Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 22 feb 2025, 20:29
1/3 - Pafos - Omonia
2/3 - HSV - Kaiserslatuern
3/3 - Hol.Kiel - Leverkusen cini mi se.

-
19vendetta87
- Postovi: 10277
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 22 feb 2025, 20:30
Bice opet Hadzikic na spisku, nece da kvari atmosferu medju golmanima

👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
Coolpanda24
- Postovi: 3184
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 22 feb 2025, 20:35
fanatik19 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 20:29
1/3 - Pafos - Omonia
2/3 - HSV - Kaiserslatuern
3/3 - Hol.Kiel - Leverkusen cini mi se.
Jeste 3/3 taj meč. Svaka im čast za ove obilaske

-
Anel17
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 16 feb 2025, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Anel17 » 22 feb 2025, 21:51
Au kakav tekst na SS... Slagali se ili ne, mora se priznati da imaju damu za razliku od mnogih portala.
-
bhsport
- Postovi: 13524
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 22 feb 2025, 21:51
Bravo za sportsport i odnos prema kockaru.
Klosarčino kockarska nekq ti je na dušu ovo ignorisanje sarajevskih klubova i guranje panja Hadzikica.
Unistio si ono malo fudbala sto je Petev stvorio, uhljupe.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
NazorUso
- Postovi: 6866
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 22 feb 2025, 21:52
Naruzi ga miske jer mu je spuco vaspitnu na presu hahahahaha
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
Anel17
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 16 feb 2025, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Anel17 » 22 feb 2025, 21:54
NazorUso je napisao/la: ↑22 feb 2025, 21:52
Naruzi ga miske jer mu je spuco vaspitnu na presu hahahahaha
I tu je dao autogol sam sebi. Normalno postavljeno pitanje poslije najvećeg debakla u historiji, a on se ponio kao da je Ancelotti u najmanju ruku.
-
feniksptica
- Postovi: 19111
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 22 feb 2025, 21:57
Nije mu dao Vico doc na derbi danas
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnCleese » 22 feb 2025, 22:07
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
-
GG3
- Postovi: 4158
- Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la GG3 » 22 feb 2025, 22:09
Anel17 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 21:51
Au kakav tekst na SS... Slagali se ili ne, mora se priznati da imaju damu za razliku od mnogih portala.
Jel bio presjednik Saveza na utakmici, ??
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
-
Anel17
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 16 feb 2025, 17:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Anel17 » 22 feb 2025, 22:15
GG3 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 22:09
Anel17 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 21:51
Au kakav tekst na SS... Slagali se ili ne, mora se priznati da imaju damu za razliku od mnogih portala.
Jel bio presjednik Saveza na utakmici, ??
Nazirem šta želiš da kažeš... Predsjednik znamo ko je, da se ne lažemo. Ali, zamisli da na derbiju naprimjer Hajduka i Dinama nema niko iz stručnog štaba Hrvatske. Kakve bi bile reakcije tamo u medijima
-
Horoz
- Postovi: 2378
- Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Horoz » 22 feb 2025, 22:24
Naravno da je važnije gledati Gigovića koji će mu biti ključni veznjak u naredne dvije tekme, nego gledati "veliki" derbi 3 i 4 ekipe bhpl.
Od te šake domaćih igrača koji igraju za domaće ekipe, nijedan nije ni blizu da bude na širem spisku reprezentacije.
Bolje da na smećesmeće.ba povedu diskusiju što su sarajevski klubovi postali bh fudbalski prosjek.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac
-
BHFreak
- Postovi: 341
- Pridružen/a: 04 maj 2023, 21:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la BHFreak » 22 feb 2025, 22:25
Anel17 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 22:15
GG3 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 22:09
Anel17 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 21:51
Au kakav tekst na SS... Slagali se ili ne, mora se priznati da imaju damu za razliku od mnogih portala.
Jel bio presjednik Saveza na utakmici, ??
Nazirem šta želiš da kažeš... Predsjednik znamo ko je, da se ne lažemo. Ali, zamisli da na derbiju naprimjer Hajduka i Dinama nema niko iz stručnog štaba Hrvatske. Kakve bi bile reakcije tamo u medijima
Pa brate ja kao navijac Sarajeva ti mogu nazalost reci da ne vidim svrhu dolaska selektorovog na ovu utakmicu nazalost ni u jednoj ekipi nemamo igraca za reprezentacije dva najbolja pojedinca obe ekipe jedan gruzijac drugi saudijac ...
"Naša zemlja, naša čast, naša lopta - Bosna u srcu, pobjeda u nogama!" - Emir Spahić
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 22 feb 2025, 22:35
Kako pišu Sportske u Borcu očekuju pozive za svoja dva kapitalca. Sergej Barbarez već je pozivao Envera Kulašina i Davida Vukovića, pa neće biti iznenađenje ako se na selektorovom popisu za utakmice s Rumunima i Kiprom nađu njih dvojica. I niko ne bi prigovorio, jer su ga igrama pošteno zaslužili.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
GG3
- Postovi: 4158
- Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la GG3 » 22 feb 2025, 22:37
BHFreak je napisao/la: ↑22 feb 2025, 22:25
Anel17 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 22:15
GG3 je napisao/la: ↑22 feb 2025, 22:09
Jel bio presjednik Saveza na utakmici, ??
Nazirem šta želiš da kažeš... Predsjednik znamo ko je, da se ne lažemo. Ali, zamisli da na derbiju naprimjer Hajduka i Dinama nema niko iz stručnog štaba Hrvatske. Kakve bi bile reakcije tamo u medijima
Pa brate ja kao navijac Sarajeva ti mogu nazalost reci da ne vidim svrhu dolaska selektorovog na ovu utakmicu nazalost ni u jednoj ekipi nemamo igraca za reprezentacije dva najbolja pojedinca obe ekipe jedan gruzijac drugi saudijac ...
Da ne radi na pripremi utakmica protiv Rumuna i Kipra vjerovatno bi i bio, Totalno nebitna utakmica 3 i 4 ekipe Lige.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Imajednabrigada » 22 feb 2025, 23:04
Horoz je napisao/la: ↑22 feb 2025, 22:24
Naravno da je važnije gledati Gigovića koji će mu biti ključni veznjak u naredne dvije tekme, nego gledati "veliki" derbi 3 i 4 ekipe bhpl.
Od te šake domaćih igrača koji igraju za domaće ekipe, nijedan nije ni blizu da bude na širem spisku reprezentacije.
Bolje da na smećesmeće.ba povedu diskusiju što su sarajevski klubovi postali bh fudbalski prosjek.


Kratko i jasno
I ono najbolnije i sto opravdava njihovo odsustvo sa utakmice je to da ni u jednoj ekipi naš igrač nije najbolji niti igra neku bitnu ulogu u ekipi osim Muftica.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz
-
mrAdislic
- Postovi: 1208
- Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
- Lokacija: Bilinopoljska izjava
-
Kontakt:
Post
Postao/la mrAdislic » 22 feb 2025, 23:06
Hoce se neka vaznost dati ovoj utakmici i ovom derbiju kao da je nesto toliko bitno
Obicna utakmica prestiza timova za Evropu bez potencijalnih reprezentativaca, puno drugih bitnijih stadiona za posjetiti.
Btw kad je bilo vrijeme kritikovat neke stvari u proslim vremenima niko se nije javljao.
Bas je duplo smece tacka ba
BašČelik!🖤❤️
-
NoDi80
- Postovi: 19008
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 22 feb 2025, 23:10
Logicnije je gledati Gigovica, ali sramota je ako zovne Hadzikica, a ne Muftica
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bobadilla, Bosanac90, Brokula, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, DanijelTZ, darker10, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, husrefbeg, Imamkarbarum, James1987, jasmin10, jestamaji, Jurica95, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, kontra, kouadio, kovac, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Matterhorn22, Micron, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, r3m1, safun79, sagitarius, SanaBosna, Sarun, Scholl, Shevko, Sheyi, smajke, soccerfan, StevieG8, Sveti, tobaccos, TripleThreat, unavita, Vanja8, Venom, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 674 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []