Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la JavierBosnia » 08 feb 2025, 15:02
Mirza87 je napisao/la: ↑08 feb 2025, 14:35
Imali neko pristup Cometu, mislim da bi se neko novi trebao registrovati danas.
Uneseni su svi osim Gruzijca, a samo Gojkovic i Djuric imaju pravo nastupa protiv Sloge
Sve i da svi imaju pravo, vjerujem da bi samo Renato zaigrao
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
-
BigZlatan
- Postovi: 1138
- Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigZlatan » 08 feb 2025, 15:04
Vasili je isto u cometu.( ima grčki pasoš) ali i kod njega stoji 14.02. samo Gojkovic i Djuric sutra ostali 14.02
-
AVNOJ
- Postovi: 3196
- Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
- Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
-
Kontakt:
Post
Postao/la AVNOJ » 08 feb 2025, 15:09
BigZlatan je napisao/la: ↑08 feb 2025, 15:04
Vasili je isto u cometu.( ima grčki pasoš) ali i kod njega stoji 14.02. samo Gojkovic i Djuric sutra ostali 14.02
Hvala ti, neka si i tu misteriju riješio.

Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 08 feb 2025, 15:09
Vasilios ce ko Merso debitovati golom na pasnjaku
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
boki86
- Postovi: 5132
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 08 feb 2025, 15:22
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 feb 2025, 12:45
fks74 je napisao/la: ↑08 feb 2025, 12:36
ErosViverosViv je napisao/la: ↑08 feb 2025, 12:30
moja pretpostavka na osnovu onog sto sam vidio i cuo
Kup je naštiman, vidiš kako samouvjereno pričaju da idu na osvajanje kupa a 3 ekipe su bolje od njih. I ovaj raspored je sumnjiv, na koga idu poslije Vareša a mi na Zrinjski.
Ne iskljucujem nista ali mi trebamo sebe gledati sad.Ako hoces da osvojis pehar moras pobjediti i Zrinjski i Borac prije ili poslije.Dat svoj maksimum pa sta bude,prvo Sloga a i Zrinjski se moze proci.Koliko me sjecanje sluzi 3 puta smo se sastajli u kupu i uvijek smo ih prolazili.
Kmeljo ne moze s njima iz dvije utakmice i to bi bilo za istrazivanja.
S druge strane i mi smo prije nekoliko sezona imali put do finala sljedeci:Modrica,Ljubic na Kosevu,Sloboda,Igman drugoligas i finale sa Velezom koji je te sezone jedva 5.zavrsio.Ja se ne sjecam da je neko nekada imao laksi put do finala i opet nismo osvojili.Hvala Hebi i co.
Ma raja gluposti valja, zrijeb je takav nekad prodjes dobro, nekad si donji. Mi onda jedva ljubica prodjosmo kad se sjetim one tekme, teska tegoba
-
rishovski
- Postovi: 5012
- Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
- Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
-
Kontakt:
Post
Postao/la rishovski » 08 feb 2025, 15:32
Jel se ovo Želji štima kup...

Neka,neka,treba malo Vico pomoći i nekom klubu iz Federacije zbog balansa

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 08 feb 2025, 15:49
Da im se hocemo svima us.rat u cejf u kupu i u ligi volio bi vise nego milijardu,vrijedilo bi bilo vidjeti face Vice i svih onih krembila,mada to je realno nemoguca misija. Zamisli nekog odlucili gurat i nastimat a ti im sve zahebes,valja im onda opet sjest za sto.
-
Zastone
- Postovi: 1736
- Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zastone » 08 feb 2025, 15:54
Celik izgleda u prvih 11
Edit ipak klupa, valjda udje u 2 pol
Zadnja izmjena:
Zastone, dana/u 08 feb 2025, 16:01, ukupno mijenjano 1 put.
-
insider
- Moderator
- Postovi: 4715
- Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
- Lokacija: Tu negdje okolo.
-
Kontakt:
Post
Postao/la insider » 08 feb 2025, 16:01
Zastone je napisao/la: ↑08 feb 2025, 15:54
Celik izgleda u prvih 11
Rezerva.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 08 feb 2025, 16:05
insider je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:01
Zastone je napisao/la: ↑08 feb 2025, 15:54
Celik izgleda u prvih 11
Rezerva.
Kao sto sam najavio dok su drugi govorili posudba. Umjesto ovog Gradita ce uskociti uskoro u prvih 11 Bah a Celik ce biti prva rezerva.
-
NazorUso
- Postovi: 6866
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 08 feb 2025, 16:09
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
Lucas
- Postovi: 4859
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 08 feb 2025, 16:19
mosarajvosa83 je napisao/la: ↑08 feb 2025, 15:49
Da im se hocemo svima us.rat u cejf u kupu i u ligi volio bi vise nego milijardu,vrijedilo bi bilo vidjeti face Vice i svih onih krembila,mada to je realno nemoguca misija. Zamisli nekog odlucili gurat i nastimat a ti im sve zahebes,valja im onda opet sjest za sto.
Jel u četvrtfinalu se igraju dvije utakmice ?
-
visokohz
- Postovi: 4627
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la visokohz » 08 feb 2025, 16:22
Lucas je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:19
mosarajvosa83 je napisao/la: ↑08 feb 2025, 15:49
Da im se hocemo svima us.rat u cejf u kupu i u ligi volio bi vise nego milijardu,vrijedilo bi bilo vidjeti face Vice i svih onih krembila,mada to je realno nemoguca misija. Zamisli nekog odlucili gurat i nastimat a ti im sve zahebes,valja im onda opet sjest za sto.
Jel u četvrtfinalu se igraju dvije utakmice ?
Jeste
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 08 feb 2025, 16:23
Lucas je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:19
mosarajvosa83 je napisao/la: ↑08 feb 2025, 15:49
Da im se hocemo svima us.rat u cejf u kupu i u ligi volio bi vise nego milijardu,vrijedilo bi bilo vidjeti face Vice i svih onih krembila,mada to je realno nemoguca misija. Zamisli nekog odlucili gurat i nastimat a ti im sve zahebes,valja im onda opet sjest za sto.
Jel u četvrtfinalu se igraju dvije utakmice ?
Da.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
H8Z7
- Postovi: 7197
- Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la H8Z7 » 08 feb 2025, 16:43
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Hudnjak
- Postovi: 454
- Pridružen/a: 19 jan 2025, 20:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hudnjak » 08 feb 2025, 16:56
H8Z7 je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:43
Ovako razmislja i prica normalan covjek kojeg su roditelji odgajali kao dijete a ne kao ustasu cetnika ili baliju.
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitaristok » 08 feb 2025, 16:57
mosarajvosa83 je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:05
insider je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:01
Zastone je napisao/la: ↑08 feb 2025, 15:54
Celik izgleda u prvih 11
Rezerva.
Kao sto sam najavio dok su drugi govorili posudba. Umjesto ovog Gradita ce uskociti uskoro u prvih 11 Bah a Celik ce biti prva rezerva.
Bah nije njihov igrac, prije ce uigravati/forsirati našeg Celika
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 08 feb 2025, 17:04
Pitaristok je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:57
mosarajvosa83 je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:05
insider je napisao/la: ↑08 feb 2025, 16:01
Rezerva.
Kao sto sam najavio dok su drugi govorili posudba. Umjesto ovog Gradita ce uskociti uskoro u prvih 11 Bah a Celik ce biti prva rezerva.
Bah nije njihov igrac, prije ce uigravati/forsirati našeg Celika
Nema to veze,posude igraca sa uslovom da igra.
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lik i 29 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []