NoDi80 je napisao/la: ↑02 mar 2025, 14:14
Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑02 mar 2025, 14:12
Bez uvrede za grad i klub posusje ili bilo koga iz posusja, ali meni je nejasno da posusje ima finansijski kapacitet kao zeljo i samim tim bara-bara igracki kadar sa nama. To je kao da vogosca ima premijerligasa i daje plate od 5, 10, 15 hiljada maraka. Pitanje je samo jel posudje dobro vodjen klub ili je zeljo katastrofalno vodjen klub.
Nema vise para
Zeljo je samo puno vise od fudbalskog kluba
Ali istina da treba vise para od ovog sto imamo
Nema vise, ali nemamo ni mi puno vise od njih, sto se vidi i po igrackom kadru. Do prije maksimalno dvije godine su iz uprave govorili da se "raspitamo" kolike su plate igracima u Slogi, GOSKu, Posusju, Velezu itd kada bi na pressu dobili pitanja tipa kako to da je neki igrac koji je bio meta Zelje potpisao za Slogu ili Posusje prije nego za Zelju. To je bila cijela poenta mog posta, kako da su oni priblizni nama po novcu i igrackom kadru, vogosca koja sada ima 40ak hiljada stanovnika ti je najbolji i najblizi primjer za poredjenje. Nesto ne stima.