FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
sve samo da se skrene prica o napadacu

- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja ne mogu da razumijem da se 15 stranica ispisalo zbog kućica i karata.. Shvatam ja da je lijepo piti pivu u kafani do zadnjih 10 minuta tekme i onda sletiti brzinski. Shvatam da ima ljudi iz drugih krajeva koji dođu i starijih ljudi, ali opet se previše kuka.
Momak je u korak objasnio online kupovinu svima koji ne znaju, sad pa sad se obavi. Nema peglanja, čekanja, traženja i plaćanja parkinga, gužvare po redovima i gradu itd. Primjer, ide desetero drugova iz nekog drugog mjesta na tekmu, uđe jedan na stranicu, označi 10 karata i završeno sve za dvije minute. Dođe kao gospodin na utakmicu, ostavi auto, piva/kafa i lagano na tribinu. Ne mrcvari sebe i ne stoji u redu, nema nikakvog srkleta.
Za starije ljude koji ne znaju, uvijek ima unuk, unuka, sin, kćerka, neko u familiji da zna to uzeti. Krećem od svog primjera, a tako je kod svakog.
Onaj ko skuplja karte ima fan shop i to je to.
Kaže neko "nije na ruku, gužva po gradu, mora se tražiti parking".. To je svakodnevnica i to prihvatite. Živimo u malom gradu, šta bi pričali da živimo u nekoj velikoj državi? Ja pričam na osnovu sebe, milion puta sam otišao u grad u fan shop, nebitno da li je to nekad bilo zbog karte, učlanjenja, stvari u fan shopu, poklona za nekog i slično. Pritom, živim na drugom kraju grada i onda i ja mogu reći "puu majku im ebem na kraju grada mi je fan shop neću se ni učlaniti, još digli na 25 KM".
Ljetos sam potrošio vremena, živaca, para na parking jer sam uzimao karte za Evropu dosta svojih ljudi, pa nisam kukao.
Dosta mi je olakšao fan shop na aerodromu. Ko živi na Ilidži, Stupu, Nedžarićima, Alipašinom, Mojmilu, Vojničkom, fan shop na aerodromu mu je pred nosom. S Ilidže si tamo za 10 minuta. Ko živi na Otoci, Čengić Vili i gore prema gradu, uopšte mu nisu daleko fan shopovi u gradu.
Ovi što neće ni pod razno online da kupuju jer eto imaju svoj neki razlog, ne moraju, fino se spremite i protegnete nogice do fan shopa. Proklet narod, kad nema online, što nema. Evo godinu ima online, sad neće online draže im stajati u redu, kasniti, srkletiti se, gurati se itd. Ljudi vani kompletan enterijer kupe online, ali jok bošnjo to neće iz nekog svog principa.
"Ima da utiće ovo na posjetu"..
Dosad se prolamalo od ljudi, 15K nas svaku tekmu, pa će biti belaj.
Momak je u korak objasnio online kupovinu svima koji ne znaju, sad pa sad se obavi. Nema peglanja, čekanja, traženja i plaćanja parkinga, gužvare po redovima i gradu itd. Primjer, ide desetero drugova iz nekog drugog mjesta na tekmu, uđe jedan na stranicu, označi 10 karata i završeno sve za dvije minute. Dođe kao gospodin na utakmicu, ostavi auto, piva/kafa i lagano na tribinu. Ne mrcvari sebe i ne stoji u redu, nema nikakvog srkleta.
Za starije ljude koji ne znaju, uvijek ima unuk, unuka, sin, kćerka, neko u familiji da zna to uzeti. Krećem od svog primjera, a tako je kod svakog.
Onaj ko skuplja karte ima fan shop i to je to.
Kaže neko "nije na ruku, gužva po gradu, mora se tražiti parking".. To je svakodnevnica i to prihvatite. Živimo u malom gradu, šta bi pričali da živimo u nekoj velikoj državi? Ja pričam na osnovu sebe, milion puta sam otišao u grad u fan shop, nebitno da li je to nekad bilo zbog karte, učlanjenja, stvari u fan shopu, poklona za nekog i slično. Pritom, živim na drugom kraju grada i onda i ja mogu reći "puu majku im ebem na kraju grada mi je fan shop neću se ni učlaniti, još digli na 25 KM".
Ljetos sam potrošio vremena, živaca, para na parking jer sam uzimao karte za Evropu dosta svojih ljudi, pa nisam kukao.
Dosta mi je olakšao fan shop na aerodromu. Ko živi na Ilidži, Stupu, Nedžarićima, Alipašinom, Mojmilu, Vojničkom, fan shop na aerodromu mu je pred nosom. S Ilidže si tamo za 10 minuta. Ko živi na Otoci, Čengić Vili i gore prema gradu, uopšte mu nisu daleko fan shopovi u gradu.
Ovi što neće ni pod razno online da kupuju jer eto imaju svoj neki razlog, ne moraju, fino se spremite i protegnete nogice do fan shopa. Proklet narod, kad nema online, što nema. Evo godinu ima online, sad neće online draže im stajati u redu, kasniti, srkletiti se, gurati se itd. Ljudi vani kompletan enterijer kupe online, ali jok bošnjo to neće iz nekog svog principa.
"Ima da utiće ovo na posjetu"..
Dosad se prolamalo od ljudi, 15K nas svaku tekmu, pa će biti belaj.
Re: FK Sarajevo
Koja je pozitivna stvar, sta si dobio sa ovim eto kada si toliki roman napisao, mozes li nam i reci zbog cega je pozitivno da smo jedini klub u Evropi gdje ne mozes kupiti kartu na stadionu, mozes li nam reci sta je pozitivno u ovome sto je retard Adrian donio ?GalileoGalilei je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:03Ja ne mogu da razumijem da se 15 stranica ispisalo zbog kućica i karata.. Shvatam ja da je lijepo piti pivu u kafani do zadnjih 10 minuta tekme i onda sletiti brzinski. Shvatam da ima ljudi iz drugih krajeva koji dođu i starijih ljudi, ali opet se previše kuka.
Momak je u korak objasnio online kupovinu svima koji ne znaju, sad pa sad se obavi. Nema peglanja, čekanja, traženja i plaćanja parkinga, gužvare po redovima i gradu itd. Primjer, ide desetero drugova iz nekog drugog mjesta na tekmu, uđe jedan na stranicu, označi 10 karata i završeno sve za dvije minute. Dođe kao gospodin na utakmicu, ostavi auto, piva/kafa i lagano na tribinu. Ne mrcvari sebe i ne stoji u redu, nema nikakvog srkleta.
Za starije ljude koji ne znaju, uvijek ima unuk, unuka, sin, kćerka, neko u familiji da zna to uzeti. Krećem od svog primjera, a tako je kod svakog.
Onaj ko skuplja karte ima fan shop i to je to.
Kaže neko "nije na ruku, gužva po gradu, mora se tražiti parking".. To je svakodnevnica i to prihvatite. Živimo u malom gradu, šta bi pričali da živimo u nekoj velikoj državi? Ja pričam na osnovu sebe, milion puta sam otišao u grad u fan shop, nebitno da li je to nekad bilo zbog karte, učlanjenja, stvari u fan shopu, poklona za nekog i slično. Pritom, živim na drugom kraju grada i onda i ja mogu reći "puu majku im ebem na kraju grada mi je fan shop neću se ni učlaniti, još digli na 25 KM".
Ljetos sam potrošio vremena, živaca, para na parking jer sam uzimao karte za Evropu dosta svojih ljudi, pa nisam kukao.
Dosta mi je olakšao fan shop na aerodromu. Ko živi na Ilidži, Stupu, Nedžarićima, Alipašinom, Mojmilu, Vojničkom, fan shop na aerodromu mu je pred nosom. S Ilidže si tamo za 10 minuta. Ko živi na Otoci, Čengić Vili i gore prema gradu, uopšte mu nisu daleko fan shopovi u gradu.
Ovi što neće ni pod razno online da kupuju jer eto imaju svoj neki razlog, ne moraju, fino se spremite i protegnete nogice do fan shopa. Proklet narod, kad nema online, što nema. Evo godinu ima online, sad neće online draže im stajati u redu, kasniti, srkletiti se, gurati se itd. Ljudi vani kompletan enterijer kupe online, ali jok bošnjo to neće iz nekog svog principa.
"Ima da utiće ovo na posjetu"..
Dosad se prolamalo od ljudi, 15K nas svaku tekmu, pa će biti belaj.![]()
Sto neko napisa pravdanje ovih nepotrebnih retardiranih odluka je i dovelo da se ljudi distanciraju od kluba.
-
Inspiracija
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 15 feb 2017, 22:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta ako nemamo para na kartici hahahahah
Re: FK Sarajevo
Pa o tome niko nije razmišljao, 80 posto stanovništva prvog skine sve s kartice
Al hajmo pravdati i dalje..kakvi mozgovi nevjerovatno.
MNON
Re: FK Sarajevo
Gledaj prvo ko piše, pa onda šta piše. Ovo mu je samo jedan od niza bisera, lik prekucava sa glupostima i nebulozama iz dana u dan.guadalupe je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:12Koja je pozitivna stvar, sta si dobio sa ovim eto kada si toliki roman napisao, mozes li nam i reci zbog cega je pozitivno da smo jedini klub u Evropi gdje ne mozes kupiti kartu na stadionu, mozes li nam reci sta je pozitivno u ovome sto je retard Adrian donio ?GalileoGalilei je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:03Ja ne mogu da razumijem da se 15 stranica ispisalo zbog kućica i karata.. Shvatam ja da je lijepo piti pivu u kafani do zadnjih 10 minuta tekme i onda sletiti brzinski. Shvatam da ima ljudi iz drugih krajeva koji dođu i starijih ljudi, ali opet se previše kuka.
Momak je u korak objasnio online kupovinu svima koji ne znaju, sad pa sad se obavi. Nema peglanja, čekanja, traženja i plaćanja parkinga, gužvare po redovima i gradu itd. Primjer, ide desetero drugova iz nekog drugog mjesta na tekmu, uđe jedan na stranicu, označi 10 karata i završeno sve za dvije minute. Dođe kao gospodin na utakmicu, ostavi auto, piva/kafa i lagano na tribinu. Ne mrcvari sebe i ne stoji u redu, nema nikakvog srkleta.
Za starije ljude koji ne znaju, uvijek ima unuk, unuka, sin, kćerka, neko u familiji da zna to uzeti. Krećem od svog primjera, a tako je kod svakog.
Onaj ko skuplja karte ima fan shop i to je to.
Kaže neko "nije na ruku, gužva po gradu, mora se tražiti parking".. To je svakodnevnica i to prihvatite. Živimo u malom gradu, šta bi pričali da živimo u nekoj velikoj državi? Ja pričam na osnovu sebe, milion puta sam otišao u grad u fan shop, nebitno da li je to nekad bilo zbog karte, učlanjenja, stvari u fan shopu, poklona za nekog i slično. Pritom, živim na drugom kraju grada i onda i ja mogu reći "puu majku im ebem na kraju grada mi je fan shop neću se ni učlaniti, još digli na 25 KM".
Ljetos sam potrošio vremena, živaca, para na parking jer sam uzimao karte za Evropu dosta svojih ljudi, pa nisam kukao.
Dosta mi je olakšao fan shop na aerodromu. Ko živi na Ilidži, Stupu, Nedžarićima, Alipašinom, Mojmilu, Vojničkom, fan shop na aerodromu mu je pred nosom. S Ilidže si tamo za 10 minuta. Ko živi na Otoci, Čengić Vili i gore prema gradu, uopšte mu nisu daleko fan shopovi u gradu.
Ovi što neće ni pod razno online da kupuju jer eto imaju svoj neki razlog, ne moraju, fino se spremite i protegnete nogice do fan shopa. Proklet narod, kad nema online, što nema. Evo godinu ima online, sad neće online draže im stajati u redu, kasniti, srkletiti se, gurati se itd. Ljudi vani kompletan enterijer kupe online, ali jok bošnjo to neće iz nekog svog principa.
"Ima da utiće ovo na posjetu"..
Dosad se prolamalo od ljudi, 15K nas svaku tekmu, pa će biti belaj.![]()
Sto neko napisa pravdanje ovih nepotrebnih retardiranih odluka je i dovelo da se ljudi distanciraju od kluba.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A sto se svaka odluka kluba mora toliko pravdat, kao da administracija ne moze donijet losu odluku? Haj stavili gace za 60 KM, yebat ih, ja cu i dalje uomuse kupovat 3 za cenera. Fanshop skup, yebe mi se, imam ionako bruku proizvoda a mogu s vremena na vrijeme svakako kupit nesta ako mi se svidi. Al druze, kako mene boli qrac za te stvari, ne znam sto nekog ko svakako kupuje online ili kupuje sezonsku, tangira to sto neko voli da prije utakmice kupi papiric i tako udje? Ja kad imam online kartu svejedno mi, gledam red pred kucicama i smijem se, al isto tako kad nemam kartu stanem u taj red i gledam sto se meni raja smije. Jednostavno hocu da imam mogucnost da doletim s posla, kupim kartu i udjem na stadion, a ne da u voznji tipkam u telefon i kupujem, jos posebno sto skinu online prodaju do 90 min pred utakmicu. A guzve na ulazima svakako nemaju veze sa guzvama pred kontejnerom, opet ce se ulazit do 15. minute jer je lakse potrgat papiric nego skenirat barkod, pod uslovom da skener radi. Znaci u sustini raji koja udje na stadion smeta guzva ispred stadiona? Isto da ti za neki Koloseum platis propusnicu unaprijed pa yebes gradu Rimu sve jer se drugi ljudi guraju na ulazima. Ti se snasao ranije, yebe ti se za one ispred, mozda je neko dosao pred kapiju i tek tad skontao da bi ipak mogao posjetit Koloseum.GalileoGalilei je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:03Ja ne mogu da razumijem da se 15 stranica ispisalo zbog kućica i karata.. Shvatam ja da je lijepo piti pivu u kafani do zadnjih 10 minuta tekme i onda sletiti brzinski. Shvatam da ima ljudi iz drugih krajeva koji dođu i starijih ljudi, ali opet se previše kuka.
Momak je u korak objasnio online kupovinu svima koji ne znaju, sad pa sad se obavi. Nema peglanja, čekanja, traženja i plaćanja parkinga, gužvare po redovima i gradu itd. Primjer, ide desetero drugova iz nekog drugog mjesta na tekmu, uđe jedan na stranicu, označi 10 karata i završeno sve za dvije minute. Dođe kao gospodin na utakmicu, ostavi auto, piva/kafa i lagano na tribinu. Ne mrcvari sebe i ne stoji u redu, nema nikakvog srkleta.
Za starije ljude koji ne znaju, uvijek ima unuk, unuka, sin, kćerka, neko u familiji da zna to uzeti. Krećem od svog primjera, a tako je kod svakog.
Onaj ko skuplja karte ima fan shop i to je to.
Kaže neko "nije na ruku, gužva po gradu, mora se tražiti parking".. To je svakodnevnica i to prihvatite. Živimo u malom gradu, šta bi pričali da živimo u nekoj velikoj državi? Ja pričam na osnovu sebe, milion puta sam otišao u grad u fan shop, nebitno da li je to nekad bilo zbog karte, učlanjenja, stvari u fan shopu, poklona za nekog i slično. Pritom, živim na drugom kraju grada i onda i ja mogu reći "puu majku im ebem na kraju grada mi je fan shop neću se ni učlaniti, još digli na 25 KM".
Ljetos sam potrošio vremena, živaca, para na parking jer sam uzimao karte za Evropu dosta svojih ljudi, pa nisam kukao.
Dosta mi je olakšao fan shop na aerodromu. Ko živi na Ilidži, Stupu, Nedžarićima, Alipašinom, Mojmilu, Vojničkom, fan shop na aerodromu mu je pred nosom. S Ilidže si tamo za 10 minuta. Ko živi na Otoci, Čengić Vili i gore prema gradu, uopšte mu nisu daleko fan shopovi u gradu.
Ovi što neće ni pod razno online da kupuju jer eto imaju svoj neki razlog, ne moraju, fino se spremite i protegnete nogice do fan shopa. Proklet narod, kad nema online, što nema. Evo godinu ima online, sad neće online draže im stajati u redu, kasniti, srkletiti se, gurati se itd. Ljudi vani kompletan enterijer kupe online, ali jok bošnjo to neće iz nekog svog principa.
"Ima da utiće ovo na posjetu"..
Dosad se prolamalo od ljudi, 15K nas svaku tekmu, pa će biti belaj.![]()
Sto klub UKIDA mogucnosti? Podsjecaju me na onaj vic o pacijentu koji doktoru kaze "boli me vrat kad okrecem glavu" a doktor kaze "nemoj okretat glavu onda". Ne mogu se problemi tako rjesavat, nesta sto tebi licno smeta da jednostavno eliminises i ubijes tu mogucnost. Uzmimo koncerte npr, kupikartu postoji vec 10 godina i ne pamtim kad sam kupio fizicki kartu, al za svaki koncert je moguce otic na Skenderiju i kupit papiric. Za kosarku, za kino, za pozoriste, za sve zivo. Sve moze online ali moze i fizicki. Nece sigurno Mirvic opismenit stanovnistvo, mi smo narod koji i dalje ode na more i hoda po Neumu od kuce do kuce, ne vjeruje niko u booking. Od moje raje, 15 njih nikad nije kupilo online nista, nece ljudi, boje se, dzaba ja pricam da je zivot laksi tako al jok. I ne mozes te ljude jednostavno izbacit kao da ne postoje. Momak postavio upute na forum, mislis da neki dedo sa istoka cita forum? Il da ce se neko cimat da mu objasnjava kako kupit kartu i pokazat na ulazu, danas ljudi roditelje ko kerove zatvore u staracke domove, ne obilaze ih po pola godine. Postujem te, godinama si medju najboljim forumasima, al nema smisla pravdat ovo jer odgovara meni, tebi, petom i desetom, a znas dobro da ne odgovara barem 60% navijaca.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odes uplatis sebi na racun. Zasto drzati pare u novcaniku kad mozes na kartici. Tako se u evropi radi. Ali mi smo jos daleko od evrope
- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jeste zbog pravdanja su se ljudi distancirali i zato je dvije hiljade ljudi na tribinima. Iznio sam samo svoje mišljenje, da nije uopšte toliki bauk, ali mi kao narod volimo od svega napraviti halabuku. Negodovaće se dva dana i onda će se sve priviknuti.guadalupe je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:12Koja je pozitivna stvar, sta si dobio sa ovim eto kada si toliki roman napisao, mozes li nam i reci zbog cega je pozitivno da smo jedini klub u Evropi gdje ne mozes kupiti kartu na stadionu, mozes li nam reci sta je pozitivno u ovome sto je retard Adrian donio ?GalileoGalilei je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:03Ja ne mogu da razumijem da se 15 stranica ispisalo zbog kućica i karata.. Shvatam ja da je lijepo piti pivu u kafani do zadnjih 10 minuta tekme i onda sletiti brzinski. Shvatam da ima ljudi iz drugih krajeva koji dođu i starijih ljudi, ali opet se previše kuka.
Momak je u korak objasnio online kupovinu svima koji ne znaju, sad pa sad se obavi. Nema peglanja, čekanja, traženja i plaćanja parkinga, gužvare po redovima i gradu itd. Primjer, ide desetero drugova iz nekog drugog mjesta na tekmu, uđe jedan na stranicu, označi 10 karata i završeno sve za dvije minute. Dođe kao gospodin na utakmicu, ostavi auto, piva/kafa i lagano na tribinu. Ne mrcvari sebe i ne stoji u redu, nema nikakvog srkleta.
Za starije ljude koji ne znaju, uvijek ima unuk, unuka, sin, kćerka, neko u familiji da zna to uzeti. Krećem od svog primjera, a tako je kod svakog.
Onaj ko skuplja karte ima fan shop i to je to.
Kaže neko "nije na ruku, gužva po gradu, mora se tražiti parking".. To je svakodnevnica i to prihvatite. Živimo u malom gradu, šta bi pričali da živimo u nekoj velikoj državi? Ja pričam na osnovu sebe, milion puta sam otišao u grad u fan shop, nebitno da li je to nekad bilo zbog karte, učlanjenja, stvari u fan shopu, poklona za nekog i slično. Pritom, živim na drugom kraju grada i onda i ja mogu reći "puu majku im ebem na kraju grada mi je fan shop neću se ni učlaniti, još digli na 25 KM".
Ljetos sam potrošio vremena, živaca, para na parking jer sam uzimao karte za Evropu dosta svojih ljudi, pa nisam kukao.
Dosta mi je olakšao fan shop na aerodromu. Ko živi na Ilidži, Stupu, Nedžarićima, Alipašinom, Mojmilu, Vojničkom, fan shop na aerodromu mu je pred nosom. S Ilidže si tamo za 10 minuta. Ko živi na Otoci, Čengić Vili i gore prema gradu, uopšte mu nisu daleko fan shopovi u gradu.
Ovi što neće ni pod razno online da kupuju jer eto imaju svoj neki razlog, ne moraju, fino se spremite i protegnete nogice do fan shopa. Proklet narod, kad nema online, što nema. Evo godinu ima online, sad neće online draže im stajati u redu, kasniti, srkletiti se, gurati se itd. Ljudi vani kompletan enterijer kupe online, ali jok bošnjo to neće iz nekog svog principa.
"Ima da utiće ovo na posjetu"..
Dosad se prolamalo od ljudi, 15K nas svaku tekmu, pa će biti belaj.![]()
Sto neko napisa pravdanje ovih nepotrebnih retardiranih odluka je i dovelo da se ljudi distanciraju od kluba.
@Lucas
Volim te <3
- belosevic23
- Postovi: 1335
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
80 posto našeg naroda podigne pare na bankomatu i ode kupit nešto u marketu koji ima pos uređaj. Zato smo u rangu Albanije po razvoju..bojim se da nam malo i bježe
- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vidi Napoleone, ne pravdam ja nikoga, niti imam razloga, samo govorim da mi nije jasno zašto tolika frka. Možda nekome jeste, meni nije, jer i da nemam sezonsku, uzeo bih je online jer mi je najlakša solucija. Što se mene samog tiče, mogu svako 20 metara kućicu staviti, mogu svi uzimati na licu mjesta, meni ne smeta nego raji objašnjavam lakšu opciju. Sve ja to znam da se treba bolje organizovati, srediti kontejnere, da to ide brže i bolje, jer onako izgleda kao ruglo.napoleon72 je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:36A sto se svaka odluka kluba mora toliko pravdat, kao da administracija ne moze donijet losu odluku? Haj stavili gace za 60 KM, yebat ih, ja cu i dalje uomuse kupovat 3 za cenera. Fanshop skup, yebe mi se, imam ionako bruku proizvoda a mogu s vremena na vrijeme svakako kupit nesta ako mi se svidi. Al druze, kako mene boli qrac za te stvari, ne znam sto nekog ko svakako kupuje online ili kupuje sezonsku, tangira to sto neko voli da prije utakmice kupi papiric i tako udje? Ja kad imam online kartu svejedno mi, gledam red pred kucicama i smijem se, al isto tako kad nemam kartu stanem u taj red i gledam sto se meni raja smije. Jednostavno hocu da imam mogucnost da doletim s posla, kupim kartu i udjem na stadion, a ne da u voznji tipkam u telefon i kupujem, jos posebno sto skinu online prodaju do 90 min pred utakmicu. A guzve na ulazima svakako nemaju veze sa guzvama pred kontejnerom, opet ce se ulazit do 15. minute jer je lakse potrgat papiric nego skenirat barkod, pod uslovom da skener radi. Znaci u sustini raji koja udje na stadion smeta guzva ispred stadiona? Isto da ti za neki Koloseum platis propusnicu unaprijed pa yebes gradu Rimu sve jer se drugi ljudi guraju na ulazima. Ti se snasao ranije, yebe ti se za one ispred, mozda je neko dosao pred kapiju i tek tad skontao da bi ipak mogao posjetit Koloseum.GalileoGalilei je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:03Ja ne mogu da razumijem da se 15 stranica ispisalo zbog kućica i karata.. Shvatam ja da je lijepo piti pivu u kafani do zadnjih 10 minuta tekme i onda sletiti brzinski. Shvatam da ima ljudi iz drugih krajeva koji dođu i starijih ljudi, ali opet se previše kuka.
Momak je u korak objasnio online kupovinu svima koji ne znaju, sad pa sad se obavi. Nema peglanja, čekanja, traženja i plaćanja parkinga, gužvare po redovima i gradu itd. Primjer, ide desetero drugova iz nekog drugog mjesta na tekmu, uđe jedan na stranicu, označi 10 karata i završeno sve za dvije minute. Dođe kao gospodin na utakmicu, ostavi auto, piva/kafa i lagano na tribinu. Ne mrcvari sebe i ne stoji u redu, nema nikakvog srkleta.
Za starije ljude koji ne znaju, uvijek ima unuk, unuka, sin, kćerka, neko u familiji da zna to uzeti. Krećem od svog primjera, a tako je kod svakog.
Onaj ko skuplja karte ima fan shop i to je to.
Kaže neko "nije na ruku, gužva po gradu, mora se tražiti parking".. To je svakodnevnica i to prihvatite. Živimo u malom gradu, šta bi pričali da živimo u nekoj velikoj državi? Ja pričam na osnovu sebe, milion puta sam otišao u grad u fan shop, nebitno da li je to nekad bilo zbog karte, učlanjenja, stvari u fan shopu, poklona za nekog i slično. Pritom, živim na drugom kraju grada i onda i ja mogu reći "puu majku im ebem na kraju grada mi je fan shop neću se ni učlaniti, još digli na 25 KM".
Ljetos sam potrošio vremena, živaca, para na parking jer sam uzimao karte za Evropu dosta svojih ljudi, pa nisam kukao.
Dosta mi je olakšao fan shop na aerodromu. Ko živi na Ilidži, Stupu, Nedžarićima, Alipašinom, Mojmilu, Vojničkom, fan shop na aerodromu mu je pred nosom. S Ilidže si tamo za 10 minuta. Ko živi na Otoci, Čengić Vili i gore prema gradu, uopšte mu nisu daleko fan shopovi u gradu.
Ovi što neće ni pod razno online da kupuju jer eto imaju svoj neki razlog, ne moraju, fino se spremite i protegnete nogice do fan shopa. Proklet narod, kad nema online, što nema. Evo godinu ima online, sad neće online draže im stajati u redu, kasniti, srkletiti se, gurati se itd. Ljudi vani kompletan enterijer kupe online, ali jok bošnjo to neće iz nekog svog principa.
"Ima da utiće ovo na posjetu"..
Dosad se prolamalo od ljudi, 15K nas svaku tekmu, pa će biti belaj.![]()
Sto klub UKIDA mogucnosti? Podsjecaju me na onaj vic o pacijentu koji doktoru kaze "boli me vrat kad okrecem glavu" a doktor kaze "nemoj okretat glavu onda". Ne mogu se problemi tako rjesavat, nesta sto tebi licno smeta da jednostavno eliminises i ubijes tu mogucnost. Uzmimo koncerte npr, kupikartu postoji vec 10 godina i ne pamtim kad sam kupio fizicki kartu, al za svaki koncert je moguce otic na Skenderiju i kupit papiric. Za kosarku, za kino, za pozoriste, za sve zivo. Sve moze online ali moze i fizicki. Nece sigurno Mirvic opismenit stanovnistvo, mi smo narod koji i dalje ode na more i hoda po Neumu od kuce do kuce, ne vjeruje niko u booking. Od moje raje, 15 njih nikad nije kupilo online nista, nece ljudi, boje se, dzaba ja pricam da je zivot laksi tako al jok. I ne mozes te ljude jednostavno izbacit kao da ne postoje. Momak postavio upute na forum, mislis da neki dedo sa istoka cita forum? Il da ce se neko cimat da mu objasnjava kako kupit kartu i pokazat na ulazu, danas ljudi roditelje ko kerove zatvore u staracke domove, ne obilaze ih po pola godine. Postujem te, godinama si medju najboljim forumasima, al nema smisla pravdat ovo jer odgovara meni, tebi, petom i desetom, a znas dobro da ne odgovara barem 60% navijaca.
Ne znam čemu napadanje ostalih, ništa loše nisam rekao. Milion puta sam vidio koliko raje je ušlo nakon 10-15-20 minuta od početka utakmice, pa se nerviraju, psuju sve živo, a sjedili do zadnjih deset minuta u kafani.
Neka radi ko kako hoće.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mislis da ce se o ovome pricati dva dana i zaboraviti, pa hebace im neko mater za ovo.
Dobro nema rezultata, suti se i podrska je tu. Trosi se na pojacanja, odstete, plate, strucne stabove i ok sve to. Neuslovan stadion haj naucili smo nema veze. Ali mrcvariti navijace i tjerati ih da kupuju karte tri kilometra od stadiona nece to samo tako proci.
Nek promijene odluku i mirna Bosna.
Ovako ce to mozda proci prvu utakmicu, lijep termin i zazeljeli se utakmica ali prvi kiks, los termin i slicno sve ce im po spisku raja zbog ove gluposti
Dobro nema rezultata, suti se i podrska je tu. Trosi se na pojacanja, odstete, plate, strucne stabove i ok sve to. Neuslovan stadion haj naucili smo nema veze. Ali mrcvariti navijace i tjerati ih da kupuju karte tri kilometra od stadiona nece to samo tako proci.
Nek promijene odluku i mirna Bosna.
Ovako ce to mozda proci prvu utakmicu, lijep termin i zazeljeli se utakmica ali prvi kiks, los termin i slicno sve ce im po spisku raja zbog ove gluposti
Re: FK Sarajevo
E jest se tatamata uzbudio, napisao tristo postova.
Bolan ti si napisao da opet moras otvoriti racun u banci jer ga nemas??? Koliko vidim iz pisanja, ti si vec ostvaren covjek, vjerovatno moras imati i posao, nadam se da ga imas, a ako ga imas onda moras primati pare na karticu po svim legalnim pravilima ove **** drzave.
Odluka je glupost, odluku je donio Adrian Cottman, Ismirov saradnik. Pri tome, upozoreni su sta ce se desiti. Kod nas se ljudi ne jagme za kartu kad Atalanta dodje nakon 2:2 u Reggio Emilii, a ne da neko maksuz dolazi do shopa da uzme kartu koji dan pred utakmicu protiv Sloge iz Doboja.
Galileo ima poentu, ali imaju i ostali ljudi poentu koji su protiv ovoga. Jednostavno istina je negdje izmedju, i na ovaj korak ce se u skorijoj buducnosti odluciti vecina klubova koji imaju popularnost vecu od nekog prosjeka. Misljenja sam da se ova tranzicija mogla bolje odraditi.
Npr. zasto se nisu odlucile pustiti polugodisnje karte u prodaju? Samo u fanshopovima dostupne.
Zasto se na dan svake utakmice ne bi prodavao odredjeni kontigent ispred stadiona, pa kad nestane karata, ili vide guzvu na kontejnerima da ljudi sami shvate, pa online je bolja opcija.
Razumijem i kolekcionare, ali nema ih deset hiljada, idem na utakmice otkako znam za sebe, a poznajem 5 strastvenih kolekcionara. U danasnjem vremenu najlakse je doci do karte za kolekcionara.
Bolan ti si napisao da opet moras otvoriti racun u banci jer ga nemas??? Koliko vidim iz pisanja, ti si vec ostvaren covjek, vjerovatno moras imati i posao, nadam se da ga imas, a ako ga imas onda moras primati pare na karticu po svim legalnim pravilima ove **** drzave.
Odluka je glupost, odluku je donio Adrian Cottman, Ismirov saradnik. Pri tome, upozoreni su sta ce se desiti. Kod nas se ljudi ne jagme za kartu kad Atalanta dodje nakon 2:2 u Reggio Emilii, a ne da neko maksuz dolazi do shopa da uzme kartu koji dan pred utakmicu protiv Sloge iz Doboja.
Galileo ima poentu, ali imaju i ostali ljudi poentu koji su protiv ovoga. Jednostavno istina je negdje izmedju, i na ovaj korak ce se u skorijoj buducnosti odluciti vecina klubova koji imaju popularnost vecu od nekog prosjeka. Misljenja sam da se ova tranzicija mogla bolje odraditi.
Npr. zasto se nisu odlucile pustiti polugodisnje karte u prodaju? Samo u fanshopovima dostupne.
Zasto se na dan svake utakmice ne bi prodavao odredjeni kontigent ispred stadiona, pa kad nestane karata, ili vide guzvu na kontejnerima da ljudi sami shvate, pa online je bolja opcija.
Razumijem i kolekcionare, ali nema ih deset hiljada, idem na utakmice otkako znam za sebe, a poznajem 5 strastvenih kolekcionara. U danasnjem vremenu najlakse je doci do karte za kolekcionara.
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.
"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.
"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
@Galileo pa frka je ljudima koji nisu navikli na online, koji do zadnjeg casa ne znaju da li ce stici, penzionerima, ucenicima... vjerujem da se takvi najvise zale. Ja prvi preferiram online al par puta ove sezone fkt nisam do zadnjeg casa znao da li idem. Za derbi sam skontao da mogu stici 2 sata prije tekme, udjem da kupim kartu, obustavljena online prodaja. Znaci da nisam mogao kupit pred stadionom ne bih ni otisao na utakmicu (radim van Sarajeva). Jbg, ljudima se ukida mogucnost izbora, ovo je isto da neko sutra odluci da zatvori skroz istok. Ono, imas zapad koji sam moze primit nase navijace na 90% utakmica u sezoni, plus sjever, al ako je nekom cejf da ide na istok... treba pustit ljude da biraju i omogucit jos vise mogucnosti a ne ubijat postojece. Sto neko rece, bolje da su poslali po 100 ulaznica glavnim sponzorskim firmama ili na trafike iNovina, da ljudi imaju vece mogucnosti pri kupovini. Vise opcija = vise publike, cista matematika.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
+1luckystrike je napisao/la: ↑28 jan 2025, 08:41Da se ja pitam, upregnuo bih ove postojeće 'sponzore' kao što su Amko i Al-Hana i poslao bi im pred svaku utakmicu kontigent po 50 karata za svaku tribinu i nek' stave u par radnji - poslovnica. Potpisao bih ugovor s iNovine da se karta može kupiti na svakoj trafici. Štampa ne košta previše a sve što se proda za uhar je. Umjesto da se radi na više prodajnih i promotivnih kanala, oni to smanjuju.
Razumijem i ovaj dio društva koji zastupa online shopping, kao stvar sadašnjice a ne budućnosti, međutim nužno je razumjeti tržište a ne gledati kroz prizmu ličnog. Na kraju krajeva, u Americi koja je svjetslosnu godinu ispred, "brick-and-mortar" prodaja u prva tri kvartala 2024. godine čini 83,8% ukupne trgovine na malo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ko će znati...Političarima ništa ne vjerujem.Tatamata1946 je napisao/la: ↑28 jan 2025, 08:52Eto ispade opstina zabranila prodaju karata ispred stadiona, to ne mogu da vjerujem. To je zabranio neki debil koji nema veze sa zivotom i koji ne shvata obicni narod i njihove zivote i problemeShategabri je napisao/la: ↑28 jan 2025, 08:21Kontrakloc, vidiš, niko nije razmišljao na taj način![]()
Ovaj komentar bi trebao ugasiti ovu raspravu.
Sve što obećavaju da će ti dati, ne daju ništa, a gledaju još toliko da uzmu.
Koševo Zapad
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jbt koje odron ponude dobijaju borac i zrinjski za svoje najbolje igrace, sve neki drugoligasi i smijesne pare. Mi ove pare uzmemo na nekom ko nam je visak. Stvarno iznad svih i u tom segmentu.
Re: FK Sarajevo
"Pozamasna ponuda"ErosViverosViv je napisao/la: ↑28 jan 2025, 10:21Jbt koje odron ponude dobijaju borac i zrinjski za svoje najbolje igrace, sve neki drugoligasi i smijesne pare. Mi ove pare uzmemo na nekom ko nam je visak. Stvarno iznad svih i u tom segmentu.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vi se svi bavite trivijalnim stvarima, pričate o načinu kupovine nakon sto se ukinulo , u ovakvim situacijama analiza kreće od obrnute logike i pitanja koji su benefiti za klub i navijače kao konzumente sadržaja u ovoj odluci ? Nema ih.
Evo recite jedan validan argument da će biti ili klubu bolje Ili navijačima bolje povodom ove odluke ? Je li nam nešto olakšano, je li štede kakve novce, je li pojednostavljeno , je li privlači vise ljudi , je li lakše , je li prihvatljivije. Odgovor na svako pitanje je NE.
Odluka je u potpunosti besmislena i kosi se sa svakom mogućom logikom. Najbitnije od svega kosi se sa kulturom odlaska na stadion. Utakmica Sarajeva nije otići u Fan shop u srijedu i onda od kuće pravo na utakmicu. Za nas mnoge je to poseban dan, dan okupljanja prijatelja, pa se ode ručati , popit šta, pa lagano šetnja i gužva i sve drugo je dio tog folklora nije uopste na odmet gužva, nit šta smeta. Dosta ljudi koje ja poznajem ima običaj doći gore uzeti kartu i sjest u kafanu i tako tradicionalno , mislim zašto to ukidati uopste ?
Online kupovina svakako ima za sve koji neće taj način prisustvovanja utakmici, i umjesto da rade da potpisu s nekom pumpom ugovor da printa karte, da se može uzeti karta u Lutriji , na trafici , da vrišti sve od prodaje oni ukinu pred stadionom. **** ga. Nije dobro.
Evo recite jedan validan argument da će biti ili klubu bolje Ili navijačima bolje povodom ove odluke ? Je li nam nešto olakšano, je li štede kakve novce, je li pojednostavljeno , je li privlači vise ljudi , je li lakše , je li prihvatljivije. Odgovor na svako pitanje je NE.
Odluka je u potpunosti besmislena i kosi se sa svakom mogućom logikom. Najbitnije od svega kosi se sa kulturom odlaska na stadion. Utakmica Sarajeva nije otići u Fan shop u srijedu i onda od kuće pravo na utakmicu. Za nas mnoge je to poseban dan, dan okupljanja prijatelja, pa se ode ručati , popit šta, pa lagano šetnja i gužva i sve drugo je dio tog folklora nije uopste na odmet gužva, nit šta smeta. Dosta ljudi koje ja poznajem ima običaj doći gore uzeti kartu i sjest u kafanu i tako tradicionalno , mislim zašto to ukidati uopste ?
Online kupovina svakako ima za sve koji neće taj način prisustvovanja utakmici, i umjesto da rade da potpisu s nekom pumpom ugovor da printa karte, da se može uzeti karta u Lutriji , na trafici , da vrišti sve od prodaje oni ukinu pred stadionom. **** ga. Nije dobro.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mnogi od nas ne primaju platu na karticu. Ne objasnjava mi se ovako pa sam ti poslao ppMirza_Hordas je napisao/la: ↑28 jan 2025, 09:55E jest se tatamata uzbudio, napisao tristo postova.
Bolan ti si napisao da opet moras otvoriti racun u banci jer ga nemas??? Koliko vidim iz pisanja, ti si vec ostvaren covjek, vjerovatno moras imati i posao, nadam se da ga imas, a ako ga imas onda moras primati pare na karticu po svim legalnim pravilima ove **** drzave.
Ali eto ja prestajem na tu temu kad sam naporan, ali me nervira sto neko pravda ovu odluku
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.



