Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
BlackRiver1987
- Postovi: 104
- Pridružen/a: 26 jun 2021, 11:47
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Mi nemamo pas igru, lopta se često amaterski napucava i ispucava.... na hajr ako Bog da s Kiprom.
Pobjeda nad Kiprom sada i sa ovim sastavom je skoro nivoa pobjede nad Rumunijom.
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Utakmica protiv Kipra ce biti prvi put da smo favorit u jednoj tekmi sa ovim SS i ovim novim igracima. Svakako nam je vezni rak rana ali uz dobru taktiku moze se napravit dobar rezultat.dzemil je napisao/la: ↑22 mar 2025, 06:37Super je ova pobjeda i sve to, ali realno mi nemamo nikave igre ni potencije za naprijed. Dati go je postala misaona imenica. Evo sad, vjerjem da većina otrežnjenih navijača 'strepi' pred moćni Kipar, baš iz tog razloga. Momci se bore, ginu, ali to nije dovoljno i neće uvijek biti dovoljno.
Mi nemamo pas igru, lopta se često amaterski napucava i ispucava.... na hajr ako Bog da s Kiprom.
Pobjeda nad Kiprom sada i sa ovim sastavom je skoro nivoa pobjede nad Rumunijom.
Volio bi ovako nesto i da udaramo po stranama maksimalno.
Malic Barisic Radeljic Kola
Gigo Sunjic Basic
Memic Demi Dedic
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Po meni jedino smo favoriti na osnovu domaćeg terena i ovog pozitivnog momentuma, ali igrački i sve drugo mi trenutno ništa nismo bolji od Kipra. Apsolutno ništa.Sindikat12 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 07:22Utakmica protiv Kipra ce biti prvi put da smo favorit u jednoj tekmi sa ovim SS i ovim novim igracima. Svakako nam je vezni rak rana ali uz dobru taktiku moze se napravit dobar rezultat.dzemil je napisao/la: ↑22 mar 2025, 06:37Super je ova pobjeda i sve to, ali realno mi nemamo nikave igre ni potencije za naprijed. Dati go je postala misaona imenica. Evo sad, vjerjem da većina otrežnjenih navijača 'strepi' pred moćni Kipar, baš iz tog razloga. Momci se bore, ginu, ali to nije dovoljno i neće uvijek biti dovoljno.
Mi nemamo pas igru, lopta se često amaterski napucava i ispucava.... na hajr ako Bog da s Kiprom.
Pobjeda nad Kiprom sada i sa ovim sastavom je skoro nivoa pobjede nad Rumunijom.
Volio bi ovako nesto i da udaramo po stranama maksimalno.
Malic Barisic Radeljic Kola
Gigo Sunjic Basic
Memic Demi Dedic
Dokle smo dovedeni da 'strpeimo' od Kipra na domaćem terenu.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Pa sta ho's da igramo ko Brazil sa ovakvim sastavomdzemil je napisao/la: ↑22 mar 2025, 06:37Super je ova pobjeda i sve to, ali realno mi nemamo nikave igre ni potencije za naprijed. Dati go je postala misaona imenica. Evo sad, vjerjem da većina otrežnjenih navijača 'strepi' pred moćni Kipar, baš iz tog razloga. Momci se bore, ginu, ali to nije dovoljno i neće uvijek biti dovoljno.
Mi nemamo pas igru, lopta se često amaterski napucava i ispucava.... na hajr ako Bog da s Kiprom.
Pobjeda nad Kiprom sada i sa ovim sastavom je skoro nivoa pobjede nad Rumunijom.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Dvije šanse i jedan gol na drugoj strani i gotovo.
Rumunji već u teškom handicapu i pritisku, nesmiju kiksati protiv kipra (protiv san Marina neće nitko kiksati) .
Mislim da će sada 9 bodova sljediti, ako se uspije još jedna pobjeda protiv Rumunja ili Austrije sigurno je drugo mjesto. Ako vise realno prvo mjesto
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ne komentarise cinjenicu da su lagano mogli 2 crvena dobiti jos do kraja prvog poluvremena...Nakon utakmice održana je i konferencija za medije gdje je selektor Rumunije Mircea Lucesku osporovao suđenje Nizozemca Dannyja Makkelieja. On smatra da su trebali dobiti ne jedan, već dva penala.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Prvo poluvrijeme je bilo jako solidno i pokazali smo da se možemo boriti protiv ove oslabljene reprezentacije. Medjutim, moramo takodjer biti objektivni da ovaj sastav rumunije je bio osrednji, a da u drugom poluvremenu nismo imali ni glavu ni rep. Da je neka jača reprezentacija bila, mi bi sigurno primili barem dva gola. Ni malo mi se ne svidja što se tako povlačimo, a ni to što smo bez Dzeke totalno nevidljivi bili u napadu iako ni on nije mnogo toga učinio, ali je makar mogao zadržavati malo loptu.
Gledajući jačinu reprezentacije Rumunije, smatram da smo morali malo ofanzivniji biti i u drugom poluvremenu i zadržavati malo više loptu jer kad se skroz povučeš nazad, pitanje je samo kada ćeš gol primiti.
Za moj pojam Bičakčić je pokazao da baš nije kalibar za reprezentacije jer je ispadao i ono par minuta odmoran što je bio pred kraj. Mislim da je bolje imati Hadzikadunica.
Što se Malića tiče pokazao da može biti na širem spisku, ali iskreno meni je bio pravo rizičan sa kartonom i par puta je ispadao, mada je teško zamjeriti debitanti jer je i kolasinac znao ispasti u odbrani, a kamoli on.
Mislim da mu treba dosta više seniorskih utakmica kako bi ozbiljno računali na njega, a da bi do tada trebao priliku imati u utakmicama sa san marinom.
-
bordobijeli
- Postovi: 18308
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Mnogo reprezentacija nema kvalitet i igru pa plasiraju se na EP i SP . Nemamo poseban kvalitet to je jasno al ako bude borbe ,timski duha ,dobre taktike sve se moze nadoknadti a onda i malo srece treba. Slovenija , Slovacka i slicne ekipe igraju posljednje kvalifikacije i prvenstva jako dobro a nema ni tu neke igre i ljepote . Naravno ne mozemo igrati s top reprezentacijama pokazala je to i liga nacija al u ovoj grupi imamo dobre šanse.dzemil je napisao/la: ↑22 mar 2025, 06:37Super je ova pobjeda i sve to, ali realno mi nemamo nikave igre ni potencije za naprijed. Dati go je postala misaona imenica. Evo sad, vjerjem da većina otrežnjenih navijača 'strepi' pred moćni Kipar, baš iz tog razloga. Momci se bore, ginu, ali to nije dovoljno i neće uvijek biti dovoljno.
Mi nemamo pas igru, lopta se često amaterski napucava i ispucava.... na hajr ako Bog da s Kiprom.
Pobjeda nad Kiprom sada i sa ovim sastavom je skoro nivoa pobjede nad Rumunijom.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Cisto sumnjam da bi sami ovako dobru grupu i raspored znali napravit da nas je neko pustio
Nadam se da cemo vec u junu biti jaci za Janelta i da cemo odmah krenuti uigravat ga umjesto Tahirovica.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Kao napisa neki rumunski sportsi analiticar, ovako napredan ultra-presing u prvih 40 minuta do sada nisam vidio ni kod jedne repke...
Gledam, 38 minut, Dzeko i Demirovic jure njihove stopere, koji nemaju vremena poslati upotrebljivu loptu, kao da je utakmica tek pocela...
Onako igrati, protiv izuzetno kvalitetnog protivnika je sinoc bilo fascinantno...
Svaka cast momcima, ja da sam na Demirovicevom mjestu, mene bi sinoc tri puta ozivljavali nakon tekme...
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, al87, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, BIHpatriota, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, Cwirek, D97, Daduli, DanijelTZ, darker10, deda, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, fukara87, GG3, GIBRA, Goalgetter, greenwood, Grk1234, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, James1987, jasmin10, JimmyPage, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, Lekqqq1921, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, Mocvara1991, Napapijri, nebeskasila, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wlad55, xinxee, Zgemboo89, Zglavkar i 948 gostiju.


