FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 27 jan 2025, 15:51

E koliko kuknjave hahahahahhaa
Sto neko napisa fino odes u fan shop pa se jos uclanis a i nesto kupis.
Svaka čast na potezu!

Avatar
hz033
Postovi: 3183
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 27 jan 2025, 15:52

visokohz je napisao/la:
27 jan 2025, 15:29
Prvo gaće,pa sad ulaznice ja kakvo li je slj.iznenadjenje koji debilizam fuj
Sad ce mozda prodavati gaće u onim biletarnicama :rol:
U novi boj ...

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2002
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 27 jan 2025, 15:57

Sada je pravo vrijeme da se otvori fan shop u Novom Gradu/Novom Sarajevu i na Ilidži. Pogotovo ljeti dole kad dođu turisti na Ilidži bi vrhunski radio.

I taman da svako sebi može uzeti kartu ako neće online može u fan shopu u kojem god dijelu grada da je.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 27 jan 2025, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 27 jan 2025, 15:59

21. vijek, ljudi uskoro trebaju ići na Mars, a pitari kukaju što će morati uzeti ulaznice online umjesto ko debili čekat u redu pred stadionom.

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tuitamo » 27 jan 2025, 15:59

Kad ovdje procitam sta ljudi govore o online kupovini pomislim da je u pitanju proizvodnja nuklearnih bombi u pitanju

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 27 jan 2025, 16:01

Bravo za upravu i potez za ulaznice! Dosta je bilo gerila dolazaka, 15 minuta pred tekmu nemas pojma hocel biti 500 ili 5000 ljudi. Ovako znas kako organizovat utakmicu, koliko policije/osiguranja, cistaca za poslije moras orginizovat. Vi sto serete po odluci nemate pojma koliko je tesko organizovat tekmu kad nemas pojma koliko ce ljudi biti, platis 200 drotova dnevnicu a na kraju bude hiljadu ljudi, mogao si 50 dovest. Ovo je vec visi nivo organizacije sto ograniceni ne kontaju. Svi lijepo u fan shop, clansku, kartu, kupis neki sal i lagano na kosevo
Zadnja izmjena: plisek, dana/u 27 jan 2025, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 27 jan 2025, 16:01

Ima i prednosti a i mana
Realno mana je to sto ti oduzme vise vremena ali opet to moze biti usput dodatnih 15-20min nije nista
Prednost kao sto su rekli je to sto ce vise posjeta u fan shop, vjerovatno ce biti vise uclanjivanja i prometa u fan shopu

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 27 jan 2025, 16:03

Kretenluk!

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6352
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 27 jan 2025, 16:03

GalileoGalilei je napisao/la:
27 jan 2025, 15:05
Fino kupite online i nema problema. Ukoliko neko ne zna online kupiti, uvijek ima nekog da zna, od prijatelja, mlađih generacija, drugova itd. Ko kupuje karte radi sakupljanja, kupi fino u fan shopu. Ne znam šta je problem?

Živimo u 21. stoljeću i neko ne zna da uđe na stranicu, unese broj kartice i to je to. Ne peglaš se, brzo sve ide, za dvije minute ti je karta na mailu.
Svakako su one kućice ruglo.
Kvazi elitizam nikada nista dobro dao nije.
Ako se fura ta prica, daj da naprave stadion u tom kibetnetickom-naprednom- progresivnom filmu, a ne da imamo stadion u nivou africkih, a furamo se na neku "kvazi progresivnost".
- FKS -

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 27 jan 2025, 16:11

plisek je napisao/la:
27 jan 2025, 16:01
Bravo za upravu i potez za ulaznice! Dosta je bilo gerila dolazaka, 15 minuta pred tekmu nemas pojma hocel biti 500 ili 5000 ljudi. Ovako znas kako organizovat utakmicu, koliko policije/osiguranja, cistaca za poslije moras orginizovat. Vi sto serete po odluci nemate pojma koliko je tesko organizovat tekmu kad nemas pojma koliko ce ljudi biti, platis 200 drotova dnevnicu a na kraju bude hiljadu ljudi, mogao si 50 dovest. Ovo je vec visi nivo organizacije sto ograniceni ne kontaju. Svi lijepo u fan shop, clansku, kartu, kupis neki sal i lagano na kosevo
Kakve to veze ima? Koja je razlika kad neko kartu kupi npr. na dan utakmice u fan shopu ili na stadionu? Ne radi se organizacija pet minuta pred utakmicu.

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 27 jan 2025, 16:13

Hvalio sam marketing ali ovo je autogol samo takav. Krivo mi je sto sam uclanio sebe i porodicu jer su mi ogadili sve s ovom odlukom. Shvatite to kako hocete ali ovo danas mi bas zasmetalo

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2002
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 27 jan 2025, 16:15

Ne brinite bit će ispred stadiona preprodavača koliko hoćete, novi biznis su napravili ljudima.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 27 jan 2025, 16:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6278
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 27 jan 2025, 16:15

Da treba ovako nešto uraditi - treba.
Da je malo preuranjeno - jeste.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11453
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 27 jan 2025, 16:17

Ide se iz krajnosti u krajnost. Jedni slijepo brane( ovdje ne, ali generalno u društvu što sam do sad diskutovao ), a onda s druge strane imaš ljude koji bi članske vraćali radi ovoga.
Nema sredine, kao i uvijek sa objektivnim pitarima :D .
Zadnja izmjena: GospodinIzSarajeva, dana/u 27 jan 2025, 16:20, ukupno mijenjano 1 put.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Tele33
Postovi: 1303
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 27 jan 2025, 16:19

Realno svaku utakmicu osim derbija i evrope mozes u 1000 procijenit posjetu bez problema
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 27 jan 2025, 16:19

:opaopa:
Zadnja izmjena: relativizam, dana/u 27 jan 2025, 16:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 27 jan 2025, 16:21

feniks dodaj jos jednu tacku za proteste
nema pojacanja
gace
nema prodaje ispred stadiona
tjeranje Balte

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 27 jan 2025, 16:21

Kontraproduktivno.
Biće još manje ljudi.

Torino
Postovi: 1834
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 27 jan 2025, 16:30

Haj ovako. Raja iz Travnika, Breze, Olova, Ilijaša, Hrasnice, Vogošće... Imamo ljude iz Tešnja, moraju maksuz potegnuti iz grada da kupe kartu ili online da kupe. Informatički smo neobrazovan svijet.
Dosta raje iz inostranstva vidimo na zapadu, šta da mu kažem kad me pita gdje da kupi kartu?
Užasan potez.

Druga stvar, klub koji ima pare, koji treba da privuče navijače stavlja članku 25KM plus su mu artikli preskupi, ne prati se finansijska mogućnost ljudi, klub koji se bazirao samo na centar grada gdje ima dva fan shopa i jedan na aerodromu, toliko praznih prostora na Ilidži, da ni jedan nije zakupljen. Otoka isto tako.
Klub kojem izgleda nije u interesu privući navijače. Sa ovakvim idejama 3500 članova je puno. Puno mu je i 5000 ljudi na utakmici. Selam.
🇵🇸

Avatar
Beli98
Postovi: 3266
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 27 jan 2025, 16:35

MaroonBjelave je napisao/la:
27 jan 2025, 16:15
Da treba ovako nešto uraditi - treba.
Da je malo preuranjeno - jeste.
Moze li obrazlozenje? Zasto tako mislis?
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []