Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
feniksptica
- Postovi: 19110
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 21 mar 2025, 23:24
DamirT je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:22
Do sutra navecer ce to puknut kao petarda
Doktori euforije.
Evo jaran sto je protiv Luksemburga reko nikad vise vec pita hocu l s njim

Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
Confiance
- Postovi: 1337
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 21 mar 2025, 23:25
Kipar je bio u Ligi Nacija u grupi sa Rumunijom, te su prije 4-5 mjeseci izgubili obje - jednu 4:1 drugu 3:0. Dakle relativno ubjedljivo. Treba biti oprezan jasno, medjutim moramo pametno igrati, bolji smo sigurno i po nova 3 boda u Zenici abd
-
Sky9
- Postovi: 11007
- Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sky9 » 21 mar 2025, 23:25
Napravili smo break,
sad da vidimo kako će to sa Kiprom ići...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
-
signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 21 mar 2025, 23:26
Confiance je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:25
Kipar je bio u Ligi Nacija u grupi sa Rumunijom, te su prije 4-5 mjeseci izgubili obje - jednu 4:1 drugu 3:0. Dakle relativno ubjedljivo. Treba biti oprezan jasno, medjutim moramo pametno igrati, bolji smo sigurno i po nova 3 boda u Zenici abd
Ma je.bi ti to.
Ti žohari i njihov žohar tata(Grčka) nam nikad nisu ležali.
Napišat ćemo se mi krvi u ponedjeljak.
-
Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Omerbavarac » 21 mar 2025, 23:28
Vecina nas bi u startu potpisala bod protiv Rumuna koji imaju jako uspjesan niz pobjeda tako da ova tri boda su zlata vrijedna i treba znati proslaviti, umjereno i bez euforije.
Ekipa je dobro izgledala osim u nekoliko momenata u odbrambenom dijelu gdje smo plivali u prazno ali na svu srecu, Rumuni to nisu znali kazniti.
U ponedjeljak je potrebno ovjeriti ova tri boda.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
-
231983
- Postovi: 2127
- Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la 231983 » 21 mar 2025, 23:29

Dobro vece
Evo ja samo svratio da se POPIŠAM na ove sto su zadnjih dana unosili negativu i u svemu vidjeli problem.
Toliko!

-
DamirT
- Postovi: 30951
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 21 mar 2025, 23:29
U avionu ih cekaju kolaci, Barba narucio

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
MostarNeretva
- Postovi: 730
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la MostarNeretva » 21 mar 2025, 23:29
Gubilo smo od Rumuna, sa puno jachim timom i sa puno zvucnijim trenerrskim imenom.Mislim valjda se svi sjecamo.
Barba odradio ovo pravo sa Mostarskim damarom. izdrzao sva pljuvanja zadnjih mjeseci mesetara BH fudbala i krezubih navijacha jedne navijacke grupe.
Koji mazlum moras biti da da onako pogrdno nazivas
Momci u repci stali uz njega jel su skontali covjek faca i ima damu i moral. Ovako se gradi mentalitet repke.
-
Profesor
- Postovi: 3697
- Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Profesor » 21 mar 2025, 23:30
Sunjic me podsjeca na Zahirovica birvaktile.
Zahvalan igrač koji zna svoje limite.
Kao sto je i sam potvrdio nakon tekme.
"Ja sam tu fajter i najbolje djelujem kad je citava ekipa fajtera"
-
moreno123
- Postovi: 448
- Pridružen/a: 08 apr 2023, 12:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la moreno123 » 21 mar 2025, 23:35
Ljudi, konacno smo pobijedili nekog!!! Najnezasluzenija pobjeda ikad, al konacno i nas da prosere da dobijemo utakmicu iz jednog suta na gol. Ako se dobije Kipar, logicno je da cemo dvije protiv San Marina uzeti. S tih 12 bodova bi se takva euforija napravila da bi se vec trazile karte za Ernst Hapel

-
Sheyi
- Postovi: 13909
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 21 mar 2025, 23:35
Ss je detektovao mnoge probleme i otklonio, a ako dovede janelta jos jedan problem ce otkloniti. Nisu glupi da ne vide da nema sigurnog s loptom u sredi, pa ne pucaju stoperu sami od sebe svaku drugu loptu gore na Dzeku koji je tata u duelu, cim je izasao ruta smo bili u zraku. Imamo sea amara sunjica i dzeku od krucijalnog znacaja, nazalost jedam je pri kraju, a druga dva staklena, ali da je sad izgurati ovu godinu kako treba. Na temelju borbe do mundijala. Samo bar malo da nadograde kombinatorike bar da se ponekad zna smiriti lopta pasovima i dobrim kretanjem bez loptr gdje otvaraju prostor i brzo se igra smiri, ovako divlje izgleda ruzno na momente
Zadnja izmjena:
Sheyi, dana/u 21 mar 2025, 23:37, ukupno mijenjano 1 put.
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 21 mar 2025, 23:37
Ja bi samo da čestitam svima večeras. Osim glupog penala Benjamina, svi su odigrali fantastičnu utakmicu.

Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
invincible1921
- Postovi: 11423
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 21 mar 2025, 23:38
moreno123 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:35
Ljudi, konacno smo pobijedili nekog!!! Najnezasluzenija pobjeda ikad, al konacno i nas da prosere da dobijemo utakmicu iz jednog suta na gol. Ako se dobije Kipar, logicno je da cemo dvije protiv San Marina uzeti. S tih 12 bodova bi se takva euforija napravila da bi se vec trazile karte za Ernst Hapel
Nek docekaju austriju sa 12b u zenici i nek zadnja u Becu bude za prolaz...u gradu na dan tekme ako ne bi 100k bilo nasih eo ubij me...pa nek dobiju ako su jaci
=\_1921_/=
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 21 mar 2025, 23:38
Pendulum je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:37
Ja bi samo da čestitam svima večeras. Osim glupog penala Benjamina, svi su odigrali fantastičnu utakmicu.
Ma nije ono penal bio, ono se vec par godina ne svira. Ide van 16, ne mijenja smjer, preskocila ga lopta nakon sto je skocio a ne moze skakat s rukama uz tijelo bas cisto sve. E sad nekad bi se i svirao ali stvarno ono nije penal.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
ebi46
- Postovi: 132
- Pridružen/a: 06 nov 2024, 21:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la ebi46 » 21 mar 2025, 23:40
Treba i SŠ pohvaliti što nisu odlučili slijepo gurati 3-5-2 nego napravili promjene nakon Holandije
-
meecko
- Postovi: 2121
- Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la meecko » 21 mar 2025, 23:41
Motivacija 150%, zalaganje i trčanje isto. Go je postignut u pravo vrijeme. Bilo je i sreće ali se sreća mora zaslužiti požrtvovanjem na terenu. Daleko od toga da je bila neka fantastična utakmica. Ova grupa igrača je limitirana i samo ovakvim pristupom možemo osvojiti bodove.
Red je da se pohvali i Barbarez &co: Malić odličan igrač obzirom na godine i status u ekipi, Memić odličan igrač sa klupe. Radi staff na pronalaženju novih igrača, ako se uspije još neko otkriti tu biće rotacije u timu, mnogi će otpasti od ovih jer je tim prepun prosječnih i limitiranih igrača. Definitivno nedostaje igrač kao Pjanić ili Krunić koji su za tu poziciju ali o tome brigu vode selektor i ekipa
Srećom pa nije penal sviran, isti penali su bili ranije svirani protiv nas
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba
-
zaostrog
- Postovi: 1791
- Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la zaostrog » 21 mar 2025, 23:41
Ovo je jedna od najvećih pobjeda u historiji repke kad se sve sagleda
Koliko puta smo uopšte dobili repke iz šešira iznad našeg u gostima?
Jesmo li ikada ostvarili pobjedu pred više gledaoca u zvaničnoj utakmici (pretpostavljam da ima neka prijateljska u Alžiru, Maleziji, Koreje one, Iran i to)?
Jest ovo jadno ali je tako kako je.
-
GianlucaPagliuca71
- Postovi: 412
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la GianlucaPagliuca71 » 21 mar 2025, 23:41
Vise srece nego pameti. Onaj gol koji smo postigli je jedina akcija na citavoj utakmici. Dosta gresaka, lopti koji ne idu nikome, ne znamo iznijeti loptu, a preko centra onda standardno bezidejno. Imali smo srece da su se Rumuni isfulali i generalno bili losi.
Nemojte puno letiti, nismo dobili Spaniju. Kipar ce nas dobro napatiti.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 21 mar 2025, 23:42
Madal je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:38
Pendulum je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:37
Ja bi samo da čestitam svima večeras. Osim glupog penala Benjamina, svi su odigrali fantastičnu utakmicu.
Ma nije ono penal bio, ono se vec par godina ne svira. Ide van 16, ne mijenja smjer, preskocila ga lopta nakon sto je skocio a ne moze skakat s rukama uz tijelo bas cisto sve. E sad nekad bi se i svirao ali stvarno ono nije penal.
Ja sam bio siguran da će ga svirati. Sve što si naveo je tačno ali, poznavajući nas i našu "sreću" u ovakvim utakmicama, bio sam siguran da će svirati.
Što reče komentator "ovo će mi postati najdraži sudija od večeras".

Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Trenutno korisnika/ca: ajaca, ArtemisFowl, b00t, Brokula, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, Elddar, ELDIABLO20, FerdinandF, Frankie, Guest1945, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, jasmin10, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, Marsal, Marsiano, Micron, MostarNeretva, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, StevieG8, Sveti, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, VivaLaStella, Xaniesta, Zaxon i 307 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []