Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najveca suplja je da ce ga suspendovati. Pa sta klubovi imaju od toga???? Kad dobije unaprijed pare za svaku tekmu sto nece suditi i vise. A u redu ljigavaca ko Kazlagic,Gigovic... Ovo se ascare vidjelo da je gurno loptu rukom i samo je trebo da ponisti gol i to je to. Beus i Vico se natezu ko ce koji klub izgurati preko sudija.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ruka br 2
vidi li iko faul Haskica ovdje ?
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti
BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA
BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA
-
Mostarac1974
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 22:15
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
RatoborniMrmot je napisao/la: ↑02 mar 2025, 01:20Po n-ti put, nisam Dokoljenko, **** mu misaVanja8 je napisao/la: ↑02 mar 2025, 01:10RatoborniMrmot je napisao/la: ↑02 mar 2025, 01:04
Aha, znaci levat se nije borio za poziciju u KS, uredno se konsultovao sa klubom oko stavova, nista nije radio na svoju ruku ?![]()
Pises o stvarima o kojima veze nemas. Mi smo kontra od vas, da znate, tako vecina nase raje razmjslja, a toliko ste retardirani da ste pricom i skandiranjem cetnici uspjeli sve redom da okrenete protiv sebe
Sad sjedite i placite, titule nema i nece je biti![]()
![]()
![]()
![]()
Moj Dokoljenko, cuvaj se kad nosis hranu od Brajlovica do policijske stanice , umalo te ne zgazih nedavno...![]()
![]()
![]()
Cuj oni su protiv nas...Ne, ti uopste ne zivis u realnosti, niste vi protiv nas, vas klub je protiv regularnosti...
Pogledaj svoj post, pa ce ti se sve kazati, koliko ste nisko pali...
Zalosno![]()
A sto se tice savjeta da pogledam oko svoj post, nema problema, to sam bas uradio.
Ibrakovic i Dino Glava zavrsili titulu na stetu Zeljeznicara - check
Zeljeznicar se tackao za Zrinskim za titulu BP koji su tada faktkcki bili dio kluba pravili video kompilacije i pisali saopstenja o sudjenju, pazi sad, Zeljeznicaru - check
Ibro H ( jedan od boraca za pravdu u BiH fudbalu ) je delegirao Bandica da sudi tekmu Radnik - Zrinjski - check penal je docekan sa ekstazom medju pitarima, check.
Miad Delic ( cini mi se ) hodao po savezu i smijao nam se jer necemo dobiti licencu - check
Mi smo jadni, a vi kao niste, jel![]()
Lezi sad i kmeci![]()
Ma dobro, nisi Dokoljenko, ali samo da te upozorim da se cuvas kad prelazis ulicu, dje bi Dokoljenka, pardon Mrmota na savjestio nosio...
Drugo, Dokoljenko je nekad vozio Skodu, ne znam koje ti auto imas...
De nam zivota ti postavi taj Maidov smijeh pa da se svi uvjerimo...
- GoskGabela
- Postovi: 845
- Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zapalise Ultrasi dvi ljiljanke za dan nezavisnosti
Dok smo mi progodno obilježjili dan ccc
Dok smo mi progodno obilježjili dan ccc
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I onda je Zeljo kao normalan i veliki klub objavio saopstenje u kome se kao klub ogradjuje od samoinicijativnog saopstenja predsjednika Skupstine i podrzao svog delegata u FSKS ?
Ili nije ?
Joj cirkusa, u Zelji ko god se docepa kompa moze da napise u ime kluba sta zeli...
Niti ce klub demantovata , niti ce snositi kakve sankcije...
Pa ovo nema ni u FK Miricina, pisi u ime kluba sta zelis koga briga...
- GoskGabela
- Postovi: 845
- Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nervozan si, razumijem.Mostarac1974 je napisao/la: ↑02 mar 2025, 06:02
Ovo je igrač ljudski vrlina pa kao takav zaslužuje da mu se noga polomi!
Popisani ste duplo jučer jbga. Grupa ugasena, klub zgazen
Izdrži
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zar ne znaš kako je nedavno gorila njihova Tzv hr hb. Neko ko je ugašen prije pola godine ne može uraditi ništa to ti je valjda jasno. Tvoj dedo koji je umro ne može ustat i tebi samar opalit, nažalost. I navijaš za pravi klub gabelu koja slavi nezavisnost i obilježava je, te kaže da druge domovine nemaju a ne kao ovaj medjugorski isprdak koji nigdje nije objavio za nezavisnost al to je njihova brukaGoskGabela je napisao/la: ↑02 mar 2025, 07:40Zapalise Ultrasi dvi ljiljanke za dan nezavisnosti![]()
Dok smo mi progodno obilježjili dan ccc
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
-
Bosanac1997
- Postovi: 277
- Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako pickasto saopstenje Veleza,nije ni cudo sto ove dvije rezimske prcije kradu tako ocigledno.Ljudi nikakvog pritiska nemaju.A najbolji primjer je bilo proslo kolo u Tuzli,kad nas je onaj debil krao,a 300 ljudi na tribinama , sta se moze sa toliko malim brojem ljudi.
I ove sarajlije smorise temu **** ih i Zeljo i Sarajevo i ko je veci mitoman .
I ove sarajlije smorise temu **** ih i Zeljo i Sarajevo i ko je veci mitoman .
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tu sam napisao odmah da je cist penal za Velez ! Nikakvog faula ondje nema.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
- GoskGabela
- Postovi: 845
- Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jbga boli te, i treba sa pravom.opalaopala je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:10Zar ne znaš kako je nedavno gorila njihova Tzv hr hb. Neko ko je ugašen prije pola godine ne može uraditi ništa to ti je valjda jasno. Tvoj dedo koji je umro ne može ustat i tebi samar opalit, nažalost. I navijaš za pravi klub gabelu koja slavi nezavisnost i obilježava je, te kaže da druge domovine nemaju a ne kao ovaj medjugorski isprdak koji nigdje nije objavio za nezavisnost al to je njihova brukaGoskGabela je napisao/la: ↑02 mar 2025, 07:40Zapalise Ultrasi dvi ljiljanke za dan nezavisnosti![]()
Dok smo mi progodno obilježjili dan ccc
Ne znam u povijesti navijačke scene u svijetu da je netko drugom uzeo sve ama baš sve zastave. Pišanje žestoko.
Samo ispadate smiješni, upadnete u stan vežete i prebijete momka i sad je na intenzivnoj, bore mu se za život.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jes vala ne zna se u povijesti navijačke scene da su “navijači” u 3h ujutro upali u kuću i krali po istoj. Kakav momak bolan laž, kamatari ga prebili dužan Bogu i narodu , kocka i droga skupa kombinacija. Pozdrav za gabelu i južni dio države Bosne, kako gabeljani kažu druge domovine nemamo a žive u pograničnom prostoru a ovi medjugorci navijaju da su neki drugi udaljeni 60 km od granice, vi ste spika oni su trubaGoskGabela je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:21Jbga boli te, i treba sa pravom.opalaopala je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:10Zar ne znaš kako je nedavno gorila njihova Tzv hr hb. Neko ko je ugašen prije pola godine ne može uraditi ništa to ti je valjda jasno. Tvoj dedo koji je umro ne može ustat i tebi samar opalit, nažalost. I navijaš za pravi klub gabelu koja slavi nezavisnost i obilježava je, te kaže da druge domovine nemaju a ne kao ovaj medjugorski isprdak koji nigdje nije objavio za nezavisnost al to je njihova brukaGoskGabela je napisao/la: ↑02 mar 2025, 07:40Zapalise Ultrasi dvi ljiljanke za dan nezavisnosti![]()
Dok smo mi progodno obilježjili dan ccc
Ne znam u povijesti navijačke scene u svijetu da je netko drugom uzeo sve ama baš sve zastave. Pišanje žestoko.
Samo ispadate smiješni, upadnete u stan vežete i prebijete momka i sad je na intenzivnoj, bore mu se za život.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da ste uzeli bod Sarajevu i pobijedili Krupu, ništa vas taj penal nebi poremetio. A tada su zbog vas suspendovali 7 sudija.
- GoskGabela
- Postovi: 845
- Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lazes sam sebe, a i pokazuje kakav si čovjek. Ne daj Boze da je netko tvoj tako završio, ne bi tako pisao.opalaopala je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:26Jes vala ne zna se u povijesti navijačke scene da su “navijači” u 3h ujutro upali u kuću i krali po istoj. Kakav momak bolan laž, kamatari ga prebili dužan Bogu i narodu , kocka i droga skupa kombinacija. Pozdrav za gabelu i južni dio države Bosne, kako gabeljani kažu druge domovine nemamo a žive u pograničnom prostoru a ovi medjugorci navijaju da su neki drugi udaljeni 60 km od granice, vi ste spika oni su trubaGoskGabela je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:21Jbga boli te, i treba sa pravom.opalaopala je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:10
Zar ne znaš kako je nedavno gorila njihova Tzv hr hb. Neko ko je ugašen prije pola godine ne može uraditi ništa to ti je valjda jasno. Tvoj dedo koji je umro ne može ustat i tebi samar opalit, nažalost. I navijaš za pravi klub gabelu koja slavi nezavisnost i obilježava je, te kaže da druge domovine nemaju a ne kao ovaj medjugorski isprdak koji nigdje nije objavio za nezavisnost al to je njihova bruka
Ne znam u povijesti navijačke scene u svijetu da je netko drugom uzeo sve ama baš sve zastave. Pišanje žestoko.
Samo ispadate smiješni, upadnete u stan vežete i prebijete momka i sad je na intenzivnoj, bore mu se za život.
Koristite iste metode isti ste i jedni i drugi.
Btw. Pitaj dede jel živio u juznoj bosni ili Hercegovini, a hija zekane podveleski. Krize identiteta vas ne pušta
Zadnja izmjena: GoskGabela, dana/u 02 mar 2025, 08:35, ukupno mijenjano 1 put.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sva rasprava Želje i Sarajeva, je "da komšiji crkne krava", i nadam se da će biti gore po tom pitanju.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kada koristiš belo, alkohol i kocku zivis na rubu života. Nekad se kliznes pa udariš u rub, al život je takav ne možeš vazda kako ti hoćeš, pita se i neko drugi.GoskGabela je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:35Lazes sam sebe, a i pokazuje kakav si čovjek. Ne daj Boze da je netko tvoj tako završio, ne bi tako pisao.opalaopala je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:26Jes vala ne zna se u povijesti navijačke scene da su “navijači” u 3h ujutro upali u kuću i krali po istoj. Kakav momak bolan laž, kamatari ga prebili dužan Bogu i narodu , kocka i droga skupa kombinacija. Pozdrav za gabelu i južni dio države Bosne, kako gabeljani kažu druge domovine nemamo a žive u pograničnom prostoru a ovi medjugorci navijaju da su neki drugi udaljeni 60 km od granice, vi ste spika oni su trubaGoskGabela je napisao/la: ↑02 mar 2025, 08:21
Jbga boli te, i treba sa pravom.
Ne znam u povijesti navijačke scene u svijetu da je netko drugom uzeo sve ama baš sve zastave. Pišanje žestoko.
Samo ispadate smiješni, upadnete u stan vežete i prebijete momka i sad je na intenzivnoj, bore mu se za život.
Koristite iste metode isti ste i jedni i drugi.
Btw. Pitaj dede jel živio u juznoj bosni ili Hercegovini, a hija zekane podveleski. Krize identiteta vas ne pušta![]()
Neću ništa protiv tebe i tvog kluba vi ste pravi bosancerosi slavite sve praznike i ne prizivate neke druge države, a živite u pograničnom prostoru sto je veoma rijetkost. Imam protiv ovih sto su dosta udaljeni od granice, a ništa ne obilježavaju i prizivaju nakve druge države u prošlosti poznate pod okupatore i agresore. Respekt za gabelu, herojsko bosansko selo.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-
bordobijeli
- Postovi: 18308
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Var nista dobro nije donio ,samo jos jedan alat za manipulaciju gospode koja dijeli pravdu . Ova sezona najlosije sudjenje od kako postoji liga ,ok je da sudija pogresi al ovdje apsolutno vidis namjeru i favorizovanje prije svega Borca i Zrinjskog . Kad uzmes da su to i po kvalitetu ekipe za top 3 onda dodjes u situaciju da su toliko zasticeni da ljudi ne gube utakmice .
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Treba još jednom napomenuti da je od jučer Mostar grad bez navijača!
Koji je sljedeći korak? Hoće li se osnivati neke nove navijačke skupine? Jer ono, sramota je da grad ima dva kluba a da nema navijača.
Koji je sljedeći korak? Hoće li se osnivati neke nove navijačke skupine? Jer ono, sramota je da grad ima dva kluba a da nema navijača.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako su putari izvukli neku plavu zastavu na kojoj pise zrinjski,valjda ce i ovi drugi neku i nastavljaju gdje su stali
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


