FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E koliko kuknjave hahahahahhaa
Sto neko napisa fino odes u fan shop pa se jos uclanis a i nesto kupis.
Svaka čast na potezu!
Sto neko napisa fino odes u fan shop pa se jos uclanis a i nesto kupis.
Svaka čast na potezu!
- Maroon1946
- Postovi: 2002
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sada je pravo vrijeme da se otvori fan shop u Novom Gradu/Novom Sarajevu i na Ilidži. Pogotovo ljeti dole kad dođu turisti na Ilidži bi vrhunski radio.
I taman da svako sebi može uzeti kartu ako neće online može u fan shopu u kojem god dijelu grada da je.
I taman da svako sebi može uzeti kartu ako neće online može u fan shopu u kojem god dijelu grada da je.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 27 jan 2025, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.
- NeSamSafetee
- Postovi: 288
- Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
21. vijek, ljudi uskoro trebaju ići na Mars, a pitari kukaju što će morati uzeti ulaznice online umjesto ko debili čekat u redu pred stadionom.
Re: FK Sarajevo
Kad ovdje procitam sta ljudi govore o online kupovini pomislim da je u pitanju proizvodnja nuklearnih bombi u pitanju
Re: FK Sarajevo
Bravo za upravu i potez za ulaznice! Dosta je bilo gerila dolazaka, 15 minuta pred tekmu nemas pojma hocel biti 500 ili 5000 ljudi. Ovako znas kako organizovat utakmicu, koliko policije/osiguranja, cistaca za poslije moras orginizovat. Vi sto serete po odluci nemate pojma koliko je tesko organizovat tekmu kad nemas pojma koliko ce ljudi biti, platis 200 drotova dnevnicu a na kraju bude hiljadu ljudi, mogao si 50 dovest. Ovo je vec visi nivo organizacije sto ograniceni ne kontaju. Svi lijepo u fan shop, clansku, kartu, kupis neki sal i lagano na kosevo
Zadnja izmjena: plisek, dana/u 27 jan 2025, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Ima i prednosti a i mana
Realno mana je to sto ti oduzme vise vremena ali opet to moze biti usput dodatnih 15-20min nije nista
Prednost kao sto su rekli je to sto ce vise posjeta u fan shop, vjerovatno ce biti vise uclanjivanja i prometa u fan shopu
Realno mana je to sto ti oduzme vise vremena ali opet to moze biti usput dodatnih 15-20min nije nista
Prednost kao sto su rekli je to sto ce vise posjeta u fan shop, vjerovatno ce biti vise uclanjivanja i prometa u fan shopu
Re: FK Sarajevo
Kretenluk!
Re: FK Sarajevo
Kvazi elitizam nikada nista dobro dao nije.GalileoGalilei je napisao/la: ↑27 jan 2025, 15:05Fino kupite online i nema problema. Ukoliko neko ne zna online kupiti, uvijek ima nekog da zna, od prijatelja, mlađih generacija, drugova itd. Ko kupuje karte radi sakupljanja, kupi fino u fan shopu. Ne znam šta je problem?
Živimo u 21. stoljeću i neko ne zna da uđe na stranicu, unese broj kartice i to je to. Ne peglaš se, brzo sve ide, za dvije minute ti je karta na mailu.
Svakako su one kućice ruglo.
Ako se fura ta prica, daj da naprave stadion u tom kibetnetickom-naprednom- progresivnom filmu, a ne da imamo stadion u nivou africkih, a furamo se na neku "kvazi progresivnost".
- FKS -
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakve to veze ima? Koja je razlika kad neko kartu kupi npr. na dan utakmice u fan shopu ili na stadionu? Ne radi se organizacija pet minuta pred utakmicu.plisek je napisao/la: ↑27 jan 2025, 16:01Bravo za upravu i potez za ulaznice! Dosta je bilo gerila dolazaka, 15 minuta pred tekmu nemas pojma hocel biti 500 ili 5000 ljudi. Ovako znas kako organizovat utakmicu, koliko policije/osiguranja, cistaca za poslije moras orginizovat. Vi sto serete po odluci nemate pojma koliko je tesko organizovat tekmu kad nemas pojma koliko ce ljudi biti, platis 200 drotova dnevnicu a na kraju bude hiljadu ljudi, mogao si 50 dovest. Ovo je vec visi nivo organizacije sto ograniceni ne kontaju. Svi lijepo u fan shop, clansku, kartu, kupis neki sal i lagano na kosevo
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hvalio sam marketing ali ovo je autogol samo takav. Krivo mi je sto sam uclanio sebe i porodicu jer su mi ogadili sve s ovom odlukom. Shvatite to kako hocete ali ovo danas mi bas zasmetalo
- Maroon1946
- Postovi: 2002
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne brinite bit će ispred stadiona preprodavača koliko hoćete, novi biznis su napravili ljudima.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 27 jan 2025, 16:15, ukupno mijenjano 1 put.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6278
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da treba ovako nešto uraditi - treba.
Da je malo preuranjeno - jeste.
Da je malo preuranjeno - jeste.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ide se iz krajnosti u krajnost. Jedni slijepo brane( ovdje ne, ali generalno u društvu što sam do sad diskutovao ), a onda s druge strane imaš ljude koji bi članske vraćali radi ovoga.
Nema sredine, kao i uvijek sa objektivnim pitarima
.
Nema sredine, kao i uvijek sa objektivnim pitarima
Zadnja izmjena: GospodinIzSarajeva, dana/u 27 jan 2025, 16:20, ukupno mijenjano 1 put.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Realno svaku utakmicu osim derbija i evrope mozes u 1000 procijenit posjetu bez problema
Samo naprijed Saraj'vo!
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
- BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
feniks dodaj jos jednu tacku za proteste
nema pojacanja
gace
nema prodaje ispred stadiona
tjeranje Balte
nema pojacanja
gace
nema prodaje ispred stadiona
tjeranje Balte
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kontraproduktivno.
Biće još manje ljudi.
Biće još manje ljudi.
Re: FK Sarajevo
Haj ovako. Raja iz Travnika, Breze, Olova, Ilijaša, Hrasnice, Vogošće... Imamo ljude iz Tešnja, moraju maksuz potegnuti iz grada da kupe kartu ili online da kupe. Informatički smo neobrazovan svijet.
Dosta raje iz inostranstva vidimo na zapadu, šta da mu kažem kad me pita gdje da kupi kartu?
Užasan potez.
Druga stvar, klub koji ima pare, koji treba da privuče navijače stavlja članku 25KM plus su mu artikli preskupi, ne prati se finansijska mogućnost ljudi, klub koji se bazirao samo na centar grada gdje ima dva fan shopa i jedan na aerodromu, toliko praznih prostora na Ilidži, da ni jedan nije zakupljen. Otoka isto tako.
Klub kojem izgleda nije u interesu privući navijače. Sa ovakvim idejama 3500 članova je puno. Puno mu je i 5000 ljudi na utakmici. Selam.
Dosta raje iz inostranstva vidimo na zapadu, šta da mu kažem kad me pita gdje da kupi kartu?
Užasan potez.
Druga stvar, klub koji ima pare, koji treba da privuče navijače stavlja članku 25KM plus su mu artikli preskupi, ne prati se finansijska mogućnost ljudi, klub koji se bazirao samo na centar grada gdje ima dva fan shopa i jedan na aerodromu, toliko praznih prostora na Ilidži, da ni jedan nije zakupljen. Otoka isto tako.
Klub kojem izgleda nije u interesu privući navijače. Sa ovakvim idejama 3500 članova je puno. Puno mu je i 5000 ljudi na utakmici. Selam.
🇵🇸
Re: FK Sarajevo
Moze li obrazlozenje? Zasto tako mislis?MaroonBjelave je napisao/la: ↑27 jan 2025, 16:15Da treba ovako nešto uraditi - treba.
Da je malo preuranjeno - jeste.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.



