Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
bordobijeli
- Postovi: 18316
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la bordobijeli » 18 mar 2025, 12:53
boki86 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:49
Ma ovo je sve vec dogovoreno, ne budite naivni, ide kup skretnicarima kao nagrada od borca za sve sto su uradili u vezi opstrukcije izbora u savezu.
Nema od tog ništa.

-
plisek
- Postovi: 1093
- Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la plisek » 18 mar 2025, 12:56
Komsinica najlaksi put do finala ocekivano, nama tezak dvomec koji se moze proci. Ocekujem prolaz bez problema. Prva je na Kosevu?
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la EastMadness » 18 mar 2025, 12:57
boki86 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:49
Ma ovo je sve vec dogovoreno, ne budite naivni, ide kup skretnicarima kao nagrada od borca za sve sto su uradili u vezi opstrukcije izbora u savezu.
ma zna se to odavno
Ali ovog Trbica cuj odredjeni dijelovi stadiona ce biti u funkciji protiv Borca
Novi Maksimir

-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoDaKazeem » 18 mar 2025, 12:58
ajdohordas je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:34
NisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:30
Ja ne znam ljudi sta je problem. Ako hoces trofej kupa moras dobiti sve ionako, logicno. Vidjecemo moze li se dobiti i njih i sudije. Ne znam samo kako oni mogu stimati, kome i zasto bi to radili uopste? Ne vidim zasto bi se Borac sklanjao konama po cijenu kupa tj. da ga namjerno prepuste i ostanu bez ijednog trofeja. Ne mislim ni da je Siroki bez sansi, pogotovo jer se Siroki moze fokusirati iskljucivo na kup.
Ma bezvezne teorije zavjere Bgm. I ovo radimo stalno godinama unazad. Evo i da si dobio Široki i u finalu Borca opet bi te sve isto čekalo.
Čuj konama se štima...
Pa i Široki šansu vidi kroz kup utakmice. Protiv nas svakako ne mogu im nastimati a i ti sto kazes nece Borac prepustit slučaju ništa i da rizikuju sezonu bez trofeja.
Eto nakon delegiranja za Mostar na uzvratnoj utakmici bilo kuknjave i plakanja pa imali nikad bolje suđenje. Ajmo da igramo, da se fokusiramo na rezultat i na podršku za momke.
Imao si zbog krađe ujkana protiv Veleža,ovo su im srbi vratili na tu krađu.Vi ko da ne pratite našu ligu uopšte.
-
boki86
- Postovi: 5132
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 18 mar 2025, 13:04
EastMadness je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:57
boki86 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:49
Ma ovo je sve vec dogovoreno, ne budite naivni, ide kup skretnicarima kao nagrada od borca za sve sto su uradili u vezi opstrukcije izbora u savezu.
ma zna se to odavno
Ali ovog Trbica cuj odredjeni dijelovi stadiona ce biti u funkciji protiv Borca
Novi Maksimir
Fakat vala sta ovo lupa, jel lik upucuen uopste. Sekunde me ne bi iznenadilo da igramo opet pred praznim tribinama, da vico zaprijeti onom bijedniku katici, kao sto je onoj glupaci dariji.
-
bordobijeli
- Postovi: 18316
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la bordobijeli » 18 mar 2025, 13:04
EastMadness je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:57
boki86 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:49
Ma ovo je sve vec dogovoreno, ne budite naivni, ide kup skretnicarima kao nagrada od borca za sve sto su uradili u vezi opstrukcije izbora u savezu.
ma zna se to odavno
Ali ovog Trbica cuj odredjeni dijelovi stadiona ce biti u funkciji protiv Borca
Novi Maksimir
Zapad i sjever i opleti 20 000 sasvim dovoljno

.
-
Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maroon1946 » 18 mar 2025, 13:06
Nadam se da ćemo moći koliko toliko napuniti stadion
Je li drugu igramo kući ili u gostima?
Kup, kup, kup je naš

-
Pitar6785
- Postovi: 8137
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 18 mar 2025, 13:10
Zamislite sta bi se desilo da ustase uzmu kup, ja mislim da bi cumez na grbavici izgorio, a denis proglasen najgorim trenerom u histori kluba iz istocnog sarajeva..
Niko se ovde neboji borca kao ekipe vec se opravdano strahuje od GIGXSA I VICE, cak me nebi cudilo da ce zeljku nizbrdo i da nama daju kup(za 6 bodova) a zeljki da bace ko pascetu mrve i kazu igracete evropu FK SARAJEVO ce osvoit kup ako nebudete slusali baboce vas kaznit tacnije poklonit to 4 mjesto doboju. Uz to mi smo vam dali evropu ispostovali nase obecanje ako bude te plakali dajdza ce ponistit dogovor u ns rs i nagradu urucit slozi.
Trazit evropske sudije u sve 4 ti utakmice sa bojcem..
Trazit evropske sudije da sude prvim 4 ekipama u prvenstvu i u kupu.. SAMO ITALIJANE GERMANE I SPANJOLCE
OVE TURKE MADJARE RUMUNE BUGARE ni podrazno
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 18 mar 2025, 13:15
Maroon1946 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 13:06
Nadam se da ćemo moći koliko toliko napuniti stadion
Je li drugu igramo kući ili u gostima?
Kup, kup, kup je naš
Protiv borca u Kupu prvu igramo na Koševu, druga je u BL.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
stokastoka23
- Postovi: 94
- Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la stokastoka23 » 18 mar 2025, 13:21
Ja ne znam čemu ovokliko "kukanje", ako misliš osvojit taj kup pa svejedno je ko je s druge strane, zar ne ? Koja god od ova tri tima da su nas zapala sa svima je na guzove bilo u ligi. A i da se namjesta konama pa neka je, prodjemo borac i pokvarimo im planove.
Samo Saraj'vo!

-
Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maroon1946 » 18 mar 2025, 13:25
Pendulum je napisao/la: ↑18 mar 2025, 13:15
Maroon1946 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 13:06
Nadam se da ćemo moći koliko toliko napuniti stadion
Je li drugu igramo kući ili u gostima?
Kup, kup, kup je naš
Protiv borca u Kupu prvu igramo na Koševu, druga je u BL.
Ma mlatnut ih na Koševu 3-0 pred 20 hiljada duša i to je to, ova ekipa to može.
-
relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la relativizam » 18 mar 2025, 13:27
kao da nije bas neka relacija u zadnje vrijeme Vico-sudije-i razni kraci vicine hobotnice.
Realno da ste vi Vico da li bi sebi nastelili da igrate sa sarajevom 4 puta u 25 dana,ako ne bude bas neka ocita kradja da ne moze ofirnija kao ona u sirokom ili posusju,onda bi borac lagano mogao da se nakon ove 4 utakmice oprosti od lige i kupa.
-
GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11455
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 mar 2025, 13:28
boki86 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 13:04
EastMadness je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:57
boki86 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 12:49
Ma ovo je sve vec dogovoreno, ne budite naivni, ide kup skretnicarima kao nagrada od borca za sve sto su uradili u vezi opstrukcije izbora u savezu.
ma zna se to odavno
Ali ovog Trbica cuj odredjeni dijelovi stadiona ce biti u funkciji protiv Borca
Novi Maksimir
Fakat vala sta ovo lupa, jel lik upucuen uopste. Sekunde me ne bi iznenadilo da igramo opet pred praznim tribinama, da vico zaprijeti onom bijedniku katici, kao sto je onoj glupaci dariji.
Jok, treba forumskim stručnjacima pustiti da daju izjave. Najpametniji smo za tastaturom, nema većih stručnjaka.
Šta je trebao reći da bude masa zadovoljna? Trebao je slagat da će sve tribine biti otvorene, jel

?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
fera
- Postovi: 6770
- Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la fera » 18 mar 2025, 13:35
Vise bi volio Borac u finalu da smo dobili jer su se ove sezone pokazali opasni na dvije utakmice kad se igra i zbog Europe imaju vise iskustva igranja takvih utakmica od nas.
S druge strane svejedno jer siroki i kone su nam se pokazale kao nezgodni protivnici, uz dobro sudjenje imamo potencijal da osvojimo Kup to smo pokazali protiv Zrinjskog vec.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 18 mar 2025, 13:53
naša trenutna ekipa uz eventualni povratak Jovića i Đorđevića, pa i Butića, ako nije bolja nije sigurno ni lošija od protivničke.
osim voljnog momenta kojeg ne bi trebalo nedostajati, nažalost, uglavnom će sve zavisiti od sudijskih kriterija. a suđenje će zavisiti u velikoj mjeri da li će dajdža morati preko grane ili će i dalje "uspješno" opstruirati iz bunkera.
-
ronaldo99
- Postovi: 18858
- Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la ronaldo99 » 18 mar 2025, 13:56
fera je napisao/la: ↑18 mar 2025, 13:35
Vise bi volio Borac u finalu da smo dobili jer su se ove sezone pokazali opasni na dvije utakmice kad se igra i zbog Europe imaju vise iskustva igranja takvih utakmica od nas.
S druge strane svejedno jer siroki i kone su nam se pokazale kao nezgodni protivnici, uz dobro sudjenje imamo potencijal da osvojimo Kup to smo pokazali protiv Zrinjskog vec.
Pa i finale se igra na dvije tekme, prosle godine su bile dvije tekme borac zrinjski
-
Lecler
- Postovi: 2788
- Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
- Lokacija: Vratnik
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lecler » 18 mar 2025, 13:59
Biće kriminala
ISTINA ZA VEDRANA!
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 18 mar 2025, 14:59
Hvala ss.ba portalu što su ovako fino sumirali naše susrete sa borcem. Bit' će ovdje svega.
# - Takmičenje -------------------------------- Domaćin ---------- Gost ------------ Datum igranja
1. WWin liga BiH, zaostalo 18. kolo -------- FK Sarajevo ----- FK Borac ---------- 26. mart
2. Kup BiH, prva utakmica polufinala* ----- FK Sarajevo ----- FK Borac ---------- 2. april
3. Kup BiH, revanš utakmica polufinala* -- FK Borac --------- FK Sarajevo ------- 16. april
4. WWin liga BiH, 26. kolo ------------------- FK Borac -------- FK Sarajevo -------- 19./20. april
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
fera
- Postovi: 6770
- Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la fera » 18 mar 2025, 15:08
ronaldo99 je napisao/la: ↑18 mar 2025, 13:56
fera je napisao/la: ↑18 mar 2025, 13:35
Vise bi volio Borac u finalu da smo dobili jer su se ove sezone pokazali opasni na dvije utakmice kad se igra i zbog Europe imaju vise iskustva igranja takvih utakmica od nas.
S druge strane svejedno jer siroki i kone su nam se pokazale kao nezgodni protivnici, uz dobro sudjenje imamo potencijal da osvojimo Kup to smo pokazali protiv Zrinjskog vec.
Pa i finale se igra na dvije tekme, prosle godine su bile dvije tekme borac zrinjski
Do mene je mislio sam da je finale jedna utakmica. Onda ispada svejedno koga god smo dobili.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
-
muhamedhulk
- Postovi: 8516
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la muhamedhulk » 18 mar 2025, 15:49
pa nije programski odredjeno ko ce skim, zivi ljudi izvlacili kuglice.
ako ce se nekom namjestiti, onda to ide kroz sudije, i poguranac.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []