Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
jasmin10
Postovi: 14952
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la jasmin10 » 21 mar 2025, 12:21

Kojih stranaca ? Ameri koji ne znaju ni gdje se Bosna nalazi ali su pročitali negdje članak da je sranje u Bosni.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8690
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Rosicky » 21 mar 2025, 12:22

jasmin10 je napisao/la:
21 mar 2025, 12:21
Kojih stranaca ? Ameri koji ne znaju ni gdje se Bosna nalazi ali su pročitali negdje članak da je sranje u Bosni.
Nek ti znaš gdje je Bosna pa si pobjego iz nje prvom prilikom i sada pametuješ s distance
Zadnja izmjena: Rosicky, dana/u 21 mar 2025, 12:22, ukupno mijenjano 1 put.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/emmeline-24.html]Emmeline[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sam-34.html]Sam[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/medix-kate-16.html]Medix Kate[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/ashley-124.html]Ashley[/url] - No Verify - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Free Dating Chat [/url]

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la alemsa » 21 mar 2025, 12:22

jasmin10 je napisao/la:
21 mar 2025, 12:21
Kojih stranaca ? Ameri koji ne znaju ni gdje se Bosna nalazi ali su pročitali negdje članak da je sranje u Bosni.


Eo zna Svabo

I takvih cu ti naci 10 videa od razlicitih stranaca

Avatar
sljivo
Postovi: 13815
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la sljivo » 21 mar 2025, 12:28

Mediji ko mediji, bilo stranacki il nasi, sve u cilju zarade. Nista oni posebno ne znaju osim dizanja panike, propagande i manipulacije.

enobarca
Postovi: 8070
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la enobarca » 21 mar 2025, 12:31

Masa stranaca ne zna gdje je Bosna a kamo li da se pitaju raspada li se, zamisli eto tamo nekom svabi, svicarcu ili amerikancu dok uziva u normalnoj drzavni padne na pamet Bosna i sta se desava u njoj, ako je taj stranac Muharem koji se 92.odselio iz Bosne ta prica ima smisla.

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la scholsey » 21 mar 2025, 12:31

Zaobadali se levati. Sad bi guzice dali, a ne kamoli povukli neke nepostojeće zakone.

Ne iskoristi li se ovaj zicer, i treba sve razj.ebati.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la OldTownDistrict » 21 mar 2025, 12:37

:urnebes:
Novi momenat Nenada Stevandića: Spreman sam povući zakone koje je donijela NSRS, ako to isto učini i Schmidt
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
Drape
Postovi: 9769
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Drape » 21 mar 2025, 12:40

Stranci griješe kad spominju mogućnost rata. Ne znaju oni da šta god RS uradi bitno je samo da sve prođe bez incidenta.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 21 mar 2025, 12:41

sljivo je napisao/la:
21 mar 2025, 12:06
Dodik i kompanija tacno ne zna gdje udara, nikakvog plana ni ideje, malo mi ih je i zao. Za mjesec ce reci kakvi zakoni mi nista nismo donijeli
Kaže Stevandic ja sam rekao tužilaštvu da neću biti dostupan do 18.03., pa da mi do tad ne šalju poziv. A oni mi odmah nakon usvajanja zakona poslali poziv da se javim da dadnem izjavu :rol:

Ono ubiješ čovjeka i kažeš im odoh ja na more 10 dana, pa kad dodjem kuci, možete doći da me uhapsite...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Poligon10
Postovi: 4537
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Poligon10 » 21 mar 2025, 12:46

Moram priznati da je uživanje gledati ovo koprcanje "pravih srbijandera". Od sinoć ona emisija, i ovo danas šta izjavljuju bogami je opasna frkica. Ističe vrijeme a oni nemaju nikakve pozicije za pregovore i eventualni spas od Zakona. Još ako im Čovke zamandali, yebali su ježa. :lol:

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la admin » 21 mar 2025, 12:53

Drape je napisao/la:
21 mar 2025, 11:25
Postojala je podrška za jaku reakciju ili da se sjedne i dogovori. Najmanje razumijevanja je za stezanje obruča, to stranom faktoru zvuči kao naslov filma Stevena Seagala. Kako je vrijeme za jaku reakciju isteklo, nisu se usudili, sjesti će i dogovarati se.
Otkud ti ova informacija?

Tacno si napisao sve potpuno suprotno svakoj izjavi svakog stranca osim vucica i lukasenka.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 21 mar 2025, 12:54

Novi momenat Nenada Stevandića: Spreman sam povući zakone koje je donijela NSRS, ako to isto učini i Schmidt
:rol: :rol:

Još kad nelegalni VP, odnosno turista iz Njemačke donese zakon o državnoj imovini, bit će još više plakanja :salut:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la napoleon72 » 21 mar 2025, 13:03

alemsa je napisao/la:
21 mar 2025, 12:19
sljivo je napisao/la:
21 mar 2025, 12:06
Dodik i kompanija tacno ne zna gdje udara, nikakvog plana ni ideje, malo mi ih je i zao. Za mjesec ce reci kakvi zakoni mi nista nismo donijeli
Nasi govore nista se ne desava (narod, medije itd.), a Boga mi masa stranaca postavlja pitanje jel Bosna na pragu raspada. :wtf:
Stranci palamude o raspadu BiH vec 20 godina. Samo ukucaj na google "new war in Bosnia", imas clanke od prije 7 dana pa do 2012. Sjeti se i onih non papera i narativa "Bosna se brani u Kievu" itd. Logicno da ce pisat o tom, jedina smo drzava u Evropi gdje zive 3 naroda koja su ratovala prije 30 god i koji dijele vlast, okruzeni susjedima sa pretenzijom na tu teritoriju. I onda stancaju clanke i glume neke analiticare, a u sustini veze nemaju ni o cemu.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19216
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la akisarajevo92 » 21 mar 2025, 13:05

Poligon10 je napisao/la:
21 mar 2025, 12:46
Moram priznati da je uživanje gledati ovo koprcanje "pravih srbijandera". Od sinoć ona emisija, i ovo danas šta izjavljuju bogami je opasna frkica. Ističe vrijeme a oni nemaju nikakve pozicije za pregovore i eventualni spas od Zakona. Još ako im Čovke zamandali, yebali su ježa. :lol:
Mozda nisu uhapseni ali oni vise ne mogu ni do wc-a da ih ne prate duge puske, to im je mozda bilo fora dan-dva ali im se vec opasno smucio zivot odmetnika i bjegunaca
Don't believe the hype.

Avatar
sljivo
Postovi: 13815
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la sljivo » 21 mar 2025, 13:13

Oni će sami sebe prijaviti kad dođe i međunarodna potjernica.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Pendulum » 21 mar 2025, 13:14

Pa šta smo na kraju zaključili, stručnjaci na forumu, jel ovo vlast dobro odradila ili su trebali ulijetat' u BL sa puškama? :think:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)


Avatar
CAGarfia
Postovi: 5858
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CAGarfia » 21 mar 2025, 13:17

Iz aviona se vidi da su se usrali sve trojica.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14553
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la baboedindzeko09 » 21 mar 2025, 13:18

Produžen pritvor bivšem ministru Nenadu Nešiću za još dva mjeseca
Džaba je plakao :plac:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

samoposmatram
Postovi: 5738
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la samoposmatram » 21 mar 2025, 13:18

CAGarfia je napisao/la:
21 mar 2025, 13:17
Iz aviona se vidi da su se usrali sve trojica.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/britans ... /250321101

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []