Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
harko35
- Postovi: 185
- Pridružen/a: 04 jul 2022, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la harko35 » 21 mar 2025, 23:07
Ja ne znam sta je ovo
Slazem se, da je ova generacija najgora u zadnjih 20 godina
Nema kvaliteta kao nekada, al ipak pobjeda je pobjeda... mozda i nas nekad neka sreca uhvati (bilo bi i vrijeme poslije svega sta se nam desavalo)
-
Sveti
- Postovi: 10103
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 21 mar 2025, 23:07
Madal je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:05
signalidunapark je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:02
GrbavicaHram1921 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:00
Nije mi jasno zasto se hvali Sunjic? Imao 10 izgubljenih, to sto je trcao se hvali? Hahahaha ..ne gledamo istu utakmicu
Prestani se drogirat.
Kojih 10 izgubljenih?
I ja sam ga popljuvao mozda jer sam previse ocekivao i u ofanzivi i povezivanju ali defanzivno je odlican i namece se kao komadant u veznom redu a jedan takav nam treba da upravlja ovim vodonosama poput Gigovica, Tahirovica, Huseinbasica i slicnih.
A neki su ga izbacivali sa spiska i ismijavali da je menadzerski igrac. Mozda i kljucna uloga u timu za njega koliko god je limitiran.
Nazivali ga petokolonasem tacnije.
naprijed rejal
-
Blackwargreymon
- Postovi: 734
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Blackwargreymon » 21 mar 2025, 23:08
Bas nam fali jedan dobar kreativac u sredini, neko ko dobro igra pod pritiskom igraca, miran na lopti, pregled, pas (nesto sto je nekada Pjanic bio), ne znam jel onaj Svabo taj profil igraca, ako jeste bio bi rjesenje za 50% nasih problema u tranziciji.
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 21 mar 2025, 23:08
Sveti je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:07
Madal je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:05
signalidunapark je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:02
Prestani se drogirat.
Kojih 10 izgubljenih?
I ja sam ga popljuvao mozda jer sam previse ocekivao i u ofanzivi i povezivanju ali defanzivno je odlican i namece se kao komadant u veznom redu a jedan takav nam treba da upravlja ovim vodonosama poput Gigovica, Tahirovica, Huseinbasica i slicnih.
A neki su ga izbacivali sa spiska i ismijavali da je menadzerski igrac. Mozda i kljucna uloga u timu za njega koliko god je limitiran.
Nazivali ga petokolonasem tacnije.
"argumentovano iznosenje cinjenica"

A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
Kaunas
- Postovi: 13513
- Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kaunas » 21 mar 2025, 23:08
Jurica95 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:02
Kaunas je napisao/la: ↑21 mar 2025, 22:54
1000 i kusur ljudi na forumu jbt
Jesil ti Dodikovac ? Sama negativa. Kad smo poveli pišeš gubimo ovo preokret će biti. Pišo si se sam po sebi a sad ćeš se i usrati nakon Cipra
Zamijenio si me sa nekim
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
Majstorinho
- Postovi: 583
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Majstorinho » 21 mar 2025, 23:10
halabuka je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:06
Pa samo jedna pobjeda i oni ovako slave? Pa nismo Francuze dobili. Pakuj stvari haj kuci ima tekma za 3 dana
E ovakvi kao ti mi baš idu na živce. Pusti ljude nek slave. Normalno da će slaviti kada godinu dana nikoga nisu dobili
Blue is a color
Football is a game
-
Sveti
- Postovi: 10103
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 21 mar 2025, 23:11
Madal je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:08
Sveti je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:07
Madal je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:05
I ja sam ga popljuvao mozda jer sam previse ocekivao i u ofanzivi i povezivanju ali defanzivno je odlican i namece se kao komadant u veznom redu a jedan takav nam treba da upravlja ovim vodonosama poput Gigovica, Tahirovica, Huseinbasica i slicnih.
A neki su ga izbacivali sa spiska i ismijavali da je menadzerski igrac. Mozda i kljucna uloga u timu za njega koliko god je limitiran.
Nazivali ga petokolonasem tacnije.
"argumentovano iznosenje cinjenica"
Ja bolan

naprijed rejal
-
ZmajOdBosne33
- Postovi: 95
- Pridružen/a: 06 jan 2025, 14:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la ZmajOdBosne33 » 21 mar 2025, 23:11
Strasna borba. Strasna utakmica, pa i da izgube. Ne bi mi bilo krivo. Idemo dobiti i Kipar i potvrditi ova 3 boda.
-
akisarajevo92
- Postovi: 19203
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la akisarajevo92 » 21 mar 2025, 23:11
kako pobjeda sve pokriva, gledaj emisije, samo pohvale a toliko toga nije valjalo, a kad izgubimo pljuju po cemu i ne treba

Don't believe the hype.
-
NoDi80
- Postovi: 18996
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 21 mar 2025, 23:11
DamirT je napisao/la: ↑21 mar 2025, 22:50
Memic najbolji od igraca sa klupe. Zna Nodi iskopati igraca
Sad aBd da dobijemo Kipar u ponedjeljak.
Dobri su svi brate
Dobar je i Bazdar ipak treba znati i ukrasti onu loptu i stvoriti sebi zicer
Steta sto je promasio, ali Boze moj
Uglavnom 3 boda strasna i svaka cast svima od Barbareza sturcnog do igraca
Treba jos da se uigramo, fali tu nekih igraca, a mogli bi jos neke i dobiti
Ne sumnjam da cemo biti jos jaci
Samo jakoo domovinoo idemo mrazu Kipra rasjepat
Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 21 mar 2025, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Blackwargreymon
- Postovi: 734
- Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Blackwargreymon » 21 mar 2025, 23:14
GrbavicaHram1921 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:00
Nije mi jasno zasto se hvali Sunjic? Imao 10 izgubljenih, to sto je trcao se hvali? Hahahaha ..ne gledamo istu utakmicu
Uvazeni gospodin kojeg imas na avataru je rekao "ko ne trci ne moze ni pobjediti". Sunjic je pokrio mnogo terena večeras, gino na svaku loptu, pomagao suigracima, potkrala se koja greska, ali da toga nema pa ne bi igrao u Pafosu nego u Atletico Madridu.
-
halabuka
- Postovi: 117
- Pridružen/a: 15 jan 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la halabuka » 21 mar 2025, 23:15
Majstorinho je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:10
halabuka je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:06
Pa samo jedna pobjeda i oni ovako slave? Pa nismo Francuze dobili. Pakuj stvari haj kuci ima tekma za 3 dana
E ovakvi kao ti mi baš idu na živce. Pusti ljude nek slave. Normalno da će slaviti kada godinu dana nikoga nisu dobili
Pa nismo San Marino da svaku pobjedu slavimo kao da je trofej.
-
Rosicky
- Postovi: 8690
- Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rosicky » 21 mar 2025, 23:16
halabuka je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:15
Majstorinho je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:10
halabuka je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:06
Pa samo jedna pobjeda i oni ovako slave? Pa nismo Francuze dobili. Pakuj stvari haj kuci ima tekma za 3 dana
E ovakvi kao ti mi baš idu na živce. Pusti ljude nek slave. Normalno da će slaviti kada godinu dana nikoga nisu dobili
Pa nismo San Marino da svaku pobjedu slavimo kao da je trofej.
Sad ce medalje

https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/emmeline-24.html]Emmeline[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sam-34.html]Sam[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/medix-kate-16.html]Medix Kate[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/ashley-124.html]Ashley[/url] - No Verify - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Free Dating Chat [/url]
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 21 mar 2025, 23:16
Čuj šta ima slavit.. Odigraju momci fajterski, pobijede u Rumuniji i pobijede poslije dvije godine, 4.30 kvota na Flashscoreu. Velika, velika pobjeda, hvala Bogu. Ovako se gradi naš novi tim aBd

Zadnja izmjena:
313, dana/u 21 mar 2025, 23:22, ukupno mijenjano 2 puta.
Walk on
-
feniksptica
- Postovi: 19110
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 21 mar 2025, 23:17
Blackwargreymon je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:14
GrbavicaHram1921 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:00
Nije mi jasno zasto se hvali Sunjic? Imao 10 izgubljenih, to sto je trcao se hvali? Hahahaha ..ne gledamo istu utakmicu
Uvazeni gospodin kojeg imas na avataru je rekao "ko ne trci ne moze ni pobjediti". Sunjic je pokrio mnogo terena večeras, gino na svaku loptu, pomagao suigracima, potkrala se koja greska, ali da toga nema pa ne bi igrao u Pafosu nego u Atletico Madridu.
Podsjeća na Elvis Šarić...tu je jer može trčati. Ostalo ako ima sta dobro je
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 21 mar 2025, 23:21
NoDi80 je napisao/la: ↑21 mar 2025, 23:11
DamirT je napisao/la: ↑21 mar 2025, 22:50
Memic najbolji od igraca sa klupe. Zna Nodi iskopati igraca
Sad aBd da dobijemo Kipar u ponedjeljak.
Dobri su svi brate
Dobar je i Bazdar ipak treba znati i ukrasti onu loptu i stvoriti sebi zicer
Steta sto je promasio, ali Boze moj
Uglavnom 3 boda strasna i svaka cast svima od Barbareza sturcnog do igraca
Treba jos da se uigramo, fali tu nekih igraca, a mogli bi jos neke i dobiti
Ne sumnjam da cemo biti jos jaci
Samo jakoo domovinoo idemo mrazu Kipra rasjepat
Nodi daj nam jos igraca, Memic je zvijer

u pet deka si sa Spahom
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
zicer
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 30 avg 2011, 18:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la zicer » 21 mar 2025, 23:22
Ne treba zaboraviti da smo imali nekoliko debitanata u ovako važnoj utakmici...
-
DamirT
- Postovi: 30951
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 21 mar 2025, 23:22
Do sutra navecer ce to puknut kao petarda

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Alucard, ArtemisFowl, atomac123, AzRimiRzA, b00t, bavariapivo, Bobadilla, Bosnjo22, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, Drum, Elddar, ELDIABLO20, emir79, enobarca, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, GrbavicaHrammm, Guest1945, Hajdeee, haklamas, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, komax, kovac, Kylian, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majestic-12 [Bot], Majstorinho, Markinhio, marlostanf1eld, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, Ozymandias, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, StevieG8, Sveti, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, VivaLaStella, Wilshere10, Zglavkar i 532 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []