod nas prosle godine ja bio i kupio pive na stadionu, samo ti sipaju u plasticnim casama
Ligaska utakmica bila na Grbavici
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
svemalim1
- Postovi: 1211
- Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la svemalim1 » 09 jan 2025, 16:36
NoDi80 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:31
svemalim1 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:26
Azzuri je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:19
Po kojom zakonu? Kantona Sarajevo ili drzave cjelokupne? U mostaru i banja luci se toci alkohol na hektolitre, znaci da se moze..s
sad kad je borac igrao protiv ferenca bilo je zabranjeno tocenje alkohola ne samo na stadionu nego i u neposrednoj blizini, odlukom njihovog mup-a. da li se to zaista provodilo ne znam, ali bila je vijest da je zabranjeno. isto tako se sjecam da je cini mi se sloboda jednom popusila kaznu od saveza jer su tocili pivo na stadionu, tako da se vjerovatno i nsbih nesto pita.
Svugdje u svijetu ima da se kupi
A bilo kod nas prosle godine ja bio i kupio pive na stadionu, samo ti sipaju u plasticnim casama
Ligaska utakmica bila na Grbavici
kupio si mozda onu bezalkoholnu bavariu, to se smije sipati, logicno. slazem se da je apsurdno - ja se mogu urokati na mrtvo u kaficu 20 metara od stadiona i na tekmu, a ne smijem popiti pivo na stadionu, nidje veze.
i znam da se toci svugdje, toci se i kod nas na mnogim stadionima. te zabrane se provode selektivno, kao i sve ostalo u nasoj drzavi. mislim da nas klub smije da bi davno to uradio, jer bi isla piva ko halva.
-
MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Post
Postao/la MocMahale444 » 09 jan 2025, 16:45
Kakav alkohol na stadionu da dijeca gledaju i to im bude putokaz.
Samo kaznjavati ko god prodaje šejtanluk
U Džamiju idite batalite alkohol.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
-
mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la mamonelafo » 09 jan 2025, 16:47
Nego, svaka čast Manijacima na ovome po gradu. Kapa do poda. Učlanite se!
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
-
Levin
- Postovi: 1773
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la Levin » 09 jan 2025, 16:54
svemalim1 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:36
NoDi80 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:31
svemalim1 je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:26
sad kad je borac igrao protiv ferenca bilo je zabranjeno tocenje alkohola ne samo na stadionu nego i u neposrednoj blizini, odlukom njihovog mup-a. da li se to zaista provodilo ne znam, ali bila je vijest da je zabranjeno. isto tako se sjecam da je cini mi se sloboda jednom popusila kaznu od saveza jer su tocili pivo na stadionu, tako da se vjerovatno i nsbih nesto pita.
Svugdje u svijetu ima da se kupi
A bilo kod nas prosle godine ja bio i kupio pive na stadionu, samo ti sipaju u plasticnim casama
Ligaska utakmica bila na Grbavici
kupio si mozda onu bezalkoholnu bavariu, to se smije sipati, logicno. slazem se da je apsurdno - ja se mogu urokati na mrtvo u kaficu 20 metara od stadiona i na tekmu, a ne smijem popiti pivo na stadionu, nidje veze.
i znam da se toci svugdje, toci se i kod nas na mnogim stadionima. te zabrane se provode selektivno, kao i sve ostalo u nasoj drzavi. mislim da nas klub smije da bi davno to uradio, jer bi isla piva ko halva.
Član 18. "Zakona o sprječavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama" Kantona Sarajevo
Zabranjena je prodaja alkoholnih pića na prilazima, u neposrednoj blizini i u sportskom objektu tri časa prije i po završetku sportske priredbe povećanog rizika, kao i za vrijeme njenog održavanja.
Ova zabrana je na kantonalnom nivou. Moguće je da ostali kantoni i entitet RS nemaju ovakvu zabranu pa kod njih se to može točiti na stadionu.
Šejtani...

"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
Orvel
- Postovi: 1827
- Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Orvel » 09 jan 2025, 17:18
Staviš 0.2l na 5KM a 0.5l na 7KM i niko se nece moci napiti jer je skupo. A kako gore neko napisa apsurdno je jer u lorisovoj zgradi na 20m od stadiona imas xy kafica gdje se mozes olesiti i prije i poslije tekme. Eto ne mora biti na tribinama prodaja ali ovo u sklopu vanjskog dijela sjeverme tribine bi bilo idealno, bukvalno bi se mogao napraviti Zeljo Blanc Pub pola povrsine tribine gdje bi klub siguran sam bio u plusu ne samo tokom tekme nego bi raja dolazila i inace tu da piju kafe kako dolaze i u makijato.
-
enterofuryl
- Postovi: 243
- Pridružen/a: 19 dec 2022, 22:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la enterofuryl » 09 jan 2025, 18:18
Azzuri je napisao/la: ↑09 jan 2025, 16:19
enterofuryl je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:31
mamonelafo je napisao/la: ↑09 jan 2025, 15:11
Ja bih to riješio da se ispod sjevera ili istoka otvori kafić koji bi radio na dan utakmica ili nekako to regulisati, možda i stalno, bez prava na baštu. Dakle, samo unutra. Naravno, tu bi bilo jedino pivo Blanc, odnosno čitav njihov asortiman. Ako je to moguće, jelte.
Nije moguce jer se po zakonu ne smije prodavati alkohol na i oko stadiona.
Po kojom zakonu? Kantona Sarajevo ili drzave cjelokupne? U mostaru i banja luci se toci alkohol na hektolitre, znaci da se moze..s
po zakonu kantona sarajevo
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []