Na trening kampu "Musa-Karačić" u srijedu navečer prvi put u povijesti pušteni su u rad reflektori čime se NK Široki Brijeg podigao na najvišu ljestvicu u elitnom društvu nogometne strukture u Bosni i Hercegovini.
Osim postavljanja reflektora, tijekom dosadašnjih radova na kampu, obnovljene su i svlačionice za seniore te mlađe kategorije, dok se još jedna planira završiti na ljeto. Ugrađene su nove prskalice za travnjake, napravljena je i jedna mala tribina. U planu je rekonstrukcija postojeća dva travnjaka kako bi se i u tom segmentu postigla zavidna razina profesionalnosti te izgradnja modernoga ugostiteljskog objekta koji će biti otvoren za sve posjetitelje.





KO OVO IMA???
NITKO!


















