Zrinjski po meni nema jaci tim od nas.Vidjelo se u Bijeljini zadnje kolo da su ranjivi samo treba igrati.Takodjer jos neke utakmice gdje su dobijali a nisu trebali.Vecina ekipa unaprijed im skine gace a imaju nedostataka kao i svaki klub,sad su jos slabiji.Vade ih te neke tehnike i taktike koje vec dugo koriste a klubovi ne mogu ispratit,strasno opasni po bekovima i natrpaju sesnesterac sto mi ne radimo.Kad imas na 9ki jablana Nardina ili Bilbiju koji je iz svake pozicije prijetnja za gol imas i golove.Bekovi su apsolutno kljuc i najbitniji dio njihove igre.Borac realno da izadje sa drugim timom dobit ce 8/11 klubova.Promjenili su na ljeto pola tima,zamjenili Vinka sa Zizovicem,igrali citavu jesen evropu i opet su u 3 boda za titulu.belosevic23 je napisao/la: ↑04 feb 2025, 10:12doveo je Borac Zorića umjesto Skorupa, dosta solidan igrač pamtim ga iz Radničkog KG, doveli su tog mladog beka iz Čukaričkog umjesto Vukčevića, Srećković nije toliko ni igrao..NajvecaRadosti je napisao/la: ↑04 feb 2025, 09:53Paskaleva bi trebali danas predstavit.S njim i Koljicem to je vec dobar rok.Nas su samo syebale povrede Jovica,Beganovica i Djordjevica.Oni kad se vrate i zauzmu mjesto u prvi 11 bit ce druga prica narocito Djordjevic.Osim sto su neki kasno dosli,ne vidim kako smo igracki slabiji nego prije dva mjeseca.ErosViverosViv je napisao/la: ↑04 feb 2025, 08:46Ako dođe bugarin koji je veoma blizu potpisa, mi smo za 30% jači nego prošlu polusezonu.
Cak su neki i prodisali na pripremama,npr Pavicic dosta konkrerniji,Kupresak zadnje 2 utakmice dobar.Po meni su konkurenti dosta slabiji narocito Zrinjski odlaskom Cuzea jos ako Nardin ode.I Borac bez Skorupa,Sreckovica,Vukcevica...Ja ne vidim da su se oni ista pojacali
Zrinjski tanak prelazni rok ali imaju oni širinu i bez toga
Ne treba se zavaravati da smo mi neka velesila
Naravno trebaju nam se prvo ovi igraci pokazati.Djuric pretpostavljam da nece odma u prvi 11,Gojkovic bi morao biti upgrade za Djurickovica,ovaj bugar po hajlajtima se ne cini los medjutim to nije mjerilo.I Dobarov je proglasen najboljim stoperom one lige pa kod nas teski flop,gruzijac ce imati vremena da pokaze moze li i zna li.Pozicija desnog beka nam je haos kriticna,pogotovo jer nisu ustanovili stepen povrede Beganovica
